PDA

View Full Version : при гинеколога



obrey
01-05-2008, 22:38
Моля ви,обяснете ми в най-малки детайли прегледа при гинеколог,защото много ме е страх :cry: На 15 съм и не съм девствена.

Sisqta
01-05-2008, 22:50
Отваряш краката,той те оглежда,човърка наляво надясно и ти казва нищо ти няма най много да умреш ;)хах..базикче..ами отиваш казваш му какъв е проблема и той ти казва дай да погледна..оглежда предпсива ти разни работи плащаш и си отиваш и вече може да се похвалиш че си ходила на гинеколог ;)

batkodoki
01-05-2008, 23:49
Моля ви,обяснете ми в най-малки детайли прегледа при гинеколог,защото много ме е страх :cry: На 15 съм и не съм девствена.

хайде стига лиготии!

kalpazanka
01-06-2008, 07:51
Взимеш направление, отиваш пред кабинета, чакаш да ти дойде реда, влизаш, поздравяваш (естествено :-D ), обясняваш от какво и кога се оплакваш, отговаря на въпросите му за продължителност на цикъла, дали е редовен, водиш ли полов живот, след което смъкваш малко дънките- препоръчително е да си на прегледа с дънки с ниска талия, за да не се налага да ги смъкваш много. Препоръчително е да си махнала част от окосмяването и да си пила течности (но не много!) и леко да ти се пишка преди да ти направи видеозон. Ще ти щракне 2 "снимки", ще ти предпише медикаменти и ще ти каже довиждане.

П. С. Пропуснала съм, че не си девствена. :oops: