PDA

View Full Version : Споделете:)



NArKoTiChE
01-05-2008, 23:13
Zdraveite na vsichki! Az sym na 16 godini i veche 4-ta godina sym v Gyrciq, po-konkretno v Atina.Tuk nesymneno moq jivot i jivota na roditelite mi e po-dobyr. Imam dosta priqteli, povecheto ot koito sa gyrci, a nqkoi ot tqh sa i bylgari. Po princip s roditelite mi poseshtavame Bylgariq po Veligden i ponqkoga i lqtoto. V internet si kontaktuvam s mnogo moi priqteli v BG i kogato si hodq prez vakanciite si prekarvam naistina strahotno, no za v bydeshte bih se zamislila mnogo seriozno predi da se vyrna da jiveq za postoqnno v Bylgariq.
Molbata mi kam vas e slednata. Neka vseki da napishe kade se napira v momenta, na kolko e godini, dali mu haresva nachina mu na jivot v stranata koqto se namira i dali i pri kakvi obstoqtelstva bi se zavyrnal v BG. Syshto taka moje da napishe i kak vijda priqtelite si v BG i tehniq nachin na mislene :)

fafla
01-06-2008, 01:51
Emi az sym na 13,jiveq v Angliq.Cqloto semeistvo sme tyk.
Kato bqh v Bulgaria imah mnogo priqteli/est malko ot koito bqha istinski/ i se razbirah sys vsi4ki v daskalo.
Tyk prosto horata /say4enicite mi/ sa mnogo prosti!Vinagi ima izklu4enie est.,no prosto az vse o6te ne sym sre6tala takiva.Pri tebe e po razli4no za6toto vse pak sys gyrcite navqrno si prili4ame :-|
Poznatite mi tyk /v Angliq/ imat drygi interesi - shopping... ,pyk az ne si padam po takiva ne6ta.... vinagi imam drygi interesi... :-k
Mnogo syjelqvam 4e se otklonih ot temata.
Ta tyka ne mi haresva nikyk 6toto tykmo bqh zapo4nala dase izgrajdam kato li4nost v Bulgaria i sega tyk vseedno zatrivam vsi4ko.Ne sme oba4e ni6ty da kaja naroditelite si za6toto znam 4e i tqh ne im se sedi tyk i go pravqt zaradi men i brat mi i 6te e glypavo ako se opla4a,no pri tebe ne6tata sedqt po dryg na4in ima6 priqteli i izglejda ti e hybavo zatova sled vreme moje pyk da ne ti se vry6ta v Bulgaria/da jivei6 imam predvid/ znam li :-| Taka 4e spokoino =) Pyk i moje da si nameri6 polovinkata v Gyrciya :wink: Taka 4e spokoino i gore glavata! :)
A sega vidqh edin dryg tvoi vypros =)...Sled kato tolkova vreme traq v Angliq samo za da si ysigorq byde6teto i nakraq da otida v Bulgaria /kydeto za jalost nqma realizaciq za mladite hora/ e glypavo :-k No vse pak sydbata e v tvoi ryce...donqkyde :wink:

P.S. sry 4e pi6a na latinica i ako sym prekalila s pisaneto :D

BAD_KID
01-06-2008, 15:01
Здравейте аз съм на 16 години, живея в Лондон тук съм от може би година и половина или малко повече. Немога да кажа че това е мечтаното от мен място за живот но съм доволна от живота си тук. Имам приятели също така най добрата ми приятелка живее тук (случи се така че заедно дойдохме просто чист късмет че и на двете родителите мойте и нейните се бяха остановили тук) имам и нови приятели който намерих тук. за времето тук съм си ходила един път за да видя приятелите си иначе подържам връзка с тях било по телефона или нета. Общо взето съм щастлива тук но ако имам възможност да се прибера може би ще го направя защото прекалено мн неща ме свързват с България. :)

BAD_KID
01-06-2008, 15:01
Здравейте аз съм на 16 години, живея в Лондон тук съм от може би година и половина или малко повече. Немога да кажа че това е мечтаното от мен място за живот но съм доволна от живота си тук. Имам приятели също така най добрата ми приятелка живее тук (случи се така че заедно дойдохме просто чист късмет че и на двете родителите мойте и нейните се бяха остановили тук) имам и нови приятели който намерих тук. за времето тук съм си ходила един път за да видя приятелите си иначе подържам връзка с тях било по телефона или нета. Общо взето съм щастлива тук но ако имам възможност да се прибера може би ще го направя защото прекалено мн неща ме свързват с България. :)

BAD_KID
01-06-2008, 15:03
Здравейте аз съм на 16 години, живея в Лондон тук съм от може би година и половина или малко повече. Немога да кажа че това е мечтаното от мен място за живот но съм доволна от живота си тук. Имам приятели също така най добрата ми приятелка живее тук (случи се така че заедно дойдохме просто чист късмет че и на двете родителите мойте и нейните се бяха остановили тук) имам и нови приятели който намерих тук. за времето тук съм си ходила един път за да видя приятелите си иначе подържам връзка с тях било по телефона или нета. Общо взето съм щастлива тук но ако имам възможност да се прибера може би ще го направя защото прекалено мн неща ме свързват с България. :)

Presley
01-07-2008, 08:26
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=148331

Виж я тая тема.Бях в Америка малко време,но ми беше достатъчно да си направя добри и лоши иэводи.Първоначалното ми мнение все още го мисля,но онова ,което съм добавила също доста ме оэадачи.

LoLi_PoP
01-07-2008, 21:02
zdraveite :-D az jiveq v Ipaniq.. na 15 sum sled nqkolko meseca shte stana na 16 i sum tuk ot 6 meseca i moje bi za tova ne mi haresva,che sum po-golqma i sum izgradila nqkaf harakter veche i izvednuj zapochvam ot nachalo vse edno sum malko dete,koeto ne moje da govori i nqma priqteli samo mama i tati..za sega ne mi haresva tuk,zashtoto moje bi nqmam priqteli i s bulgari mn rqdko izlizam..prosto ne mi haresva..v bg si beshe drygo..spored men ti nqma smisal da se vryshtash,zashtoto si ot mn vreme tam i tam sa ti priqtelite i dori kato se vryshtash v bg i kolkoto i da ti e zabavno tezi stari priqteli moje da ne sa sashtite kakto predi,no ne znam..ti si hodish do bg i vijdash neshtata ... az opredelno ne znam kakvo iskam..mislq si che tyk shte imam po-dobur jivot (materialno),a za drugoto ne znam dali vaobshte shte moga da go postigna..(priqteli..) i mislq,che s vremeto vsichko shte se razbere..ne trqbva da mislim tolkova mn za neshtata..vsichko shte si doide na mqstoto ..nadqvam se :wink:

air_J
01-07-2008, 21:28
Бях 6 месеца в Испания, като догодина като отида мисля да емигрирам там. Харесва ми, приятели наистина нямах, но накрая парадоксално, или не, но се сприятелих точно с испанци, което е доста голям плюс. Езика - не съм перфектно говорящ, но ги разбирам, те мен ме разбират, а каквото не разбирам имах един колега, който винаги успяваше да ми го обясни така, че накрая винаги разбирах, та засега нивото ми на испански ми върши работа. А българи за приятели в Испания нямам, имам познати, но приятели - твърдо не! То това ще са си приятели по неволя. По-скоро бих си "внесъл" от България някой приятел, но те пък са английско говорящи и зор ще ги накарам да дойдат към Испания, но ще поживеем, ще видим. :neutral:

NArKoTiChE
01-08-2008, 17:16
Ne znam za vas, no az smqtam che vypreki mizeriqta i bednotiqta v Bylgariq, horata si jiveqt dosta po-dobre. Moje bi za men e taka zashtoto sym sviknala na Bylgarskiq nachin na jivot, a tozi tuk e malko po-razlichen. Opredeleno i az smqtam, che jivota mi tuk e i shte byde mnogo po-dobyr (materialno), no pyk ot druga strana ... :neutral:

air_J
01-08-2008, 17:34
Ne znam za vas, no az smqtam che vypreki mizeriqta i bednotiqta v Bylgariq, horata si jiveqt dosta po-dobre. Moje bi za men e taka zashtoto sym sviknala na Bylgarskiq nachin na jivot, a tozi tuk e malko po-razlichen. Opredeleno i az smqtam, che jivota mi tuk e i shte byde mnogo po-dobyr (materialno), no pyk ot druga strana ... :neutral:
Аз пък смятам точно обратното. И е показателен факта, че почти няма българи, които да са се върнали в България, докато има десетки хиляди, които всяка година емигрират. За справка давам Испания. По данни на тяхното правителство по-миналата година (2006) българите сме били 94 хиляди, а за миналата (2007) сме били 121 хиляди. Същото 100% се отнася за Италия, Франция, Холандия, а да не говорим пък за САЩ. :twisted:

Water_lili
01-10-2008, 09:33
Здравйте аз съм в Германия вече от 3 години, на 21 съм и съм студентка там за това животът ми още не е перфектен ,но при всички случай се чувствам много по спокойно и по добре там и за сега нямам намерения да се завръщам за постояно в бг ,особено сега след като се върнах и видях какво е трагично положението. Не искам да обиуждам никой все пак и аз съм родена тук и ми липсва много България,но като се прибрах получих почти нервна криза от калните улици и отношението на хората един към друг, всички са ужасно груби ,нагли и невъзпитани. Но и това се преживява,но тук цените на хранителните стоки са по високи и от тези в Германия. Вчера си купих пакетче масло за 3 лв и 70 ст :shock: и прясно мляко за 1,70 [-( . Мъчно ми е само за родителите ми че се мъчат тук и за приятелите ми които съвсем са се отчаяни и са се примирили че и да учат ще завършат като сервитьори или миячи на чинии :cry:

air_J
01-10-2008, 10:07
Здравйте аз съм в Германия вече от 3 години, на 21 съм и съм студентка там за това животът ми още не е перфектен ,но при всички случай се чувствам много по спокойно и по добре там и за сега нямам намерения да се завръщам за постояно в бг ,особено сега след като се върнах и видях какво е трагично положението. Не искам да обиуждам никой все пак и аз съм родена тук и ми липсва много България,но като се прибрах получих почти нервна криза от калните улици и отношението на хората един към друг, всички са ужасно груби ,нагли и невъзпитани. Но и това се преживява,но тук цените на хранителните стоки са по високи и от тези в Германия. Вчера си купих пакетче масло за 3 лв и 70 ст :shock: и прясно мляко за 1,70 [-( . Мъчно ми е само за родителите ми че се мъчат тук и за приятелите ми които съвсем са се отчаяни и са се примирили че и да учат ще завършат като сервитьори или миячи на чинии :cry:
Изпитах същият шок при първата си среща с родната действителност след завръщането ми от гурбет. :-({|=

Blacklisted
01-10-2008, 10:33
Аз пък изпитах безумна радост, че се връщам у дома. Явно сте прекалено цивилизовани за родината :smt029

Ziezi
01-10-2008, 12:43
Здравйте аз съм в Германия вече от 3 години, на 21 съм и съм студентка там
и не само това - ти си перфектният пример,че образованието в чужбина не е по-добро от това в България,щото си тъпа като гъз!


прибрах получих почти нервна криза от калните улици и отношението на хората един към друг

да не би да искаш да кажеш,че у Германия няма кални улици?
на мен пък ми стана много приятно,като видях какво е отношението на хората по между им тук!Писна ми от лицемерие!


но тук цените на хранителните стоки са по високи и от тези в Германия. Вчера си купих пакетче масло за 3 лв и 70 ст и прясно мляко за 1,70
а колко ти струва една пломба тук и колко в германия? :shock:


приятелите ми които съвсем са се отчаяни и са се примирили че и да учат ще завършат като сервитьори или миячи на чинии

да наистина в България всички са миячи на чинии и сервитьори... ](*,)

