PDA

View Full Version : Това много ме притеснява и не знам как да се успокоя..



TheNewReligion
01-04-2008, 20:17
sega moje li i az da vi pomolq za pomo6t 6te se opla4a tukmo tova mi trqbva ! mm taa zna4i edin put sled kraq na 4asa po angl az vzeh u4ebnika i frasnah edna fr po glavata silno kolkoto dA q zaboli i tq se oburna i me ritna silno sled tva az pak q udarih i pak me ritna men mn me zabolq i kato otidohme vstaqta det 6te6e da se provede sledva6tiq 4as zapo4nah da q oobijdam dostatu4no gadno i tq mi kaza 4e ne me 4uva i i izveduj mnogo qk 6amara mi zabi mnogo me zabolq ama se zasmqh i go prieh na 6ega ama po vreme na 4asa mnogo me zabolq i mi se podu buzata :neutral: i si kazah 4e v golqmoto 6e q sma4kam i pre golqmoto mejdu4asie q iz4akah pred magazina i tq vurve6e pred men i kato stignahme do edin parking q izvikah i tq se oburna i az takuv 6amar i zabih tq se vbesi zapozna da me rita da me skube i az praveh su6toto i kato se ponabihme se usmihnah i kazah 4e sum dovolna 4e sum si otmustila za bolezneniq 6amar i tq mi kaza ku4ka ma ne na 6ega i hubavo i pove4eto momi4eta stanaha svideteli na boq ama te mai ne znaqt za kfo stava duma i sig sa si pomislili 4e sum go napravila bez pri4ina i sega me e strah tq da ne nastroi celiq klas sre6tu men e momi4etata de a i osven tova tq znae koi si haresvam i me e strah da go prelusti i da si stanat gajeta i ako tova se slu4i prosto 6te pripadna smqtam 4e imam osnovaniq da se pritesnqvam tui kato minalata godina tova momi4e i o6te edno mnogo me tormozeha cqla sedmica za6toto im bqh govorila zad gurba i sega mnogo se pritesnqvam da ne prelusti mom4eto koeto tolkova mnogo haresvam a ako tova stane ne znam kak da reagiram .A az vsu6tnost vuob6te ne znam kak da reagiram kato otida na u-6te sled vakanciqta (koqto te4e s pulna gas)misleh kato otida na u-6te da i se izvinq ili puk da i 4estitq novata godina vse 1 ni6to ne se e slu4ilo no spored men tova 6te e glupavo sega se nadqvam da ne pipa mom4eto koeto si har
PP:mnogo sum blagodarna koito pusnat mneniq i za men tui kato kogato popitam mama ili nai-dobrata si fr kakfo da napravq ako ne6to podobno se slu4i te ne mi otgovarqt a samo mi kazvat da ne se pritesnqvam umolqvam vi da pusnete komentar4eta tui kato tezi ne6ta me mu4at ot mnogo vreme i molq vi da se nadqvate nito dno ot predpolojeniqta mi da ne se sbudne !BLAGODARQ VI V MOMENTA VI 4UVSTVAM NAI_BLIZKITE MI HORA SPOSOBNI DA ME UKURAJAT 4NG :cry:

ivetoOo
01-04-2008, 20:23
abe spokoino ni6to nqma da stane po-dobre i kaji 4ng vse edno ni6to ne se e slu4ilo to vsa6tnost ni6to ne se e slu4ilo kvo tolkova malko ste se ponabili e slu4va se kvo tolkova 6ti otma6tava spored men nqma smisal da se pritesnqva6 vsi4ko 6te bade ok :grin:

spongebob
01-04-2008, 20:40
На колко си? А по темата...мисля,че не трябва да се притесняваш

YaNcHeToOo
01-05-2008, 06:01
На колко си? А по темата...мисля,че не трябва да се притесняваш
Да,кажи на колко си..Иначе по темата:Ми ако е свястно момичето,извинии се и ако ти прости всичко ще е ОК.
:)

krissy__
01-05-2008, 07:11
извини и се, ако не го приеме не и се моли.

