PDA

View Full Version : Имам ли шанс? Според плана да или не?



frikomiko
01-04-2008, 20:24
Имам ли шанс ако изпълня следния план?
Аз съм на 15 ще правя 16 скоро.
Една сервитьорка на около 16 17 18 според мен е на 16 бачка в едно кафене в което ходя всеки ден заради нея, много ми е симпътична и винаги е много мила, смисъл супер пекана е :)
Планът:
Отивам купувам някви цветя пример : 1 роза или повече зависи от парите ... :)
отивам при нея и и казвам че я харесвам/или че е хубава а бе нещо от сорта ;) и я питам дали някой път би искала да излезе с мен ?
Ако сте на нейно място какво бихте направили?
1Бихте ме одрязали.
2Бихте се съгласили.
3Бихте се измъкнали.
4Нямаше да ти обърна внимания.
5Ще се впечетля обаче си ми малък ;).
Отговорете и на тази анкета, моля ви защото още се колебая дали да рискувам :).

Insatiable
01-04-2008, 20:29
Ами, пич, има едно голямо ЗАВИСИ. Зависи дали ти и харесваш/допадаш. Зависи дали си има приятел вече. Зависи как ще приеме това, което ще направиш. Като идея е много хубаво и романтично, на мен лично ми харесва как си го замислил, но така като не я познаваш толкова много може само да предполагаш каква ще бъде реакцията и. Успех ти пожелавам! :)

sladku_bebzi
01-04-2008, 20:29
Пусни снимка и щи кажа :D

dIdiTy_bE
01-04-2008, 20:35
На мен лично ми харесват романтичните неща,но не всички са такива...трябва да разбереш тя по какво си пада..Също така поне няколко пъти развържи разговор не само от рода здр как си,за да й покажеш че всъщност съществуваш и в крайна сметка ако тя "отвърне" на симпатиите ти(не почне да те реже) може да я попиташ... :) \:D/

Invisible'Paladin
01-04-2008, 20:38
Имам ли шанс ако изпълня следния план?
Аз съм на 15 ще правя 16 скоро.
Една сервитьорка на около 16 17 18 според мен е на 16 бачка в едно кафене в което ходя всеки ден заради нея, много ми е симпътична и винаги е много мила, смисъл супер пекана е :)
Планът:
Отивам купувам някви цветя пример : 1 роза или повече зависи от парите ... :)
отивам при нея и и казвам че я харесвам/или че е хубава а бе нещо от сорта ;) и я питам дали някой път би искала да излезе с мен ?
Ако сте на нейно място какво бихте направили?
1Бихте ме одрязали.
2Бихте се съгласили.
3Бихте се измъкнали.
4Нямаше да ти обърна внимания.
5Ще се впечетля обаче си ми малък ;).
Отговорете и на тази анкета, моля ви защото още се колебая дали да рискувам :).


:D ......тоя пич ме кефи :D

...абе братле...давай действай....к'вото стане т'ва е :wink:

ivetoOo
01-04-2008, 20:39
100% tva e mn milo e pak zavisi ot tebe q dai naistina nqkoi pic da ta vidim ne sa pritesnqvai :-P

frikomiko
01-04-2008, 20:39
Как да го обясня че не искам да е квото стане е да стане просто или да не го правя изобщо? :) Защото съм сигурен че не всеки би отишъл с цвете в ръка при нея да и го подари и да я пита дали би искала да излезе с него дори без да се познават просто да са се виждали 10тина пъти нали? :)
Искам да стане наистина, а веднъж удреже ли ме трудно би станало но и не искам да чакам вечно. Вече 2 дена се чудя дали да го направя и реших да питам вас ?!? Помогнете моля ви 8-[
Не ми се дава пик щото неща да се излагам пък и не сам кои и знае толкоз зле що годе бивам :) тей че моля кажете ся за плана :) Бачка или не ?

Insatiable
01-04-2008, 20:51
Бачка! =D>
Още подкрепа трябва ли ти? :)
Все пак нищо не губиш като го направиш нали.. :P

frikomiko
01-04-2008, 20:54
Губя тва че ако ме одреже и падам в очите :), което за мен е много ....
много я харесвам и незнам просто най-добрия ми приятел ми каза че трудно ще ми варже смисъл тя е на около 17 18 аз 15 16 виждате ли разликата представете си ситуацията :) незнам нелофко ми е .... откачам обаче ....... хаха :)

Insatiable
01-04-2008, 20:57
Е сега ще се жертваш, не може без жертви :)
Няма повече да ходиш там и така...
Айде кво само се чудиш .. ти мъж ли си или кво...?

olive_oil
01-04-2008, 20:58
с две ръце те подкрепям!!! мн е сладко това което си намислил и ако не стане нищо м/у вас, може поне да дойде с теб на кафенце, ако и кафенце ти откаже в никакъв случай не се чувствай глупаво и не мисли, че не й е харесало. момичетата обожават такива жестове :smt008 :smt008
успех

frikomiko
01-04-2008, 21:01
Чесно ако ме подкрепят още двама трима отивам и го правя :)
Сигурни ли сте че ще и хареса смисъл на вас би ли ви харесало бахти :) незнам вече не ми изглежда толкова трудно
Окс Даваите идеи за цветя тогава или да се доверя на цветарката като отида :)

punkrock
01-04-2008, 21:02
5Ще се впечетля обаче си ми малък :D

Абе пробвай човек, пък може да стане нещо.. ;}

frikomiko
01-04-2008, 21:08
Искам още някои да ме подкрепи
Че зех да спичам ;)
Ае не тряа ми пука толкова нали , няма да ходя там повече и толкоз или поне ще имам един весел спомен хах :)
Според вас другите ще ме ебават ли ? за тва дет съм напраил смисъл ако някои разбере от даскало и да ме ебават че ме е резнала и такива че сам бил с цветя незнам си кво (идиот) хах :) или биха казали поне си пробвал бахти :)

Insatiable
01-04-2008, 21:15
Ако си мълчиш за случката (ако се издъниш нещо) никой няма да те ебава. Ти физически изглеждаш ли по-голям? В смисъл тя няма да те пита директно на колко си, ще прецени по външния ти вид :)

elsy
01-04-2008, 21:16
Подкрепа! Пробвай може пък да се съгласи, все пак тва е доста мило и би я впечатлило или поне мен :D А и нали все пак й правиш оборот всеки ден :D може отдавна да си й направил впечатление и тя да чака ти да направиш първата крачка...не знам, успех! :)

frikomiko
01-04-2008, 21:20
Ami po princip vsi4ki mi slagat 1 godina otgore demek az sam na 15 6te praq 16 skoro demek 16 17 tq izglejda kato na 16 17 pak moje i na 18 da e nz ae tam nqkade tva za godinite naistina e malko 6it ama az kato ne q pitam ne vqrvam tq da me pita ako me pita kvo da i kaja :)

lithium4e
01-04-2008, 21:21
със сигурност нищо няма да изгубиш :) аз също бих казала..5тото което си написал..но наистина би било много мило..и ще я впечатли..все пак е жена..коя жена не обича рози ;)

kreed18
01-04-2008, 21:23
Аз предлагам друг вариант!
Значи ..влизаш си в кафето.. и си катаиш някъде розата...кат дойде време да ставате оставяш розата на масата заедно със паричките за сметката естествено :-D и си излизаш кат първия човек ;)
Обаче вече на другия ден е развръзката... ще видиш как ще реагира и сам на място ще прецениш ко да правиш ! ;)
Подготви се за всичко ;) Успех младежо :)

frikomiko
01-04-2008, 21:24
Утре ако е там ще зема рози и ще отида може би щото ако учи смисъл е на 16 17 скоро ще почва даскало и може да и е послден ден незнам хора кажете чесно да се пробвам ли . Не ми е толкова че ще ме одреже а че после нещо ще ме ебават . Сигурни ли сте че ще и хареса ??? :) аиде подкрепете ме още малко :oops:

kreed18
01-04-2008, 21:26
абе браточка.. че кой не харесва розички бе :)
мачкай ... помисли над моя варянт горе ! :)

frikomiko
01-04-2008, 21:28
Аз ако и оставя розата ще изглеждам малко като сдухар :) предпочитам да и я дам да си кажа 3-те мисли в главата да ме погледне странно да стане нелофко :) и да кажа аз такова ще вървя :oops:
или да и дам розата =P~ и после незнам какво :) ще стане

kreed18
01-04-2008, 21:31
Аз ако и оставя розата ще изглеждам малко като сдухар :) предпочитам да и я дам да си кажа 3-те мисли в главата да ме погледне странно да стане нелофко :) и да кажа аз такова ще вървя :oops:
или да и дам розата =P~ и после незнам какво :) ще стане
Ахам... че да беше казал по от ранко че искаш да ти е кофти.. :-P
ми значи тогава ..тва ако го напраиш ... и тя те резне ..нали се сещаш че сиг друг път няма да стъпиш в кафето... тука тряа як замисъл да има ..за да не сажеляваш много после..

