PDA

View Full Version : ако се върнe при мен да му простя ли ?



natalitoo
01-05-2008, 23:01
излязах на среща с едно момче с което се зпаознахме във флиртче.Той е на 22 аз съм на 16 .излязахме ходихме на кафе.След кафето трябваше да отидем до тях за да си вземе ключовете.Чаках го пред блока в колата.след като ток слезе започнахме да се чудим къде да ходим защото беше рано.Преместихме се пред един друг блок.След дълго чудене си останахме в колата.След дълги приказки в един момент и двамата се погледнахме в един и същ момент започнахме да се целуваме .. и така около 1 час.Вечерта след като ме закара до вкъщи започнахме да си пишем по skype и така тръгнахме. на другия ден пак излязахме.. и така всеки ден..на третия ден ми даде и телефон за да си сложа другата карта за да си говорим безплатно... но на 31.12 цял ден му звънях за да се видим защото на Нова години нямаше да бъдем заедно.не ми вдигна до обяд.Реших да звънна още веднъж за последно и тогава не ми вдигна.след което получавам sms "не че не ме кефиш даже за 10 дни страшно много се привързах към теб,обаче с бившата ми приятелка пак се събрахме,незнам колко дълго ше сме заедно ,защото с нея много се караме ,но каквото и да стане моля те не ми се сърди" ... ве4ерта получам друг sms "бебчо липсваш ми " .. и от тогава нататък вече 6 дни не сме се чували... ако се върнe при мен да му простя ли ?

Suncho
01-06-2008, 00:40
Eми виж според мен ти трябва да си прецениш в смисъл риска да се връща пак при някоя е много голям,трябва да му кажеш че не си играчка за която той може да се сеща когато си поиска и ако иска да е с теб това ще е за постоянно,а пък ако му простиш и се повтори ще стане много гадно но да знаеш че и това го има ще намериш друг :) Успех :wink:

Mushher
01-06-2008, 00:45
Чиста педофилия.Осъзнай се беее,имате 8 години разлика.Къде си тръгнала с големите батковци,то е ясно че ше заебае..

fafla
01-06-2008, 02:02
Чиста педофилия.Осъзнай се беее,имате 8 години разлика.Къде си тръгнала с големите батковци,то е ясно че ше заебае..

Bez da zvy4a gryba/vseki gi pravi tiq gre6ki :P / ,no razlikata im e 6,a godini ne 8 :)

CyberWolF
01-06-2008, 02:45
Не ми се сърди просто изкавам мнението си : Не му прощавай ! Това с бившата е сега ,после ще е следващата .... ! До кога ще прощаваш ?

LizZz
01-06-2008, 05:18
Чиста педофилия.Осъзнай се беее,имате 8 години разлика.Къде си тръгнала с големите батковци,то е ясно че ше заебае..

Bez da zvy4a gryba/vseki gi pravi tiq gre6ki :P / ,no razlikata im e 6,a godini ne 8 :)
Се тая...

Presley
01-06-2008, 05:38
Естествено,че не. :D
Явно и той не энае какво иска.Эарежи го.Иначе раэликата ви не е чак толкова голяма,но не е в това проблема.

koalka
01-06-2008, 08:32
Аз не бих му простила.
Много е лесно да даваш надежди, а после да не ги оправдаваш.Да кажеш , че харесваш някой, а после "моля те, не ми се сърди, че съм с друга".Явно е искал просто развлечение, нещо различно и затова е бил с теб.Не му се обаждай, не го търси и го забрави.Най-добре ще е за теб.

Wrathchild
01-06-2008, 08:47
Ако искаш да си втората, резервният вариант... да, прости му.

natalitoo
01-06-2008, 10:00
звъня му по простата причина, че когато "ходихме" в началото той ми даде телефонза да мога аз да си сложа другата ми карта и да можем да си приказваме безплатно .. този телефон е още в мен .. звъня му за му го дам , защото като е в мен се сещам за него, а пък не искам .. ДА привързах се към него, но сега искам да го забравя

led_i_ogyn
01-06-2008, 10:03
Естествено,че не. :D
Явно и той не энае какво иска.Эарежи го.Иначе раэликата ви не е чак толкова голяма,но не е в това проблема.

Съгласна съм.

~!~TotaL`Cha0s~!~
01-06-2008, 20:35
Az ne mislq 4e trqbva da mu prosti6 poradi prostata pri4ina 4e ti za nego si kato rezerven variant i ako toi naistina mnogo se e prevyrzal kym teb nqmalo e da te zareje pri pyrviq udoben slu4ei !

kofti_nick
01-06-2008, 20:39
Ти си решавап , дали да му простиш ... Ние неможем да вземем това решение вместо теб ... :o

zarry
01-07-2008, 15:55
vij sega,vie o6te ne se poznavate dobre po tova koeto si napisala moje6 samo da si sigurna 4e tozi 4ovek p1rvo ne te uvajava.nemoje o6te v na4aloto na tazi vr1zka da se otnasq taka s teb i da te naranqva taka.6tom sega go pravi kakvo ostava ako se s1berete....?s1s sigurnost 6te b1de6 mn ne6tastna s 4ovek koito nqma dori i malko uvajenie k1m liubimata si.ako te t1rsi,ne go otbl1skvai...no nedei i da se hv1rlq6 v r1cete mu.b1dete priqteli i ako se razbirate kato takiva i ako se nau4i da te uvajava,moje6 da b1de6 s nego.no sega nedei,ne pravi takava gre6ka...az s1m go ispitvala i te uverqvam 4e ne e priqtno...

enola
01-07-2008, 16:38
Според мен не трябва да му прощаваш...и кво ако се върне при теб,влюбиш се в него тва онова и после да ти каже пак така...ще стане много лошо...и той кво,ще си мисли щом един път си му простила,ще мине и втори,и трети.. :x