PDA

View Full Version : Съвет плс помогнете???



msec
01-04-2008, 15:56
Здравейте имам един проблем харесвам едно момиче от доста време като се запознахме преди няколко години видяхме се няколко пъти и накрая и казах, че я харесвам и така натъка но тя каза, че иска да сме само приятели и през тези няколко години бяхме много добро приятели тя човек който знае много за мене аз за нея също знам много обаче не искам да сме просто приятели, защото много я харесвам сега тя не ми обръща много внимание и аз се чуда какво да права в един момент се държи с мене се едно иска нещо повече от това просто да сме приятели в друг момент не ме поглежда изобщо и така искам да ви попитам какво да права не искам да я зарежа и да не се занимавам с нея искам да направа нещо.И има още един проблем тя май си харесва някакво момче ама за това не съм много сигурен.Благодаря предварително.

П.П. Преди година мисля беше имах възможност да и кажа какво чуствам към нея и тя май точно това искаше обаче аз не се осетих и пропилях момента за което атски много ме е яд.

Sweet__Dream
01-04-2008, 16:04
Opitva se da te drazni.Ne i obru6tai vnimanie izvestno vreme.Shte vidi6,4e tq sama 6te te potursi..Uspeh.. \:D/ :wink:

Invisible'Paladin
01-04-2008, 16:05
Щом досега не ти е обърнала внимание съмнявам се сега да го направи....... :neutral: ... но пък не пречи да опиташ отново :wink:
...Успех \:D/

marilyn
01-04-2008, 16:05
Ако тя се държи така както казваш какво се занимаваш още с нея?! Явно не е за теб. По-добре я остави и потърси любовта другаде! КЪСМЕТ!!!

NArKoTiChE
01-04-2008, 16:13
Shtom q haresvash tolkova mnogo i ot tolkova dylgo vreme po-dobre i go kaji v parviq udoben moment :wink: Taka spored men e nai-dobre i za dvama vi.Tova e moqt syvet :)

dIdiTy_bE
01-04-2008, 16:21
Shtom q haresvash tolkova mnogo i ot tolkova dylgo vreme po-dobre i go kaji v parviq udoben moment :wink: Taka spored men e nai-dobre i za dvama vi.Tova e moqt syvet :)

аз също мисля така...колкто по-скоро разнищите нещата толкова по-добре и за двама ви.Спокойно и успех \:D/ :wink:

koalka
01-04-2008, 17:01
Само не разбирам с какво се опитва да го дразни, не разбрах да му е давала някакви надежди, а после да не е така.Това, че той си мисли, че се държи по-особено е възможно просто да си въобразява, защото когато човек харесва някой, той си мисли такива работи.
Иначе към автора - казваш, че от не малко време си влюбен в нея/харесваш я, а тя не ти отвръща на чувствата и иска да сте само приятели.Ами, време е да я забравиш, още толкова време ли ще я чакаш?

mon_vie
01-04-2008, 17:22
Shtom q haresvash tolkova mnogo i ot tolkova dylgo vreme po-dobre i go kaji v parviq udoben moment :wink: Taka spored men e nai-dobre i za dvama vi.Tova e moqt syvet :)

виж опитай отново да и покажеш че изпитваш нещо повече от приятелски чувства към нея.. рискуваи пък да става каквото ще.ако пак не отвърне на чувствата ти съгласна съм с другите, че е време да я забравиш.. Успех \:D/