PDA

View Full Version : Всичко е толкова невъзможно ..



kvosekiorish
01-05-2008, 00:33
С моя приятел имаме сериозна връзка .. но преди време се запознах в чата с едно момче ,което му е доста близък приятел ,но е от друг град.С този неговия приятел много се сприятелихме,на мен той доста ми допадаше,но не се бяхме виждали.Само се смеехме в чата,чувахме се по телефона и нищо повече..Докъто не дойде в моя град и не се видяхме.Не съм виждала по хубаво момче..той е като идеал за мен .. толкова съм объркана.. той също ми показва че ме харесва,но не иска да каже абсолютно нищо за да не се скара с приятеля си .. дори започва да се държи вече по-студено,не се смеем така както преди..всичко толкова много се обърка #-o Наистина искам да съм с моето момче..но защо желанието ми към приятеля му е толкова силно ,че не си го избивам от главата #-o #-o :(

Sonnenkinder
01-05-2008, 03:02
Забраненият плод,винаги е най-сладък :)

midle
01-05-2008, 04:29
Временно желание е :P Дръж си на своето момче ;-)

Presley
01-05-2008, 06:15
Ти не энеш какво искаш.Такива хора не харесвам.
Първо останови какво точно искаш ,а после търси решение.

Invisible'Paladin
01-05-2008, 06:50
''Човек оценява някого чак когато го изгуби'' ...
...имай го на предвод това...помисли какво ще ти бъде без твоя приятел и ако решиш ,че няма да страдаш заради него ..тогава погледни други момчета... :wink:

Sv3tLinCetU
01-05-2008, 07:02
Временно желание е :P Дръж си на своето момче ;-)

+1 :P

dIdiTy_bE
01-05-2008, 08:12
Аз те съветвам да прекаратиш взаимоотношенията с другото момче...в крайна сметка той също ти е показал че неиска да наранява приятеля си и ти трябва да се замислиш за същото....накрая ще видиш че си взела правилното решение,защото съм сигурна че обичаш приятеля си...сега просто си заслепена от желание(както някой по-горе беше казал)

Harum_Scarum
01-05-2008, 09:31
Аз те съветвам да прекаратиш взаимоотношенията с другото момче...в крайна сметка той също ти е показал че неиска да наранява приятеля си и ти трябва да се замислиш за същото....накрая ще видиш че си взела правилното решение,защото съм сигурна че обичаш приятеля си...сега просто си заслепена от желание(както някой по-горе беше казал)
За мен не е така много е мъчително да си с един като обичаш друг.За мен по-правилно е да деистваш както казва сърцето ти!По думите ти си личи че си влюбена във второто момче!!!!Не си заслужава!!!!Поговори си с него,но според мен само ще се мачиш(ако останеш с 1-вият) и накраят така или иначе ше скасате!!!Повярваи от опит знам!УСПЕХ!

жижи
01-05-2008, 09:35
като слу4ая със забранения плод ясно ми е ... ами забраненото винаги е най сладко :evil:

SINDEL
01-05-2008, 09:36
Дай си малко по4ивка и се разбери със себе си. Разбери какво 4увстваш и какво искаш. И после направи това, което ти казва сърцето :)

Alabalaportokala
01-05-2008, 09:42
Върти ги и двамата. Бъди егоист и да не ти пука

lLady_MooN_RaiN
01-05-2008, 10:43
С двама не може...Грозно е спрямо тях. Дай си време и направи своя избор...Други варианти не виждам.

marmalad4e
01-05-2008, 11:13
на твое място бих се отдръпнала за известно време от другото мом4е,докато видя дали е било временно или не...но и с двамата недей да си играеш, 4е накрая от два стола та на земята :)

TheNewReligion
01-05-2008, 23:56
e za6tom ne se smeete be ? aide zapo4vaite 1 tva nai-go obi4am ! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :D :-D :D :grin: