PDA

View Full Version : Едно притеснение



TestTest
01-04-2008, 14:11
Така значи, аз не съм от най-слабите...имам си коремче и се притеснявам да се съблека пред момиче...та това ми е голям проблем в секса :-k Как смятате...това има ли голямо значение за момичето? Да вземем 2 предположения, едното е че тя ходи с мен, или поне виждам че изпитва някакви симпатии към мен, и другото е че просто е курвичка и ми е пуснала...?

ani4ka_bani4ka
01-04-2008, 14:21
т'ва е тъпо...

всеки си има своите недостатъци и имаш само два варианта или направи нещо по въпроса, ако толкова не ти харесва т'ва твоето коремче /има момичета, които много харесват коремчета :-D / или си живей с недостатъците и си ги обичай...
никой не е съвършен, трябва първо сам да се харесаш, за да може и някой друг да го направи...

ПП: защо по-добре не дадеш една снимка, че да ти кажем дали да се притесняваш или - не 8)

jony
01-04-2008, 14:23
А така, т'ва е тъпо. И моята приятелка има малко коремче, ама аз даже му се кефа е така :-). Са не че съм некъв фетишист или нешто подобно ама ме радва :-P

toni_boni
01-04-2008, 14:54
Като не ти харесва, се вземи в ръце и го махни :wink: Щом те притеснява до такава степен, едва ли ще свикнеш с него :roll: Спортувай активно, избягвай мазните храни, състави си нов режим на хранене и въобще на живот... хем ще се чувстваш много по-добре, хем ще имаш красиво тяло и подобни проблеми няма да те притесняват. Разбира се, всеки има недостатъци по тялото и никой не е идеален - аз лично съм на мнение, че каквото мога да направо по-хубаво по себе си, ще го направя, защото, за да съм харесвана от другите, първо трябва самата аз да се харесвам. :wink:

DIVINE_TIME
01-04-2008, 18:23
По принцип щом по-закръглените форми ти създават проблем,винаги можеш да се пребориш с тях,но го направи само ако ти го искаш,а не за да се харесаш на някого,правейки се на различен човек. ;-)
А иначе не смятм,че това би било пречка в отношенията ти с момичетата и с хората като цяло. Би било фатално само за някое комерсиално,материално момиче,което държи на други неща. Ако успееш да впечатлиш мацката и се породят чувства между вас до такава степен,че да правите секс ,нито за нея нито за теб,външността ще е чаааак от такова голямо значение. ;-) В този свят впечатлявайки се толкова от повърхностните неща,май духовното го оставихме на по-заден план ..