PDA

View Full Version : Дали съм се натровила ?



FiRe_LaDy
01-05-2008, 10:33
Искам да ви попитам след такава простотия която направих аз,какво да очаквам и какво мога да направя.Значи снощи след поредния ужасен скандал в дома нервите ми не издържаха.И имах половин патронче водка,която изпих.После пуших няколко цигари.И за капак на сичкото съм вземала една шепа с хапчета,които дори не съм знаела какви са.Тая сутрин намерих опаковките на земята в стаята ми и доста от тях липсват.Сега се чувствам много зле.Лошо ми е и имам чувството,че ще върна всичко обратно,леко ми е замаяно на главата.От какво може да е?Казаха ми,че можело да съм се натровила?Ама то не тряаше ли до сега да съм повръщала и да съм много по - зле?

MaLty
01-05-2008, 10:37
ем ако си се натровила досега поне да си повърнала...предполагам :? ама нз :?

MakeMeLaugh
01-05-2008, 11:24
Тъпа си като галош!

Отивай и повръщай веднага насила!
Отивай на лекар!
Щото усложненията може да дойдат по-късно!! Може вече някои от въпросните хаповеч да не и действат вече, майка има такава позната дето се тровила.. и поослепяла, но не пълно..

Не стой да пишеш ами действай! Чети на листовките на хаповете при предозиране какви са страничните ефекти..

LuCiFersAngeL
01-05-2008, 12:03
Леле хапчета+алкохол :arrow: Неочаквано лоша комбинация!
Ако до сега не си повърнала бягай в тоалетната и си бъркай в гърлото, че можеш много да пострадаш иначе. Прочети листовките на хапчетата, би трябвало да пише нещо при предозиране. Ако не пише иди до някоя аптека и питай за тях или по-добре направо на лекар! И накрая един съвет от мен: Повече никога не правитака! Каквото и да стане, колкото и проблеми да имаш вкъщи (предполагам с родителите) не си заслужава да се тровиш и да рискуваш живота си заради такива неща, които с времето, гарантирам ти, ще отминат! Уапех и дано се оправиш!

sladkoto8801
01-05-2008, 12:29
#-o macka i moito mnenie e da otide6 na lekar
ili vij kakvi lekarstva si pila-nali opakovkite sa bili do tebe
i sestra mi se be6e trovila s hap4eta ama ni6to i nqma6e
i pove4e bez takiva gluposti

dido255
01-05-2008, 12:48
ей ся са скарах с наще да са троя ли :razz: :razz: :razz: :razz:

kalpazanka
01-05-2008, 14:02
Звъни на Бърза помощ, ако още не се го направила!
Може да те поналеят с активен въглен и системки, да ти е да урок следващия път.

mumiikataa
01-05-2008, 15:24
Ходи се опитай да повърнеш,ако още ти е лошо иди на лекар.дори и да си по-добре иди пак за всеки случай.и повече не прави глупости!

fake
01-05-2008, 15:35
нищо ти няма, щом до ся не си умряла.
и аз съм го правила, драйфах почти 2 дни подред и не можех да стана от леглото, ама после вече всичко е 6
емо такова тъпо.

mumiikataa
01-05-2008, 17:21
нищо ти няма, щом до ся не си умряла.
и аз съм го правила, драйфах почти 2 дни подред и не можех да стана от леглото, ама после вече всичко е 6
емо такова тъпо.
Инке,защо реши че е емо ?

fake
01-05-2008, 17:41
ебавам се;)
емо е нарицателно за самоубиец 8)

batkodoki
01-05-2008, 18:14
оо късно и безпредметно е всякакво повръщане, промиване, въглен или бърза помощ....

освен, че си убила няколко милиона клетки в мозъка си и в черния дроб в стремежа си да "накажеш" родителите - друго не си постигнала

epizod
01-08-2008, 05:14
оо късно и безпредметно е всякакво повръщане, промиване, въглен или бърза помощ....

освен, че си убила няколко милиона клетки в мозъка си и в черния дроб в стремежа си да "накажеш" родителите - друго не си постигнала

Абсолютно!
Те са били минали 24 часа.. че и повече вече, сега ако почне да повръща само ще си изгуби времето.
На този етап, щом не си умряла, отиваш в магазина купуваш 2 литра Спрайт и малко по-малко за 12 часа гледай да го изпиеш. Вода недей пи в големи количества - само ще се надуеш и ще повръщаш.
Дали си се натровила, ДА! Симптомите които си описала, са познати за почти всички хапчета, проблеми може да имаш след години с отделни органи! Това са си сериозни работи, че ще ти мине след 5-6 дена, не означава че след години, няма да си блъскаш главата за глупостите който си направила сега.

п.п Следващия път като решиш да мреш, го направи качествено, ей лапешки работи начи. :-x