PDA

View Full Version : ТАЙНАТА



ton1
01-04-2008, 15:40
Иска ми се да ви споделя една тайна която разбрах и научих скоро.Тя наистина действа. Доста е дълго и може да го пренебрегнете,но е от ваш интерес да го прочетете цялото.И после чакам мнения.



Замисляли ли сте се някога какъв е пътят на щастието?Кой определя кои ще са щастливите и кои ще са нещастните,има ли Бог който определя нашата съдба или няма?Често ли се запитвате "Защо все на мен" ... Често ли се се чудите защо около вас се въртят само неприятности.Отговора е лесен и ще ви го споделя.
Като увод ще започна със вселената.Ние живеем в нея,не знаем дали има друг свят отвъд нея,но не е нужно да си учен за да стигнеш до извода,че Вселената е безкрайна.Колкото е безкрайна тя,толкова е безкрайно и твоето действие и начин на живот.Малко хора си дават сметка че всъщност всичко е една енергия-Вселената,действията ни,дори самите ние.Погледнете си ръката.Тя е плътна нали?Но под Специфичен микроскоп ще видите че тъкан,под тъканта има клетки,а клетките са от атоми и молекули.А тези атоми и молекули всъщност са малки частички енергия.Но човешкият орган с най-голяма енергия е именно мозъка.Той работи едва 5 процента от цялата си енергия... А какво щеше да бъде ако работеше 10,20 или 50 процента.Именно ясновидци,телепати,хора които имат силно придобито шесто чувство,те са малко техния мозък работи на по-голям процент от нормалното.Сега стигаме до основното действие във нашия мозък-Силата на мисълта.Няма да говорим за паранормални действия,с които хора местят предмети със силата на мисълта,защото те са рядкост,а повечето хора дори не вярват във това.Ще ви кажа една тайна,която научих скоро.Чудите се защо 4 процента от цялото население на земята изкарват повече пари от другите 96 процента,нима това е случайно.Чудите се защо едни хора са изобретили нещо,други живеят пълноценно и щастливо,трети са нещастни и бедни.Сигурно късметът е виновен.Няма такова нещо като късмет.Всичко е нагласа,позитивна или негативна.Всичко е свързано с мисълта на човека.Когато мразиш,и теб те мразят.Когато обичаш,виждаш обич и от другите хора.Но нека стигнем до същността на всичко което написах до сега.
Тайната на всичко е силата на привличане и вярата в себе си.Не говоря да вярваш в Бог или да се молиш,просто трябва да вярваш в себе си.Всичко на този свят е свързано със силата на привличане.Не случайно писах по-горе за енергията,за Вселената.Малко странно ще прозвучи,но именно това привличане и силата на мисълта са нещата на които всички казват "случайност" или "съдба".А тази теория за привличане нито съм я измислил аз,нито съм я открил аз.Много хора от настоящето я развиват,много хора от миналото,каквито са едни от най-известните личности и учени,включително и видният Алберт Айнщайн.
А сега към същността.Когато си казвате "не искам такъв живот",или пък "не искам да съм беден",или пък "защо не мога да срещна любовта",вие привличате единствено негативната енергия към вас.Да кажем че Вселената е вашият Бог,тя осмисля всичко което кажете и ви връща тази негативна енергия към вас.Ето я силата на привличане.Вие говорите че не искате да сте беден,но всъщност привличате точно тази дума към вас - беден.Вие сте недоволен че не можете да срещнете любовта,но привличате точно този негатизъм към вас.И нещата стават все по-лоши и по-лоши.Колкото повече се оплаквате,толкова повече неприятности ви се струпват,именно заради тази негативна енергия.Гарантирам че всичко ще е много по-хубаво ако кажете "искам по-хубав живот".Защо вместо да не искате да сте беден просто не кажете "Искам да съм богат",или пък си кажете "Искам и ще срещна любовта" ... Тогава мислите позитивно.Позитивните мисли са 1000 пъти по-силни от негативните и това е научно доказано.Тогава си лягайте с тази мисъл.Вие искате любовта,но вие трябва да вярвате че ще я срещнете.Вие не трябва да живеете във страх и да си казвате "ами ако не я срещна".Вие я искате и вие ще я получите.Всичко е по закона на привличане,който е доказан от едни от най-великите учени живяли някога.Когато искате нещо,вярвайте че ще го получите,бъдете уверени че ще го получите и вие наистина ще го получите.Ако имате съмнения,ако не се чувствате сигурни,ако приемате факта че може да не получите това което искате,вие отново задействате закона на привличане,веднага привличате негативната енергия към вас и дори да искате нещо,съмнявате ли се в него,става точно обратното.