***BORK@***
01-05-2008, 08:54
Ами обясни й,че си я ударила нашега и й се извини,ако е човечна ще ти приеме извинението.УСПЕХ! :-)

dan4ety
01-05-2008, 10:44
Ами аз ти предлагам да и се извиниш. А за това да била прелъстила момчето дето го харесваш-ти го харесваш, това не значи, че е твой! Пък и да успее да го прелъсти - значи той не те е харесвал и е нямало смисъл да го харесваш (много тъпо излезе това изречение :oops: ). :) Извини й се, пък ако не го приеме - майната й. Обясни й, че първият удар е бил на шега, пък след това те е заболяло и за това пак си я ударила. Мисля, че това е най-доброто решение :)

AFT
01-05-2008, 11:33
Oh, shut up! You're one fuckin' moron .. or just one stupid kid with too much free time! Go do your homework! :?

chefzz
01-05-2008, 11:38
Вместо да са притесняваш че тя ше прелъсти момчето дет харесваш що ти не го прелъстиш първа? Ъ? :D

xasinda
01-05-2008, 13:05
Spoko be ne se pritesnqvai kato otide6 na daskalo sega v ponedelnik kaj zdr tam 4estita nova godina i ako ne6to ti se napravi q pitai "kvo ti e be momi4e" ako ti se napravi boi pak i tka a kolkoto do mom4etoti deistvai parvo ti svalqi si go ,a pak ako slu4aino po4ne da se zabiva s nego napravi se 4e ne ti dreme za nego iz4akai malko do kato premine vs i po4va6 da si deistva6 po vaprosa =;

xasinda
01-05-2008, 13:05
Spoko be ne se pritesnqvai kato otide6 na daskalo sega v ponedelnik kaj zdr tam 4estita nova godina i ako ne6to ti se napravi q pitai "kvo ti e be momi4e" ako ti se napravi boi pak i tka a kolkoto do mom4etoti deistvai parvo ti svalqi si go ,a pak ako slu4aino po4ne da se zabiva s nego napravi se 4e ne ti dreme za nego iz4akai malko do kato premine vs i po4va6 da si deistva6 po vaprosa =;

MiSs_DioR_CheRiE
01-05-2008, 18:45
Вместо да са притесняваш че тя ше прелъсти момчето дет харесваш що ти не го прелъстиш първа? Ъ? :D

vze mi dumite :D a kolkoto do drugoto spored men i se izvini 6toto ina4e nikoga nqma da si opraite otno6eniqta ... men nai-dobrata mi fr se skarra mn qko s mene i posle edno tupo izvinqvai ne 4yh i sa ne sme si ve4e tolkova blizki taka 4e prai si izvodi

4eere6ka_kiss
01-05-2008, 22:38
ami ako e takava gadnqka 4e da nstriva durgite i e 6ibana dvuli4na ku4ka :D dam moje da nstroi horata protiv teb :roll: a ako vidi6 ne6to podobno kaji na horata koito sa ti fr da ne i se vruzvat i gi privl4ei na tvoq stranata :P

TheNewReligion
01-18-2008, 15:53
Blagodarq na vsi4ki za suvetite , no ve4e vsi4ko e nared ! Kogato otidoh na daskalo samo se gledahme i v 4as tq pita na koq stranica rabotim i az i kazah i tq mi blagodari ! Sled tova si govorihme i na tretiq den ve4e se izvinihme

chipi_kaoo
01-18-2008, 16:09
sega moje li i az da vi pomolq za pomo6t 6te se opla4a tukmo tova mi trqbva ! mm taa zna4i edin put sled kraq na 4asa po angl az vzeh u4ebnika i frasnah edna fr po glavata silno kolkoto dA q zaboli i tq se oburna i me ritna silno sled tva az pak q udarih i pak me ritna men mn me zabolq
Горкия, ма много те заболя :cry: аллл, А ЗА КВО Я УДРЯШ БЕЗ ПРИЧИНА???????? аз ако съм на мястото на момичето, щях да ти счупя главата, после за кво има насилие??? Леле само като започнах да чета и си виикам "Тоя е некъв пикльо, или с неизживяно детство, вмосто да си намери фр, бие момичетата" ние тва го праихме в 1ви2ри клас.... леле много си зле :-s ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)

Romance
01-18-2008, 17:32
Хахаха

TheNewReligion
01-18-2008, 18:33
abe chipi kaoo q mlukvai po-dobre ta da ne udarq i tebe s u4ebnika !:DDD mn mi e nepraiqtno kogato nqkoi kritikuva postupkite mi a 6tom ti tova pravi6 nqma smiusl da si izkazva6 mnenieto !a ako az sum zle ti si 2 puti pove4e ! deba lainoto smotano deba

FairyNymph
01-18-2008, 19:09
Мислех си, че съм чела какви ли не глупости, но съм се излъгала..
Значи няма да те съдя за постъпките ти, защото вече няма смисъл и не ти давам повече от 7 клас, макар че и това ти е много.Защо не се опиташ да разрешаваш споровете си без насилие?
А и както тя може да каже, че ти я удряш без причина, така и ти можеш да обърнеш целия клас срещу нея..но не виждам смисъл..
Както тя може да го прелъсти първа, така и ти можеш..

