PDA

View Full Version : някои от форума пробвал ли е ГЪБИ?



crazyyybaby
01-05-2008, 12:54
ХАЙДЕ кажете :) и ако сте разкажете за трипа си :)

crazyyybaby
01-05-2008, 13:00
kak si gi probval?? parjeni ? pff kato dori neznae6 za kakvo stava vapros ne pi6i.. btw angliiski neznae6 li? kakvo otza4ava TRIP? кратко пътешествие/екскурзия/обиколка :)

Decu
01-05-2008, 13:03
Гъбки халюцинейшън? :D

crazyyybaby
01-05-2008, 13:05
Гъбки халюцинейшън? :D
emiii daaaaa

crazyyybaby
01-05-2008, 13:08
hahahha tova e angliiska duma be zle :D govorim za gabi.. qde6 gi surovi i halucinira6.. v drugite darjavi si imat i magazini za gabki ... a kvo za6to tolkova 4esto izpolzva6 dumata -pederas .. pederaski i t.n ne6to mai natam kloni6 i s opita si da se prikrie6 se izdava6 :D

Decu
01-05-2008, 13:11
Абе ефекта при всеки е различно.. аз лично не съм ги пробвала още (: но приятели са ми разправяли как са им се отразили на тях :D На Витоша са ги яли (:

Master_88
01-05-2008, 13:14
Често ги ям,но си ги купувам от магазина и няма проблем

crazyyybaby
01-05-2008, 13:15
Desi_etnies :) q razkaji :) 4e men me navivat da qdem i iskam da 4uq malko stories :)

Blacklisted
01-05-2008, 13:17
Има си бутон "търси" има 100 теми за тъпите гъби.

Decu
01-05-2008, 13:20
И аз не знам особено много... Една порцийка преди година и нещо/тогава си говорихме :neutral: / е била около трийсетина лева :-o Не ти трябва цялата обаче, за да почнеш да халюцинираш след малко...всъщност идея си нямам след колко време :D Един приятел халюцинирал, че го гони орангутан и се забил в някаква гора... 8-)

Sisqta
01-05-2008, 13:31
А от къде мога да си купя тея гъбки от които да халюцинирам..и колко трябва да изям :D и колко време продължа ..?

_BoSSy_
01-05-2008, 13:35
Аз не съм пробвала (а и не мисля).Честно да си кажа ме е страх да опитам какъвто и да е опиат освен трева и алкохол..

HexGirl
01-05-2008, 13:38
qla sam kak da ne sam kogato tatko mi ,vojda me prati da si tursia imeto 3 dena samo tva iadoh oba4e malko se izdanih 6toto vidiah edin kamak s ruga i sega se ''kazvam kamak s ruga'' ama doniakade e dobre za6toto ako biah zastanala ot drugia krai na kamaka 6tiah da se kazvam ''aka6t elen'' 8-)

Special K
01-05-2008, 13:50
Първо тревата и алкохола не са опияти.......
Колкото до гъбите.....трипа продължава от 4 до 6 часа......Основните видове които ще намерите да циркулират в BG са Psilocybe semilanceata(брани от планината,сравнително слаби,изискват да се изяде по голямо количество до постигане на желания ефект) и Psilocybe Cubensis(култивирани, сравнително силни,за осезаем ефект са нужни около 1 грам сухи,за нормален трип около 2,5 грама)
Самият трип е нещо доста трудно за описание,поради неговата зависимост от многобройни фактори като доза,обстановка,психическо състояние и настроение......
Накратко това е......

fake
01-05-2008, 14:11
^ не съм пробвала, точно щот подозирам, че изживяването няма да ми е по вкуса

DisciplineAndOrder
01-05-2008, 16:29
пържени гъби http://prikachi.com/files/75120n.gif

AvaLan4e
01-05-2008, 16:46
Аспарух, милия комплексар ('=
Пиша, щото искам да ме обиждат, а ти прояви се добър садост и си замълчи (=

loyal_88
01-31-2008, 20:29
Не, щото най-вереятно ще направя някоя простотия. Друго си е джамец :-D