frikomiko
01-04-2008, 21:36
Da e smqtai barmana da me fani i da me podpuka za tva 4e i podarqvam roza i da ne hodq pove4e v tva kafe 6tot tq sig ba4ka tam samo vakanciqta koqto svyr6va v nedelq? smqtai .... ae ne mi e za kafeto za neq mi e 4e kato me udreje 6te e super tapo 4e nqma da moga da i kaja ni6to ...... a pak tei si ostavqm nqkaf 6ans za v byde6te znae li 4ovek kyde moje da se sre6tnem ?!? nqkoe disko po lesno 6te stane tam :) neznam hora ne me otkazvaite taman se navih ... ;\ :(

AFT
01-04-2008, 21:38
Абе, ти само мислиш извинителни причини, за да не го направиш. И по-добре не го прави.

kreed18
01-04-2008, 21:43
ааа брат не се отчайвай баш ся.. соркай че те разубеждавам.. неисках
Квото си намислил го прави... щото може и да нямаш други шансове (личен опит)
Утре хои да вземиш розичка отиваш и я подаряваш... без да се задълбочаваш в говорене и мислене... :mrgreen:

frikomiko
01-04-2008, 22:18
kreed18 10x brato ;]
Are ako me podkrepqt o6te malko hora 4esno otivam :)
Are kajete 4esno plana dobyr li e da go napravq li kak smqtate vie bihte li go napravili ? 4esno kajete :wink:

Weary
01-04-2008, 22:22
Действай!
:---)

elsy
01-04-2008, 22:23
Давай, не му мисли. Мило е и трябва да й хареса :)

midle
01-04-2008, 22:27
Пробвай като дойде да ти вземе поръчката да кажеш нещо от сорта "няма на кого да подаря тези красиви цветя , но красиво момиче като теб смятам че го заслужава" ...Мисля че по този начин (като го караш лека - полека, не директно) ще успееш , но определено трябва утре да отидеш там и да действаш ;)

olive_oil
01-05-2008, 09:48
пробвай с роза. моето любимо цвете е лалето, но това е строго индивидуално. розата е универсална : )

N0_feAR
01-05-2008, 09:52
Действай пич, нема от кво да се спичаш! А и плана ти е доста интересен, на мен това би ми се сторило доста мило. Нема сбъркаш!

mickelangelo
01-05-2008, 10:14
ми давай т'ва е много готина идея ... нека да има интрига да има интересно ... :) ( е в мярката на допустимото )

asi_basi
01-05-2008, 10:46
Haide be, podkrepqm te i az! otivai pri momata v kafeto :)

frikomiko
01-05-2008, 10:56
Dnes ako e tam 6te go napravq OBESHTAVAM † :) are mersi mnogo allz
ako o6te nqkoi iska da me podkrepi neka pi6e

asi_basi
01-05-2008, 11:00
Ei da ne zabravi6 das kaje6 kvo e stanalo! daje da ne e tam,kaji da znaem. Uspeh i ne se pritesnqvai ! davai smelo :)

Iv4eTy
01-05-2008, 11:44
Ами ако те харесва ( ако си и симпатичен ) имаш шанс, ама ако не те харесва ако ще и самолет да й купиш....

LuCiFersAngeL
01-05-2008, 12:15
5Ще се впечетля обаче си ми малък :D

Абе пробвай човек, пък може да стане нещо.. ;}
+1

asi_basi
01-07-2008, 07:12
E nakraq kakvo stana ? Napravi li go ili se opla6i i izpbqga ?

kifla
01-07-2008, 08:08
Ами ако не е на 16 ,а на 18? А ако си има приятел?Ами ако е лесби ???Замислял ли си се и върху това? :-|

Sevt
01-07-2008, 08:42
Действай бе пич

gorska
01-07-2008, 09:16
Охохоохо, какво стана, пич?! :D
Я разказвай! Ново гадже ли си имаш вече? :grin:
Идейката ти е много готина и всяко момиче би се разтопило. Дори и да е заета или твърде голяма за теб, ще ти каже, че си голям сладур и НИКОГА няма да те забрави.
Колкото до ебавките в училище... няма нужда да им казваш! Но ако някъв голям надувко реши да ти се смее :razz: кво ти пука, като мацките ти се лепят като... не се сещам за сравнение! 8-)

Айде, знам, че неделята мина и всичко трябва да е прикючило, затова ви пожелавам(много се надявам да си и подарил цветето) много, много, много :smt007 и много :smt008 иии =P~ . Въобще всичко най-хуабво!

:mrgreen:
По-добре направи нещо, за което може и да съжалваш, защото иначе цял живот ще съжаляваш, че не си го направил!

glezan4e
01-07-2008, 09:17
kolko pyti 6te q pusne6 tazi tema ?
i mn zavisi ot momi4eto ... nie ne q poznavame ot kyde da znaem kak 6te reagira ?

