PDA

View Full Version : моля за съвет



mysterious_lady
01-04-2008, 15:31
Здравейте, имам притеснение, че съм болна от трипер, защото имам същите симптоми. Знам, че е тъпо да пиша във форума, вместо да отида на лекар, но просто съм много объркана и искам да получа съвет относно други неща свързани с болестта.
Първото, което ме безпокои е как да съобщя на майка ми притесненията си, защото смятахме, че това са симптоми на цистит. Всъщност и аз смятах, че съм болна от цистит, тъй като през ум не ми е минавало, че мога да страдам от венерическо заболяване. С предишното ми гадже не съм имала полов контакт-ние ходихме много кратко време. Единствения възможен начин да ми го е предал е ако ме е "пипал" с мръсни ръце.
Второто, което ме притеснява е как да съобщя на сегашния си приятел, ако се окаже, че съмненията ми се потвърдят. Аз наистина държа на него и смятам, че трябва да го предупредя, но се страхувам от реакцията му :-#
Благодаря предварително и моля за сериозно отнушение

lorena
01-04-2008, 15:37
Според мен отиди на лекар най-добре.Ако съмненията ти се потвърдят (все пак се надявам да не си болна),трябва да кажеш на приятеля си ,той е длъжен да знае.Успех :smt003

LedenaStrast
01-04-2008, 15:37
въобще не си описала какви са ти симптомите и защо смяташ, че имаш точно трипер? да не би бившия ти приятел да е бил болен???

mysterious_lady
01-04-2008, 15:42
Ами аз много се надявам, че греша с предположението си, но въпроса ми всъщност беше, ако приемем, че това е така, как да кажа на майка ми и на приятеля ми :(

LedenaStrast
01-04-2008, 15:45
Ами аз много се надявам, че греша с предположението си, но въпроса ми всъщност беше, ако приемем, че това е така, как да кажа на майка ми и на приятеля ми :(

иа з предлагам първо да отидеш на лекар... ако искаш не им казвай предварително да не се притесняват и да не си създаваш неприятности за нищо!
Стискам палци да ти няма нищо и да е само цистит!
А вече ако предположенията ти се окажат верни.... ще трябва да събереш сили да им кажеш колкото и трудно да е това
успех

mysterious_lady
01-04-2008, 15:51
хах няма да ми е леко :-#
Представям си реакцията на майка ми, като и кажа "ами болна съм от трипер, но наистинс не съм спала с него!"....и тя ще ми повярваааа #-o
А и се страхувам сегашния ми приятел да не ме зареже като узнае... :-#