PDA

View Full Version : За превръзки Always



LedenaStrast
01-04-2008, 14:31
Кажете ми как може да даваме по 4 лв за някакви си 10 превръзки и като отвориш пакетчето да видиш, че това, което има вътре въобще не отговаря на посоченото на опаковката??? на пакета пише с гел и ароматизирани... отварям една.. нито е с гел нито ароматизирана... да не говорим, че въобще не отговаря на размер 4 капки... Това ми се е случвало вече няколко пъти... и се налага да отида до аптеката и да дам още 4лв за други...
Това си е жива подигравка от страна на производителите!
Колкото и да ми харесват иначе... повече никога няма да си купувам от тях... :x

А на вас случвало ли ви се е?

ultra
01-04-2008, 14:37
Ами ти гела как го искаш?В тубичка ли?
Той е вътре в превръзката и е "нещото",което попива течността и я задържа да не се разтече.Виж за миризмата не знам,ама тъй или иначе все си я докарваш някаква като престои 4,5 часа на гъза ти..та кво се оплакваш... 8-) 8-)

Arr0gAnT
01-04-2008, 14:37
не ми се е случвало досега... аз съм много доволна от тея гел екшън има едни други сензитив които са само памучни и са пълна скръб... а за цената - не ми е правила впечатление досега, ма наистина са скъпички, въпреки че като си зема от Метро голям пакет излиза по-на сметка и винаги са си тва което искам

&ILoveU2
01-04-2008, 14:37
Еми зависи от къде си ги купуваш. И аз съм си с Always и то от доста време. Не съм имала такива проблеми. Може някой да подменя опаковки не знам. А и не са баш 4лв. 2 и 30 са

LedenaStrast
01-04-2008, 14:41
Ами ти гела как го искаш?В тубичка ли?
Той е вътре в превръзката и е "нещото",което попива течността и я задържа да не се разтече.Виж за миризмата не знам,ама тъй или иначе все си я докарваш някаква като престои 4,5 часа на гъза ти..та кво се оплакваш... 8-) 8-)

не съм малоумна и знам какво е гел!!! на превръзката гела е син... несъм виждала досега с прозрачен гел... пък знам ли.. може да са направили и с прозрачен... :?

LedenaStrast
01-04-2008, 14:42
Еми зависи от къде си ги купуваш. И аз съм си с Always и то от доста време. Не съм имала такива проблеми. Може някой да подменя опаковки не знам. А и не са баш 4лв. 2 и 30 са

вземала съм си от много места... от Била наистина са малко по-евтини, но сега си купих от една аптека и там бяха 3.95...

&ILoveU2
01-04-2008, 14:45
Ами ти гела как го искаш?В тубичка ли?
Той е вътре в превръзката и е "нещото",което попива течността и я задържа да не се разтече.Виж за миризмата не знам,ама тъй или иначе все си я докарваш някаква като престои 4,5 часа на гъза ти..та кво се оплакваш... 8-) 8-)

не съм малоумна и знам какво е гел!!! на превръзката гела е син... несъм виждала досега с прозрачен гел... пък знам ли.. може да са направили и с прозрачен... :?
значи ти дават стари превръзки сори :-# . Новите са си със синичко моите поне са такива

LedenaStrast
01-04-2008, 14:47
не знам ама явно аз съм карък :o
Сигурно има една объркана партида и аз все на такива попадам :oops:

ultra
01-04-2008, 14:49
Ами ти гела как го искаш?В тубичка ли?
Той е вътре в превръзката и е "нещото",което попива течността и я задържа да не се разтече.Виж за миризмата не знам,ама тъй или иначе все си я докарваш някаква като престои 4,5 часа на гъза ти..та кво се оплакваш... 8-) 8-)

не съм малоумна и знам какво е гел!!! на превръзката гела е син... несъм виждала досега с прозрачен гел... пък знам ли.. може да са направили и с прозрачен... :?

Бял,син-все тая-винаги го има в always. :-D И общо взето е прозрачен-има го даже и в обикновените малки ежедневни превръзки.
Мисля,че 3,20 лв. струваше пакет-дуо на промоция в Кауфланд.За 4 лв.никога не съм си купувала always.

&ILoveU2
01-04-2008, 14:51
еми гледай какво си купуваш и няма да си карък

iams
01-04-2008, 14:52
От много години ползвам always и до сега нямам никакви оплаквания, даже съм много доволна :-)

LedenaStrast
01-04-2008, 14:52
в Кауфланд е с незнам си колко % намаление... без намаление са си толкова

&ILoveU2
01-04-2008, 14:59
абе мацка от кварталния магазин обикновената опаковка дето са 10 вътре си ги купувам за 2 и 30 а икономичния пакет е 3 и 40. Не ми обяснявай :wink:

ultra
01-04-2008, 15:04
в Кауфланд е с незнам си колко % намаление... без намаление са си толкова

Пък де да знам,може и без намаление да са били. :-| Все тая,но 4 лв.никога не съм давала за превръзки.

abvgdejzi
01-04-2008, 15:07
ot kakto ima cikal do tozi moment vinagi sam izpolzvala always i sam mn dovolna.dr prevrazki ili mi se kasat ili tam pamu4noto ne6to ot vatre koeto trqbva da popiva se nabita v ednata 4ast na prevrazkata i e ujasno.za tova pove4e ne si pravq eksperimenti s dr prevrazki. malko sa po skapi no pak sa i po ka4estveni.

