PDA

View Full Version : Вече нз какво да правя..



glezan4e
01-05-2008, 18:17
Първо искам да ви се извиня за това, че темата може да излезе малко дълга, но се надявам все някой да я прочете! Става дума за гаджето ми. Ходим от средата на октомври.Отначало всичко вървеше добре, но малко преди Коледа почнаха проблемите. Той все си измисля оправдания, за да не се видим. ("мн е студено"; "вали"; "имам работа" - на 17 е .. не работи ). Аз си мислех, че е временно... видяхме в началото на ваканцията (на 24 ) ... и после не..имал гости, нз си какво... и на 28 трябваше да се видим.. срещата ни беше 40 мин. Аз побеснях, той реши че трябва да иде в София с майка си ( тя щеше да се върне същата вечер - спокойно можеше и без него )..в яда си му казах, да ме търси ако се промени.. но вечерта си писахме и се скарахме... видяхме се чак онзи ден.. държеше се ту мило.. ту сурово.. вчера излязос с приятелка.. той се разсърди-да съм била излязла с него като толкова съм го искала. Днес щяхме да се виждаме, писал ми в скайп.. аз не бях на компютъра и видях чак след 30 мин.. е беше късно вече-не му се излизаше. Снощи му обясних как стоят нещата за мен - че го обичам и т.н... той ми каза че иска само да сме заедно.. нз вече какво да правя... няма ден тази ваканция да не съм плакала ... сринах се емоционално... знам, ще кажете че е лудост да го искам още.. но АЗ ГО ОБИЧАМ и искам да сме заедно... ох стига съм писала.. кажете мнението си и ако можете дайте ми съвет какво да правя...

Благодаря ви и пак се извинявам, че темата излезе с олимпийски размери

marmalad4e
01-05-2008, 18:24
на твое място бих се дистанцирала за известно време.ако и той иска да е с теб, това ще му подейства като изтребител към теб, ако пък не-зна4и няма смисъл да си с него... :neutral:

Valento
01-05-2008, 18:29
Така здравей и честита нова година. :)Та от казаното от теб аз разбирам че той не те обича съжалявам че трябва да го кажа но ако искаше да е с теб се щеше да намира време да сте заедно:( но от 1 гледна точка може наистина да му е студено все пак е зима ама така всеки ден нещо не върви,от друга гледна точка винаги се намира време,място за среща такаче ако ме послушаш мен му кажи че ако не се промени просто да те забрави но смело напред ще се пребориш с цялата работа! :wink:

LaDy_DaQnA
01-05-2008, 18:44
nii sme boratnoto uh-oh

NArKoTiChE
01-05-2008, 18:57
Poiskai da se razdelite za okolo 2 sedmici! Postarai se prez tezi 2 sedmici da si pomislish mnogo dobre kakvo iskash i koe e dobro za teb i koe ne. V syshtoto vreme se postarai ako se zasechete, v kafe ili kadeto i da e bilo drugade, da si v kompaniq s momcheta. Ako ti pishe v skype ne mu otgovarqi vinagi ili mu otgovarqi prez 5-10 minuti. Ako izpitva nqkakvi chuvstva kam teb she iska na vsqka cena da se syberete i shte si promeni povedenieto, ako li ne znachi prosto ne e za teb. Kakvoto i da stane ti pechelish. Ako se razdelite tolkova po-dobre za teb, takmo shte imash vazmojnost da si namerish nqkoi po-dobyr, koito shte te zaslujava. Ot druga strana ako prodyljite vryzkata si shte ste si pak dvete vliubeni pilenca koito ste bili predi :) Uspeh ti jelaq :wink:

glezan4e
01-05-2008, 19:40
ami az zabravih da kaja... skoro mu kazah 4e kusame.. no toi zapo4na da me pi6a za6to..sigurna li sym... nqkolko pyti mi kaza 4e me obi4a, 4e iska da sme zaedno.. i az re6ih da mu dam edin den (sledva6tiq)...no ne se vidqhme - be6e mn studeno... a ima i drugo, mnogo ama mnogo e revniv .. i se okaza 4e edno mom4e s koeto si pi6em mu e priqtel ( az nqmah predstava ), ne sme si pisali ni6to specialno, prosto razgovori kato mejdu priqteli ...a toi " za6to flirtuva6 s drugi.." ........................... sega re6ih da "iz4ezna" .. nqma da mu pi6a, nqma da mu zvynq, v skype sym inkognito.. da vidq kakvo 6te stane i kakto vie kazahte ima dva izhoda - ili 6te useti lipsata mi i 6te si me poiska pak ili tova 6te e kraqt ... stiskaite palci da e pyrvoto..

NArKoTiChE
01-05-2008, 19:50
Ako si inkognito moje da ti zvanne i da razbere che se kriesh. Az za takiva sluchai si imam edin skype v koito vlizam mnogo rqdko i koito go znaqt samo nqkolko mn dobri priqtelq :-| Kolkoto do tova che ti e kazal che te obicha eee te go kazvat mnogo chesto i to nai-veche kogato stane napecheno :-D (tova ne znachi che ne te obicha) Sledvashtiq pat kato ti go kaje mu kaji che liubovta ne se kazva, a se dokazva. Neka se zamisli malko nad tova :) Stiskam palci i da kajesh kakvo e stanalo ei :smt006

glezan4e
01-05-2008, 19:57
utre ima ID i az re6ih da go pitam da izlezem (predi nqkolko 4asa) : "ami edvali 6te moga".. 6te ima gosti i ne moje da gi zareje... nz :neutral:

Leksi23
01-05-2008, 20:18
Мила иска да къса с теб, отказите за среща, карането за глупости търси си поводи човека :neutral: . Незнам, но това му държание ме навежда на тези мисли :? . Дано греша...

NArKoTiChE
01-05-2008, 20:22
E mojeshe da ti kaje primerno "Zashto ne naminesh za malko". Chovek ima li jelanie namira i nachin, Nqma li jenalie namira opravdanie! Ako iskash pishi na lichno che tuk go prevarnahme v chat napravo :-D

~!~TotaL`Cha0s~!~
01-05-2008, 20:28
Gadjeto ti e ujasno ako bqh na tvoe mqsto prosto 6tqh da go zareja i da si namerq drug... vse pak ne e edinstven :!:

TheNewReligion
01-05-2008, 20:40
az na tvoe mqsto i da go obi4ah 6tqh da go zareja vse pak nqma da pozvolq na nqkvo tupo ligavo mom4ence da mi lazi po nervite ama i ti si edna naivna po-dobre go zareji 6tot nqma smisul puk ako toi te potursi i pogovorite mu prosti 4e e tup :grin: :D ne6to i az ne sum u red ne me slu6ai
:| :-|