LitTlE_BeBsIiI
01-07-2008, 10:51
5. Ще се впечетля обаче си ми малък

napalm
01-07-2008, 10:55
Имам ли шанс ако изпълня следния план?
Аз съм на 15 ще правя 16 скоро.
Една сервитьорка на около 16 17 18 според мен е на 16 бачка в едно кафене в което ходя всеки ден заради нея, много ми е симпътична и винаги е много мила, смисъл супер пекана е :)
Планът:
Отивам купувам някви цветя пример : 1 роза или повече зависи от парите ... :)
отивам при нея и и казвам че я харесвам/или че е хубава а бе нещо от сорта ;) и я питам дали някой път би искала да излезе с мен ?
Ако сте на нейно място какво бихте направили?
1Бихте ме одрязали.
2Бихте се съгласили.
3Бихте се измъкнали.
4Нямаше да ти обърна внимания.
5Ще се впечетля обаче си ми малък ;).
Отговорете и на тази анкета, моля ви защото още се колебая дали да рискувам :).

Давай, няма нищо по добро да бъдеш директен. Въпреки и да те отрежат.

Ще ти дам един съвет, пробвай без цветя. Измисли нещо хубаво от
и и го кажи.

sLaDkA_GrEsHkA
01-07-2008, 12:39
bih se suglasila ako nqmam priqtel \:D/

Virgin
01-07-2008, 14:33
Аз лично бих се измъкнала, защото не знам дали е на ебавка, или не. Пък и може да не ми харесваш, то ще си проличи от по-нататъшното й поведение, но като цяло ще съм поласкана :twisted: :-)

frikomiko
01-10-2008, 11:39
cqla sedmica hodih do kafeto i vse q nqma6e dnes kato se pribirah be6e tam :) smisal az odvyn kato mina i to vytre se vijda ;D mislq dnes ili utre da otida po znam 4e ne e na 16 ili 17 a 18 19 ;DDDD zeam edna roza otivam i ... znaete pak kvoto stane zdrave da e are 6te pi6a ko e stanalo :P

MiMcHeToOo
01-10-2008, 22:13
Имам ли шанс ако изпълня следния план?
Аз съм на 15 ще правя 16 скоро.
Една сервитьорка на около 16 17 18 според мен е на 16 бачка в едно кафене в което ходя всеки ден заради нея, много ми е симпътична и винаги е много мила, смисъл супер пекана е :)
Планът:
Отивам купувам някви цветя пример : 1 роза или повече зависи от парите ... :)
отивам при нея и и казвам че я харесвам/или че е хубава а бе нещо от сорта ;) и я питам дали някой път би искала да излезе с мен ?
Ако сте на нейно място какво бихте направили?
1Бихте ме одрязали.
2Бихте се съгласили.
3Бихте се измъкнали.
4Нямаше да ти обърна внимания.
5Ще се впечетля обаче си ми малък ;).
Отговорете и на тази анкета, моля ви защото още се колебая дали да рискувам :).


:D ......тоя пич ме кефи :D

...абе братле...давай действай....к'вото стане т'ва е :wink:

А така

ra4ence
01-11-2008, 07:00
Първо бих помислила,че е майтап..
После,бих ти благодарила,бих ти казала,че е мн мило от твоя страна и бих измислила нещо да се измъкна от ситуацията ;)
Тва е при мен.
А при нея-не знам. Дали те харесва,дали не се държи мило с теб само защото си клиент,дали ако те харесва разликата в годините не е проблем??

Пробвай се,бе 8)

natalitoo
01-11-2008, 13:20
ako si ima priqtel nz dali 6te se polu4i .. no ako sym na neino mqsto 6te se izkefq :) uspex :wink: :wink: :wink:

darince
01-11-2008, 15:36
Първо бих помислила,че е майтап..
После,бих ти благодарила,бих ти казала,че е мн мило от твоя страна и бих измислила нещо да се измъкна от ситуацията ;)
Тва е при мен.
А при нея-не знам. Дали те харесва,дали не се държи мило с теб само защото си клиент,дали ако те харесва разликата в годините не е проблем??

Пробвай се,бе 8)

+1 \:D/ \:D/ \:D/

Diggity
01-11-2008, 17:52
пичага и аз съм на 15 ама.... не ми е хрумвало такова нещо хахахах

FairyNymph
01-11-2008, 17:59
В един от постовете казва, че не ти е все тая, затва според мен не трябва да действаш на принципа "Да проам, пък кото стани!"...може примерно първо да опипаш почвата..примерно сядай на тези маси, където тя сервира, усмихвай и се, пошегувай се за нещо, направи й комплимент и чак след това сам реши дали ще продължиш напред според реакциите й.
Мисля, че "планът" ти е добър, но както казаха и другите има едно голямо ЗАВИСИ...дори и да и подариш хиляда рози и да си много чаровен, ако тя си има приятел, е малък шанса да ти обърне внимание.

frikomiko
01-11-2008, 23:05
ami posledniq pyt kato bqh v kafeto bqh s edin priqtel deto s nego se q zaprikazvame toi si ima gadje tei4e smisal samo q bazikame :)
posle kato si tragvahme ne6to mi namigna i se usmihna napraovo iskah da q razceluvam :) neznam utre ako e na smqna bih se probval
Днес щях да ходя но по пътя си казах, ако се колебая да не ходя, а аз се колебаех трябва да съм сигурен че ще стане защото наистина не ми е безразлична, но ако ме удрежи директно мисля че ще се побъркам :) но ако чакам много може да изпусна шанса си .... затова винаги има едно ЗАВИСИ или КАКВО ЩЕ СТАНЕ ...
Но мисля че не трябва да се обръща голямо внимание на това
ако има гадже и примерно то е в кафето аз незнам давам и розичката казвам и че е най-хубавото момиче което някога съм виждал и я питам искаш ли да излезем някой път? и кво става ами нищо казва ми че си има приятел и дори и да си изям боя не ми пука :) щото заради нея бих дал всичко дет се казва въпреки че не я познавам смятам че е много симпатична незнам просто вие кажете как мислите как как как.. ?
По-добре да изгубиш една минута от живота си от колкото да изгубиш живота си за една минута !
или в моя случай ... :
По-добре да изгубиш един шанс от живота си от колкото да изгубиш живота си за един шанс !
Наистина от както я видях за първи път, не съм спирал да мисля за нея нито ден дори сега си мисля за нея отново смятайте до ква степен съм хлътнал Незнам вече
Помагайте и вие...
мисля утре да пробвам сутринта аре ще пиша после ......

Povlekan
01-11-2008, 23:33
Бачка! =D>
Още подкрепа трябва ли ти? :)
Все пак нищо не губиш като го направиш нали.. :P

Губи парите за цветява :P
Базикам се естествено еми пробвай пич пък ще видим кво ще стане

frikomiko
01-11-2008, 23:33
are e hora pls help ;] Need Help for this :) :mrgreen: 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ =P~ =P~ =P~

BUFU994
01-12-2008, 00:19
are e hora pls help ;] Need Help for this :) :mrgreen: 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ =P~ =P~ =P~



аре действай бе кво чакаш толкова 8)

GaNgStAz
01-12-2008, 00:24
Брао пич, много ме кефиш! Пробвай се, все пак имаш шанс :) и то не малък :P Стискам палци и да разправяш кво става :) :grin:

led_i_ogyn
01-12-2008, 01:02
Аз не бих се съгласила...Ще те отрежа, защото мразя да ме свалят по толкова банален начин.

kelcie
01-12-2008, 03:21
ами аз съм момиче и бих се впечетлила, но пък момичео може да си има гадже или приятел и не се знае дали ще се сагласи, не знам може би, но си струва да пробваш а ако те одреже не се плаши има други момичета :)

FairyNymph
01-12-2008, 08:40
Айде искам ФикоМико да разкаже какво е станало :mrgreen:

Sevt
01-12-2008, 08:54
Аре бе верно мн се проточиха нещата , кво става ? :?:

GoLdy
01-12-2008, 09:55
без цветето направи се на пич и я покани да излезете но без цветя ще я изплашиш

slun4evo
01-12-2008, 10:10
Мисля, че много ще я впечатлиш, но ако за нея годините са проблем не се ряадвай много.Аз лично бих приела една среща все пак си ми подарил ццвете.Пробвай пък дано късмета е с теб.Успех!

frikomiko
01-12-2008, 14:30
Нека го обясня ся ...
последно време се няам време да отида .
Ходих 2 пъти 1вия я нямаше 2рия спекох ;)
3тия ще е успешен ако етам утре смисъл ще го направя нищо не губя
и между другото цветя вече много малко хора подаряват не смятам че е банално а че ще действа една розичка :) ако зема повече ще съм смешен :) за тва една но от сърце
Наистина вече тряа действам защото всеки ден по цял ден си мисля за нея честно ... и незнам кво да правя вече спичам ама и отричам че спичам ... Утре се надявам да е там дано е там и да стане аре стискаите палци после ще разказвам и подкрепете ме малко в тая анкета цъкаите да надъхаите ме :)

enola
01-12-2008, 15:21
Двйствайййййййййййййййййй ййййййй! :P :-P

fresh_blood
01-12-2008, 17:26
oh 4ovek...az bih se syglasila ako e gotiniq vyn6niq vid i haraktera ti a ti nito snimka si slojil nito puk mojem da poznaem kuf si ti qvno raz4ita6 samo na cvetqtq ili dzn... 8-) po dobre uznai nomera i otnqkoi pi6i sms ili razpitai dali e svobodna...taka e nai dobre :twisted:

