PDA

View Full Version : Препоръчайте ми пози, подходяща за хора с по-малък пенис.



Chamilionare
01-05-2008, 04:23
Пениса ми е само 13сантиметра. Което си е малко. Препоръчайте ми пози, в които мога по-добре да задоволя приятелката.

midle
01-05-2008, 04:31
Мисионерска , или когато тя е отгоре , по-добре пробвайте , сам ще усетиш как е най-добре

Bummer
01-05-2008, 15:32
Освен горните 2, порбвайте и така наречената задна прашка/кучешка.
При нея проникването е най-големо :)
Друг вариант е тя да е глегнала по гръб и да си е свила краката към корема (все едно е клекнала и е легнала така по гръб) ;)

Chamilionare
01-07-2008, 05:18
Мерси за съветите. Ще ги пробвам и ще кажа резултатите тук. Последния път като го правихме с нея тя каза, че това не е проблем за нея, но според мене е проблем и то голям. Ще видя в бъдеще какво ще предприема, но няма да оставя нещата така.

Също... бе малко ме е срам, но ще попитам. Как се прави хубава френска любов :-D

DarkAngelOfHope
01-07-2008, 05:35
ами ... засмукваш клитора и си играеш с език с него ... поне на моята приятелка това най й харесва :) но все пак пробваи ралични неща :) за да разбереш какво на нея и харесва ... бавно и нежно, бързо и с по голям натиск на клитора, кръгови движения с език, може да облизваш и самата вагина ... бръкваш с пръст вътре ... докато й правиш френска сменяй посоката, скоростта, натиска, от време на време засмуквай клитора или пък минавай по няколко пъти по него с целия си език ... ще усетиш какво и харесва ... или пък тя ще ти каже на какво иска да наблегнеш :)

WaKo
01-07-2008, 08:09
Първо - не се комплексирай - размера наистина няма кой знае какво значение за жените, независимо какво ти говорят разни малки лигли. Второ - за френската любов - пускаш се внимателно долу и следиш кое й харесва. После може направо да си я попиташ как го харесва - обратно на това, което си мислиш, ако ги попиташ направо жените не те мисля за неопитен, а точно обратното - мислят си, че след като ги питаш знаеш поне 10 начина да го правиш, следователно си уверен и опитен, а гарантирам ти няма нищо, което да привлича повече жените от един уверен мъж, което пак е свързано с първото нещо да не се комплексираш.
Трето - виж си ЛС-ите - писал съм ти някои неща и там.

macka123
01-07-2008, 10:38
Аз лично мисля , че най дълбоко проникване има при тази поза нз как точно и се казва:

тя ляга по гръб ти си на колене и тя си качва краката с глезените на раменете ти

Една от любимите ми 8)

amatorium
01-07-2008, 11:12
Nai-dulboko se pronikva kato zastanesh v poza misionerska i posle izdurpash taza i kum korema si s krachetata i na vrata ti. Taka shte useshta dosta vlizaneto. :smt006