PDA

View Full Version : Дайте съвет за космите по лицето



Mac_Murdo
01-04-2008, 12:21
Кажете някакъв начин за махане на косъмчетата по скулите без на козметик понеже не ми се дават пак 15 лв. за едното нищо. Със самобръсначката дали ще станат по-големи ?
момче съм

niki000
01-04-2008, 12:41
Скуби ги с пинсета и те саветвам да не ги бръснеш че става лошо. Лазера е най доброто решение

•._.•No_NaMe•._.•
01-04-2008, 15:29
Според мен най-добре е с пинсета щом не ти се дават пари за козметик,а ако се бръснеш косъмчетата ще стават по-тъмни

zabludenata
01-04-2008, 15:31
е ти си момче бе, ква лазерна епилация и кви пинсети :neutral: бръснача и това е :)

Amy lifestyle =]
01-04-2008, 15:36
Да, по-тъмни и по-плътни ще станат.
С пинсета ако не са много...
Иначе може би с лентички за лице, трябва да потърсиш в някоя аптека...
Това ти го давам като идея просто :)
Иначе най-добрия начин си остава при козметик за каквото и да било. Като си дадеш парите (в случая казваш 15лв.) поне ще знаеш, че няма да ти се възпали кожата и че резултата ще е добър. Докато другите методи (пр. с пинсета; самобръсначка; лентички) могат да предизвикат раздразнение и така или иначе после ще тряа да дадеш поне 15 лв. за продукти, които да го намалят.

chipi_kaoo
01-04-2008, 15:37
е ти си момче бе, ква лазерна епилация и кви пинсети :neutral: бръснача и това е :)
Много е грозно момче да има брада чак до очите. Скуби ги с пинсета и това е. Аз ти препоръчвам козметик, но щом не искаш ок. НЕ ги бръсни щот ще си страшно смешен :-P

Amy lifestyle =]
01-04-2008, 15:41
Няма да е смешен [-X
Бръснат се повече от 95% от мъжете.

Mac_Murdo
01-04-2008, 15:58
]Да, по-тъмни и по-плътни ще станат.
С пинсета ако не са много...
Иначе може би с лентички за лице, трябва да потърсиш в някоя аптека...
Това ти го давам като идея просто :)
Иначе най-добрия начин си остава при козметик за каквото и да било. Като си дадеш парите (в случая казваш 15лв.) поне ще знаеш, че няма да ти се възпали кожата и че резултата ще е добър. Докато другите методи (пр. с пинсета; самобръсначка; лентички) могат да предизвикат раздразнение и така или иначе после ще тряа да дадеш поне 15 лв. за продукти, които да го намалят.


пробвал съм с тия ленти ама много се възпалява кожата и е гадно - става ми една червена и това поне седмица и нещо
Лазерната епилация въобще не си я и помислям защото идея си нямам кви кинти е. Май козметика си е най-добре

Liar
01-04-2008, 16:25
Така е козметика е най-доброто решение.

niki000
01-04-2008, 18:02
]Няма да е смешен [-X
Бръснат се повече от 95% от мъжете.
Аз незнам някой нормален да се бръсне под очите

Amy lifestyle =]
01-04-2008, 18:13
:? E нали под скулите???
Все тая, Mac_Murdo, да, там е най-сигурно :) :smt003