frikomiko
01-12-2008, 18:50
dobre de ne sam nqkoi pylen oligofren ....
golqm sym prostak kat se napiq ... Malko sym typ 6tot pi6a u forumi zaradi momi4e a ne deistvam...
nqma koi da pitam dali ima i priqtel i da ima kvo tolkoz :) se edno e dali 6te q pitam i 6te me otreje i dali nqma da q pitam ako ne probvam nikoga 6te se razvalq nqa stana 4ovek am idiot oligofrenqsal koito go e 6ube da pita edno momi4e dali iska da izleze s nego se taq e Vypreki 4e naistinaaaaaa mnogo q haresvam naprao sym se vliubil v neq 4e mi e v glavata po cql den 4e vzeh da ne obry6tam vnimanie i na drugite momi4eta :D vmaniq4il sam se i otka4am po 100 pyti na den
Утре отивам и квото стане ..
Между другото цветето не е толкова за да ме хареса ами незнам и аз
щото ако отида в кафето ще отида да и дам розата а като отида да и дам розата ще я питам дали някой път би искала да излезе с мен и те така .... аре даите малко подкрепа :) да ми се повдигне духа и насторението като видя толкова много не-та и се спичам мерси за да-тата :Р аре аз утре ще мина дано е там ако е там земам роза и бягам при нея :)

GaNgStAz
01-12-2008, 19:20
Пич, разчитай на себе си на 100%. Тук във форума бая хора не гледат както трябва на нещата и тва, че ти казват, че няма смисъл или че си малък за нея и някви такива.. а бе хора, всеки е различен! От къде знаете, че точно това момиче няма да го хареса ? :x
Според мен трябва да го направиш, щото в крайна сметка нищо няма да загубиш, само можеш да спечелиш от цялата тази ситуация. Мисли позитивно на нещата. Вече си си казал, че ще го направиш. Незнам колко още Да-та ще ти трябват, но от мен имаш много, да знаеш :) Така, че - ДАВАЙ, ТИ СИИИ !! :smt006

aLakaZam
01-12-2008, 20:14
Кви са тия глупости, първо се запознайте и натам мисли. ТИ вече си планувал как ще ви се казват чаветата :lol:

frikomiko
01-12-2008, 21:38
между другото не е и знам името но не мисля че е проблем щото знам моето теиче ще се запознаем :P
ае еб* ли му маиката квото стане накрая отивам казвам и ако не ме хареса не ме хареса и толкоз няма да се излагам кои и знае колко съдба шанс .. Няма значение искам да го направя и ще го направя
не ми пука за тва кво ще кажат другите щото аз си я харесвам :) и ако ме одреже ще му мисля после но нека първо направя това и нека се върнем на темата плана бачка ли ? ДА :)

Невротичка
01-12-2008, 22:40
Знаеш ли какво си мисля?
Отиди в кафето, дай й цветето и й кажи, че е за нея и я погледни възможно най-мило и готино. И нищо, не я кани още на среща, така няма и как да те отреже. След това не ходи няколко дни. 100 процента ще й станеш супер интересен. Е, ако имаш търпение да издържиш, щото ако се втурнеш на другия ден може и да не стане нищо.

bgboy0190
01-12-2008, 23:18
Какво толкова чакаш , някой да те заведе до кафето и да ти носи розичката ?!? Лесно и просто е ... А да ни ти пука за това какво ще стане - дори и да не стане , който те ебава му теглиш една подобаващо защото малко имат куража за такова нещо. Иначе идеята е добра, заговори я и й кажи , "а нали знаеш,че тази розичка е за теб" или нещо от сорта. Ама ако седиш в и пишеш в форум а не отиваш , просто си губиш времето , само ти можеш да разбереш какво ще стане ...

LizZz
01-13-2008, 09:19
Ей,я кажете к'во стана!! :smt026 8-)

frikomiko
01-13-2008, 21:19
Какво стана ли? :( :-k
Отново не посмях защото беше с едни двама и едно момиче маи беше като двона среща не беше на работа а бяха седнали на кафе не посмях нищо да направя просто се едно някои ми извади сърцето и ги разби на милион парчета .......
Все още не съм готов може би ако ми е писано да стане ще доиде и подходящия момент .
Незнам днес като я видях с тоя + другата двоика хах ;)
просто неможах да събера смелост ако беше сама щях да отида но....
кофти е напрао ми се смачка настроението сад cry sad cry znaete mnsad sam гадно е но мисля че ако я засека сама в кафето отивам до цветарския земам най-хубавата роза и квото стане и дойде вече ...
Някой беше казал един път се живее живеи както искаш или нещо от сорта незнам но не мисля да се отказвам от нея щото тя всичко което търся в едно момиче незнам просто е невероятна за мен поне :)

frikomiko
01-15-2008, 11:44
Utre 6te otida da se probvam s momi4eto ve4e sym seriozen naistina kvoto stane ako nestane zdrave da e ;] nali trqa se probva i da ima losers se edno de az da vi pitam da pi6a li kvo e stanalo posle? :) :smt008

