PDA

View Full Version : коста ми пада много



sladkoto8801
01-05-2008, 12:35
използвах какви ли не шампоани,маски за коса и каквили не глупости и все още ми пада по много коса.мия я през ден защото бързо се омазнява.препоръчайте ми някакви по ефикасни матоди.благодаря Ви предварително :-D

Blab
01-05-2008, 12:44
Продукти с коприва - против омазняване.
И разреди миенетата на косата.

kalpazanka
01-05-2008, 14:38
И аз я мия през ден, но фризьорката ми каза да не се притеснявам и да втривам шампоан само в корените на косата. Ползвам си маски на Gliss против двойни връхчета, кристали и балсам Sunsilk. А да- пия и Gericaps по схема.

MIKROBA
01-05-2008, 16:21
Не ямии толкова често защото съм чувала че не е полезно колкото и да ти се омазнява недей.Примерно 2-3 на седмица.Пробвай може и да спре да пада,надявам се да ти помогне съветът ми. :)

Liar
01-05-2008, 16:27
Домашна маска с газ мас и оцет!

batkodoki
01-05-2008, 18:28
И аз я мия през ден, но фризьорката ми каза да не се притеснявам и да втривам шампоан само в корените на косата. Ползвам си маски на Gliss против двойни връхчета, кристали и балсам Sunsilk. А да- пия и Gericaps по схема.

а защо точно на Герикапс-а си се спряла? :shock:

пробвай с ЛЕЦИВИТ, пак по схема.
и сама можеш да прецениш разликите като състав, като дозировка, като количество и като цена :)

kalpazanka
01-05-2008, 19:08
Благодаря! :)

Към авторката- колко често режеш връхчетата?

batkodoki
01-05-2008, 19:40
Благодаря! :)

Към авторката- колко често режеш връхчетата?

няма защо :)
следва да си наясно, че схемата е различна, но в общи линии с около 7 лева покриваш 3-4 месеца. лошото е, че Лецивит-а е на изчезване, ако го намериш си вземи няколко туби.

бтв, би ли била така добра на ЛС да ме информираш за схемата по която вземаш комбото А+Е

sladkoto8801
01-07-2008, 12:26
Благодаря! :)

Към авторката- колко често режеш връхчетата?
prez mesec gi reja

pisi84
01-13-2008, 22:42
МИЛАТА, И АЗ САМ ТАКА С КОСОПАД ОТ 1ГОД. ВЕ4Е НО НИ6ТО НЕ МИ ПОМАГА ПРОБВАИ ВСИ4КИ ВАЗМОЖНИ ШАМПОАНИ И МАСКИ ИЛИ БАБИНИТЕ ТАМ РЕЦЕПТИ И ДАНО ТИ ПОМОГНЕ НЕШТО,А ХОДИЛА ЛИ СИ НА ЕНДОКРИНОЛОГ ДА НЕ Е НЯКАКЪВ ПРОБЛЕМ С ХОРМОНИТЕ,ОТ КОЛКО ВРЕМЕ ТИ ПАДА?КОИ НАБОР СИ?УЖАСЕН Е ТОЯ ПРОБЛЕМ ЗА ЖЕНА.

VilleBaby
01-14-2008, 12:30
1-SPRI DA Q TRETIRA6 S HILQDA MASKI,TN I TN OSTAVI Q DA SI PO4INE
2-NE Q MII PREZ DEN WE 4OVEK!
3-NEDEI DA POLZVA6 PO 1000 VASTANOVQVA6TI PRODUKTI NAVEDNAJ

bulgarche
01-14-2008, 18:58
Е грам косъм ли нямаш на главата? На човек му падали по 100 косъъма дневно. Предполагам че и при женитее т ака

batkodoki
01-15-2008, 09:24
Е грам косъм ли нямаш на главата? На човек му падали по 100 косъъма дневно. Предполагам че и при женитее т ака

да така е, но проблема не е в "падането" на тези косми. това е нормално.
проблема е, че голяма част от 50-те % "спящи" не се събуждат.
и няма да се събудят ако са вземали преди СТОТИНА дни "безвредни" аварийни хапчета (постинор/ескапеле) или са спрели пак преди стотина дни хормонални противозачатъчни. но тъй като минават 3-4 месеца от спирането им до оредяването на косата - момичетата не го свързват с тях. а и затова предвидливо не е указан в "листовките за ползване" тоя ефект. понеже не е и страничен, а физиологичен.

Sladko_Solena
01-15-2008, 15:33
използвах какви ли не шампоани,маски за коса и каквили не глупости и все още ми пада по много коса.мия я през ден защото бързо се омазнява.препоръчайте ми някакви по ефикасни матоди.благодаря Ви предварително :-D
sre6tu kosopad stra6no mnogo pomaga otvarata ot orehovi lista,nabira6 si okolo 10 lista ,svarqva6 gi i sled izmivane sas 6ampoan se izpoliva6 bez da q otmiva6 posle!;)
moje6 da go pravi6 po 4/5 pati v sedmicata,ne e protivopokazno.....
jalko 4e sega vremeto e kofti i nqma lista,no kato se poqvqvt se vazpolzvai ot tqh! :P plus tova tazi otvara spomaga i za samioq kosum da zakrepne i da bade po zdrav i luskav :) USPEH!