&ILoveU2
01-04-2008, 15:11
ot kakto ima cikal do tozi moment vinagi sam izpolzvala always i sam mn dovolna.dr prevrazki ili mi se kasat ili tam pamu4noto ne6to ot vatre koeto trqbva da popiva se nabita v ednata 4ast na prevrazkata i e ujasno.za tova pove4e ne si pravq eksperimenti s dr prevrazki. malko sa po skapi no pak sa i po ka4estveni.
лол чак да късам превръзка не мога да си го представя какво правиш бе 8-) :D 8-)

LuCiFersAngeL
01-04-2008, 23:27
Аз съм ползвала Always преди време, когато ми беше по-силно и не съм имала проблеми. Явно просто си оцелила някаква дефектна партида :neutral: А виж за цената аз за последно си ги взех за 2.60... Иначе наистина излизат малко по-скъпички, пък и като съм с тях се чувствам като с памперс :D затова сега съм с Евърбел (по-малки са като размер) или с ежедневна... зависи :wink:

abvgdejzi
01-05-2008, 21:42
ot kakto ima cikal do tozi moment vinagi sam izpolzvala always i sam mn dovolna.dr prevrazki ili mi se kasat ili tam pamu4noto ne6to ot vatre koeto trqbva da popiva se nabita v ednata 4ast na prevrazkata i e ujasno.za tova pove4e ne si pravq eksperimenti s dr prevrazki. malko sa po skapi no pak sa i po ka4estveni.
лол чак да късам превръзка не мога да си го представя какво правиш бе 8-) :D 8-)
s mn sport za6toto dori kogato sam v cikal tva ne mi pre4i da si treniram ama ponqkoga mi idva v pove4e kato se ima predvid kakvo e polojenieto mi i mi se slu4valo da kasam prevrazka ne edin pat.

LedenaStrast
01-06-2008, 12:20
Хората тренират... а аз не мога да се надигна от леглото :-#

Boot
01-06-2008, 13:54
Спортуваш с превръзка? Бааааахти гадното.
Тампона е далеч по-добро решение, специално за спорт. (а за мен лично и за всякакви други дейности и цикъл.)

hungry_vampire_f
01-06-2008, 19:51
бе тампоните са му майката :wink:

DivoTo_KoTe
01-06-2008, 20:18
Аз съм ползвала Always преди време, когато ми беше по-силно и не съм имала проблеми. Явно просто си оцелила някаква дефектна партида :neutral: А виж за цената аз за последно си ги взех за 2.60... Иначе наистина излизат малко по-скъпички, пък и като съм с тях се чувствам като с памперс :D затова сега съм с Евърбел (по-малки са като размер) или с ежедневна... зависи :wink:


Аз до сега не съм имала проблем с Aways,понякога майка ми ми купува Евърбел и от тях съм също доволна,даже ми се струват по-мънички от Aways,просто ми е по-комфортно с по-малки.

miloto_girl_4e
01-06-2008, 20:19
Леле, мацка, каква антиреклама направи :)
Аз си ги ползвам тези превръзки и съм адски доволна :P
Никога не са ставали такива гафове при мен :grin:
Явно наистина попадаш на кофти партиди =D>
Но на мен си ми допадат превръзките и за качеството, което са, не мисля, че са скъпи :!:

nencuHka
01-06-2008, 20:42
Аз само тях ползвам и признавам пък.. А и обикновените 5 са 2.40 по нашите магазини , а на Метро-10 са 2.70 ..верно не всеки има възможност да пазари.. ама .. :)

LedenaStrast
01-06-2008, 21:31
И аз също съм много доволна от тях... ако попадна на хубави разбира се! Не знам защо се случва така при мен...
:-#
Щом друга не е имала такъв проблем.. се успокоявам и оттеглям обвинението :)
Явно само аз съм каръка :o

Jaffs
01-06-2008, 21:34
Аз съм доволна от тях и никога до сега не са ме предавали тия превръзки. От скоро взимам Everyday и съм по-доволна. По-меки са и са по-малки.

sLaDkA_GrEsHkA
01-07-2008, 12:24
az pulzvam samo always ultra i sum si mnogoo dovolna.. kato sa ti malki dnevnite kupuvai si noshtni :) i naistina ne stuvat 4 leva... 2 i neshto sa :)

mumiikataa
01-07-2008, 14:15
ot kakto ima cikal do tozi moment vinagi sam izpolzvala always i sam mn dovolna.dr prevrazki ili mi se kasat ili tam pamu4noto ne6to ot vatre koeto trqbva da popiva se nabita v ednata 4ast na prevrazkata i e ujasno.za tova pove4e ne si pravq eksperimenti s dr prevrazki. malko sa po skapi no pak sa i po ka4estveni.
и мен ми се е случвало преди докато бях с някви смотани превръзки.да седна да мръдна и оп се скъсат или памука ми се забута от някоя страна...