PDA

View Full Version : Материалистки ли са жените според Вас?



MiSs_Dimitrova
01-04-2008, 11:19
Здравейте ;-) Как мислите по въпроса? Смятам, че в днешно време има момичета, които се интересуват само от материалното, но определено не всички са тaкива.Не мисля, че е правилно всички да се слагат под общ знаменател.Вие как мислитe? Pазчупете малко мозъчета в този студен, зимен ден. :)

amadeuskb
01-04-2008, 11:26
А не според мен има мноо точни момичета.Ама ги има и такива дето търсят нещо повечее :D

crazy_lazy_girl
01-04-2008, 11:45
Ми повечето жени са материалистки.Но има и такива дет не са {например кат мен!} :D

asi_basi
01-04-2008, 11:49
Ми повечето жени са материалистки.Но има и такива дет не са {например кат мен!} :D

naistina ima dosta koito gledat parite, no ima i mnogo koito ne sa takiva :). Az li4no mrazq da mi pla6tat smetkite daje i da e malkat smetka v kafeto ili kakvoto i da e, prosto si rabotq i imam vazmojnosta da si pla6tam smetkite, ne sam s preiqtelq si za da mi pla6ta smetkite nali ? pak i mrazq da mi pla6tat smetkite za6toto se 4uvstvam gadno vse edno nemoga da si pozvolq 1 kafe :)

mcfly
01-04-2008, 11:57
много жени гледат само паричките ама не и аз.Това да отидеш на кафе и да се караш дали да ти плати.60 стотинки никой няма да обеднее ама аз мразя да ми пращат глупостите! :evil:

Invisible'Paladin
01-04-2008, 12:07
За съжаление...87% ДА .... :x

amadeuskb
01-04-2008, 12:12
За съжаление...87% ДА .... :x
Как пък го зичисли до % ? :?:
Ам и по темата според мен са по-малък процен момичетата ,котио гледаи материалното.Има суепр мноо свестни момичта ;)

mediata
01-04-2008, 12:16
Ми повечето жени са материалистки.Но има и такива дет не са {например кат мен!} :D

naistina ima dosta koito gledat parite, no ima i mnogo koito ne sa takiva :). Az li4no mrazq da mi pla6tat smetkite daje i da e malkat smetka v kafeto ili kakvoto i da e, prosto si rabotq i imam vazmojnosta da si pla6tam smetkite, ne sam s preiqtelq si za da mi pla6ta smetkite nali ? pak i mrazq da mi pla6tat smetkite za6toto se 4uvstvam gadno vse edno nemoga da si pozvolq 1 kafe :)
колко сте такива 5-6 бройте се на пръсти. всички момичета, които съм попитал дали си плащат сметките казват да, ама не е така, почти всички им ги плащат гаджетата, но те това го имат за даденост. Всички малко или много сме се превърнали в материалисти.
Повечето момичета (с извинение) разбират, че това между краката им е златна мина и гледай какво става ....

жижи
01-04-2008, 12:17
ами да попринцип моми4етата в дне6но време са големи материалистки и познавам доста такива ... за моя огромна радост аз не съм и никога няма да бъда за6тото това е супер тъпо ... :) абе 4естно казано моми4етата ве4е са курви каква е тая мода какви са тея тъпотий направо нз накъде отива тоя свят ... курвета и материалистки е тва е 1/3 от моми4етата да не казвам 2/3 4ееее нз ма може и да са толкова ддз ... по4наха да се ебат на по 11 12 ... абе направо нямам думи ... аз съм на 14 и о6те сериозно гадйе съм нямала да не казвам 4е съм нямала 4е да не се излагам ма се 1 де ма на 12 да ми прави секс нз пулни курви нямам думи

