PDA

View Full Version : виши



miloto na miloto:P
01-04-2008, 10:37
здравейте :-P гледали ли сте рекламата за един нов продукт на виши..дерма нещо си..който премахва несъвършенствата по кожата..някой ползвал ли го е и знае ли каква му е цената?

LuCiFersAngeL
01-04-2008, 11:50
Сигурно говориш за Нормадерм. Не съм го ползвала, но от приятелки съм чувала, че не си заслужавал. А и майка ми преди време си беше взела някакъв друг крем пак на Виши и не остана никак доволна (подари го на съседката :-D ), така че, макар и медицинска, козметиката на Виши не е толкова обра, колкото твърдят по рекламите. Ако искаш можешда пробваш де... знае ли човек, не теб пък може да ти действа добре. Всичко е до кожа :-|

sladku_bebzi
01-04-2008, 12:58
Под 20лв, няма да бъде..

one_love
01-07-2008, 10:46
аз ползвах серията Normaderm na vichy.
Ползвах гела и крема който сега толкова рекламират, но честно казано не премахва несъвършенствата по кожата, но не мога да отрека че има страхотен матиращ ефект.
За тези пари можеш да си купиш някоя по качествена козметика.
Не мисля че крем си струва като цяло!

chipi_kaoo
01-07-2008, 11:20
аз ползвах серията Normaderm na vichy.
Ползвах гела и крема който сега толкова рекламират, но честно казано не премахва несъвършенствата по кожата, но не мога да отрека че има страхотен матиращ ефект.
За тези пари можеш да си купиш някоя по качествена козметика.
Не мисля че крем си струва като цяло!
При теб не е помогнало, но при друг може да помогне, както и обратното. И аз мислех да си го взема, но се отказах, омразна ми да си мажа лицето с някакви простутий, и никакъв ефект. Сега използвам обикновен тоник и крам. Ефектът е същия, както с Лептен, тъй като сестра ми си го взе и нищо, а аз използвам малко по-евтина козметика а ефект има. Всичко си зависи от кожата на човека :-P

LedenaStrast
01-07-2008, 13:07
И аз съм я използвала преди години... цената сега за всяко от тях е 18-20лв. Пъпките ги премахва със сигурност ако се използва редовно!
А за какви други несъвършенства говорите... незнам?
комедоните(черните точки) се премахват с друга серия

доволна съм от тях

iams
01-11-2008, 06:51
Ползвам го, струваше 24 лв когато си го взимах. Аз имам макли пъпчици по челото(не точно пъпчици, по-точно неравности). Има ефект от него. Но както с всяко друго нещо трябва постоянство, защото ако не го ползваш редовно, както пише в указанието няма да има никакъв ефект.

Sunrisee
01-11-2008, 07:05
Veche ne vqrvam na reklami..

Seducti0n
01-11-2008, 15:13
И аз съм я използвала преди години... цената сега за всяко от тях е 18-20лв. Пъпките ги премахва със сигурност ако се използва редовно!
А за какви други несъвършенства говорите... незнам?
комедоните(черните точки) се премахват с друга серия

доволна съм от тях

Неравномерният тен и разширените пори се считат за несъвършенства.

П.С-Още се двоумя дали да не опитам въпросния продукт. :::

alegra_femme
01-11-2008, 18:27
Neznam dali ima6 vazmojnost,no bih ti prepora4ala Clinique,ako ima6 nesavar6enstva.Az sam dovolna ot seriata Anti Blemish Solution pone za moqta koja i vse pak ne e nujno da si vzeme6 cqlata seriq,az taka napravih i pak ima6e golqm efekt.Po-dobre si vzemi ne6to koeto da ti re6i problema otkolkoto da si hvarli6 parite.Nqkoi ne6ta na Vichy sa naistina dobri drugi ne,to poprincip e taka s kozmetikata :).Ako pak tvardo si re6ila za Vichy po-dobre si vzemi no6tniqt krem normaderm.

Buhtaaa
01-12-2008, 18:55
ами мене са ми казвали кака ми тя такова дерматолог и фармацефт в едно некво странно че виши не си заслужава още повече че то за наква дърташка кожа (имам предвид над 30) тогава би подействало наистина може би ...

Seducti0n
01-12-2008, 19:56
ами мене са ми казвали кака ми тя такова дерматолог и фармацефт в едно некво странно че виши не си заслужава още повече че то за наква дърташка кожа (имам предвид над 30) тогава би подействало наистина може би ...


:arrow:В такъв случай, има ли опасно да навреди/съсипе кожа на тийнейджър? :o

peteto89
01-12-2008, 21:33
v momenta go polzvam minali sa samo 3 dena i naistina ima efekt :grin: :grin: :grin: struva6e 23.60 lv vzeh si go ot aptekata v halite