PDA

View Full Version : Мода



Shenkito
01-05-2008, 22:33
1.Какъв е стила ви на обличане (от главата до петите) ?
2.Интересува ли ви мнението на хората за вашия начин на обличане ?

Sasha2k8
01-05-2008, 22:35
1. Стилът ми е спортно-елегантен.... Обичам да съчетавам дрехи :oops:
2. Ама хич не ми пука за мнението на другите, важното е, че аз си се харесвам :wink:

HexGirl
01-05-2008, 22:35
hodia gola i ne mi puka kvo misliat za men :grin: :grin: 8-)

Sisqta
01-05-2008, 22:41
Фешън Стаел ;)

DiTko
01-05-2008, 23:27
hodia gola i ne mi puka kvo misliat za men :grin: :grin: 8-)
Аз ти мисля само хубави работи :mrgreen:
:grin:

Спортно-елегантен стил. Обичам и да съм официален (отива ми :oops: )

Ако се чувствам добре и привлекателен в това, с което съм облечен - не ми пука ама изобщо. Ако нещо усещам, че ми куца обаче и другите го забелязват, в повечето случаи размислям :)

FelisDirus
01-05-2008, 23:53
Как се обличам ли? Хах, ми като всички останали. Не обичам много много да изпъквам и обикновени тези, които носят шашави дрехи, са ми смешни - желанието да си "различен" понякога те прави идиот.

Нося дънки, блузки, ризи, много обичам сака и имам доста, имам и няколко костюма, но обикновено ги обличам, когато има повод. Старая се да съм елегантна.
Мразя ярки цветове и обикновено залагам на черно и кафяво (специално то много отива на очите ми). Е, имам 1-2 "цветни" блузки, но рядко ги слагам.

Тотално съм отписала маратонките и всякакви видове спортни дрехи - обличам се така само, ако отивам из планината примерно и няма как да тръгна на токчета.

Обожавам да съчетавам добре дрехи и аксесоари - примерно кафява блуза с кафеви ботушки и чанта (които са комплект), черни дънки/панталон и черно сако. Рядко се водя от "модите", защото не съм и овца - тва е модерно, дай да го носим. Този стаден инстинкт ме дразни.

И почти винаги на ток, защото съм ниска!

Това е като цяло. Според мен една жена трябва да е облечена елегантно и с вкус и се водя от този принцип.

Saymon90
01-06-2008, 08:43
Хм... как се обличам? Не мисля, че мога да определя... обличам се, както ми прищрака. Поянкога много шантаво, понякога напълно незабележимо . Обичам интересните комбинации между спортни дрехи и официални - обожавам да нося дънки с тмна риза и няква блуза отдолу. По принцип не обичам да имам същите дрехи като другите и мисля, че успявам да го постигна...

А по 2рия въпрос.... хм, това е доста неясен въпрос. Тези, които казват, че хич не им пукало какво мислят другите, лъжат. Не може изцяло да се изолираш от общественото мнение, защото ако беше така, наистина щеше да си ходиш гол, когато ти е топло... ;)
Приемам съвети и критки относно външния си вид, но от хора, чието мнение ценя. Останалите... не са ми на нивото, както и критиките им :)

Jaffs
01-06-2008, 08:57
Как се обличам? Различно. Тъй като работата ми го налага, всеки ден съм с костюм или някакви официални дрехи и това е малко уморително. Като излизам предпочитам по-спортни дрехи. Дънки, спортни ботушки. За цветовете нямам претенции - имам всякакви. Не харесвам мрачните цветове, въпреки, че често нося черно. Обичам да има нещо цветно в облеклото. Маратонки и екипи нося рядко, но има моменти, в които не може да ме освободят от тях. На кратко може да се каже обичам стилните дрехи, които са комбинирани добре. И също като Кокосчето единствената критика, която зачитам е на близките до мен. Останалите просто ги отразявам :-|

kudravoto
01-06-2008, 09:01
ami sportno elegantno no ponqkoga zavisi i ot situaciqta :)

ina4e ne se interesuvam ot mnenieto na drugite za oblekloto mi

Disrespect
01-06-2008, 09:08
не ви интересувало мнението на другите??

вашата мода е основана на това да се водите по мнението на другите..

