PDA

View Full Version : Бях изнасилена... той свърши в мен



paranoia
01-04-2008, 19:36
moje da si pomislite che temata e ebavka,da ne q vzemete na seriozno,no nadqvam se nqkoi da mi pomogne,.........dnes kato se pribirah,me.taka da se kaje....izhasiliha,ne iskam da navlizam v podrobnosti,zashtoto kato se setq i mi se povrushta,i toi svurshi v men.....strah me e da kaja na nashte,na 14 godini sum,kakvo da napravq za da ne zabremeneq,molq vi kajete mi ;[,dostatuchno mi e tazi travma,ne iskam sega da se chudq kak da go mahna
SHTE SE RADVAM AKO VZEMETE TEMATA POD VNIMANIE

:arrow: Т.7
swords1010

wild{}baby
01-04-2008, 19:40
Ескапеле пий. Тва е.

paranoia
01-04-2008, 19:44
dali shte mi go prodadat kato nqmam 18,puk i kolko struva?

aLakaZam
01-04-2008, 19:45
Няма да е зле да кажеш на вашите или да се оплачеш в полицията :neutral:

martoo
01-04-2008, 19:49
pii xap4eto ama nz ,ne e bilo to4no iznasilvane nali, smisul za sex da ama da svu6va teb li ne si iskala obqsni malko ni6to 4e ti e gadno otg mi
:shock:

&ILoveU2
01-04-2008, 19:50
Като не иска да не казва така ще и е по лесно да преглътне травмата. Не мисля, че ще имаш проблем с ескапела да ти го продадът, а колко струва не знам не ми се е налагало да го пия. След определено време обаче ще трябва и да отидеш да си направиш тест за венерически болести и спин. Много гадно съчувствам ти

paranoia
01-04-2008, 19:56
mn se pritesnqvam da ne zabremeneq ;[,nishto dr ne me priitesnqva pveche ot tova

swords1010
01-04-2008, 20:01
Здравей, мило момиче! :)
Дори и темата да не е сериозна, за сега не може да се докаже, ще пиша!
Това, което ти се е случило е ужасно. Нормално е да има травма. Първо наистина е добре да пиеш Ескапел, възможно най-скоро. Хапчето се продава и на непълнолетни.
Трябва да поговориш с родителите си. Не казвам, че няма да е трудно, но те могат да ти помогнат и да те подкрепят в този момент. Сподели за случилото се, така ще ти олекне. Не задържай чувстваа в себе си, това е най-сигурният път към депресията. Ако ти е трудно да преживееш травмата, можеш да поговориш и с психотерапевт. Хубаво е и след време да отидете да се изследваш за някакви болести (възможно е и да си се заразила с нещо). Добре ще е да съобщите за случилото се в полицията. Подобна посъпка не може да остане безнаказана. Знам, че не пиша много по темата, но трябваше да напиша тези редове... ;-)
Пожелавам ти успех. :wink:

NArKoTiChE
01-04-2008, 20:05
Eskapela mislq che struva 30 leva ama ne sym sigurna :( Nadqvam si nishto da ti nqma i da go zabravish do kolkoto tova e vyzmojno :(

ThePainIsReaL
01-04-2008, 20:08
Значи.. случилото се е ужасно. Аз в много малка степен съм била нападана, но.. мога да си представя какво си изживяла.
И знай, че си много малка, за да се оправяш сама. Това са болести, бебета, хормонален дисбаланс... и какво ли още не.
Ако си чувала за Луиз Хейл, сигурно знаеш,че тя получава рак на влагалището, защото като малка е била изнасилена и не е намерила силите в себе си да каже проблема на близък, а вместо това е трупала гнева в себе си.
Наистина е сериозно.
Може да се обърнеш и към специалисти..
Момиче, кажи поне на майка си, моля те. Шеги с такива неща не бива. Най-малкото може да помогнеш на друго дете да не пострада.

П.П. Дано не си си измислила нещата.

aLakaZam
01-04-2008, 20:09
Ескапела е 31,40 ;)

swords1010
01-04-2008, 20:10
mn se pritesnqvam da ne zabremeneq ;[,nishto dr ne me priitesnqva pveche ot tova
Да, рискът наистина е голям. Затова ми се струва одачно да пиеш хапчета за спешна контрацепция. Спциално Ескапел (Escapelle) струват около 30 лева (25-35). :)

paranoia
01-04-2008, 20:16
v sqka apteka li moga da go namerq?

ThePainIsReaL
01-04-2008, 20:20
Да.. би трябвало.

paranoia
01-04-2008, 20:25
mersi mn za suvetite i infoto...........;[

ThePainIsReaL
01-04-2008, 20:39
Миличка, успех.. и пиши какво става.. дръж ни в течение!

lithium4e
01-04-2008, 20:44
веднага кажи на ваште..може да не ти се вярва, но те много ще ти помогнат..или по-добре кайи на майка ти, а тя наи-добре ще прецени как да ти помогне и ще оправи нещата..

BUFU994
01-04-2008, 21:00
наистина най-добре поговори с ваще 8)





П.С.а и другиат път си вземете презервативи

swords1010
01-04-2008, 21:28
веднага кажи на ваште..може да не ти се вярва, но те много ще ти помогнат..или по-добре кайи на майка ти, а тя наи-добре ще прецени как да ти помогне и ще оправи нещата..
lithium4e, защо само майката? Вярно, често по-добри психолози, по-състрадателни и по-лесно вникващи в душата на другия се оказват жените (всяко правилно си има изключения). Смятам обаче, че и бащата трябва да знае, той определено ще помогне и ще знае кое ще е добре за дъщеричката му. Хубаво е да има подкрепа и да се осъществява контакт и с двамата родителя. Важна е и подкрепата на бащата (мъжът в семейството) в подобни моменти. :)

DivoTo_KoTe
01-04-2008, 21:36
lithium4e, защо само майката? Вярно, често по-добри психолози, по-състрадателни и по-лесно вникващи в душата на другия се оказват жените (всяко правилно си има изключения). Смятам обаче, че и бащата трябва да знае, той определено ще помогне и ще знае кое ще е добре за дъщеричката му. Хубаво е да има подкрепа и да се осъществява контакт и с двамата родителя. Важна е и подкрепата на бащата (мъжът в семейството) в подобни моменти. :)[/quote]

Съгласна съм.Не дръж болката в себе си,сподели я и родителите ти ще направят най-доброто за тебе.Знам,че шока е голям,но не си мълчи.

Jarred
01-04-2008, 23:05
може ли да задам един семпъл въпрос:
след като твърдиш,че си "изнасилена" тогава...
какво му прави оная му дръжка в твоя хамбар?!
Може би те е оковал с белезници? ..айде моля за жените едно е правилото... "надървяй и прост...аа владей!"

toni_boni
01-04-2008, 23:48
наистина най-добре поговори с ваще 8)

П.С.а и другиат път си вземете презервативи

Другият път, като я изнасилят ли :-x Четеш ли?!

acidbomb
01-05-2008, 00:21
DivoTo_KoTe
МнениеПуснато на: Съб Яну 05, 2008 1:36 am Заглавие:
lithium4e, защо само майката? Вярно, често по-добри психолози, по-състрадателни и по-лесно вникващи в душата на другия се оказват жените (всяко правилно си има изключения). Смятам обаче, че и бащата трябва да знае, той определено ще помогне и ще знае кое ще е добре за дъщеричката му. Хубаво е да има подкрепа и да се осъществява контакт и с двамата родителя. Важна е и подкрепата на бащата (мъжът в семейството) в подобни моменти. Smile хубаво е да каже на баща си ма съм сигурен 4е ше каже кои е тоя да го убия :-k

HapPynEsSs
01-05-2008, 07:42
Имах една приятелка,на която и се слу4и съ6тото.Ами наи-добре 6те е да каже6 на ваще ,колкото и да ти е трудно.Пии Ескапел ,но е добре да отиде6 на гинеколог ,а затова 6те трябва да каже6 на родителите ти,заа6ттото не може6 да отиде6 там без родител,ако си под 18 години . Тва е от мен и успех !!! :-)

ludoto_f
01-05-2008, 08:17
Купувай го колкото се може по скоро!!!!!!!!!!! :-#

ludoto_f
01-05-2008, 08:18
наистина най-добре поговори с ваще 8)

П.С.а и другиат път си вземете презервативи

Другият път, като я изнасилят ли :-x Четеш ли?!

:-x

MakeMeLaugh
01-05-2008, 09:15
Пий Ескапеле. Струва средно около 33 лева (различно е).
и ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отиди на гинеколог да те прегледа да не ти е лепнал някоя болест, че даже може и СПИН...!!!!!!!!!!!!!!!!

Ако искаш можеш да го вкараш в затвора (или в ТВУ ако е непълнолетен), трябва обаче да кажеш на ваще и да си извадиш медицинско за нанесени физически/псиохически щети!
Даже и обезщетение ще ти дадат, но това не е важно в случая.

Според мен трябва да кажеш на ваще и да предприемете мерки.. щото може да те повтори, всякакви ги има!

DevilWish
01-05-2008, 09:31
Kolkoto i da te e strah ili da te e sram ako 6te6 kaji na va6ite.Te nqма да ти се карат ,защото не си виновна ,просто ще ти помогнат!!!Те знаят какво е най-правилното решение!!

Kanela
01-05-2008, 09:36
Ескапел се пие веднага(казвам,защото може и да не знаеш).Ефект има като е прието до три дни,но със всеки изминат час надеждността намалява.Побързай!
Сподели със родителите си.От какво те е страх??? :shock:

vodka_f
01-05-2008, 10:18
мхм....... изнасилена и седнала да пише по форумите за помощ детска му работа,вместо да говориш с вашите :?

paranoia
01-05-2008, 12:31
izpih go predi malko,nadqvam se da podeistfa ;[

CfEtii
01-05-2008, 15:02
Кажи на вашите.Майка ти ще ти даде мн по-добър съвет.Успех!

Criss_Angell
01-05-2008, 15:18
Ескапеле пий. Тва е.
Аз като бъдещ фармацевт,искам да дам своето мнение!
Знаеш ли станичните ефекти за Ескапел!?
Знаеш ли между и над каква възраст се пие!?
Знаеш ли преди колко време е имало сексуален контакт и дали Ескапел ще помогне!?
До
Момичето,консултирай се с лекър,но имай предвит,че той ще иска да каже на родителите ти и може да се стигне до полиция и тн.н.

Поздрави -----------------Criss Angel-----------------

DivoTo_KoTe
01-05-2008, 15:33
Кажи на вашите,че да не се опита пак.И задължително си направи изследвания,че да си сигурна,че не ти е лепнал нещо.Оф тия са за въже...

Успех мила

TANATA
01-05-2008, 16:05
Значи.. случилото се е ужасно. Аз в много малка степен съм била нападана, но.. мога да си представя какво си изживяла.
И знай, че си много малка, за да се оправяш сама. Това са болести, бебета, хормонален дисбаланс... и какво ли още не.
Ако си чувала за Луиз Хейл, сигурно знаеш,че тя получава рак на влагалището, защото като малка е била изнасилена и не е намерила силите в себе си да каже проблема на близък, а вместо това е трупала гнева в себе си.
Наистина е сериозно.
Може да се обърнеш и към специалисти..
Момиче, кажи поне на майка си, моля те. Шеги с такива неща не бива. Най-малкото може да помогнеш на друго дете да не пострада.

П.П. Дано не си си измислила нещата.
тоя савет е наи-добър според мене.И задалжително се прегледаи дали не си фанала някоя болест!!!

TANATA
01-05-2008, 16:05
Значи.. случилото се е ужасно. Аз в много малка степен съм била нападана, но.. мога да си представя какво си изживяла.
И знай, че си много малка, за да се оправяш сама. Това са болести, бебета, хормонален дисбаланс... и какво ли още не.
Ако си чувала за Луиз Хейл, сигурно знаеш,че тя получава рак на влагалището, защото като малка е била изнасилена и не е намерила силите в себе си да каже проблема на близък, а вместо това е трупала гнева в себе си.
Наистина е сериозно.
Може да се обърнеш и към специалисти..
Момиче, кажи поне на майка си, моля те. Шеги с такива неща не бива. Най-малкото може да помогнеш на друго дете да не пострада.

П.П. Дано не си си измислила нещата.
тоя савет е наи-добър според мене.И задалжително се прегледаи дали не си фанала някоя болест!!!

macka_88
01-05-2008, 16:52
mn se pritesnqvam da ne zabremeneq ;[,nishto dr ne me priitesnqva pveche ot tova
po opasno e da si hvanala SPIN ili nqkakva druga bolest otkolkoto da zabremenee6!!! #-o Pii Eskapel..mislq 4e nqma da ima6 problemi s kupuvaneto,a kolko struva nz..i na men su6to ne mi se e nalagalo da go piq.. :(

koman
01-05-2008, 20:12
:shock: wtf ?! Как ще си вървиш и ще те изнасилят ,бе момиче ?! :shock: аз съм в шок ... И няма да кажеш на ваще :shock: ти ме сабори просто ... имам чувството че ако ти отрежат раката няма да кажеш на никой а просто ще питаш в някъф тиин форум :shock: #-o Все едно е нещо нормално :-s

ProstoAz
01-05-2008, 20:45
Mного забавно...

11 точка от правилника!