Не случайно когато имате някакви планове те винаги се провалят.Защото почти винаги вие планувате да отидете на някакво необичайно място с приятелка,но винаги си мислите "ами дано да приеме,ами ако не приеме,ще се надявам" ... И Веднага вие привличате тези съмнения.Ако си кажете "сигурен съм че приеме и ще отидем", вие самият се ангажирвате със силна позитивна енергия и ще направите всичко възможно за да излезете с вашето момиче.Пример: Отиваш на дискотека,танцуваш с приятели и виждаш момиче което много ти харесва.Какви са ти по-големи шансовете с нея?Ако си кажеш "мале дали ще ме хареса,дали съм нейн тип момче,дали си няма гадже,абе хайде ще се пробвам".А ако си сигурен в себе си,искаш да танцуваш с това момиче и вярваш в себе си,кажеш си "отивам да танцувам с това момиче,няма начин да ми откаже ще направя всичко по силите си"... Тогава отиваш,показваш се в най-добрата си светлина,тя вижда позитива в тебе,а не несигурността и притенеността.Затова всички жени предпочитат мъже сигурни в себе си,а не срамежливи които се колебаят и не знаят какво да кажат,именно от страха си в себе си "дали тя ще го хареса".
Ако имаш проблеми.Например със семейството,скараш се с майка си,излезеш с приятели и се държиш или смутено или се репчиш на абсолютно всеки,а дори само да си мълчиш ти показваш негативни емоции или мимики.Така хората около тебе приемат същите негативни емоции,предават ги на трети и така се стига до караница.Не веднъж ми се е случвало,гаджето ми да е изнервена от някакъв си нейн проблем и аз да го отнасям... И разбира се обратното.От личен опит виждам и при мен какво става.Скарвам се с някой приятел,или с приятелка.Кофти ми е,прибирам се в нас отегчен,родителите ми са загрижени за мен.Питат ме как съм си прекарал деня или някакъв въпрос от ежедневието.Тогава аз и се дърпам,моля ги да ме оставят на мира,тогава те приемат моята негативна енергия насочена към тях,и се стига до скандал.Така стават скандалите не само в семействата,но и в приятелски компании,и дори в бизнес средите.Отиваш в магазин изнервен,продавачката се изнервя на твоите обноски,или обратното.След това тя предава твоята негативна енергия на следващият клиент.И после се питаме защо много от сервитиорите,продавачите в магазините,таксиметрови шофьори са изнервени и се държат пренебрижително.По същата логика,какво ще стане ако станеш от сън,майка ти направи хубава закуска,посмейте се на някаква тема,гледаш някакъв хубав филм,след това ти дават повече пари от обикновеното и излизаш с приятели.Ти се държиш с тях весело,смеете се,те се държат по същият начин.Нещо наистина случайно и неприятно би ти развалило настроението,прибираш се у вас,заради лошата постъпка се скарваш с родителите си и се стига пак до извода.Защо преди да излезеш се държат с тебе страхотно а като се прибереш се държат лошо.Същото е и с любовта.Когато си влюбен и човека до теб отвръща на любовта ти,целият свят ти е хубав.Ти си усмихнат,смееш се с приятелите си,не се караш с тях.За това,за да минава по хубаво вашият живот,единствено трябва да се стремите винаги да гледате позитивно,да не обвинявате един човек,за това че ви е изнервил друг.Така когато се чувствате лошо и сте изнервени,можете с няколко жестта и думи,да си оправите не само деня,но и целият живот.
Нека да обобщим този закон на привличане.Когато искате нещо наистина силно,то може да бъде ваше.Вие определяте съдбата си,вие градите целият си живот.И не съм ги казал аз тези мъдри думи,защото не съм такъв мъдрец :) Когато искате нещо наистина силно,искайте го само него.Ако си кажете "искам кола за рождения ми ден",трябва да я искате много искрено и ако не нарушите хармонията на Вселената ще я получите.Но ако си кажете "Ех,защо не ми подарят една кола за рожденият ми ден",вие веднага привличате негативизма,и по този начин може до края на живота си да вървите пеша.Наистина изглежда доста странно,самият аз не вярвах до скоро.Винаги когато съм искал нещо силно,аз съм изтъквал това което нямам.И после се чудя защо не ми се случи нещо хубаво най-накрая.Почти винаги,когато хората искат нещо,те привличат негатизма,като се оплакват че го нямат.Мислите си наум "не искам това момиче да продължава да ме върти" или пък "защо не се оправят нещата".Никога не мислете за това което нямате,мислете за това което искате да имате и вярвайте че ще го имате без да се съмнявате.Различно стечение на нещата ще бъде ако си кажете "Искам нещата с това момиче да се оправят и вярвам че ще се оправят".След това пожелание от вас се иска доста търпеливост,трябва винаги да сте сигурни че нещата между вас ще се оправят.Никога да не си казвате "абе това което си пожелах дали ще стане"... Гарантирам за успех,защото позитивната енергия е нещо много силно в този живот,може би защото целият живот е една енергия.
Дори с парите е така.Когато се рових в интернет точно за закономерността на привличането,стигнах до извода че дори печеленето на пари няма да е толкова трудно,ако вярвате в себе си,не се колебаете.Представете си приказката за Аладин.Той потърква вълшебната лампа и от там излиза Джина.Нека вие сте Аладин,а Джина е Вселената която изпълнява вашите желания.Когато кажеш "не искам вече да съм беден",Вселената си казва "Нека твоето желание е заповед за мен" ... И вместо да не си беден,ти привличаш именно тази дума-Беден.Нещата не се оправят.Стават още по-зле защото си отчаян.Пак стигаме до закона на привличането.Но ако не си отчаян.Ако мислиш не за това че си беден,ако мислиш за това че искаш просто повече пари и си помислиш "Искам да имам повече пари",тогава мислиш само за това и то не излиза от главата ти... Тогава това твое желание се сбъдва и то съвсем случайно.Или случайно намираш начин да спечелиш пари,или изведнъж в ума ти се ражда идея как да спечелиш пари.Всичко е закономерно и ти трябва да мислиш за целите си.Хората са казали - Богат е не този който има много,а този който му липсва малко.Стигнах до много разкази на богаташи.Например Джак Клайнфилд,американец който печелил по 1000 долара годишно.Той не мислел за това,че нямал пари,а за това че искал повече пари.Казал си "Искам да печеля 100 000 долара годишно.Дори върху хиляда доларова банкнота сложил още три нули и си я лепнал за тавана над леглото,така че да я вижда винаги когато ставал и лягал от сън.Така след 30 дена мислел само за това,но нищо не ставало.Тогава му се родила идеята да продаде книгата която написал,ако направи 45 000 копия и ги продаде ще спечели много пари.Но това на пръв поглед било само мечта.Нито можел да направи толкова копия,нито знаел как да ги продаде.Но продължил да мисли позитивно и не преставал с идеята че иска да печели по 100 000 долара годишно.Влязъл в магазин и видял някакво списание което било като фон във този магазин.Видял издателството и го запомнил.След 2 седмици той издал лекция на 600 човека,и забелязали добрата му ораторска реч.Тогава непозната журналистка дошла при него и го поздравила,помолила да го интервюира.Оказало се че журналистката работила във именно онова голямо издателство и именно тя се нагърбва с продажбата на всички онези списания.Така същият Джак Клайнфилд във интервю казва "е за жалост не печеля по 100 000 долара годишно,чека ми бесхе от 98 000 долара".За 5 години той бил сменил 3 пъти местоживеенето си.Повярвал в закономерността на привличането и направил своето вълшебно табло.На него окачил различни снимки и писания които той мечтаел.След като той накрая се установил във страхотна къща,която заживял със семейството си,той я ремонтирал и бил много щастлив.Веднъж детето му го попитало какво е това табло.И той се загледал,видял къщата в която живее на изрязана снимка от вестник,която той бил окачил на таблото.Тогава осъзнал че тя дори не прилича на неговата-тя е абсолютно същата къща,и осъзнал че преди 5 години това била неговата къща мечта.Той споделя пред журналисти,че не си е казвал "защо не заживея в такава къща" а си е казвал "Искам да живея в такава къща" и не случайно сменял толкова пъти местоживеенето си.
Самият Айнщайн е казвал "Живота е такъв,какъвто сам си го направиш".Нима най-умният човек на земята е казал някаква обикновена теория,която в днешно време повечето хора я мислят за обикновена поговорка и надежда?Не,това си е живата истина.Трябва само да вярвате в себе си,да не пренебрегвате най-силният закон във тази Вселена-Привличането.Привличайте само положителното. Не пренебревайте и не се жалете от отрицателното,защото дори когато го споменавате,вие го привличате.
Идеята е ... Когато имате проблеми вие винаги мислите само за проблемите си,а защо не отбягвате да мислите за проблеми а не мислите просто за нещо по Добро
Албер Айнщайн е казал "Животът е такъв,какъвто сам си го направиш"

Invisible'Paladin
01-04-2008, 16:01
Мислих да го прочета цялото , но още в началото разбрах ,че няма смисъл и няма за какво... :?

chefzz
01-04-2008, 16:05
Мислих да го прочета цялото , но още в началото разбрах ,че няма смисъл и няма за какво... :?

me 2 :D

AFT
01-04-2008, 16:36
^ Идиоти. :x

Гледала съм филма, затова не прочетох цялата тема, но всичко това е доста вярно. Сама съм го пробвала и след като гледах филма The Secret, продължих да го правя и има резултат.
People, като ви мързи да го прочетете, поне изгледайте филма, защото си заслужава.

marilyn
01-04-2008, 16:38
Евала 4е си написал такова пололжително нещо.Аз цялото го про4етох и се радвам 4е има пове4е хора като теб. И аз вярвам 4е ако искаш нещо мн силно то се сбъдва(макар 4е аз сега имам едно убийствено силно желание което нз дали ще стане :cry: но.....живея с мисълта за него и сяка сутрин се събуждам с нея). Надявам се 4е има пове4е хора като теб така света ще е малко по добър и красив!

iMmOrAl`GiRl
01-04-2008, 16:45
До известна степен съм съгласна,позитивната енергия е важна и човек трябва да се стреми да я използва,да гледа по-ведро на нещата,колкото и гадни да са те.Но си е трудно ;>
"Когато искате нещо наистина силно,то може да бъде ваше."-ако наистина искаш нещо много силно,ти се стремиш да го имаш и правиш всичко възможно това да стане,но не мисля че всеки път се получава ;>
"Вие определяте съдбата си,вие градите целият си живот"-така си е

"Ако имаш проблеми.Например със семейството,скараш се с майка си,излезеш с приятели и се държиш или смутено или се репчиш на абсолютно всеки,а дори само да си мълчиш ти показваш негативни емоции или мимики.Така хората около тебе приемат същите негативни емоции,предават ги на трети и така се стига до караница." =D> =D>
Не бива да предаваме лоша енергия и чувства по-добре да помислим позитивно,че хората не са ни виновни ;>
"Животът е такъв,какъвто сам си го направиш"-и затова трябва да направим живота си по-добър,да се радваме на това,което имаме и когато имаме проблеми да се опитваме колкото и трудно да е да ги преодолеем.
Малко се отнесох :) :-s :-s #-o

flowerlina
01-04-2008, 16:56
Аз пък смятам,че си мн прав

I_HaVe_A_PrObLeM
01-04-2008, 17:00
Хора имаше някъде писани едни "закони", един от тях е:

Преди да поискаш нещо, трябва да го назовеш
Стратегия:
Бъди наясно какво искаш и действай

