PDA

View Full Version : Какви и кога се появяват 1вите симптоми



Lofe_sexXx
01-04-2008, 21:17
Какви и кога се появяват 1вите симптоми при бременност? с приятелката ми правихме секс няколко пати бес презерватив не сам свар6вал в нея вадих го 2-3 минути преди да сварша , но се притеснява защото много рано я заболяха циците и корема трябва да и доиде след 10 дена даже последният пат и закасня с 6 дена :neutral: :neutral: [-o< има ли при4ина да се притесняваме? ии не искам пак тест защото 3 пати сме зимали и секи пат наи много до 1 ден и й идва :) :smt001 :smt001

DivoTo_KoTe
01-04-2008, 21:19
Не мисля,че има смисъл за притеснение,като ти самия казваш,че не си свършвал в нея.

Lofe_sexXx
01-04-2008, 21:22
Не мисля,че има смисъл за притеснение,като ти самия казваш,че не си свършвал в нея.
awe az ne se pritesnqqm nai ve4e mi e interesno koga se poqvqvat i kakvi sa 1vite simptomi pri bremennost ;]

DivoTo_KoTe
01-04-2008, 21:27
Не мисля,че има смисъл за притеснение,като ти самия казваш,че не си свършвал в нея.
awe az ne se pritesnqqm nai ve4e mi e interesno koga se poqvqvat i kakvi sa 1vite simptomi pri bremennost ;]


Първите симптоми толкова рано не можеш да ги познаеш.Обикновено се чувства гадене,парене при уриниране,глад,а започва да и личи чак след 4-5-тия месец.

Та спокойно това,че и закъснява е нормално за сезона,на мен никога не ми идва точно на датата,която съм изчислила.

Sisqta
01-04-2008, 21:34
Няма смисъл да се притесняваш щом не си свършил в нея.

aLakaZam
01-04-2008, 21:40
Започва да и личи след 3тия месец ;)

Lofe_sexXx
01-04-2008, 21:43
Започва да и личи след 3тия месец ;)
xxxx dano ste pravi :D :P :P :P :-P :-P si4ki tiq ne6ta sa mi qsni .. oba4e tiq dni nqkoi mi kaza 4e simtomite prili4ali na tezi predi cikal :D i za tfa se pritesnih koga se proqvqvat ;] ii ne se pritesnqqm 4e i e zakasnqvalo , toq pat e obratnoto mn rano i se poqviha simptomite ;] xxx

sobieski_girl_inlove
01-04-2008, 22:02
a ako se e slu4ilo po vreme na ovulaciq? :?: :?: :?:

Sv3tLinCetU
01-04-2008, 22:11
Moq priqtel s16to nikoga ne e sv1r6val v men,no vinagi go pravim bez prezervativ.Tozi mesec mi zak1snq s 10 dena i se pretesnih otidoh kupih si i si napravih test :) Za da ste sigurni ti i priqtelkata ti- po-dobre i tq da napravi s16toto!

swords1010
01-04-2008, 22:25
Първият сигурен знак за бременност е липсата на менструация (или оскъдна такава, при цветна бременност)! Обикновено, коремът наедравя след 3-тия месец. Още в първите някоко седмици (може и по-късно, естествено) от бременността е възможно да се появят симптоми като повдигане и повръщане, напрежение в гърдите, отпадналост, сънливост, умора. Но пък, въобще не е задължително да се появят подобни симптоми. И все пак ако ги има при всяка жена могат да се появят в различен момент от бременността. Какво ви пречи да направите още един тест? Съмнявам се, че има нещо. :)

LedenaStrast
01-07-2008, 00:30
Симптомите са същите както при менструация! Не е задължително да има парене, гадене, повръщане и подобни работи!
Ако е бременна ще и се спи много...
симптомите започват да се проявяват около 7 дни след рисковия контакт