Icko_pld
01-15-2008, 11:51
Ako i dopada6 moje bi 6te ti prieme cvetqta no ne raz4itai mnogo na tova ne se vluvai tova ti prepora4vam zabravi q :-#

IrReplacaBle
01-15-2008, 12:15
Е ,какво стан? Направи ли го? Хайде разказвай :)

Barca
01-15-2008, 14:55
Леле ти докато се наканиш тя ще се ожени....действай няма от какво да те е страх! :evil:

Krem4eto
01-15-2008, 15:14
Абе човек 6 страници се чудиш какво да направиш....
Действай,защото накрая друг ще ти я вземе!!!
Отивай,ако не го направиш ще съжаляваш,сигурна съм!
А сега да не ти пука за тези двамата,може приятелката и да я е накарала,за да не е сама и така ;)
Давай , събери смелост, ти си момче!Не се лигави!Можеш!!!
УСПЕЕЕЕХ!И не оставяй друг да ти я вземеее!

Diggity
01-15-2008, 16:14
Аре к'во стана бе

frikomiko
01-15-2008, 19:03
Утре ще отида щото днеска я нямаше както писах днес аре утре ще пиша кво е станало :) щото мн лошо се влюбих в това момиче и ако ме резне ще е мн яко хах :) и ако ме ебват после също ще е мн яко не мислите ли :)?
Щом ще е яко ще го направя тва ми беше идеята вече от 2 седмици 3 :)
аре стискаите палци . .. Утре ако тряа ще вися пред кафето и 10 часа въпреки минусовите температури ще изпуша 1 2 3 5 10 цигари докато чакам да е на смяна но ще го направя защото взех да откачам :)
Квото и да става ще стане и без друго ако не пробвам си оставам идиот пълес с идеи които не изпълнява дано стане .... :) пак ако не стане си казвам "Хорското мнение след моито погребение " здраве да е :) и тва аре измислих го утре отивам стискаите палци и ще пиша кво е станало ако има някви савети по ДЕТАИЛИТЕ казваите относно плана :Р аре :)

frikomiko
01-15-2008, 19:05
Утре ще отида щото днеска я нямаше както писах днес аре утре ще пиша кво е станало :) щото мн лошо се влюбих в това момиче и ако ме резне ще е мн яко хах :) и ако ме ебват после също ще е мн яко не мислите ли :)?
Щом ще е яко ще го направя тва ми беше идеята вече от 2 седмици 3 :)
аре стискаите палци . .. Утре ако тряа ще вися пред кафето и 10 часа въпреки минусовите температури ще изпуша 1 2 3 5 10 цигари докато чакам да е на смяна но ще го направя защото взех да откачам :)
Квото и да става ще стане и без друго ако не пробвам си оставам идиот пълес с идеи които не изпълнява дано стане .... :) пак ако не стане си казвам "Хорското мнение след моито погребение " здраве да е :) и тва аре измислих го утре отивам стискаите палци и ще пиша кво е станало ако има някви савети по ДЕТАИЛИТЕ казваите относно плана :Р аре :) :smt003

Sevt
01-15-2008, 20:00
С тебе сме ;)

Diggity
01-16-2008, 13:34
Утре ще отида щото днеска я нямаше както писах днес аре утре ще пиша кво е станало :) щото мн лошо се влюбих в това момиче и ако ме резне ще е мн яко хах :) и ако ме ебват после също ще е мн яко не мислите ли :)?
Щом ще е яко ще го направя тва ми беше идеята вече от 2 седмици 3 :)
аре стискаите палци . .. Утре ако тряа ще вися пред кафето и 10 часа въпреки минусовите температури ще изпуша 1 2 3 5 10 цигари докато чакам да е на смяна но ще го направя защото взех да откачам :)
Квото и да става ще стане и без друго ако не пробвам си оставам идиот пълес с идеи които не изпълнява дано стане .... :) пак ако не стане си казвам "Хорското мнение след моито погребение " здраве да е :) и тва аре измислих го утре отивам стискаите палци и ще пиша кво е станало ако има някви савети по ДЕТАИЛИТЕ казваите относно плана :Р аре :) :smt003


