PDA

View Full Version : У4ителите дявол да ги вземе....



LaDy_DaQnA
01-05-2008, 18:12
Amii na6ite u4iteli sa golemi kreteni 4esno kazano....zabelqzaha v na4aloto na godinaa 4e si prikazvame s 10-ti klas sys 3 mom4eta ot deseti klas po to4no [nie sme 7-mi] [pyyk i nie po vreme na sta4kata se sybirahme s tqh da igraem basket bol i v daskalo prosto si prodyljihme otno6eniqta vypreki 4e sq az hodq s ednoto mom4e pyk moqta priqtelka s drugoto pyy 3-toto mom4e haresva edno ot drugite momi4eta abee mnogo opleteno]taaa zabraniha ni da hodim pri tqhh ii nie 6tem ne6tem sprqhme...[to i na rdoitelstkata ni naopliula 4e gi presledvame samo] i kogato detencata ot 10-ti klas doidoha pri nas klasnata si izgonii taa malko razduh temata no vie imate li podobni problemi i ako da kak se spravqte s tqh mersi predvaritelno :)

Модерирано по т.1 от Правилника!
коалка

Diggity
01-05-2008, 18:26
Обясни по ясно бе братле, нищо не разбирам. :-o

LaDy_DaQnA
01-05-2008, 18:34
:D 4udu sym na4i......ami na4ii nie po vreme na sta4kata se sybirahme s mom4eta ot 10-ti klas da igraem basket i kato po4nahme u4ili6te nie hodihme pred tqhnata staq i si govorehme ama klsnata ne i haresva tfa i na roditelskata kazala na vs 4e sme ti4ali smed 10-ti klas i te ne ni obry6tali vnimanie i nie sprqhme da hodim pri tqh po neino narejdane ama kogato te doidoha pri nas tq gi izgoni... ii pitam dali ste imali podobni prepiraniq s daskalite i kak gi preodolqvate [az hodq s 1-to mom4e ] :oops: :smt008

tuzaro
01-05-2008, 19:11
И аз имам един такъв даскал, ама той ми е приятел и е голям пич, само ми вика да не закачам зайците и секи път кат ме изпитва ми вика пак си бил при новобранците не си научил, ама е супер точен :smt001

stealthyGirl
01-05-2008, 19:23
Абе да ти кажа и даскалите ви са тъпи.. ама и темата е много тЪпа! 8-)

sladko_dete
01-05-2008, 19:27
Ем училището не е място за срещи

blueberry_14
01-05-2008, 19:35
еми в моето училище има едно момиче и момче, които всяко междучасие си се натискат по коридорите ама никой нищо не им казва :P :P :P :P :P

tuzaro
01-05-2008, 19:38
Ем училището не е място за срещиПхаха да бе хич... Аз за тва хода на училище.. 8-)

sladko_dete
01-05-2008, 19:46
Ем училището не е място за срещиПхаха да бе хич... Аз за тва хода на училище.. 8-)
Училището е място, където учениците ходят да учат, а не да се натискат по коридорите...
И не съм ти пич

.:БаЛъК:.
01-05-2008, 19:49
брех тез даскали се побъркаха вече :? що не ходите на кафенце някъде :) ко ше ви кажат там :wink:

tuzaro
01-05-2008, 19:58
Ем училището не е място за срещиПхаха да бе хич... Аз за тва хода на училище.. 8-)
Училището е място, където учениците ходят да учат, а не да се натискат по коридорите...
И не съм ти пичНякъде да съм ти казал "пич" научи се да четеш и тогава пиши...Пък ти ако ходиш в даскало само да учиш....незнам кво да кажа

sladko_dete
01-05-2008, 20:09
Ем училището не е място за срещиПхаха да бе хич... Аз за тва хода на училище.. 8-)
Училището е място, където учениците ходят да учат, а не да се натискат по коридорите...
И не съм ти пичНякъде да съм ти казал "пич" научи се да четеш и тогава пиши...Пък ти ако ходиш в даскало само да учиш....незнам кво да кажа
Да грешката е моя, не съм видяла както трябва, мога да чета не се притеснявай излишно...

tuzaro
01-05-2008, 20:12
Ем училището не е място за срещиПхаха да бе хич... Аз за тва хода на училище.. 8-)
Училището е място, където учениците ходят да учат, а не да се натискат по коридорите...
И не съм ти пичНякъде да съм ти казал "пич" научи се да четеш и тогава пиши...Пък ти ако ходиш в даскало само да учиш....незнам кво да кажа
Да грешката е моя, не съм видяла както трябва, мога да чета не се притеснявай излишно...Аз за четенето не се притеснявам толкова, колкото за даскалото, че ходиш там само да учиш

AFT
01-05-2008, 20:17
Ауе, никой не ходи на даскало само за да учи. А ако някой ходи само и единствено, за да учи и абсолютно нищо друго, значи е тотален аутсайдър/задръстеняк (с извинение).

BeBsItO
01-05-2008, 20:19
hah narode ospokoite strastite. mn qsno 4e u4ili6teto e instituciq v koqto ne emn prili4no da se natiska6 ( govorime v pulniq smisal) s nqkoi po koridorite. no ni6to ne pre4i da celune6 nqkoi ili da si govori6 s nego. a na daskalite tva im ne e rabota. rabotata ime da te izpitat i da ti nanesat 1 viq srok ot 3 do 6-7 ocenki po predmeta. dr to ne gi burka :)

TheNewReligion
01-05-2008, 20:23
abe ti si mnoo zle be kak moje da hodi6 s 10klasnik be ti ne6to ne si dobre ! u4itelite sa pravi vse pka znaqt pove4e ot vas i mogat da vi kajat da li toq e pedofil ili ne ama mai sa propusnali da ti kajat 4e si mnogo tupo momi4e
sorry za mnenieto ako ne tiharesva , nooo

Sevt
01-05-2008, 20:23
Много ясно че даскалото е именно за свалки. В университета вече се учи повече ама даскалото си е за купон и свалки. И не им се връзвайте на такива даскали бе...аз имах една такава ама бързо установи че ми е твърда главата и нищо не може да направи по въпроса :grin:

tuzaro
01-05-2008, 20:27
abe ti si mnoo zle be kak moje da hodi6 s 10klasnik be ti ne6to ne si dobre ! u4itelite sa pravi vse pka znaqt pove4e ot vas i mogat da vi kajat da li toq e pedofil ili ne ama mai sa propusnali da ti kajat 4e si mnogo tupo momi4e
sorry za mnenieto ako ne tiharesva , noooПхаха ти си с психични отклонения...Аз съм 10 клас и ходих с момиче от 8, по твойта логика аз съм педофил :razz: :razz:

LaDy_DaQnA
01-06-2008, 13:05
abe ti si mnoo zle be kak moje da hodi6 s 10klasnik be ti ne6to ne si dobre ! u4itelite sa pravi vse pka znaqt pove4e ot vas i mogat da vi kajat da li toq e pedofil ili ne ama mai sa propusnali da ti kajat 4e si mnogo tupo momi4e
sorry za mnenieto ako ne tiharesva , noooПхаха ти си с психични отклонения...Аз съм 10 клас и ходих с момиче от 8, по твойта логика аз съм педофил :razz: :razz:


aaaa ti me kefi6 totalno samo taka...aaa poe4eto komentarii bqha 4e se natiskame aaa nie sau si prikazvame ni6tu drugo....aa i zaa dark_sw moa ti kaja 4e nito sym tupa nito gadjeto mi e pedofil :) tuzaro daai v sy6tiq duh

sasha_90
01-06-2008, 13:13
А защо трябва да слушаш какво ти казва класната ти?Да не ти е майка?

LaDy_DaQnA
01-06-2008, 14:46
emii nalaga se tqq na roditelskata ti napraila na gyz 4e samo sme ti4ali sled tqh a te ne ni obry6tali vnimanie i 4e sme bili sme6nu pyyy to i 3-mata sa si haresali po edna ot nas iii taka sq se 4uda kfo 6 praq ot utre idei ?

aLakaZam
01-06-2008, 20:55
Нормално е и при нас даскалите много се дразнят :?

DisciplineAndOrder
01-07-2008, 07:43
моите учители са готини

inSane_baby
01-26-2008, 14:59
abe ti si mnoo zle be kak moje da hodi6 s 10klasnik be ti ne6to ne si dobre ! u4itelite sa pravi vse pka znaqt pove4e ot vas i mogat da vi kajat da li toq e pedofil ili ne ama mai sa propusnali da ti kajat 4e si mnogo tupo momi4e
sorry za mnenieto ako ne tiharesva , nooo

az hodq s 11toklasnik p1k nishu ne mi vikat mamka my... tfa e mn tap0 ima hora s po 20 godini razlika detu se jenat- govorim za 3 f sluchaia! napalno normalno e + tova momichetata porastfat na harakter po barzo ot momchetata. tai kato ne se izrazih mn qsno davam primer~ edno momche na 14 godini se kefi na dinozavri i jurasic park a edno momiche odavna e sprqlo da misli za kukli barbi. izvodat: momichetata imat mnogo po kratko detstfo ot momchetata!

[B]a[N]D[i]T[k]a
01-27-2008, 11:11
хаха веднъж с пр ми се бяхме засякли в коридора... и тои ме хванааа и почна да ме {} и то супер страсно някво :D и некакъв учител идва и седял гледал ни сички отстрани викат "ало пуснете се.." сякви такива глупости и по едно време го изхряскаха по гърба моя.. и само се обръщаме и гледаме учителя .. които седи и ни гледа и ни извика да си говорим с него само 2мата .. и там ни се изпокара как моело такова нещо че ние сме били на даскало не нз си къде бла бла мн мн вика .. и ся заради него нищо не правим в коридорите :shock: ем ко да правим .. примиряваме се имаме си достатъчно др време :)

PaMcHetO
01-27-2008, 15:36
ем миличка [B]a[N]D[i]T[k]a ти сериозно ли ви се скара малииииииии тоя човек май е от панти век :D ама горе главата кой те гледа кат не си в даскалото :D

Zodiac
01-27-2008, 16:15
Има 3 вида хора.Тези които ходат на даскало за да учат и да се срещат.Тези които ходат само да се срещат без да учат.И...........тези които не ходат!

ThunderGoddess
01-27-2008, 17:05
Значи ... ходим на даскало най-вече да учим. Това не оанзчава да стоим като пънове и да не се поздравяваме и да нямаме приятелств на даскало, но преоритета е ученето :-o . Ако не учите в даскало, едва ли ще влезете в университета. Просто трвябва да може да балансирате нещата между забавното и сериозното ... Когато сте на училище, независмо дали в час или в коридора, вие се намирате на обществено място, което означава да сте малко по-сдържани. Значи никой не казва да не се целувате и да не се прегъщате, но специално в училище смятам, че е по-добре да се целунете леко по устните, да се прегърнете, но страстните ви деяния като целувки с език, разни натисканици и бараници да си ги пазите за някоя уединена пейка в парка. Не го казвам аз, не го казва някой даскал, етикецията го изисква, а тя винаги важи. Не смятам, че даскала щеше да ти забрани да се срещаш с някой ако спазваше тези простички правила. А може и да е прав човека - не се знае - може да е видял въпросните десетокласници да пушат, да пият и да не смята, че трябва и ти да пропадаш като тях. Иначе в даскало нямаме такива проблеми и всеки е свободен да си говори с когото пожелае в коридора. Но в класните стаи ... по правилник там влизат САМО учениците, на които им предстои час там, те не са място са срещи.