Може да не звучи много умно но е просто и вярно :) =;

nicolepcd
01-04-2008, 17:01
Напълно съм съгалса!!! \:D/

gostut
01-04-2008, 17:13
ееххх... приказките са хубаво нещо.... само дето ако верно ставаше така да си лягам аз сяка вечер и да си викам "искам да стана богат", и като стана да си бъркам в носа и да си чакам и 1 ден ей така да дойде някой и да ми каже "ето ти $ 20 000 000 и 15 хотела по крайбрежието".... ама не става... истина е, че в тоя живот сичко си зависи от тебе, обаче зависи най-вече от действията ти.. и най-добрата нагласа без действия е нищо... аз лично на този етап от живота ми съм мн доволен от него.. имам си вличко, което ми е необходимо, и смея да кажа, че от не чак толкова малко време сам се грижа това да е така (е, разбира се са ми помагали хора и то не малко, обаче помоща е била под формата на възможности от които сам избирам как и дали да се възползвам) ... имам съм мн страхове, че нещата няма да са както трябва за мен, и съм ги изказвал пред себеси не 1 и 2 пъти, обаче накрая не се броят думите и интонацията им, а действията... истината за тоя живот според мен е, че сичко се връща някой ден, и за да успееш е нужно усилие, да покажеш че искаш нещо и че си сериозен и отговорен спрямо другите, а не да си говориш глупости и да чакаш вселената да те хване за рачичка и сичко да ти е ок ей така.... живота ти е такъв, какъвто си го НАПРАВИШ, а не такъв какъвто си го пожелаеш ;)

п.с. - позитивизна е хубаво нещо, но не разчитайте само на него

Palachinka
01-04-2008, 17:17
Много е хубаво и мисля, че е вярно, въпреки че аз самата съвсем не бих се определила като позитивен човек :-k Смятам да го изпробвам и някой ден ще пиша какво е станало \:D/

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-04-2008, 17:49
Нямам време да го прочета сега цялото, но си отбелязвам темата после да си я допрочета... \:D/

bebe_s_bazuka
01-04-2008, 21:40
Евала на автора \:D/

Liar
01-04-2008, 23:18
#-o

И ся кво,стана ли милионер?

svetlidim
01-04-2008, 23:44
Много добре казано.100% е вярно! Майка ми стотици пъти ми е говорила за влиянието на енергията..ама кой да слуша?КОЙ?? ](*,) Не ме интересува! От утре започвам на новия принцип! :smt003 :-D :D

IKisseDAGirL
01-05-2008, 07:05
Съгласна съм с почти всичко от написаното. Аз също вярвам в това и се опитвам да мисля винаги положително, когато съм успявала да го направя, съм получавала много по-добри резултати отколкото когато съм имала съмнения в собствените си способности и тези на другите.
Първата мисъл в подписа ми също се отнася за това \:D/

Браво, много хубава тема :smt003

sweet15
01-05-2008, 07:23
Абсолютно вярно е.И аз в момента имам много,ама много силно желание и постоянно мисля за него и се опитвам да вярвам,че ще се случи.
И ето един пример как психиката наистина пави промени във физическото състояние.
По-миналата година аз и майка ми се качихме както обикновено на нашата вила да нахраним кучетата си.Аз бях болна(беше ми лошо),но трябваше да отида...И отидохме и като стигнахме гледам кучетата ги няма...Нищо не беше отворено,кучетата не бяха някъде в двора иии аз испаднах в истерия....Почнах да тичам,да обикалям,да ги търся навсякъде..Обиколих доста голям район...
Та мисълта ми е,че наистина ми беше много лошо,но просто почнах да мисля само за едно нещо и то не позволяваше да мисля за нещо друго..
пс. намерих кучетата-те само дойдоха хахха

Invisible'Paladin
01-05-2008, 07:52
Мислих да го прочета цялото , но още в началото разбрах ,че няма смисъл и няма за какво... :?


Искам да се извиня за предния ми пост...сега гледам филма The secret ..... наистина е вярно и това ми дава нов път в живота :) ...
..... http://zamunda.net/download.php/72819/The.Secret.DVDRiP.XviD-TRG%20%2B%20BG%20SUBS.torrent
... можете да изтеглите директно торента :wink: ... надявам се много хора да го гледат...бях изумен от филма :) ....

