PDA

View Full Version : Искам да я спечеля!



midle
01-04-2008, 22:15
Здравейте , надявам се можете да помогнете за случая ми :) Та аз съм един тийн , който страшно се е увлякъл по едно момиче в училище .

Та тя е 2 години по малка от мен , в различни смени сме , но аз съм леко срамежлив (по което работя) , и преди ваканцията ме запознаха с нея , но когато това стана тя ми се стори прекалено сериозна и безразлична , даже днес и писах в скайп (още не ми е отговорила) .

Молбата ми е да ми кажете как да подходя към нея , искам да й спечеля вниманието и да бъда "пич" в нейните очи.

П.С.Ако някой е чел темите ми знае положението ми , ако не искам да кажя че когато съм у дома(в моя град ) ми е мноиго трудно да завържа нещо , а когато съм извън града много лесно се уреждам с "момиче за една нощ".
Ще съм благодарен ако ми помогнете ;)

Sisqta
01-04-2008, 22:22
Ами първо завържи разговор по нет-а с нея :)И ако не те е срам я покани да излезете на кафе,дискотека,кино и т.н. Ако се съгласи имаш голям шанс,но ако не се съгласи...сам си прави изводите ;) 8)

ivetoOo
01-04-2008, 22:24
abe kvo se pritesnqva6 6tom i ima6 skaipa v skaip e lesno moje da se naprai6 na kavto ti haresva i da q omaq6 a posle ve4e real 6e bade lesno 6tot tq ve4e :smt007

celuvka
01-04-2008, 22:26
Ami primerno 6tom ste v razli4ni smeni sled kato ti otgovori v skype i si pi6ete izvestno pokani q na kafe ili ako tolkova te e sram izlezte s va6i priqteli na kafe ili na kino. I razbira se nai vajnoto budi sebe si ! Uspeh razkazvai posle :wink: \:D/

Invisible'Paladin
01-04-2008, 22:36
''Искам да я спечеля!'' <---Тя не е награда ,че да печелиш... :x

...пп: Аре бе сички сте ебаси бебетата прощавайте за изблика ми на ярост , но зак'во всеки се притеснява всеки го е срам и незнам си какво .... :-x ...
кое му е страшното да кежеш на момиче ,че я харесваш... :shock:

midle
01-04-2008, 23:07
''Искам да я спечеля!'' <---Тя не е награда ,че да печелиш... :x

...пп: Аре бе сички сте ебаси бебетата прощавайте за изблика ми на ярост , но зак'во всеки се притеснява всеки го е срам и незнам си какво .... :-x ...
кое му е страшното да кежеш на момиче ,че я харесваш... :shock:

Приемам го като подкрепа(и двамата знаем защо) ;-)

russianmafiaboss
01-04-2008, 23:37
''Искам да я спечеля!'' <---Тя не е награда ,че да печелиш... :x

...пп: Аре бе сички сте ебаси бебетата прощавайте за изблика ми на ярост , но зак'во всеки се притеснява всеки го е срам и незнам си какво .... :-x ...
кое му е страшното да кежеш на момиче ,че я харесваш... :shock:

+1

Jarred
01-04-2008, 23:59
Искаш да я спечелиш а? ..е аз съм Къци Вапцаров и ви казвам "о нее..съжалявам...вие попаднахте на сектора банкрут"
И ти сега е момента да ми кажеш като истински мъж- Я си еби майката БокЛуК! и да си намериш някой който те цени и който няма да поставя ултиматуми относно дадена връзка :)
А доколкото това..не можеш да спечелиш обичта на някого хей така.. със бабините съвети ... :) ако трябва да стане - ще стане..ако ли не..дерзай! :)

Greetings.

Sonnenkinder
01-05-2008, 02:49
Усмихвай се по-често,бъди упорит,но в никакъв случай не и нахален,щом тръгнат да ти затварят врата не подлагай крак...ама с този срам,бая мъка ще береш,друже..Льокаш 2 ракии,колкото за кураш,лапаш половин пакет орбит ,грабваш един букет цветя (по възможност нещо различно от брашлян), отиваш при нея,падаш на колене,гледай я в очите,хвани й ръката и й кажи,че ще й дадеш 20 кинта,ако ти напише есето по литература (:
"Льокаш 2 ракии..."
:-D

midle
01-05-2008, 04:19
"Льокаш 2 ракии..."
:-D

Лькам по повече но там където ходя аз съм най-малкият ... Тя с нейните приятелки ходи по детски дискотеки а аз често излизам извън града петък вечер за по-големи клубни събития :-({|= И така много рядко се засичаме

Важно! Имам много добра приятелка в нейния клас (кажете нея как да изнудвам за помощ ) :D

Presley
01-05-2008, 06:18
Давай смело.
Покани я да иэлеэете например.
Абе животът ни е един и не трябва да го пропиляваме в суетене.Щом си си я харесал,действай.Покани я,иэлеэте ,пък кактово стане.Дано стане де.

Invisible'Paladin
01-05-2008, 07:09
''Искам да я спечеля!'' <---Тя не е награда ,че да печелиш... :x

...пп: Аре бе сички сте ебаси бебетата прощавайте за изблика ми на ярост , но зак'во всеки се притеснява всеки го е срам и незнам си какво .... :-x ...
кое му е страшното да кежеш на момиче ,че я харесваш... :shock:

Приемам го като подкрепа(и двамата знаем защо) ;-)

Извинявай братле ,че реаргирах толкова възбудено.... но ти казвам като приятел...срама е нещо което може да се преодолее :wink: .....
...дори да не се получат нещата с момичето голяма работа братле...момичета има много други и много по-красиви :-) ...
..Така че давай смело напред нали си мъж...ами помисли си например тя те харесва , но все пак е момиче...ти си длъжен да направиш първата крачка... :wink:

Айде настрани притесненията... :smt006

и УспеХ... \:D/

midle
01-06-2008, 14:10
Някой друг да помогне ? :neutral:

Sharpay
01-06-2008, 14:20
първо я опознай малко из скайп после излезте заедно с но да има и др хора закачай я говорете си и след това можеш да я поканиш на кино примерно :smt008 но не и показвай че си чак толкова луд по нея няма да има такъв ефект

Alabalaportokala
01-06-2008, 14:26
Здравей
Мисля че това ще ти помогне
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=147886&start=0
Разбира се не е необходимо да бягаш. Ако имаш конкретни въпроси, давай на лична, ще помагам.
Няма нужда да ми благодариш сега. Благодари ми ако ти върже
Успех

aLakaZam
01-06-2008, 21:42
Само недей да вкарваш 3ти човек (посредник) в отношенията ви. Дръж се свободно, ако си сдухан направо се отпиши...

sweet_tani
01-07-2008, 16:32
Ami raboti po vaprosa!I vse nqkoi den tq 6te te zagovori.I tq nai neo4akvano nqkoi den 6te ti pi6e.taka 4e ne se ot4aivai.Bori se do krai! :D :P :P :P :twisted: :-P \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

sweet_tani
01-07-2008, 16:33
Ami raboti po vaprosa!I vse nqkoi den tq 6te te zagovori.I tq nai neo4akvano nqkoi den 6te ti pi6e.taka 4e ne se ot4aivai.Bori se do krai! :D :P :P :P :twisted: :-P \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

midle
01-07-2008, 21:43
Искам да добавя че винаги ми е било по-лесно да контактувам с по-големи от мен момичета , сякаш съм по отпуснат и непринуден а при по-малките по се притеснявам така да го кажа :oops:

Sticky778
01-08-2008, 00:21
Ами моя съвет е щом не ти пише на скайп намери и номера обади и се, попитай я как е, изобщо покажи и че си загрижен за нея, и я накарай да разбере че се интересуваш от нея (без да ти пука и без да се срамуваш) момичетата обичат когато им се обръша особено внимание, покани я на среща впечатли я с качествата си накарай я да преоткрие в теб човека който е чакала досега и че първоначалното и мнение за теб е погрешно ( казвам го от личен опит защото много често чувам изказвания за себе си от сорта на: "Леле ти си бил много готин, пък аз те мислех за супер надут, или за супер тъпо парче" изобшо покажи и че си сериозен, а не поредния който иска да я вкара в леглото си, скайп е удобен начин за разчупване на леда но най-удобния си е пряката комуникация тоест .. face to face тогава девидентите които ще натрупаш са доста повече!


Един съвет от мен, ползвай приятелката си като човек който ще ви събере на едно място, пък било то кафе кино ресторант или някакво друго място, (но я ползвай само веднъж от там нататък разчитай само на себе си, защото ако прекалиш с нейните услуги има вероятност да си станете просто трима добри приятели. Успех!!! :---)