PDA

View Full Version : кръвоизлив на окото



fake
01-05-2008, 15:12
на нова година ми се появи...някво червено петно върху бялото на окото...като кръвоизливче
и още не се е махнало, кво да го правя?
ще ослепея ли? ще умра ли?

MIKROBA
01-05-2008, 15:35
Съсигурност няма да умреш, но ако искаш ако го има още няколко дена върви за всеки случай на очен!А колко е голямо? :)

dshiznit
01-05-2008, 15:40
Нито ше ослепеш нито шъ умреш. Щи мине

Oriqna
01-05-2008, 16:18
Няма да умреш,но ако толкова се притесняваш иди на лекар понякога такива кръвоизливчета при някои хора се получават когато човек пие много имам един приятел пиине ли алкохол очите му стават като на вампир но после си му минава мисля че и на теб ще ти мине :-D

bulgarche
01-06-2008, 10:59
Нито ше ослепеш нито шъ умреш. Щи мине
Това й беше казано няколко пъти, даже предизвика доста бурни реакцииу хората, които чуха въпроса, но все пак се притеснява.

Една жена разказва: “Заболях от тежка форма на ограничено зрение в двете очи и страдах от невъзможност да виждам почти нищо. Консултирах се с различни лекари и след разни изследвания ми установиха, че бе настъпил необратим очен кръвоизлив и вероятен тумор в хипофизата. Това ми донесе големи тревоги и страдания; по думите на лекаря подобна болест не се лекува. На път през Беневенто реших да се отбия в Пиетрелчина, където имах щастието да посетя местата на уважавания отец Пио. При посещението си на едно от последните жилища, приютили отеца, бях обзета от неизразимо вълнение и докато се молех за моите близки, усетих силно ухание на тамян. На връщане за Рим във влака размишлявах върху случилото се и съжалих, задето не помолих отец Пио за болните ми очи. Начаса помолих с вяра за неговата намеса. Помощта на отеца не закъсня: започнах постепенно да се подобрявам и след известно време си възвърнах напълно зрението. Лекарят, който ме посети, установи с удивление, че по тайнствен начин е настъпило пълно възстановяване на зрителното поле.”


Иначе кръвоизлива се разнася от самосебе си за седмица- 10 дни, няма с какво да се лекува.

bulgarche
01-06-2008, 11:01
Няма да умреш,но ако толкова се притесняваш иди на лекар понякога такива кръвоизливчета при някои хора се получават когато човек пие много имам един приятел пиине ли алкохол очите му стават като на вампир но после си му минава мисля че и на теб ще ти мине :-D
кУрвясалите очи май не като очен кръвоизлив ;)