Niakoitam
01-05-2008, 08:23
Браво на автора.Това което си написал е много вярно.И аз смятам че от психиката зависи това как ще се развива живота ни и колкото по-позитивно мислим толкова по добре за нас,но понякога е доста трудно да го правим,защото ни спират някой неща.Да не говорим че доста хора от днешното време и още повече хора от възрастните не вярват в това.А тежко ти и горко ако си различен.Каза Айнщаин.Да,това е бил ако не най-умният човек един от най умните в света и ако не се лъжа,защото сега точно ми излезе от главата е мислил с 13-14% от мозъка си.Един луд за днешните представи човек е установено че мисли с 3-4% процента повече мозък от Алберт Айнщаин.
И другото как да гледам света позитивно като в момента съм заобиколен от хора,които само се оплакват.Опитвам се да игнорирам лошите неща на света и да мисля по-розово,но все ще ми набиват като трън в очите колко било зле и как секи мислел за себе си и никой не го било грижа за другият.Демек да ме предпазят.Не искам да гледам света от лошата му страна,искам да го гледам от възможно най-хубавата,която съществува,но обикновенно накрая ме изкарват найвник и тъпанар.

P4ela
01-06-2008, 04:30
Ne sum gledala filma no tova koeto kazva6 zvu4i mnogo vqrno \:D/
I o6te ne6to koeto se obqsnqva s tva 4e kolkoto pove4e vqrva6 tolkova pove4e postiga6 :) Ne ste li zabelqzali kak 1viq pyt kato igrae 4ovek nqkoq igra na kusmet kato bingo ili dr, izkarva mnogo visok rezultat a posle zapo4va po-niski. Na men mi se e slu4valo mnogo puti i sega mislq,4e kogato igrae6 za pruv put nqma6 opit i neznae6 4e visokite rezultati se izkarvat mn trudno izatova vqrva6 4e moje6 da izkara6 mnogo to4ki i izkarva6 :neutral: A sled tova kato razbere6 4e rqdko se polu4ava takuf rezultat si misli6 4e ne moje pak da go izkara6- i ne go izkarva6. E dano razbrahte kakvo kazah :D

SwEeT_pAiN_F
01-07-2008, 19:12
Това което си написал е много вярно, хвърлих едно око върху това нещо и се оказа че съм го чела и на друго място. В "Подсъзнанието може всичко" на Джон Кехоу тази книга е невероятна. Аз също съм привърженик на тази теза!

CrazyWitch
01-07-2008, 20:10
И аз вярвам в силата на позитивното мислене!
Дори всяка вечер си повтарям една фраза по 30 пъти и тогава заспивам. Тъпо звучи, знам!
Хора трябва да повярваме в себе си и в това което желаем. Трябва да сме по душевно отдадени на хората и на самите себе си, а не да се тровим с твърде много мислене което ни докарва до параноите. Това е... и че позитивното ни виждане на нещата ... ще изтрие хаоса около вас...

h0t_bAbE
01-07-2008, 20:15
maika mi mi e kazvala ot malka "kogato vqrva6 v ne6to,naistina go iska6 (I,dobavqm o6te ne6ty) I ne vredi na nikoi,6te ti se sbadne" mislata mi e 4e kato si vika6 "ei taq kolko q mraza Vqrvam 4e 6te pukne" :D nqma da stane,no ako si kaje6 "ex,iskam da se polu4i tozi pat" 6te se sbadne \:D/


P.P.:na tfa ne mu e mqstoto tyka,kolkoty i da e int!!!

jarod
01-07-2008, 20:35
значи имаше в Имаш поща един човек който се излекувал от рак.......темата беше за позитивното мислене.... 8)

jarod
01-07-2008, 20:35
значи имаше в "Имаш поща" един човек който се излекувал от рак.......темата беше за позитивното мислене.... 8)

ето инфо
цък (http://clubs.dir.bg/showthreaded.php?Board=rak&Number=1948126688&page=0&view=collapsed&sb=5&part=)

ihopeulikepain
01-07-2008, 21:15
... оправи ми настроението .. бях се отчаял .. мерси ;-)

SeaEatsShips
01-07-2008, 21:55
гледала съм филма, супер е !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GolDeeN
01-07-2008, 22:04
...че Вселената е безкрайна.Колкото е безкрайна тя,толкова е безкрайно и твоето действие и начин на живот...

Първо безкрайността не може да се степенува ( по,най-безкраен )
Второ "безкрайно действи и начин на живот" айде бе...