Swinkenhoffer
01-06-2008, 09:55
1.Какъв е стила ви на обличане (от главата до петите) ?
Ееем, нормално. Обичам шалове и ризи с по-голяма яка... много. :D И дънки. Всякакви цветове, но особено синьо, червено, черно и лилаво. :|

2.Интересува ли ви мнението на хората за вашия начин на обличане ?
Интересува ме само на тези, които смятам, че се обличат добре. :smt003

_showy_
01-06-2008, 10:03
Ами.. От главата.. Много обичам шапки. Имам всякакви шапки, :-o
Може някакво шалче, ако е от плата/преждата на блузката/пуловера.
Така... Мразя панталони.. Имам, но рядко ги нося, предпочитам дънки или поличка. Обувките задължително трябва да са елегантни. За предпочитане са на ниско токче.

rosskata
01-06-2008, 10:17
Ами в общи линии нормално се обличам...Дъмки, тениски и пуловери.Падам си по шаренийки, цверни дрехи, някакви шарени или по- нестандартни бижута като любимия ми гердан с дини... И мидени гривни.
И обожавам дрехи с картинки. И чанти с картинки. И няй- ралични шапки. Имам си колекция даже... :smt001
Маратонки и ниски обувки. Мразя токове и официални дрехи. :)

ИИИ, предполагам че ми пука какво мислят другите, но не много. Това са си моите дрехи все пак :!:

ЕPu
01-06-2008, 14:17
мии нормално се нося и аз
най-много се харесвам с кубинки,дънки (джинси) тениски на групи примерно, едноцветни блузи, елечета, суичъри, тъмни якета (по които имам гадния навик да кича яко значки :oops: ) ии червена барета с безопасна игла.

Слушам до някаква степен приятелите ми.. е, това не значи, че ще спра да си нося колана на пирамидки, само защото го оплюха брутално, приличал на не знам си кво си и блабла. Ама с приятелите имаме сходни виждания онтосно облеклкото и не ми правят естестически проблеми. :-D
наслушала съм се на коментари като мина "аа, глей тая как се е облекла" и пр.

lovetanya
01-08-2008, 06:30
От главата до петите...Да видим...Не обичам шапки може би защото не ми отиват :-D Много харесвам копринени шалчета, блузки(доста шарени :oops: ) и дънки...Малеее мн обичам дънки!!! :grin:

Интересувам се от мнението само на по-близките ми хора, за другите не ми пука!!! :P

`Death`Whore``
01-08-2008, 06:59
Обличам се стилно. Съчетавам черното с някой цвят обикновено. Обичам черно и бяло, черно и червено, черно и синьо...както и съчетанията със сиво и кафяво...мразя натруфени дрехи. Много по-красиво е изчистено облекло и красиви бужита и грим.

rakiQ
01-08-2008, 07:18
слагам един кашонир :razz:

Madness
01-08-2008, 11:57
слагам един кашонир :razz:
Да,ве и язе...
А кашона от пералнята е адски як,бтв...

Такам...
Ако ше говориме сериозно...
Не ми пука определено колко съм смешна,примерно или нещо такова...
Как си знам си ходя...
Често навличам първото хванато,щото нямам време.
Широки панталонииии :smt007
Що не мъжки дънкиии (:
Шарени фанелкиии...някви задърпани качулати горнища...
:P

Sticky778
01-08-2008, 15:40
Фешън Стаел ;)

:) съгласен съм и аз се обличам така

Decu
01-08-2008, 17:17
Фешън Стаел ;)

:) съгласен съм и аз се обличам така

Якоооооооооооо :smt007

Аз уж харесвам по-широки дрехи, а имам и някакви тесни глупости в гардероба...
Най-накрая си взех джинсии ( :grin: ), нови кецове, че старите бяха пред разпадане, горките.. Сега съм си екстра :smt003

Devilsplaymate
01-08-2008, 17:33
Обличам се съвсем нормално - блузки, потници, дънки, кецове. Когато случая е официален, естествено обличам официални дрехи и обувки на нисък ток.
Не мога да кажа, че ми пука от мнението на околните, но естествено ме интересува как се обличам.

BioX
01-08-2008, 18:45
izsyhlen :D ne6to takova 8) >>>
http://i.data.bg/08/01/08/748559_orig.jpg