TheNewReligion
01-19-2008, 07:51
abe jessica ti vuob6te 4ela li si mi temeta ili se 4ela prostotiite na chipi kao ! udarih q s u4ebnika po glavta ne mnogo silno na 6EGAAAAAAAAA! taq ne moja da si meri silite ne razbira6 li kakvo zna4i tva ?i posle zapo4nah da q obijdam malko po seriozno i tq me izfraska mnoo silno !izvinqvai ama ako ti se za4ervi buzata taka i tolkova mn te i znae6 4e tva e na 6ega nqma li da q spuka6 ?i ti misli malko be !mnogo si tupa ! i mnoo mrzq nqkoi da mi pravi 4e razbira !puuu ebasi ku4kata deto si dea!

FairyNymph
01-19-2008, 07:59
Ще се направя, че не съм чела последното изречение..
Ами не знам на мен ми изглежда много странна цялата ситуация, даже не схванах защо е започнало всичко и как изобщо се е стигнало до там.Просто боя не е решение, нито пък обидите...
Наричай ме както поискаш, но мисля, че съфорумците вече са си извадили изводите..Малко е смешно, когато някой не е на твоето мнение да кажеш "mnogo si tupa ! i mnoo mrzq nqkoi da mi pravi 4e razbira !puuu ebasi ku4kata deto si dea!" и то това да ти го каже момиче..брехт..представям си как ще е след 20 години..

•._.•No_NaMe•._.•
01-19-2008, 09:34
macka ti svse pak si q udarila silno bez pri4ina, zaslyjila si si boq. za mom4eto ako q haresva pove4e ot teb nqma i da ti obarne vnimanie. i stiga ste puskali temi i 4akate horata da si kajat mnenieto pyk posle obijdate [-( :neutral: [-X

EJI4eTy
01-19-2008, 09:42
abe jessica ti vuob6te 4ela li si mi temeta ili se 4ela prostotiite na chipi kao ! udarih q s u4ebnika po glavta ne mnogo silno na 6EGAAAAAAAAA! taq ne moja da si meri silite ne razbira6 li kakvo zna4i tva ?i posle zapo4nah da q obijdam malko po seriozno i tq me izfraska mnoo silno !izvinqvai ama ako ti se za4ervi buzata taka i tolkova mn te i znae6 4e tva e na 6ega nqma li da q spuka6 ?i ti misli malko be !mnogo si tupa ! i mnoo mrzq nqkoi da mi pravi 4e razbira !puuu ebasi ku4kata deto si dea!

пффхахах ами да си потрошила направо в момента когато те е ударила ... а ти пък си я чакалаааа чак междучсието и сеа те било пък страх да не настрои класа срещу тебе :lol: лапешка му работа ... пък ако се опита да направи нещо такова --- пак бой 8-) :-| 8-)

Здравият разум
01-19-2008, 12:47
Купуваш газов пистолет, завираш й го в устата и я караш да лази! Това е единственото логично решение на проблема ти.

TheNewReligion
01-21-2008, 12:44
mnogo celuvki i pregrudki na vsi4ki koito me podkrepiha a za TEZI koito ne me si e tehen problem ! mersi o6te vednuj za komentar4etata

umnata_kaka
02-03-2008, 21:14
много бой много нещо... чувала съм какви ли не неща да стават на паркинги...по добре да я беше закарала зад някоя кола за да не ви виждат и направо да я умъртвиш щом се притесняваш да не се гаджоса с момчето...още имаш шанс де , първия учебен ден можеш да я чакаш пред у тях с една тухла...

Умен Пенсионер
02-03-2008, 21:15
Пробвай да я изпревариш пък ако не стане хващаш една бухалка и набиваш и двамата :)

inSane_baby
02-06-2008, 18:52
Вместо да са притесняваш че тя ше прелъсти момчето дет харесваш що ти не го прелъстиш първа? Ъ? :D