PDA

View Full Version : пфф смешен проблем ама все пак проблем ....



zozzz
01-04-2008, 19:17
ами има едно момиче ... тя е прекрасна ....мн я обичам .
ама тя е по голяма от мене (с малко ама все пак ... ) и е мн мн мн пристрастена към секса (ем скорпионче какво да се прави )
а аз не съм го правил :oops: иии вече сме заедно от мн време и я усещам как изтрещява веднъж още на петия ден се опита ама аз спрях и тя ме разбра погрешно таааа имам още 2-3 дни и тр да го направим че тя не издържа и е споделя на приятелките си как не ми е изневерила само защото съм аз а не някой друг :-k плс помогнете ми тр да знам какво точно да правя за да бъде перфектно всми в каква поза да сме , под или над завивките .... толкоз мн неща има

aLakaZam
01-04-2008, 19:20
Не се притеснявай бачи, само да те съблече и от там ще се носиш по течението, тва е мерака. А иначе отпусни се или най-добре си и кажи щото тя ще разбере, все пак щом е толкоз избечена ;)

Ако пък си я лъгал, че си спал с друга и така просто не трябва да се притесняваш. Успех =D>

DIVINE_TIME
01-04-2008, 19:25
Виж,за това рецепта няма. В коя поза да сте,под или над завивките,къде точно да я целунеш или погалиш,къде да го направите... това решавате вие. Най-важното е партньорите да са изградили добра връзка,и двамата да желаят да го направят,да се познават добре,да могат да усетят какво иска или чувства другия чрез неговите реакции,да не се притесняват един от друг и да правят каквото им харесва. В крайна сметка,всеки се учи в този живот и тя е била неопитна - ще те разбере. Кажи й,че не си го правил досега и не си много уверен,а тя ще те води. И другото - ако ти трябва още време, ако не се чувстваш готов,не го прави само за да задоволиш нея,помисли и за самия себе си,помсили искаш ли го истински.
А, и щях да забравя - пазете се! Успех! ;-)

martoo
01-04-2008, 19:27
ам все пак ти казвал ли си и че не си дествен или си и казал истината според мен я остави да води в секса за да получиш малко опит като за 1 път :)

zozzz
01-04-2008, 19:44
еми аз й казах истината амаааа лошото е че това + още един проблем и тя мн се дразни и се опитвам за спася нещата сега др-я проблем уж го решихме сега остава това
ама се преитеснявам че или няма да ми стане (мн малко вероятно) или ще свърша супер бързо . аз като съм си сам мога да се контролирам наистина мн добрее ама с нея възбудата просто е супер голяма нз какво да направя
а тр да бъде добре за да не отиде при някой друг

zozzz
01-04-2008, 19:51
п.с. не съм мн сигурен че тя ще води по скоро ще ме остави да правя всичко сам

&ILoveU2
01-04-2008, 19:53
Еми кажи и, че си девствен, но искаш да ти е учителка.

Zarazata
01-04-2008, 21:39
Виж,за това рецепта няма. В коя поза да сте,под или над завивките,къде точно да я целунеш или погалиш,къде да го направите... това решавате вие. Най-важното е партньорите да са изградили добра връзка,и двамата да желаят да го направят,да се познават добре,да могат да усетят какво иска или чувства другия чрез неговите реакции,да не се притесняват един от друг и да правят каквото им харесва. В крайна сметка,всеки се учи в този живот и тя е била неопитна - ще те разбере. Кажи й,че не си го правил досега и не си много уверен,а тя ще те води. И другото - ако ти трябва още време, ако не се чувстваш готов,не го прави само за да задоволиш нея,помисли и за самия себе си,помсили искаш ли го истински.
А, и щях да забравя - пазете се! Успех! ;-) +1

swords1010
01-04-2008, 21:45
От писмото ти на преден план изниква някаква несигурност. А ти убеден ли си, че го искаш? Не, не трябва да го правиш само защото... тя "изтрящава". :) Ако все пак си сигурен, че искаш да направиш тази крачка... подкрепям написаното от DIVINE_TIME.
Успех!