01-13-2008, 00:12
Emi az sym na 13,jiveq v Angliq.Cqloto semeistvo sme tyk.
Kato bqh v Bulgaria imah mnogo priqteli/est malko ot koito bqha istinski/ i se razbirah sys vsi4ki v daskalo.
Tyk prosto horata /say4enicite mi/ sa mnogo prosti!Vinagi ima izklu4enie est.,no prosto az vse o6te ne sym sre6tala takiva.Pri tebe e po razli4no za6toto vse pak sys gyrcite navqrno si prili4ame :-|
Poznatite mi tyk /v Angliq/ imat drygi interesi - shopping... ,pyk az ne si padam po takiva ne6ta.... vinagi imam drygi interesi... :-k
Mnogo syjelqvam 4e se otklonih ot temata.
Ta tyka ne mi haresva nikyk 6toto tykmo bqh zapo4nala dase izgrajdam kato li4nost v Bulgaria i sega tyk vseedno zatrivam vsi4ko.Ne sme oba4e ni6ty da kaja naroditelite si za6toto znam 4e i tqh ne im se sedi tyk i go pravqt zaradi men i brat mi i 6te e glypavo ako se opla4a,no pri tebe ne6tata sedqt po dryg na4in ima6 priqteli i izglejda ti e hybavo zatova sled vreme moje pyk da ne ti se vry6ta v Bulgaria/da jivei6 imam predvid/ znam li :-| Taka 4e spokoino =) Pyk i moje da si nameri6 polovinkata v Gyrciya :wink: Taka 4e spokoino i gore glavata! :)
A sega vidqh edin dryg tvoi vypros =)...Sled kato tolkova vreme traq v Angliq samo za da si ysigorq byde6teto i nakraq da otida v Bulgaria /kydeto za jalost nqma realizaciq za mladite hora/ e glypavo :-k No vse pak sydbata e v tvoi ryce...donqkyde :wink:

P.S. sry 4e pi6a na latinica i ako sym prekalila s pisaneto :D




LELEEEEE ТЕБе ТЕ УВАЖАВАМ СТРАШНО МНООО :grin: :grin: :grin: :grin: ТОЛКО си права за тия ши*ави англичани напраоооо аз сам тук от полвин година хоа на даскало от 5-тия ден откакто сам тук и сичко е перфектно само че тия ми иде да ги закопам някаде толко са лицемерни иииии Ауу :? :-x :-x не ми се говори шот се нерва :D та тфа за българия е поече от вярно штот рев рев като се разделяш със сичко което си напраил и фрс обаче нали се сещаш че после кто си голям няма приятелите ти да те издържат и да ти хранят семейството така че... мноо се сардех на родителите ми че са ме довели тук точно като ф бг сичко ми беше 7+ ама го праят са добро така че санародници стягайте се колкото и да ви е неприятно дражте се мъжки ако имате проблеми в даскало да не ви дреме ама изобщо щот ( извинявам се за отклонението ама треа да каа на някои :( ) щот на мен лично ми казаха Български боклук и некфи такиа от сорта щот просто не съм англичанка ами съм българка и с риск да спечеля само врагове си ги напсувах едно хуу на български :D :D и им каах че не ми дреме кфо мислят за мен и малко си поприказвахме така че сПОКОоОо \:D/ \:D/ тааа по темата :D с моите фрс от бг все още не съм се виждала ама за велиден си отивам иначе сме нон стоп ф скайп телефони се едно сме си заедно ама не сме :x :x ади хора чау чау и умната и се надявам някои ден да се видиим =P~ \:D/ :-$

srpsko_1988
01-13-2008, 03:02
бил съм в испания 5 години. Лятото на 1999г заминах с баща ми и братовчетка ми с автобус. Тогава бях на 11. съсипаха ме там. насилиха ме родителите да ида при леля ми и отидохме при нея. не исках да заминавам щото тук имах мн приятели. 5 години там и вече не съм същия човек.През 2004 влязох в психиятрична клиника-шизофреник съм, биех момичета в училище (само момичета) и после мажех с кръв по прозорци или врати. Харесвах миризмата на кръв и още я харесвам.Бях пребил 4 момичета.Правих го в тоалетните след часовете и си тръгвах.На втората седмица ме хванаха и ме вкараха в оная тъпа клиника.и там си събирах кръв, обаче от моята..и мечтата ми беше да я лисна в очите на момиче,на наи красивото момиче..винаги съм мечтал за тая гледка,но без момичето да плаче искам да ме обича и да ме гледа мило. Нямах нито един приятел в периода 1999-2004 и седях непрекъснато затворен в къщи.Вече 3 години съм си в БГ и също неизлизам от вкъщи.,много често ми се иска да нарежа някое момиче и да му усештам миризмата на кръв и всичко квото има в нея колкото и гнусно да звучи..но искам да го направя въпреки последствията :evil:

air_J
01-13-2008, 09:33
:smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024 :smt024

smvassilev
01-15-2008, 10:18
Здравейте, казвам се Димитър и съм на 21 години. В момента съм студент в Япония. Тук съм от малко повече от година и половина и е доста приятно. Японците са много мили и получавам стипендия, за да си живея охолно. Но все пак има и доста лоши страни. Културата е много по-различна не само от българската, но и от тази в Европа. Има някои неща, с които никога няма да свикна. :?
В България съм се връщал досега 2 пъти и съм си правел адските купони с приятелите си... България и българите много ми липсват и след като завърша образованието си тук задължително ще се върна в Родината си. :)

Поздрави от страната на изгряващото слънце!
Наздраве! :smt006

kuklichka_bg
01-15-2008, 11:12
бил съм в испания 5 години. Лятото на 1999г заминах с баща ми и братовчетка ми с автобус. Тогава бях на 11. съсипаха ме там. насилиха ме родителите да ида при леля ми и отидохме при нея. не исках да заминавам щото тук имах мн приятели. 5 години там и вече не съм същия човек.През 2004 влязох в психиятрична клиника-шизофреник съм, биех момичета в училище (само момичета) и после мажех с кръв по прозорци или врати. Харесвах миризмата на кръв и още я харесвам.Бях пребил 4 момичета.Правих го в тоалетните след часовете и си тръгвах.На втората седмица ме хванаха и ме вкараха в оная тъпа клиника.и там си събирах кръв, обаче от моята..и мечтата ми беше да я лисна в очите на момиче,на наи красивото момиче..винаги съм мечтал за тая гледка,но без момичето да плаче искам да ме обича и да ме гледа мило. Нямах нито един приятел в периода 1999-2004 и седях непрекъснато затворен в къщи.Вече 3 години съм си в БГ и също неизлизам от вкъщи.,много често ми се иска да нарежа някое момиче и да му усештам миризмата на кръв и всичко квото има в нея колкото и гнусно да звучи..но искам да го направя въпреки последствията :evil:
kolko filmi si izgledal samooo :grin: :-P

01-15-2008, 16:07
бил съм в испания 5 години. Лятото на 1999г заминах с баща ми и братовчетка ми с автобус. Тогава бях на 11. съсипаха ме там. насилиха ме родителите да ида при леля ми и отидохме при нея. не исках да заминавам щото тук имах мн приятели. 5 години там и вече не съм същия човек.През 2004 влязох в психиятрична клиника-шизофреник съм, биех момичета в училище (само момичета) и после мажех с кръв по прозорци или врати. Харесвах миризмата на кръв и още я харесвам.Бях пребил 4 момичета.Правих го в тоалетните след часовете и си тръгвах.На втората седмица ме хванаха и ме вкараха в оная тъпа клиника.и там си събирах кръв, обаче от моята..и мечтата ми беше да я лисна в очите на момиче,на наи красивото момиче..винаги съм мечтал за тая гледка,но без момичето да плаче искам да ме обича и да ме гледа мило. Нямах нито един приятел в периода 1999-2004 и седях непрекъснато затворен в къщи.Вече 3 години съм си в БГ и също неизлизам от вкъщи.,много често ми се иска да нарежа някое момиче и да му усештам миризмата на кръв и всичко квото има в нея колкото и гнусно да звучи..но искам да го направя въпреки последствията :evil:
kolko filmi si izgledal samooo :grin: :-P


:D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :smt098

НЕ се подигравай че човека е Душевно болен :D :D :D ш земе да те изяде :D :D :D :D :D ОМГ пич хои се прегледаи