PDA

View Full Version : Всички го мислят за педал



kvosekiorish
01-04-2008, 23:44
Ходя с едно момче .. наистина искам да съм с него .. харесвано момче е от момичетата .. ама на всяко момче на което кажа че ходя с него едва ли не ми се присмива и ми казва че прилича на гей .. всяко просто всяко момче го мисли за педал,а той не е :( Не знам,сега ще кажете 'не тряа да те инт. чуждото мнение' ама представете си всеки да мисли че гаджето ви е гей :(

lifestealler
01-04-2008, 23:49
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Ti nali si momiche . Shtom hodi s teb defakto ne e . Tva che mu zavijdat ne znachi che e :razz: :razz:

svetlidim
01-04-2008, 23:50
Скъпа...хах..не е той гей,ами другите момчета завиждат че си с него,затова говорят така. Не,виж,не го казвам за да те успокоя!Това си е живата истина!Просто завист...пък и ако той е гей,значи ти си мъж. :D Те много добре знаят,че това не е така! Споко ;)

BluE_s
01-05-2008, 00:10
И аз см на мнение че в днешно време има много завист било то между момичета или момчета...Например ако някое момче да речеме изглежда много добре (красиво е) и е много харесвано от момичетата, поддържа се и в училище е добре с оценките и има време да излиза по кафета дискотеки или няя значение къде и да си има примерно някоя много готина приятелка и двамата са страшна двойка...то е ясно че много хора ще им завиждат...амя няма смисъл, аз на такива хора се възхищавам (независимо дали звучи смешно или не) щото от тая завист се поражда омразата, оттам пускането на клюки примерно и след това ако на едно мимиче са и казали че някоя друга е говорила за нея и оттам примерно и бой може да стане....и какъв е смисъла на всичко това :?: :!: :?: :)))

Jarred
01-05-2008, 00:26
ИзвинНЕТЕ, но откога ние "гейовете" нямаме право на личен живот :) ако е гей..нека да си е.. а само при факта,че е избрал теб .. това трябва да те прави най-щастливата жена на света,след като очевидно си такава и си успяла да го прикоткаш :D (това ти предпоръчвам да им кажеш на тия многознайковци следващият път)
Е..забрави само да му промениш навиците ..няма да успееш... бтв.. наистина има някой които много им личи..въпреки да не са такива...
Пази боже поне на мен не ми личи ама грам :grin: :D :-D

Greetings.

Sonnenkinder
01-05-2008, 03:04
Дейба..и мен доста хора ме мислят за педал,в това число и МОМИЧЕТО,в което съм лудо влюбен... :-x

midle
01-05-2008, 04:12
Завист =D>

sladka_izmama
01-05-2008, 05:55
Дейба..и мен доста хора ме мислят за педал,в това число и МОМИЧЕТО,в което съм лудо влюбен... :-x
:razz:

Presley
01-05-2008, 06:11
Вчера се сетих эа една мъдра мисъл и сега ще я кажа,эащото в случая добре пасва.
Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват.
Щом искаш да си с него,какво те интересува какво мислят другите эа него?!

Invisible'Paladin
01-05-2008, 06:55
Завист =D>

;-)

Sv3tLinCetU
01-05-2008, 07:08
Вчера се сетих эа една мъдра мисъл и сега ще я кажа,эащото в случая добре пасва.
Човек е щастлив когато притежава това,което сам обича,а не това,което другите харесват.
Щом искаш да си с него,какво те интересува какво мислят другите эа него?!

+1 :wink: щом ти си го харесваш и сте заедно ... какъв е проблема :P :grin:

sladko_dete
01-05-2008, 07:50
Мдам, завист...

Harum_Scarum
01-05-2008, 09:26
Заебаваш ги сичките теглиш им маините и продалжавате напред!

slun4evo
01-05-2008, 09:29
Това го правят, защото му завиждатн и злобеят. Дразнят се, че той си има приятелка, с те не.Не могат да го преглът затова го обиждат. И на мен ми се е случвало, спокойно, щом за теб той си е нормален, значи е такъв. Не ги слушай, слушай сърцето си.

BeBsItO
01-05-2008, 09:42
ne priemai vsi4ko tolkova direktno :D mom4etata koito se mrazqt nai 4esto taka se obijdat spoko :D

tuzaro
01-05-2008, 10:29
Дай една снимка да го видим, той педал ли е или не е педал :smt001

asi_basi
01-05-2008, 10:36
И аз см на мнение че в днешно време има много завист било то между момичета или момчета...Например ако някое момче да речеме изглежда много добре (красиво е) и е много харесвано от момичетата, поддържа се и в училище е добре с оценките и има време да излиза по кафета дискотеки или няя значение къде и да си има примерно някоя много готина приятелка и двамата са страшна двойка...то е ясно че много хора ще им завиждат...амя няма смисъл, аз на такива хора се възхищавам (независимо дали звучи смешно или не) щото от тая завист се поражда омразата, оттам пускането на клюки примерно и след това ако на едно мимиче са и казали че някоя друга е говорила за нея и оттам примерно и бой може да стане....и какъв е смисъла на всичко това :?: :!: :?: :)))

Az li4no poznavam edno podobno mom4e, super gotino, zavabno , izglejda suepr, podarja se, ima vreme za vsi4ko i qka priqtelka si ima...i estestveno moi priqteli sam 4uvala da mu se podigrava, vse za ne6to namirat da se hvanat, zavijdat qvno 4e mom4eto si e super a te ... (puke)

Master_88
01-05-2008, 10:41
Просто му завиждат и това не трябва да ти влияе. Ако скъсаш заради това с него,хич не говори добре за теб