Insatiable
01-04-2008, 12:25
Мммм малко.. айде.. 8-)
Абе гаджето ми не е някаф богаташ, нормално момче си е, работи и сам си изкарва парите. Не съм с него заради пари, но ми прави скъпи подаръци и това ми харесва. Без да си кривим душата.. на кой няма да му хареса да го поглезят малко?
Обичам лукса, но и без него съм живяла и продължавам да живея :)
И с ръка на сърцето мога да кажа, че не бих тръгнала с момче заради парите му! ;-)

gostut
01-04-2008, 12:26
Здравейте ;-) Как мислите по въпроса? Смятам, че в днешно време има момичета, които се интересуват само от материалното, но определено не всички са тaкива.Не мисля, че е правилно всички да се слагат под общ знаменател.Вие как мислитe? Pазчупете малко мозъчета в този студен, зимен ден. :)

всяка е виновна до доказване на противното и то с double check!

marmalad4e
01-04-2008, 12:32
защо се обсъждат само моми4етата? мом4етата също могат и някои са материалисти.но разбира се, не мога да отрека, 4е не са малко моми4етата, които се интересуват само от пари....

Alabalaportokala
01-04-2008, 12:34
Не всички са материалистки, но дори и да са материалистки не можем да ги виним затова. Момичетата които отделят специални грижи за себе си - ходят по фитнес салони , спазват диети , купуват си готини парцалки , точат се те са по склонни да искат пари , защото все пак те са инвестирали в себе си и търсят някаква избивка за това нещо. Тях ще ги видите по джипките ес класа , готините аудита и лимузини. Никога няма да се хванат с беден, докато останалата част от момичетата не гледат толкова финансовите възможности на момчето,но те също не биха отказали на богат мъж/момче. И аз да бях момиче и аз бих търсил опаричен мъж.
Затова вместо да плюете момичетата че били материалистки вземете се стегнете и изкарайте някой лев, бачкайте, ако искате и банка оберете но парите няма да ви дойдат от небето, трябва вие да си ги заработите. Обаче знаете ли... струва си, защото чувството че можете да имате всяко момиче което си поискате е неописуемо.

MiSs_Dimitrova
01-04-2008, 13:00
Мммм малко.. айде.. 8-)
Абе гаджето ми не е някаф богаташ, нормално момче си е, работи и сам си изкарва парите. Не съм с него заради пари, но ми прави скъпи подаръци и това ми харесва. Без да си кривим душата.. на кой няма да му хареса да го поглезят малко?
Обичам лукса, но и без него съм живяла и продължавам да живея :)
И с ръка на сърцето мога да кажа, че не бих тръгнала с момче заради парите му! ;-)
Абсолютно съласна съм \:D/ Парите далеч не са най- важното на този свят!Но и без тях не може!

kofti_nick
01-04-2008, 13:53
Всяка е различна. :grin:

elsy
01-04-2008, 14:06
Ми доста от момичетата са материалистки, но не всички! Има, разбира се, и такива, които обичат истински и не се интересуват от материалното! Обаче паричките са един + повече :-D

koalka
01-04-2008, 14:10
Както каза ти - определено не всички са такива.И по принцип е глупаво да се поставят хората под общ знаменател.

Pesh0
01-04-2008, 16:11
Ми да де Сичко женско само за пари мисли :D :D :D

sasha_90
01-04-2008, 16:59
На твоето мнение съм,авторке.Има както момичета-материалистки,така и такива,които не ги интересува материалното.Това слагане под общ знаменател е глупаво.И това,че например 10 човека са те наранили не означава,че останалите на земята ще направят същото.

Ice_Queen_
01-04-2008, 17:08
Амиии ... определено ми светнаха очите когато за чрдто ми подари пръстен от бяло злато..и определено не мога да кажа че се ужасявам ,когато ми подарява нещо,напровит :oops: ..ама мога да кажа че и неговите доста светкат като му правя подаръци/а определено във връзката и 2мата даваме много пари един за друг../ . Ако тва е лошо - к и 2мата сме материалисти..хах.

И все пак както каза Никол Кидман в "Мулен Руж " : Даймъндс ар a гърлс бест френд.

Що пък не... ? :D

ThePainIsReaL
01-04-2008, 17:49
Никое момиче няма да откаже да е поглезено. На всички нас ни харесва.
Но не всички от нас биха се съгласили на връзка с мъж само заради парите му. Обаче пък ако го обичаме и си ги има парите, супер, защото да отказваме.