Аре бе пичага какво направи ?

heely
01-16-2008, 13:49
Според мен плана ти си го бива :D

frikomiko
01-16-2008, 16:18
Lud SAM WEEEEEEE :P
Начи докат се наканя ....
Отивам Земам роза отивам в кафето говирхме малко нали дадох и розата .... Много е пекана честно ама си има приятел :)
Ама пак си остава пекана :)
Много ми се зарадва че за първи път и правят такъв жест ае сладурана от класа ! :)
МЕРСИ МНОГО НА ВСИЧКИ ако не бяхте вие сигурно нямаше да отида никога БЛАГОДАРЯ ВИ :)
Ако не друго поне я зарадвах,което пак е нещо
:P aide 4ao4e 2 alzzzzzz ;) ako stane ne6to posle moje da vi pi6a :)

asi_basi
01-16-2008, 17:15
Lud SAM WEEEEEEE :P
Начи докат се наканя ....
Отивам Земам роза отивам в кафето говирхме малко нали дадох и розата .... Много е пекана честно ама си има приятел :)
Ама пак си остава пекана :)
Много ми се зарадва че за първи път и правят такъв жест ае сладурана от класа ! :)
МЕРСИ МНОГО НА ВСИЧКИ ако не бяхте вие сигурно нямаше да отида никога БЛАГОДАРЯ ВИ :)
Ако не друго поне я зарадвах,което пак е нещо
:P aide 4ao4e 2 alzzzzzz ;) ako stane ne6to posle moje da vi pi6a :)

Eee radvam se 4e nai-nakraq se prestra6i !!! tova e vajnoto, a po-vajnoto e 4e si q zaradval i pone sega 6te si lafite ponqkoga kvo tolkoz...vidq li 4e ne boli :P samo deto tolkova vreme ti otne da se prestra6i6.
Nne se ot4aivai, 6te sre6tne6 momi4e pekano kato tova i svobodno nai-vajnoto :)) =D>

one_touch
01-16-2008, 17:17
mn zavisi ot tova dali si neen tip, no za da rabere6 est trqbva da riskuva6. samo 4e t'va s rozata...radvam se kato mi podarqt roza, no nqkak mi se vijda staromodno i ... ne mersi. rozata 6te si q prebera , no edva li 6te izlqza s teb. posle 6te si spomnqm za edno milo mom4e koeto mi podari roza dokato se pregry6tam sys sega6noto si gadje ili govorq s priqtelkite mi za mom4etata koito moje bi sa mit. za6to prosto ne i napravi6 kompliment i ne q pokani6 da izlezete. ili pyk ne pitai pove4e a deistvai kakto ti si re6i6 kakvoto i da napravi6 6te e po dobre otkolkoto da sajalqva6, 4e sedi6 vky6ti i 4ete6 vsi4kite gluposti,koito izpisahme. \:D/

one_touch
01-16-2008, 17:19
bravo na teb pone si opital a i vryzkata im moje da ne e ve4na \:D/

frikomiko
01-16-2008, 17:46
Най-гадното не е 4е има приятел а че наистина се влюбих в нея ;|
може би трябва да изчакам малко време пак кои ли знае каде ще се засечем на едно и също място някое диско нещо и ако няма приятел ... :) Времето ще покаже ... May BE ? ! ? :)
Много лудо се влюбих .. ама ко да се прави живота продължава :)
Отново Благодаря за ПоДкРеПаТа :Р

Krem4eto
01-16-2008, 19:35
Защо не я помолиш за излизате като фр или нещо подобно,да поддържате някаква връзка :) :) :)Пък може скоро да скъсат :P

Diggity
01-17-2008, 15:28
Най-гадното не е 4е има приятел а че наистина се влюбих в нея ;|
може би трябва да изчакам малко време пак кои ли знае каде ще се засечем на едно и също място някое диско нещо и ако няма приятел ... :) Времето ще покаже ... May BE ? ! ? :)
Много лудо се влюбих .. ама ко да се прави живота продължава :)
Отново Благодаря за ПоДкРеПаТа :Р

Ха, що не се молиш да скъсат :twisted:

frikomiko
01-17-2008, 16:09
Na koi trqbva da se molq da skysat ? Afrodita? Kopidon onq sys strelite :)
Вижте ся ... Таино се надявам да скъсат и тя да се сети за мен и да излезем и всичко да стане , но това се случва само по филмите :)
Живота е Труден гаден и много як ако му хванеш цаката . Винаги преебава ... Моля се да скъсат но незнам дали ще стане и се надявам да ме хареса още повече сигурен съм че вече има симпатии към мен просто ми трябва 1 шанс за да стане всичко