PDA

View Full Version : Играчка=Плачка



ivetoOo
01-04-2008, 19:07
Преди някаде 2 месеца се запознах с едно момче по нета сигурно и други от вас са го правили обаче аз имам мн приятели и сметнах че тоя път не си търся приятел а исках просто да се позабавлявам и се представих за друга ](*,) но с времето нещата се обаркаха понеже момчето се оказа свястно и аз нещо се привързах и реших че е по-добре за мене да му кажа истината и го направих той отначало прие всичко мн зле нормално след това и в момента продалжаваме да си пишем и всичко добре не е както преди но ... #-o Проблема е там че когато примерно ми праща целувки или нещо такова или ми говори някакви работи незнам дали не иска да ми изиграе сащия номер или е искрен и незнам какво да правя изпаднах в някаква депресия :cry: чувствам се зле като го видя на линия искам да му пиша но незнам кво да му кажа :cry: :cry: .....

I LoVe SpAgHeTtI
01-04-2008, 19:16
гьгьгьгьгьгьгьггьггьгьгьг ь *смях под вода* ^^

TheMaggie
01-04-2008, 19:16
Емм,направи така,че всичко да е както преди.Говори с него свободно без да се притесняваш - не мисли "Ами ако..".Порсто се отдай на емоциите,като те разиграва,теглиш му майната (колкото и да е трудно) - той губи все пак! :smt003

bqsna_teenagerka
01-04-2008, 19:35
ам ъм ми какво можеш да направиш? казваш му защо си го направила,казваш,че в последствие си разбрала,че се е окалзал свестен? и какво толкова...да го приема навътре? ти да не си врачка откъде да знаеш,че ще излезе свестен! аре давай смело..доязясни неизясненото!

Invisible'Paladin
01-04-2008, 19:36
ТИ сама си го каза... изграчка - плачка... :wink:

Bon_bOn_ChE
01-04-2008, 22:14
Аз съм съгласна с magi_megi ;-)

ivakavlad
01-04-2008, 22:37
Емм,направи така,че всичко да е както преди.Говори с него свободно без да се притесняваш - не мисли "Ами ако..".Порсто се отдай на емоциите,като те разиграва,теглиш му майната (колкото и да е трудно) - той губи все пак! :smt003

;-)

boy toy
01-05-2008, 07:34
ami misli6 li 4e moje6 da mu vqrva6 i 4e naistina e svesten i s teq celuvki i nqkakvi ne6ta deto ti govori e iskren i iska6 li da mu povqrva6?

Harum_Scarum
01-05-2008, 09:32
ам ъм ми какво можеш да направиш? казваш му защо си го направила,казваш,че в последствие си разбрала,че се е окалзал свестен? и какво толкова...да го приема навътре? ти да не си врачка откъде да знаеш,че ще излезе свестен! аре давай смело..доязясни неизясненото!
Съгласна!

ivetoOo
01-05-2008, 19:21
ami misli6 li 4e moje6 da mu vqrva6 i 4e naistina e svesten i s teq celuvki i nqkakvi ne6ta deto ti govori e iskren i iska6 li da mu povqrva6? ami .......nz dali moga da mu vqrvam :neutral: no iskam da mu vqrvam iskam naistina tva koeto mi kazva da e istina ... :grin: