PDA

View Full Version : За момичета



Winstrol
01-04-2008, 22:55
та кажете си, привличат ли ви Big things poppin' или е въпрос на вкус - тоя който ви е леко по-симпатичен би бил избраника

love_sdv
01-04-2008, 23:00
е по принцип си има значени... няма да се лъжем.
Обаче ако става въпрос за два см.. нищо не са като се има предвид, че някои хора не могат да си ги управляват

Zagorql
01-04-2008, 23:04
Хей момиченца :smt003 Дали имате неще против от един 40 годишен пич с 14 см възмажал пенис? и аз съм гордия му собственик и отличел любовник .... ахх 8)

Winstrol
01-04-2008, 23:05
главата ти да се надуе от различни отговори :P аз по принцип нямам комплекси или тн.. но ми беше интересно да чуя мнения. едни казват че размера няма значение други че "има естествено" , то е нормално щото опира до предпочитания ама... твърде разногласия :)

Zagorql
01-04-2008, 23:08
Абе да знаеш как да боцкаш сливката и ще ти се радва ко ще 5 санта да е.... ех спомени бях толкова млад... а тя на 30 :-|

partychild
01-04-2008, 23:13
](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) С НИКОЙ НЯМА ДА СИ ЛЕГНА !!!! КАК ЛИ ПЪК НЕ ... И КФО СИ МИСЛИш чЕ СИчКИ щЕ ПРАВЯТ СЕКС С НЯКОЙ ЗАРЕДИ ГОЛЕМИЯ МУ Х** :? #-o :-x

Winstrol
01-04-2008, 23:16
MrS.bEpS WOWWW baby ako ne ti iznasq temata nedei da otgovarqsh. pitam za realni neshta. ponqkoga momichetata sa bez priqtel i iskat SEKS ako ne ti se e sluchvalo izvini me.. ne iskah da te obidq ;)

partychild
01-04-2008, 23:26
MrS.bEpS WOWWW baby ako ne ti iznasq temata nedei da otgovarqsh. pitam za realni neshta. ponqkoga momichetata sa bez priqtel i iskat SEKS ako ne ti se e sluchvalo izvini me.. ne iskah da te obidq ;)Дори и да нямах приятел не бих си легнала с някой непознат щото ми се прави секс... :? не всеки би го направил с лека ръка това както си го мислиш ти .. а и изобщо не си ме убидил :wink: