PDA

View Full Version : RQ:3 теми за класно по литература СПЕШНО!!



ka6onq
01-04-2008, 13:00
ЕИ ХОРА В ПОНЕДЕЛНИК ИМАМ КЛАСНО ПО ЛИТРЕРАТУРА АКО МОЖЕТЕ ИЗНАМЕРЕТЕ НЯКАДЕ ТЕМИТЕ ЩЕ ВИ БЪДА МН. БЛАГОДАРЕН

ТЕМИТЕ СА:
1.дантевата интерпретациа на мотива за пътуването в ат на данте алигери
2.любовта и омразата ромео и жулиета
3. любовта като радост и любовта като грях декамерон


ПЛС ПОМАГАИТЕ!!!!!!!!

Bolt_f
01-04-2008, 14:26
Прекрасни теми!!! И красиви произведения, които ме съмнява дори не си прочел, а? Както и да е.
Защо не седнеш да си потърсиш сам? Или, с удоволствие бих седнала да ти напиша темата! Но, а, виж, защо пък ли не си размърдаш малко задника и не опиташ ти да направиш нещо?! К'во е т'ва чудо, какъв е тоя мързел въобще не мога да си обясня! Млади хора сме! На даскало се учи за да научиш нещо, не да ти дават темите, да ги зубриш, да преписваш от пищови и да изкарваш 3ки!
Засрамете се всичките които искате темите си! Размърдайте се и пищете сами! Току виж излязло нещо! :evil:

efito_f
01-04-2008, 15:02
Прекрасни теми!!! И красиви произведения, които ме съмнява дори не си прочел, а? Както и да е.
Защо не седнеш да си потърсиш сам? Или, с удоволствие бих седнала да ти напиша темата! Но, а, виж, защо пък ли не си размърдаш малко задника и не опиташ ти да направиш нещо?! К'во е т'ва чудо, какъв е тоя мързел въобще не мога да си обясня! Млади хора сме! На даскало се учи за да научиш нещо, не да ти дават темите, да ги зубриш, да преписваш от пищови и да изкарваш 3ки!
Засрамете се всичките които искате темите си! Размърдайте се и пищете сами! Току виж излязло нещо! :evil:
Не всички могат да пишат такива теми.

ka6onq
01-04-2008, 15:49
Прекрасни теми!!! И красиви произведения, които ме съмнява дори не си прочел, а? Както и да е.
Защо не седнеш да си потърсиш сам? Или, с удоволствие бих седнала да ти напиша темата! Но, а, виж, защо пък ли не си размърдаш малко задника и не опиташ ти да направиш нещо?! К'во е т'ва чудо, какъв е тоя мързел въобще не мога да си обясня! Млади хора сме! На даскало се учи за да научиш нещо, не да ти дават темите, да ги зубриш, да преписваш от пищови и да изкарваш 3ки!
Засрамете се всичките които искате темите си! Размърдайте се и пищете сами! Току виж излязло нещо! :evil:

аз не те карам да ми пишеш темите и съм ги чел но нещо немога да го съчиня тиа теми да ги напиша не ме бива по български хич просто искам някои да ми даде нещо по така хубаво написано да го прочета и напиша нещо в клас а за преписването даже не си го и помислям щото оная овца по литература само да те види че си погледнал под чина и веднага вън марш с 2-ка и отсъствие иии тетика те