PDA

View Full Version : Относно програмата Restoration



Slave4You
01-06-2008, 09:47
Здрасти! Значи преди малко напълно изтрих всички снимки от компа :cry: ] И потърсих в интерент и намерих тази програмка и мн се зарадвах. :grin: Но имам проблем с нея. Когато почне да търси изтритата папка и като стигне до 3-4 % и ми изписва онова съобщение Restoration.exe has encountered a problem and needs to close ... и т.н. И това е всеки път ](*,) Тeзи които са ползвали програмата имали ли сте такива проблеми иии на какво се дължи? Моля ви сеееееее повече нищо няма да трия от тъпото PC :D ](*,)


Нарушение на т. 7 от правилата на форума! (от Ruthless)

Ruthless
01-06-2008, 10:00
Защо не използваш екстричката на Windows - System Restore. Ако ти е включена, влизаш в Start -> Programs -> Accessories -> System Tools -> System Restore , даваш Next -> Избираш предишния ден, преди да си изтрила снимките от календарчето и даваш там Restore или Next. Компютърът ще ти се рестартира и ще ти ги има.

Slave4You
01-06-2008, 10:37
За такова чудо не бях чувала :shock: Мнооого мерси ей сега ще пробвам;)

Slave4You
01-06-2008, 16:23
Мии като направих това и ми възстанови папките само .. но не бяха празни. След това пробвах още 1000 различби програми за възстановяване на файлове (цял ден това правя) и ми намира какви ли не глупости но тея картинки които затрих днеска ги няма. Идеи? Мнооого ви се моля там има снимки откъде ли не :cry:

RoyTheReaper
01-09-2008, 20:50
System Restore не може да възстанови изтрити файлове.

Пробвай TuneUp Utilities.