PDA

View Full Version : много вожнооооооооооо



oleto_kiss
01-04-2008, 07:34
zdraveite!!! mnogo mi triabva pomo6t ili prosto nakoi koito da me razbere i da me nakara da zabravq...predi 3 dena skusax s priatela mi mnogo se karaxme postoianno me prai6e na tupa oba4e az super super super mnogo go obi4am...zaedno bexme po4ti 2 godini kogato skasax s nego toi pak produljava da mi pi6e...nz kakvo iska ponqkoga e gaden s men ponqkoga mnogo dobur...ne iskam da se razdelqme do tuk...dori ne moga da spa ve4er postoianno mi e pritesneno...mnogo mi trqva pomo6t plzz...

marmalad4e
01-04-2008, 07:42
ако се държи лошо с теб, защо искаш да си с него?
в момента със сигурност мислиш, 4е е дошъл края на света, но времето лекува вси4ко :wink: намери си хоби :P

lips_of_anegel
01-04-2008, 08:05
ако се държи лошо с теб, защо искаш да си с него?
в момента със сигурност мислиш, 4е е дошъл края на света, но времето лекува вси4ко :wink: намери си хоби :P
аз съм на същото мнение,знам какво ер любимия човек да те остави,наистина си мисли6 4е вси4ко е дотук.............опитвай се да се разсейва6,излизай с приятели и така,не мисли постоянно за тва.знам 4е е трудно но..........опитай
успех

Harum_Scarum
01-04-2008, 08:32
Темата не е за тука!

mickelangelo
01-04-2008, 08:38
ми прочети фразата в подписа ми и си помисли над нея би трябвало да ти помогне

palq4eca
01-04-2008, 08:43
Когато двама души се обичат,но не се разбират,кога идва момента ,в който трябва да си дадат сметка,че е било достатъчно.Отговора е никога ;)

Invisible'Paladin
01-04-2008, 09:03
Темата не е за тука!

И другото...що за мазохистка си :D държи се лошо с теб а ти го обичаш :lol:

DevilWish
01-04-2008, 09:08
Nau-go6pe ce cъберете и вземете да обсъдите какво иска всъщност от теб и му кажи ,че при следващият път ,в който си наранена едва ли ще се завърнеш при него /ако изобщо се събере пак/ ;) И все пак смятам ,че не трябва да търпиш унижение и да си пропиляваш времето с такова нещо ;)

BUFERKATA
01-04-2008, 09:10
palq4eca и аз го гледах филма снощи и тази фраза ми стана една от любимите,обаче не мисля,че в този случай е полезна тъй като случая е много по различен.Мила уви той не те обича вече,след като те нагрубява така...Междудругото откъде си?АКо си от Плд ще излезем и ще си поговорим ако искаш.Недей се затваря в себе си,излизай с приятелките ти и търси новата любов.С мен стана така страдах по изгубената любов,докато не намерих нова по-страстна,по-любвеовилна и в много конспекти по-добра.Сега сме си заедно от доста време с моето пухче и си ми е много айляк!Нали знаеш "След всяка затворена врата има още 3 отворени" , както и познатата ни "всяко зло,за добро" :)

o7ka43na7a
01-04-2008, 09:59
Nau-go6pe ce cъберете и вземете да обсъдите какво иска всъщност от теб и му кажи ,че при следващият път ,в който си наранена едва ли ще се завърнеш при него /ако изобщо се събере пак/ ;) И все пак смятам ,че не трябва да търпиш унижение и да си пропиляваш времето с такова нещо ;)

I Az Mislq Taka.. ;-)

BUFU994
01-04-2008, 11:04
Nau-go6pe ce cъберете и вземете да обсъдите какво иска всъщност от теб и му кажи ,че при следващият път ,в който си наранена едва ли ще се завърнеш при него /ако изобщо се събере пак/ ;) И все пак смятам ,че не трябва да търпиш унижение и да си пропиляваш времето с такова нещо ;)

I Az Mislq Taka.. ;-)
така си е
но ако толкова ти е тръдно да го забрависх ела при мен да ти помогна :::

Mushher
01-04-2008, 11:58
Изневерява ти.За т'ва се държи ту добре,ту зле с тебе ;-)

Zarazata
01-04-2008, 12:02
ако се държи лошо с теб, защо искаш да си с него?
в момента със сигурност мислиш, 4е е дошъл края на света, но времето лекува вси4ко :wink: намери си хоби :P
аз съм на същото мнение,знам какво ер любимия човек да те остави,наистина си мисли6 4е вси4ко е дотук.............опитвай се да се разсейва6,излизай с приятели и така,не мисли постоянно за тва.знам 4е е трудно но..........опитай
успех +1

KimBerLy1912
01-04-2008, 14:07
Когато двама души се обичат,но не се разбират,кога идва момента ,в който трябва да си дадат сметка,че е било достатъчно.Отговора е никога ;)
И ти ли гледа вчера филма по БТВ... "Мексиканеца" или нещо подобно се казваше...там я има тая фраза :D
В интерес на истината не мисля че е приложима в реалния живот,и по-специално дори в тая ситуация..
Идва момент,когато човек трябва да защити достойнството си и да постави любовта на заден план..Щом това момче се е държало така кофти с теб,и още по-лошото-че на моменти е добър...Просто не му позволявай да си разиграва коня както си иска :evil:
Съмнявам се че си се влюбила в арогантен и лицемерен човек...вероятно с времето се е променил...В него ти си обикнала други черти и качества а този човек,когото си обикнала,явно вече го няма..
Моя съвет е да се опиташ да продължиш без него..поне на този етап...а ако ви е писано да сте заедно,ще се съберете някой ден... :-)

Dark_Angel_F
01-04-2008, 14:43
Първо мисля , че тази тема не е за този разден на форума , но както и да е . Не разбирам как така той се държи толквао грубо към теб , а ти го обичаш така силно... Ако не знаех как се чувствш щях да кажа "Не е единственият мъж на света" , но когато преди време бях скъсала с пряителя си и навън се разревах пред две рпяителки и те ме утешаваха като ми казваха точно това и куп други неща . Но акто влемето показа , той беше единствения и все още е :-) . Мога само да ти кажа йнещо което ми е казвал един познат ... "Не си заслужава да палчеш за момче" това ми го каза момче прави си изводи тогава ..... Тегли му една майна на твоя и намери някой който ще те заслужава и ще се отнася по д0бре с теб .

love_sdv
01-04-2008, 23:02
ако се държи лошо с теб, защо искаш да си с него?
в момента със сигурност мислиш, 4е е дошъл края на света, но времето лекува вси4ко :wink: намери си хоби :P
аз съм на същото мнение,знам какво ер любимия човек да те остави,наистина си мисли6 4е вси4ко е дотук.............опитвай се да се разсейва6,излизай с приятели и така,не мисли постоянно за тва.знам 4е е трудно но..........опитай
успех
и от мен 1