Пък и в днешно време няма и един човек, който поне малко да не е материалист. Само дето той не се изразя в плащане на сметки и хубави коли.. нещо повече е.. ама малко хора го разбират. Голям праз, ако сега няма хубава кола(някой ден ще има), голям праз, че веднъж не е платил кафето (друг път ще плати).. момичетата по-скоро обръщаме внимание на глезенето, което ни прави с парите си.. а това се постига и с по-малко средства. Малките жестове (да му купуш на това момиче шоколад, да му запалиш една хубава свещ, докато правите секс, да събереш пари, за да отидете на кино или да ядете сладолед пред ТВто у вас) .. е, не е толкова скъпо.
И не е чак толкова сложно за по-големите празници да се отделят пари (или съберат) за по-хубав подарък.
Ама никой не го разбира..
както и да е.

Master_88
01-05-2008, 10:49
Не всички са материалистки,но хич не са малко

slun4evo
01-05-2008, 11:15
Според мен повечето са материалистки.Всеки гледа колкото повече толкова по-добре, и затова е така.Жените обичат да бъдат глезени, да им се подаряват подаръци и т.н. затова предпочитат мъже с възможности, които да могат да им осигурят.Нои когато едно момиче е наистина влюбено парите нямат значение. :)

AiKaTa
01-05-2008, 11:53
жена съм и ми е тъпо от това,което ще кажа,но това е истината!60% от жените са абсолютни материалистки,20% биха иградили връзка върху този фактор,но биха предпочели истинското,15% са склонни да го направят в краен случай, а останалите са истинските жени...и чесно казано дори аз самата може би съм способна да го направя,тъпо ми е като го признавам,но е истина...и почти всяка е готова на това...

Nail
01-05-2008, 12:05
Материалистки... ми да,разбира се,че ще ги има. Аз самата донякъде съм такава.
На мен ми е по-добре,когато момчето има колкото и мойте финансови възможности (така де,на родителите ни). Така се чувствам по-добре и по-сигурна. Не съм била с по-добре осигурено момче от мен,но предполагам,че не би ми било удобно.
Пък колкото до колите-не се качвам в такива (стар страх),а всичко друга смятам,че и сама мога да си го закупя,не бих помолила приятеля си да го прави.
Гордост,какво да се прави....

marakuq_baby
01-05-2008, 18:38
Никое момиче няма да откаже да е поглезено. На всички нас ни харесва.
Но не всички от нас биха се съгласили на връзка с мъж само заради парите му. Обаче пък ако го обичаме и си ги има парите, супер, защото да отказваме.

Пък и в днешно време няма и един човек, който поне малко да не е материалист. Само дето той не се изразя в плащане на сметки и хубави коли.. нещо повече е.. ама малко хора го разбират. Голям праз, ако сега няма хубава кола(някой ден ще има), голям праз, че веднъж не е платил кафето (друг път ще плати).. момичетата по-скоро обръщаме внимание на глезенето, което ни прави с парите си.. а това се постига и с по-малко средства. Малките жестове (да му купуш на това момиче шоколад, да му запалиш една хубава свещ, докато правите секс, да събереш пари, за да отидете на кино или да ядете сладолед пред ТВто у вас) .. е, не е толкова скъпо.
И не е чак толкова сложно за по-големите празници да се отделят пари (или съберат) за по-хубав подарък.
Ама никой не го разбира..
както и да е.
+1 :wink:

Ivalinka
01-05-2008, 18:50
abe molq vi se!!!ako edno momi4e hodi s mom4e zaradi parite mu zna4i i toi se syglasqva...polu4ava si ne6to v zamqna i tolkova.hubavo,ama posle hodi i se oplakva.kazvam samo 4e ako stava duma za ne6to neredno to i 2te strani sa vinovni :-) ina4e az li4no vinagi sama si pla6tam..... :-P

BeBsItO
01-05-2008, 18:52
az za drugite ne otgovarqm , no z sebe si moga da kaja savsem iskreno 4e ne sam. parite nikoga ne s ame interesuvali :)