MakeMeLaugh
01-31-2008, 21:22
офффф... една от тъпите насрани келешки чула от батковците за някакви си гъби и чуждици.. и подражава да бъде "готина".
земи се натрови поне бЪъахХАахХак

OtherDimension
01-31-2008, 21:25
махайте ги тия гъби .. вземете си сироп за кашлица
проверете в нета какъв да е точно и каква доза да приемете

Special K
01-31-2008, 21:33
Не може да сравняваш гъби - природен халюциноген, физически безвреден и сироп за кашлица - със активно в-во, синтетичен дисоциативен анестетик доста вреден при чест прием и със силно изразени странични ефекти.......
Сиропа няма нищо общо с гъбите като експириънс......

OtherDimension
01-31-2008, 21:34
Не може да сравняваш гъби - природен халюциноген, физически безвреден и сироп за кашлица - със активно в-во, синтетичен дисоциативен анестетик доста вреден при чест прием и със силно изразени странични ефекти.......
Сиропа няма нищо общо с гъбите като експириънс......
аз не разбирам... може да е гадна работа, ама е евтина :D
пък и ще си оригинален и як , няма да си баровец да даваш толко пари
за 2 лева се утепваш
иначе това което съм чел ... уау

Special K
01-31-2008, 21:35
От тази гледна точка си прав...... :-D

Mitio_man
01-31-2008, 21:38
оххх как искам да опитам,ама няма.... :(

Special K
01-31-2008, 21:40
Сироп или гъби ? :D

ABSOLUTme
01-31-2008, 21:44
Аз съм пила такова чайче.
Също така съм яла тартини с мед,който беше син(!).Това се получава в следствие на гъбките,които най-добре се консервират в медец или във фризер.(доколкото си спомням де)
За трипове нищо няма да кажа - беше толкова отдавна,че не си спомням вече.Но със сигурност НЕ е нещо,без което човек не може. :)

Special K
01-31-2008, 21:47
Медът е добър консервант но особеното е че е добре гъбите да са сушени, защото иначе се захаросва от водата в тях....Няма нужда от хладилник, за идеално съхраняване имат нужда от вакуум,тъмнина и хлад......

ABSOLUTme
01-31-2008, 21:48
^^ама не от веселите - все пак си във Франция,а не в Пей Ба. :)

quench
02-01-2008, 06:18
е, аз колкото пъти съм ги вземал, все виждах горе-долу едно и също

първо имаше едни супер-шарени светлини между хората и около тях, които ме радфваха много - приятелите викаха, че съм се опитвал да търча сред тълпата в клуба и да викам "хора, радвайте им се, те са сред нас! не ги ли виждате?" ей така, искал съм щастие за всички :)

после обаче спомням си, че тея светлини угаснаха една по една, станаха тъмни сенки и започнаха да се приближават към мен, а аз им виках и ги молех да ме оставят и да се махнат - а аверите казват как съм се свил в един ъгъл в кенефите и съм врещял и плакал като луд...

не, мерси, не отново

XceSS
02-01-2008, 06:28
Искам ама няма...

Disrespect
02-01-2008, 06:28
тва тряя се пробва 8-)

Sevt
02-01-2008, 07:22
Сливаш се с природата с една дума...

Ice_Queen_
02-01-2008, 08:10
за гъбки се ходи в гората да ви кажа пък аз..

psychopath
02-01-2008, 10:14
да....снощи ядох супа от гъби 8-)

find_m3
02-01-2008, 10:42
честно казано съм гладна и единствената мисъл която ми мина е да се наям :D

Blacklisted
02-01-2008, 10:53
На фурна с масълце - аууу аууу чревоугодник съм аз :-D

find_m3
02-01-2008, 10:55
На фурна с масълце - аууу аууу чревоугодник съм аз :-D

малии ето кво ше вечерям....гладна съъъъъъъъъъм :(

Special K
02-01-2008, 12:16
Не може да сравняваш гъби - природен халюциноген, физически безвреден и сироп за кашлица - със активно в-во, синтетичен дисоциативен анестетик доста вреден при чест прием и със силно изразени странични ефекти.......
Сиропа няма нищо общо с гъбите като експириънс......
Нито едно от нещата който казваш, не е вярно!
Физически безвреден казваш?
Нека да те светна, колко е безвреден...
Говорим за в-во което влияе на мозъка, чрез нарушаването на редица функции от които и нивото на допамин.
Нарушава се функцията на невротрансмитера, от което се нарушава и 5-хидрокситриптаминът, който всъщност е моноаминен невротрансмитер. От него зависят поредица от други функции - гняв, агресивност, тел. температура, сън, настроение, повръщане и гадене, сексуалност и апетит. Да не забравяме, че в гъбите се съдържа много малка част ибогаин, псилоцибин и мескалин, които до голяма степен нарушават именно невротрансмитера. Всички растения и халюциногенни, действат на точна група серотонинови рецептори - 5-НТ 2 рецептори. Ефекта им поразява две мозъчни локализации - церебралният кортекс - отговорен за регулацията на настроението, мисленето и възприятията. И локус церулеус, който приема сензорни сигнали от всички области на тялото.Употребяващите халюциногенни в-ва, може да получат някои физиологични ефекти, като повишено кръвно налягане и ускорен пулс, замайване, загуба на апетит, сухота в устата, изпотяване, треперене и гадене.
Съществуват две дълготрайни състояния, свързани с употребата на халюциногените в-ва. Едното е персистираща психоза, а другото персистиращо разстройство на възприятията, още срещано като "флешбек".
Персистираща психоза - нормалните ефекти на халюциногенните в-ва могат да се опишат като психоза, причинена от вещества – деформация или дезорганизация на възможностите на личността за оценка на реалността, за рационално мислене или за комуникация с околните. Някои употребяващи преживяват опустошаващи психологически ефекти, които продължават и след изчерпването на ефекта на веществото. Те влизат в дълготрайно психозоподобно състояние. халюциноген-индуцираната персистираща психоза може да включва драматични промени в настроението – от мания до дълбока депресия и халюцинации. Това състояние може да продължи години и може да засегне хора, които нямат в миналото или в момента други симптоми на психиатрични разстройства.
Персистиращо разстройство на възприятията, свързано с употребата на халюциногени - някои хора, употребявали халюциногенни в-ва съобщават за преживявания, които те наричат разговорно “флешбек”, а лекарите – HPPD. Тези епизоди са спонтанни, повтарящи се появи на някои от сензорните деформации, които се предизвикват от употребата на такива в-ва. Преживяванията могат да включват халюцинации, но най-често съдържат визуални смущения като виждане на несъществуващо движение в периферията на зрителното поле, ярки или цветни проблясъци и сияние или следи, свързани с движещи се обекти. Това състояние обикновено е упорито и в някои случаи може да се появява непроменено години след като е спряна употребата на веществото. Увеличава се податливостта към туморни образования, сърдечни инсулти, автосугестия, абулия, дори шизофрения.
Не лъжи децата - няма смисъл. Само незнам какво толкова ви прави кеф да си вредите, но това си е ваше решение. :)
Гъби влияят на допамин......хахаххахахахаха а смях много смях......
Гъбите са частичен агонист на 5-HT1A и 5-HT2A/2C рецепторите.....С две думи молекулата е сходна с тази на серотонина за да премине BBB, изобщо не влияят на допамин.......Момче, написала съм че са ФИЗИЧЕСКИ безвредни(не психически), като имам в предвид че е почти невъзможно да постигнеш свръхдоза и са със пренебрежително малко странични ефекти.....Ако ядеш цял живот гъби може и да се пооткачиш от обществото и да развиеш някои неудобни за останалите позиции спрямо живота но със сигурност няма да умреш от тях и ще доживееш дълбока старост(опасността е единствено между раменете).......
Пазликата между псилоцина и серотонина е две метилови групи.....Би трябвало дори на теб да ти стане ясно че няма как да е вредно защото не се инхибира функцията на нервотрансмитера, както при други ПАВ от рода на амфетамин,МДМА, кокаин и т.н.
Относно състоянията за които пишеш...Flashbacks съм имала дори по времето когато пушех само трева.......А колкото до HPPD, това не е нещо което може да получи всеки(в много редки случаи) и не е нещо което да ти пречи да си живееш нормално живота.....Просто някои цветове са ти по-ярки, ако се загледаш стената започва да диша и други подобни......не е кой знае какво........От всичките ми познати единствено аз имам HPPD и никак не ми е неприятно от този факт.......
Единствено при индивидите предразположени към шизофрения(например роднини болни от това) има опасност от отключването и.....
"Увеличава се податливостта към туморни образования, сърдечни инсулти, автосугестия, абулия, дори шизофрения." - Това пък е пълна глупост и искам източник........

Да не забравяме, че в гъбите се съдържа много малка част ибогаин, псилоцибин и мескалин, които до голяма степен нарушават именно невротрансмитера
Едит - Боже господи.....хахахахха пропуснала съм най-смешното.......
Ти луд ли си бе.......Кажи ми в кои гъби се съдържа мескалин а за ибогаин да не говорим.......
Ибогаина се съдържа в редица растения, главно във Tabernanthe iboga но в никакъв случаи в гъби.......Мескалина пък се среща в природата главно във кактуса Пейот(Lophophora williamsii), Echinopsis(По старата класификация - Trichocereus) pachanoi и peruviana, както и в някои бобови растения които няма да изброявам за да не ставам досадна....
Гъбите съдържат псилоцибин,псилоцин(само когато са във прясно състояние), и в малки количества баеоцистин и норбаеоцистин,които не оказват драматично влияние върху трипа освен ако не говорим за гъби от вида Psilocybe baeocystis които са със високо съдържание на баеоцистин.Тъй като тук говорим за псилоцибинови гъби стигаме до тези две вещества.....
За да усетиш ефекта от гъбите при прием псилоцибина трябва първо да претърпи хидролиза в стомаха, при което се превръща във псилоцин(активното вещество в гъбите отговорно за психоактивния ефект),тоест фосфорилокси групата на псилоцибина служи за стабилизация на съединението.......Това обяснява липсата на псилоцин в сушените екземпляри......

Special K
02-01-2008, 12:35
е, аз колкото пъти съм ги вземал, все виждах горе-долу едно и също

първо имаше едни супер-шарени светлини между хората и около тях, които ме радфваха много - приятелите викаха, че съм се опитвал да търча сред тълпата в клуба и да викам "хора, радвайте им се, те са сред нас! не ги ли виждате?" ей така, искал съм щастие за всички :)

после обаче спомням си, че тея светлини угаснаха една по една, станаха тъмни сенки и започнаха да се приближават към мен, а аз им виках и ги молех да ме оставят и да се махнат - а аверите казват как съм се свил в един ъгъл в кенефите и съм врещял и плакал като луд...

не, мерси, не отново
Quench, грешката ти е че си ги взимал в клуб и изобщо в града......Трябваше да пробваш да излезеш сред природа, например с няколко близки приятели, щеше да видиш че трипа ти щеше да е супер.....Параноята, bad trips, и неприятните случки се катализират във затворени пространства, при наличие на много хора и в градска обстановка......Класическите психеделици са предназначени да се взимат сред природа......Другата ти грешка според мен е дозата...след като не са ти ясни спомените и са ти разказвали значи си взел повечко от колкото е трябвало за в градски условия(Твърдя обаче че с тази доза сред природа щеше да ти е супер).....Всичките ми bad trips са били в града и твърдя че мястото, а после дозата главно влияят на общия експириънс......

quench
02-01-2008, 12:41
ааа, тва е така

виж, аз си имам достатъчно богато - и болно - въображение - трябват ми само няколко дози "облак" и изпадам в едно приятно бъбиво настроение, а кви неща ми идват на акъла...

а и повечето халюционогени ме сдухват, честно

teenkopele
02-01-2008, 15:28
Гъбки халюцинейшън? :D

"Приключенията на Гъбарко" ... :grin:

:booooomb: Имал съм възможност, но не съм пробвал...
Има време. :)

SuN4o_F
02-02-2008, 10:35
не не не това не е за мен определено.. аз се панирам от най-малкото нещо и 100% ще е бед трип :)

Decu
02-02-2008, 10:39
Гъбки халюцинейшън? :D

"Приключенията на Гъбарко" ... :grin:

:booooomb: Имал съм възможност, но не съм пробвал...
Има време. :)

Любимата ми детска книжка.. :D
Под един вековен бук, мноого надалеч от тук, расна гъбичка с калпаче.. :D

magneziq
02-04-2008, 14:10
имам 1 приятел който беше ял халюцигенни габи на 1 купон и после го гледахме как търчи по улицата и си сваляше дрехите и крещеше че го гони тигър :D

Skullbreaker
02-04-2008, 14:51
И се1 тея гъби са мн специални , голям пич ставаш като търчиш насам натам крещейки рандом простотии...Аре не...


пс: Куенч на 2 глътки бира , ако си спомням добре :/ - http://vbox7.com/play:57601ad6 .... Жал ми става като си го представя надрусан :(((( .

w0sh
02-04-2008, 14:54
Печурки, манатарки,мухоморки, квот се сетиш....

Ако става дума за халюциноген един приятел пробва и след това падна през балкона(видял мост човека)

Друг изрод бягаше от некъф тигър....

DaemonBoy
02-04-2008, 14:54
Гъби съм ял пачи крак и манатарка.Мога да ви кажа, че и двете са много вкусни(освен ако не се събудите на сутринта).

Special K
02-04-2008, 15:46
За такива ситуации е добре да има другарче с вас(trip sitter), хем ще ви пази да не направите някоя беля, хем после ще ви разкаже каквото не си спомняте а пък и ще се посмее от сърце.Според мен са прекалили с гъбките......С малко повече внимание към количеството може да се постигне състояние при което си във трипа, но си адекватен за околния свят и не бъркаш в контактите със куки за плетене..... :)

AvaLan4e
02-04-2008, 16:21
И се1 тея гъби са мн специални , голям пич ставаш като търчиш насам натам крещейки рандом простотии...Аре не...


пс: Куенч на 2 глътки бира , ако си спомням добре :/ - http://vbox7.com/play:57601ad6 .... Жал ми става като си го представя надрусан :(((( .
Мале...Харесах Куенч, толкова е миличък ('=
Баси. Верно. Даже се разпсувах ('= Избинявам се <33

AvaLan4e
02-04-2008, 16:28
Бтв и аз да се присъединя, защото почвате да ме определята за фен на гъбите, докато аз въобще нямам общо с това.
Гадовете ме оставиха да се завра под дивана и там си ревях, знаейки, че ще дойде някъв психо луд, който ще избие всичките, само без тази част с лудия. Всъщност тогава, параоята, всичко ти се струва много ясно и логично, даже го и усещаш, а не на теория, но после е тръдно да се обясни или разбере, както и писането ми понякога.
Всмисъл гадно е. И винаги си сам, още повече се усеща колко си сам, а всъщност ги вземаш и очакваш да се слееш със, във всичко, понеже за това и копнее и се радва човека.
Абе всикчите тези неща зависят от твоето емоционално състояние и ест даже да си бил в перфектно, то се мени, пък и изтощава от това и накрая почти 100 на 100 си параноясал и изпитваш на гърба едно от най-страшните неща за човечеството, а именно неадекватността на разума, липсата на опотни точки със света, загубата на разум, не като откриване и преоткириване на всикчо, ми пълна неориентираност и тн и тн.

Special K
02-04-2008, 16:30
Бтв и аз да се присъединя, защото почвате да ме определята за фен на гъбите, докато аз въобще нямам общо с това.
Гадовете ме оставиха да се завра под дивана и там си ревях, знаейки, че ще дойде някъв психо луд, който ще избие всичките, само без тази част с лудия. Всъщност тогава, параоята, всичко ти се струва много ясно и логично, даже го и усещаш, а не на теория, но после е тръдно да се обясни или разбере, както и писането ми понякога.
Всмисъл гадно е. И винаги си сам, още повече се усеща колко си сам, а всъщност ги вземаш и очакваш да се слееш със, във всичко, понеже за това и копнее и се радва човека.
Абе всикчите тези неща зависят от твоето емоционално състояние и ест даже да си бил в перфектно, то се мени, пък и изтощава от това и накрая почти 100 на 100 си параноясал и изпитваш на гърба едно от най-страшните неща за човечеството, а именно неадекватността на разума, липсата на опотни точки със света, загубата на разум, не като откриване и преоткириване на всикчо, ми пълна неориентираност и тн и тн.
Опитвала ли си сред природа ?
Предполагам говориш за синдрома на неизбежна приближаваща опастност(обреченост) нали ? :D

AvaLan4e
02-04-2008, 16:33
Опитвала ли си сред природа ?

Да вземат ме остави на някой заледен водопад или на Лакатника в скалите, като и с пълен разум се държа по най-неразумния начин със тялото си, как ли пък не. Аз никога не съм искала да пробвам неща, които да ми изфирясфат акъла и без тях съм си неадекватна.

junk
02-04-2008, 19:35
Първият път беше на моренце с ено момченце =D и още помня колко се радвах на пясъка, който минаваше през пръстите ми и си рових в него и отделях внимание на всяка песъчинка... Лежахме си и се радвахме на някфи цветенца, плажа беше почти пуст и бяхме само аз и той и никой не ни обезпокояваше, заради което може би се дължеше най-красивият първи път с гъбки (: Слях се с всичко и се чувствах като част от всяко едно нещо.Абе беше си хубаво (:

Blacklisted
02-04-2008, 20:49
Що сте свалили Куенч от ефир бе :-x Признай, че Вучков ти е дядо! :-P

NSDAP
02-05-2008, 10:24
К У Р на наркоманите!

Disrespect
02-05-2008, 10:31
К У Р на наркоманите!

и тоя се обади..

a3a3ia3
02-06-2008, 08:44
ХАЙДЕ кажете :) и ако сте разкажете за трипа си :)

Ами ако говорим за халюцогенни гъби пробвах веднаш верно си беше патуване :razz: :razz: :razz: :razz: мн яко :razz:

tuka6na
02-06-2008, 19:59
Веднъж в тоя живот пробвах гъби като бях на 16.Отново всичко ми се струваше преувеличено и така се наядох за да 'пробвам'...че се запомни.Аз съм си параноичка попринцип,та тия гъби ми разказаха играта.Всичко от което изпитвам панически ужас беше 'там' .То не бяха крави,дълбоки води,червеи,едноока кукла...ами и няма отърване известно време,през което бих се заклела ,че ще си тегля ножа ако продължи секуна повече.След това имаше разкази за това как съм зглеждала отстрани.И вярно ми става смешно, но си беше едно от най-кошмарните ми изживявания,по необясними причини.
Друго не знам.И сякаш като за първи път не искам и да узнавам.

Blacklisted
02-07-2008, 12:08
Страх те е от крави? Това е най - сладката фобия :-D

tuka6na
02-07-2008, 12:51
Страх те е от крави? Това е най - сладката фобия :-D
:D....Да.. страх си ме е-а след случката даже мноого повече

fenasf
05-01-2012, 17:56
Бъмп.

Доста увлекателна тема. Не съм пробвал, но усещам какво бих видял, заради което няма и да опитвам...

In*The*Face
05-02-2012, 10:56
Доста стара тема..., но - да, опитвала съм.

NomNomNom
05-02-2012, 11:43
Съвсем наскоро, и получих нещо като Алцхаймер, паметта ми се рефрешваше през 30 секунди, повтаряла съм едно и също и съм циклила зверски, по едно време не знаех какво е време и какво е пространство, не си знаех и името, но правех яки заключения за господ и преражданията :D:D И си спомням почти всички, въпреки, че тогава нищо не знаех.
Леле, ама аз бях забравила, че съм яла гъби, и не можех да асимилирам защо цикля, и не спирах да цикля, защото не можех да си спомня, че съм яла гъби.
На сутринта, неспала, отидох на училище и ми написаха 9 шестици по информатика, защото решиха, че съм твърде яка за да ме изпитват и някакво целият ден беше дафуя :Д

Едит: Не можех да повярвам как можем да сме толкова прости и да живеем всеки ден без да знаем дали има господ, или не, какво следва след смъртта и т.н.
Бях сравнително по-адекватна в този моменти и виждах раждането, житейският път и смъртта беше нещо голямо светещо в златисто безкрайно помощение //примерно.

А алцхаймера ми символизираше ада, както сизиф е циклил с камъка, така аз циклех, и не можех да спра.
Общо взето съм приказвала това:

Нямам никаква представа какво се случва
Лошо ми е, какво се случва
- На гъби си , фефе.

Ааа, на гъби съм, какво означава това, кога съм ги яла?
И искаш да ми кажеш, че сега съм ти говорила, ама не си спомням?
Аз съм друсана, ахаххахахаха :Д:Д
Моля те, помогни ми, искам да спре.

....

Мек, нямам никаква представа какво се случва.
Да не съм на гъби?
Ама аз наистина съм на гъби, ахахаха, друсана съм.
Ама аз досега съм ти говорила, май цикля.
Помогни ми, искам да спре.

....

Мек, нямам никаква представа какво се случва.
Имам някакво странно чувство, че цикля.

...

Та, приятеля ми спокойно ми е отговарял в течение на 2 часа, след което си спомням как ме хранеше, че иска да спи, защото утре има важни упражнения, при което аз умирах от ужас, защото пак си губех паметта, а по едно време имаше комунистически строй в главата ми, някакви бездушни хора, та общо взето беше дафуя.

Бях се обезводнила зверски на сутринта, чак очите ме боляха, усещах солта в тях :Д

Като се прибрах, казах на майка ми какво съм правила и майка ми беше в абсолютен шаш :Д

И вече кажа ли " нямам никаква представа ", "нямам никаква представа какво се случва", и се започва великата гавра :Д

anabel_lee
05-02-2012, 14:21
Не съм опитвала, но ако знам, че съм на сигурно място и с хора, които няма да ми позволят да се убия, най-вероятно бих. ^^

ZaicheNaXeroin
05-17-2012, 20:54
пробвала съм Psilocybin Cubensis
Като цяло е тежко и много изтощаващо (в емоционален и физически план) изживяване,което не е за всеки!
Но пък е нещо което никога не можеш да изпиташ и да видиш по друг начин...
Хубавия трип е много приятно,шарено и откачено изживяване,но лошия е ПЪЛЕН кошмар!Лошия трип от гъби е най-гадното нещо което на никой не пожелавам,защото после остават следи с месеци,че и за цял живот и чувството на пълна безпомощност и уязвимост може да те обезкуражи напълно...

xveniit0x
06-10-2012, 22:01
Почвате да ме зарибявате с разказите си ... ;dd

iziskanmladej88
06-11-2012, 15:56
има ли бе?

ахахаха в тая тема нЕкой хора са и на друго...освен гъби http://ibox.bg/forum/img/bigok.gif