АЙДЕ СТИГА ГЛУПОСТИ, КОЙ ПЪРВОКЛАСНИК ГИ Е ПИСАЛ ТЕЗИ ЛАЙНА

mumiikataa
01-08-2008, 08:48
еми аз също гледах филма и някак си започнах да мисля много по-позитивно и започнах да се чувтвам добре.преди една седмица само се надявах да се разболея и оп ето-болна съм.и наистина това е супер вярно за тайната.

jarod
01-08-2008, 09:26
Законът за Привличането - най-мощният закон 8)

Beb1tY
01-08-2008, 10:15
Мн е смислено..

hahavteen
01-08-2008, 11:22
O da filma e neveroiaten no triabva da se gleda 4esti4ko. :wink: Ako se interesyvate moje da pro4etete i knigite na Lyiz Hei "Izlekyvai tialoto si" i "Izlekyvai jivota si".Vuv vtorata ima razli4ni elementarni yprajnenia koito pomagat da se nay4ite da mislite pozitivno i da zabravite starata si naglasa. :)

nicolepcd
01-12-2008, 09:07
Оооо, и аз гледах филма... и направо съм шокирана каква доза истина има в него! :shock: Гледайте го, жесток е!!! \:D/

VanityFair
12-31-2008, 13:33
Тази тема /или случайността/ ме вкара в големи филми, с много безсъние и какво ли още не. Ирония на съдбата е, че нито ме интересува тийн проблем, нито приемам сериозно текстове с толкова правописни, пунктуационни и така нататък грешки..
:/

fire_cat
12-31-2008, 13:42
Евала 4е си написал такова пололжително нещо.Аз цялото го про4етох и се радвам 4е има пове4е хора като теб. И аз вярвам 4е ако искаш нещо мн силно то се сбъдва(макар 4е аз сега имам едно убийствено силно желание което нз дали ще стане :cry: но.....живея с мисълта за него и сяка сутрин се събуждам с нея). Надявам се 4е има пове4е хора като теб така света ще е малко по добър и красив!

+1

Whyniser
12-31-2008, 14:28
Може и да има смисъл,но всичко е в главата на човека.Тои може да си мечтае само за каквото и да е,но ако ще колкото и усилия да полага просто не става.Опитва n-брой пъти и не успява.Затова си има "живеене в облаците,мечтите и т.н.". И това силно да го вярваш пак издиша.Искам да дигна 10000000000000000 тона с кутрето си.Кога ще стане това.Добре аз съм си настроен позитивно само това ми е в главата и какво всичко издиша накрая.Искам да знам колко е голяма Вселената.Искам да знам какво има в главата на някой човек. Искам като Митьо Пищова 4564 жени да ми прават хабиби.И още милион мечти да имам колкото и силно да вярвам,и да опитвам резултата е един и същ.Козирог съм,ако някой вярва в астрологията,и съм инат от към това да се откажа от нещо.Но какво цял живот ли да опитвам за тази моя цел.И какво става покрай тази моя цел живота си ми е отишъл нищо съществено не съм направил опитал съм се безброй пъти и изведнъж умра. И какво права след това.Пропилял съм си целия живот поради тази фикс идея.И вярата в Господ.Какво е онова нещо,което хората вярват и се кланят на нещо,което няма истинско,реално доказателство освен базиране на някакви текстове,проповеди,причти и т.н. Е в последствие сигурно като си отидем от Земята разбираме истината.И ето в това се състои истината на коментара ми:"Струва ли си да умреш,за да постигнеш това,което си пожелал".И какво ето постигнал си,което искаш,и отам на нататъка искаш още и още.И ето оказва се,че човекът е алчен и иска още и още.Затова тоз "Закон на привличането" издиша на практика.По този начин какво всичко получаваме абсолютно всички хора на Земята и накрая настъпва анархия.Истината е,че всичко е относително.И остава погълнат от тази си алчност и накрая го погубва.Мога още доста неща да изреда,но така и така стана бая дълъг коментар.

aka6a_vamp
12-31-2008, 14:42
тайната да бъдеш щастлив се крие в това,да не четеш тая простотия

Mepuk
12-31-2008, 14:59
mNogo Qko :shock: :shock: :shock: Brav0 ch0veCh3 8)

a3c1M
12-31-2008, 16:00
\:D/

yahhooo
12-31-2008, 16:05
Пич що не написа по-кратка тайна. Ще гледам филма :wink: