PDA

View Full Version : Помогнете плс...



sweet15
01-04-2008, 12:03
Ми какво да ви кажа.Харесах си едно момче от даскало и просто реших,че трябва задължително да направя нещо по въпроса,защото хлътнах на макс по него....Не го познавах,не знаех от кой клас е...Изобщо нищо не знаех..
Така след 1 седмица се случи,че се запознах с едни момчета от по-горните класове и реших да ги помоля за услуга(да ми дадат информация за г-н Х хаха).След още ч седмица вече му знаех името,класа и скайп естествено..Писах му и вече точно седмицата преди ваканцията се поздравихме 2-3 пъти..През ваканцията пак си писахме и там по Коледа му признах,че го харесвам,като той каза че аз също не съм му безразлична но не ме познава добре,а и харесва няква мацка от няколко месеца вече...
И сега пробема е в това,че нз какво да правя.Писахме преди 2 дни,ма е така колкото да се води разговор...И според мен явно е тръгнал с другото момиче или ..и аз вече не знам.Ще се радвам ако някой помогне,колкото и детски да звучи цялата история :roll: :-D

Insatiable
01-04-2008, 12:17
Еми първо разбери дали наистина ходи с онова момиче и след това ако не ходят "го почвай" :-D А пък ако ходят - еми сори... :)

gerenceto_88
01-04-2008, 12:25
ей sweet15 да не говориш за този младеж exlove.eu/users/524 защото и аз съм хлътнала по него!

Invisible'Paladin
01-04-2008, 12:25
Еми първо разбери дали наистина ходи с онова момиче и след това ако не ходят "го почвай" :-D А пък ако ходят - еми сори... :)
+1...

marmalad4e
01-04-2008, 12:26
защо просто не говориш с него открито :-|
според мен ако го питаш директно няма да сбъркаш.така само се 4удиш без да има резултат..

жижи
01-04-2008, 12:29
Еми първо разбери дали наистина ходи с онова момиче и след това ако не ходят "го почвай" :-D А пък ако ходят - еми сори... :) мхм +1 ;-)

‡-КукЛъТЪъ-‡
01-04-2008, 12:31
ами аз съм салгасна с marmalad4e дам направи го може и да не збаркаш успех

sweet15
01-04-2008, 12:32
Аз вече му казах че го харесвам и мисля че е безсмислено да го питам-,,ей що не ми пишеш и не ми казваш дали ще стане нещо м/у нас хахаха,,.
Все пак не искам и да изглеждам нахална в неговите очи а за

ей sweet15 да не говориш за този младеж exlove.eu/users/524 защото и аз съм хлътнала по него!

Не е от форума-от даскалото ми е...
Просто се чудя какво да правя.Очаквам да почнеме даскало да видя как ще почнем да се държим,защото двамата не се познаваме.(това че аз от 2 месеца непрекъснато мисля за него е друг въпрос :wink: )
Просто идеята ми е дали да го изчакам....

sexa_na_kompleksa
01-04-2008, 12:44
Защо не излезете? Така ще се опознаете по-добре. Ти ще видиш дали наистина ти допада толкова, пък и той ще може да прецени към коя изпитва по-силни чувства. Остави го този скайп, това е една голяма измислица и ако си контактувате само така, може да се окаже голма грешка (от личен опит го казвам).

Insatiable
01-04-2008, 12:48
Хем не искаш да изглеждаш нахална, хем се чудиш дали да изчакаш? :) Можеш просто тактично да го подпиташ дали има нещо с онова момиче, за да не си създаваш напразни надежди :)

sweet15
01-04-2008, 12:56
Мии ще трябва,защото наистина полудявам хаха.А за това да излезем-това е невъзможно(не се познаваме,а и няма да го каня аз-трябва той да ме покани)
И пак повтарям-той не ме познава-видя ме само 2 пъти в даскало и аз през ваканцията му казах всичко това... И в това е проблема,че не се познаваме иначе щеше да е друго :(

Sv3tLinCetU
01-04-2008, 12:57
Той казва,че не е безразличен към теб,но не те познава...излезте заедно и ще рабереш какво изпитва той към теб както и ти към него :wink:

sweet15
01-04-2008, 13:28
хахаха ще го накрам..толкова съм хлътнала че си няма на идея колко :oops: