PDA

View Full Version : Влюбен съм в най-добрата си приятелка!



NeznaenPich
01-05-2008, 17:20
С едно мн-сладко момиче сме приятели от 2 години , всичко си споделяме , гаджета , семейни проблеми , лични и здравословни проблеми... абе винаги сме си помагали един на друг.И сега в един момент осъзнавам че съм влюбен в нея... и незнам сега какво да направя ? Как да разбера тя дали ме харесва, дали може да испитва някакви по усобенни симпатии, или пук аз да призная чувствата си ... но тогава няма връстане назат... или може да се получе една красива връска или да загубя една добра приятелка?

Надявам се да ми дадете някакъв съвет, застото съм убеден че това е момичето което съм търсил цял живот,а то е било до мен!

nicolepcd
01-05-2008, 17:28
Mи... щом ви е лесно да споделяте заедно... сподели и и това :wink: Просто намекни, пък може и да се получи диалог на тази тема :)

Freeminded
01-05-2008, 17:36
За да не развалите работите като приятеслтво и доверие, най-добре и предложи един приятелски секс, па да си останете приятели. Прасни я, начеши си патката пъкй може и да почнете редовно дда го правите ако ви хареса. Хем няма да си губите приятелството, хем сичко ще топиш чушката. :grin:

RAZVRATNIKA
01-05-2008, 17:38
Еми кажи и го направо без да овърташ.Например : "Трябва да ти кажа нещо,малко ми е неудобно бих искал това да не промени отношенията между нас но просто трябва да ти го кажа не искам да го крия точно от теб - Обичам те!" или нещо такова както искаш така й го кажи ни по-добре й го кажи :) И да кажеш кво е станало!!!

mumiikataa
01-05-2008, 17:44
еми то по принцип доста често става така че най-добрите приятелства между момичета/момчета малко или много за дълго или не преминават в любов,привличане,хлътване, аресване и т.н.просто както каза RAZVRATNIKA просто и го кажи,както споделяш сичко с нея.ако и тя има чувства-супер,ако не просто й кажи,че това че я харесваш не искаш да пречи на приятелството ви и че не искаш нищо от нея освен да сте си пак много добри приятели.

NeznaenPich
01-05-2008, 17:52
За да не развалите работите като приятеслтво и доверие, най-добре и предложи един приятелски секс, па да си останете приятели. Прасни я, начеши си патката пъкй може и да почнете редовно дда го правите ако ви хареса. Хем няма да си губите приятелството, хем сичко ще топиш чушката. :grin:

Не всичко е секс !

NeznaenPich
01-05-2008, 17:56
Охх , незнам трудно сте ми е , но май сте го направя , сте и приязная какво чувствам и да видим какво сте стане... а ако не го направя може да съжелявам до края на живота си...
Благодаря че ми писахте , няма да откажа осте коментари по темата

:grin:

F4ence
01-05-2008, 18:03
Vij sega... nai dobroto ne6to koeto moje da napravi6 e da i kaje6...Kakvoto i da stava... ne e dobra ideqta spored men , da se pravi6 4e si i prosto priqtel i 4e nqma ni6to drugo. A 6tom se razbirate tolkova mnogo... i 6tom vsi4ko si spodelqte... veroqtnosta da stanat ne6tata e adski golqma.. Izpadala sam v takava sityaciq .... da kajem 4e be6e sy6tata sednahme pogovorihme razbrahme se i si ostanahme nakraq samo priqteli... t.k. mom4eto prosto zamina da u4i v 4ujbina... No v momenta potdurjame utno6eniq[ smisal spodelq mi se absoliutno vsi4ko] i mojebi v bade6teto da se polu4at ne6tata... Off Ninam uSpeh Ti jelaq. Tova principno e nai- gadnoto ne6to da osynae6 4e obi4a6 nai dobriq si priqtel za6toto emnogo trudno ako slu4aino ne6tata ne se polu4at v posledstvie...

RAZVRATNIKA
01-05-2008, 18:10
Признай й го това е най-дбрия вариант кажи и че не искаш това да промени приятелските отношения между вас би трябвало да те разбере.

CfEtii
01-05-2008, 18:25
Хай.Аз съм момиче,но преди време имах същия проблем.Ами...аз скрих чувствата си,въпреки че ми беше мн трудно.Страхувах се да не разваля дори и приятелството ни и така и не му казах.Веднъж му намекнах,но той каза,че ''не е възможно най-добри приятели да се харесват'' :-# и...оставих нещата. :(

marmalad4e
01-05-2008, 18:34
аз бих искала да знам, ако най-добрият ми приятел има 4увства към мен :) кажи й..така няма да се обвиняваш и няма да се 4удиш, какво ли е щяло да стане :)

NeznaenPich
01-05-2008, 18:35
Хай.Аз съм момиче,но преди време имах същия проблем.Ами...аз скрих чувствата си,въпреки че ми беше мн трудно.Страхувах се да не разваля дори и приятелството ни и така и не му казах.Веднъж му намекнах,но той каза,че ''не е възможно най-добри приятели да се харесват'' :-# и...оставих нещата. :(

аз искам да направя всичко възможно да сме заедно! :smt008

Hell0_Kitty
01-05-2008, 19:05
Еми пич действай по въпроса ;-) Кажи и вси4ко което мисли6 за6тото ако не и кажеш след това 6те се чудиш какво ли 6те6е да е ако и бе6е казал.. а ако тя наистина държи на теб ,дори и да откаже да сте пове4е от приятели ,това няма да развали отно6енията ви :) Е ще 4акаме да ни споделш какво е станало :) :) :) УСПЕХ!!!!! \:D/

NeznaenPich
01-05-2008, 20:46
Благодаря мн за всичките съвети , стискаите палци...

mumiikataa
01-05-2008, 20:53
Стискам!

RAZVRATNIKA
01-06-2008, 07:58
Пич,после кажи кво е станало!!!!