PDA

View Full Version : проблем и с у4или6тето и с фр-тата



жижи
01-04-2008, 11:21
ми зна4и в даскалото ми сум за последна година (основно е) там съм 8 клас ... в класа ми има 5 моми4ета ... едната не се зн кога 6те ти забие нож в гърба втората е пулна идиотка и непрекуснато ме копира и ме изнервя третата е малко тъпа мисли само за у4ене и при тва не ми е от кв-то 4етвуртата е една която дори не ми се говори много е застреляна абе направо нз ... и петата съм аз :) ... таа така ... (другото са мом4ета) абе и те са едни залухави не казвам 4е аз съм най-свясната и др ма просто нямам об6т език с класа си не 4е се мразим но няма ме об6то търся го но не го намирам ... имах фр от другия клас но тя постъпи супер нагло с/о мене и аз я заебах ... та някакви предложения как да си изразходвам времето сама смис. как да постъпа за да не ми е тъпо и да не ми е гадно 4е няма с кой да се движа (даскалото не е голямо и за тва няма мноо у4еници пове4ето са малки :-D ) та мерси :) се пак \:D/ ааа и да кажа 4е от това с фртата ми се отразява и на у4енето не6то сум разконцентрирана по4наха слабите оценки и т.н. просто от това напрежение с фртата се отразява и на у4енето и оценките .... :-#

vanPersieFan11
01-04-2008, 11:36
4esno da ti kaja tova mi e poznato,no ako pita6 men si izberi onova momi4e koeto misli za u4eneto,taka i ti pokrai neq 6a si izkara6 dobri ocenki..... :)

Slave4You
01-04-2008, 11:37
Добре де то никой не е идеален.. Смисъл ако търсиш идеалните фр има доста да търсиш. Едва ли всички са ти еднакво досадни-намери тея дето са ти най-готини и движи с тях. Споко ще оцелееш още 5-6 месеца;)

жижи
01-04-2008, 11:40
е мерси де не търся идеалните ... но просто няма свясни ... нямам об6то с пове4ето от тях ... е може би с тази където нз кога 6те ме предаде(никол) но не знам ... покраи нея съвсем 6те западна :neutral: :(

Slave4You
01-04-2008, 11:44
Ми в такъв случай не търси някви мн големи приятелства и т.н. просто колкото да има с кой да лафиш в междучасията. Успокоявай се с това че ви е последна година и скоро ще почнеш наново.Или бъди фр с тая дето може да ти забие нож в гърба но бъди на 4 очи с нея-не й доверявай нищо;)

жижи
01-04-2008, 11:59
ами да така е мерси се пак :) много мрс

жижи
01-04-2008, 14:35
мерси се пак за мненията пак и плс отговаряите о6те :) ако може де хихих

Mitio_man
01-04-2008, 16:31
еми разбирам те,но според мен най-добрее изчакай 5-6 месеца до края на даскалото и накрая им напрей нещо гадно :D щом са те дразнили.не бе базикам са.ми изчакай си спокойно края на даскало,не попадай в нежелани конфликти и после си добре :)

great_mari
01-04-2008, 16:44
awe na za fr-tata ti ama si vij pravopisnite gre6ki pls - vse pak si 8 kl be momi4e :-x
aide sq po temata malko: mi nz vuv va6iq blok,krai tvoeto jili6te nqma li tvoi vrustnici?opitai se da se zapoznae6 s nqkoi po skype,po saitovete za zapoznanstva(impuls,flirt4e,aha i t.n.) dr ne moga da se setq :? :-s :::

жижи
01-05-2008, 10:01
мерси пак на вси4ки ... първо great_mari мерси за предложението напред съм ве4е с 2-ма фр от сайт ;) а колкото до второто за правописните гре6ки пи6е със българска фонетика (BP) а и + тва пи6а супер бързо и не 4ета след тва втори път кво съм писала така 4е плс без такива тъпи забележки не съм неграмотна ... :-x