PDA

View Full Version : Гинеколог????!



veroni4ka
01-05-2008, 22:00
Здравеите..Извинявам се ако темата не е за тук или има друга такава..Значии имам 1 въпросче...Мога ли да отида при гинеколога за преглед след като 1 ден преди това(няма и толкова) съм правила секс?? и какво трябва да направя преди да отида на гинеколог..нещо по специално?? моля помощ..за 1ви път ми е :( Благодаря на всички :grin: :-) :-)

Rally_Baby
01-05-2008, 22:18
Nqma problem 4e si pravila sex razbira se,a kakvo trqbva da pravi6 ...zavisi ako se oplakva6 ot nqkakkvo te4enie nedei da se podmiva6 za6toto taka nqma da moje da vidi za kakvo stava vapros,pone na men taka sa mi kazvali kato sam hodila!i tova e ob6to vzeto otivai ne se pritesnqvai :-$

spongebob
01-05-2008, 22:47
Как няма да се подмие преди това? :shock: Ти чуваш ли се?Извинявай,но НАПЪЛНО и АБСОЛЮТНО не съм съгласна с теб.
А конкретно по темата-няма значение,че си правила секс предишния ден както и няма нищо специално което да трябва да правиш,освен да се измиеш преди това ;) А колкото до това,че ако имаш инфекция/течение едва ли не от горния пост излиза,че тя ще бъде отмита в канала и гинеколога/гинеколожката няма да я установят не е проблем.Аз имах миналият месец и всеки път преди да отида се миех...но тя я видя...забога ако така щеше да си замине в канала тая инфекция/течение щеше ли да е необходимо да се ходи по лекари за инфекции и други подобни???

Sv3tLinCetU
01-05-2008, 22:51
И моето мнение е същото :) просто трябва да се подмиеш,а колко преди това си правила секс няма значение \:D/

Sisqta
01-05-2008, 23:05
Подмиваш се едно хубаво и скок при генеколога 8)

veroni4ka
01-05-2008, 23:38
хихи миси много за инфото :-D :wink: :wink: :-)