PDA

View Full Version : Малко помощ относно абитуриентския бал



капчица
01-04-2008, 12:35
здравейте. Имам нужда от малко помощ. Тази година не завършвам аз , а моя приятел , но аз ще съм му дама. Семейството ми няма въжможност да отдели над 200 лв само за рокля, само за една вечер, като това дори не е моя бал.....Бих искала да ви попитам за магазини в София, където их могла д анамеря достатъчно официални рокли, но не чак толкова скъпи....Знам че темата е малко глупава, защото аз самата би рябвало да се вдихна и да обикалям.....И за това бих искала съвет, от някои с опит или просто да ми даде някои полезен съвет......

sladur4e_yo
01-04-2008, 13:54
Наскоро майка ми се жени(не се бъзикам) и ние си купувахме тоалетите от един магазин на Пиротска в София.Имаше доста и то много хубави рокли за по 120-180 лв.Не знам дали все още са такива ниски цените,но тогава беше така.Номера на магазина не го знам.Казва се Минон.Ако те интересува,мисля,че бих могла да ти дам телефон.Магазина,ако ще го търсиш,не е на самата Пиротска,ами е в едно такова като пресечка.Не знам как се казва.Надявам се да съм помогнала. :)

BeBsItO
01-04-2008, 16:40
takam, 1 vo da pitam na kolko g si ? i 2 ro spored men, ako ima6 ve4e zavur6ili fr ''tvoi razmer'' za6to ne zeme ot tqh na zaem. naistina ne si struva ako ne e za tvoq bal.... prosto tva e smao 1 ve4er. ako ne, ne e nujno da is to4no s balna rokla... a s tezi semplite rokli4ki.... sa6to sa hubavi. malko po skromni sa, no na teb ne ti trqbva ne6to koi zn kakvo. se pak 6te si mu samo dama :)

капчица
01-04-2008, 16:50
всъщност , не се бях сетила да взема от някои назаем....:) обаче проблемът е че повечето ми приятелки , за които се сещам сега са 12 кл.....аз съм 11. наистина искам да бъда с някоя приятна, свежа , младежка рокля, а чрез аксесоари ще се постарая да изглеждам официално. Мерси за съветите все пак ;) обаче пак си остава проблемът куде д намеря такава......