PDA

View Full Version : Кое да избера??



az17
01-06-2008, 10:01
.. Незнам кое да избера и кое по правилното решение за мен.. през последните няколко месеца ми се случиха много неща .. много лъжи .. като започнем бременни приятелки .. разбити сърца на момичета .. моето сърце .. се разби няколко пъти и всеки път казвах няма пак ще съм същия но явно вече не съм толкова силен както преди..имам проблеми в училището от утре съм на даскало и незнам.. най-добрия ми приятел е в болница .. и за всичко което ми се случва аз съм виновен.. Просто вече съм станал безчуестен.. РОдителите ми са разведени от 15 години майка ми живее в Германия и сега ми каза да отида при нея ако искам.. и аз мисля че е по добре така .. но незна да оставя всичко тук.. а пък и тя там си има семейство .. аз ходя чат пат там но все пак.. едно приятелче ми казва че по тоя начин бягам от проблемите.. а не ги решавам бил съм страхливец за да кажа какво чувствам .. искам да спра със всички неща който върша но незнам.. как не успявам имам проблеми с .. наркотиците смисъл мислех че ми е само за кефа на .. явно съм се пристрастил към кокаина .. и немога да спра е така и се побърквам не съм такъф но незнам какво стана с мен просто ми се еба майката на психиката и по тоя начин почнах да се успокоявам и явно .. съм се пристрастил.. незнам какво да правя и съм некъф омърлъшен.. КОе да избера.. плс хелпп..

.:БаЛъК:.
01-06-2008, 10:05
по добре отиди в Германия там можеш да започнеш на чисто ;-)

princesa_viki
01-06-2008, 10:11
специално за кокаина-като заминеш ако искаш и там ще си намериш.разбирам защо си прибегнал до това.повечето хора мислят че като имат проблеми това ще е решението,обаче не е.Докато се усетиш се чудиш от къде да измъкнеш пари за поредната доза.и всеки път е "за последно".хубавото е поне че осъзнаваш в какво си се забъркал.опитай се да спреш.знам колко е трудно,обаче с воля всичко се постига.
а за проблемите-защо пък ти да си виновен че приятелят ти е в болница?
и по-добре е да заминеш-там живота ще е 100 пъти по хубав. :wink:

az17
01-06-2008, 10:21
Знам го това но .. прекалено мн проблеми имах.. и така започнах малко по малко.. ами не съм се чудил откъде да намера пари поне това .. го имам и не ми беше проблем да си купувам.. аз знам кво правя но немога да се спра.. Ами приятеля ми е в болница защото преди няколко дни отивахме на диско а ние само двамата другите трябваше да са там а ние сме на по 17 и некфи 5 6 4овка ни виждат слизахме тамън от таксито и отивахме да си купим водка и тея аа богаташчетата от бояна мн ли сте отворени миналата седмица сега сте само 2-та и тоя моя фр вика оф остави ги и аз няма бе и почнах да ги псувам тея ни скочиха а ние бяхме шмъркали преди това и аз се мислех за мн силен и тяе смазаха моя приятел от бой .. а аз се разминах само с разбита уста и синио око.. Ами ок ще отида там само че ми е странно аз майка ми в годината по 3 4 пъти съм ходил там и то за няколко седмици зависи колкото искам аз но... тя си има дете мъж тфа онова и аз там да отида.. езика го знам .. ама ми е некфо странно та горе долу аз почти не я познавам.. имам си семейство тука иам си баща майка брат ..

cord
01-06-2008, 11:35
Кво да ти каа...Според мен въпреки вс по-добре е да си останеш тук щото все пак тук ти е семеиството пък и няма гаранция че като отидеш в Германия няма да имаш проблеми. Нещата могат да се оправят. Ти осъзнаваш кво е станало и стига да искаш можеш да се отървеш от кокаина. Трудно е ама не е невъзможно. В Б-я имаш и приятели и ако заминеш сигурно ще съжаляваш за живота които си оставил...или поне според мен. Все пак ти си взимаш решенията никои не може да реши вместо теб само може да те посъветва.

sladku_bebzi
01-06-2008, 11:42
Според мен трябва да отидеш в Германия, само ако си сигурен, че ще се промениш към по-добро.Ако мислиш да си пак същия не мисля, че има смисъл да отидеш и да създваш проблеми.

az17
01-06-2008, 12:41
ami ne sum siguren no prosto neizdurjam negovora samo za narkoticite prosto 6tqha da me izkliu4vat ot u4ili6te .. predi 2 meseca edno momi4e kaza 4e e bremenno ot men ... vliubih se v momi4e razbi mi surceto i mi kaza 4e si4ko e bilo luja i me e lugala .. momi4eto koeto obi4am ot 3 godini si igrae s 4uvstvata mi tu e s men tu ne e .. neizdurjam na vsi4ko tova .. ili 6te zamina ili sigurno 6te se kilna..

жижи
01-06-2008, 12:46
по добре отиди в Германия там можеш да започнеш на чисто ;-) да така е не слу6ай приятеля си по добре по4ни нов живо така 6те ти е най-добре :) успех :P

az17
01-06-2008, 14:01
ami mai i taka 6te stane ili toq petuk ili svur6va sroka i zaminavam

Sharpay
01-06-2008, 14:23
и аз съм за новото начало без лъжи без дрога.. успех

sweet_tani
01-06-2008, 14:29
Според мен трябва да отидеш в Германия, само ако си сигурен, че ще се промениш към по-добро.Ако мислиш да си пак същия не мисля, че има смисъл да отидеш и да създваш проблеми.

az17
01-06-2008, 14:57
emi a ako znaeh kvo 6e naprava tam 6te6e da e dobre .. neiskam da suzdavam tam problemi taka e.. dostatu4no tuka problemi suzdavam na ba6ta mi i na cqloto semeistvo sega i tam..

LaDy_DaQnA
01-06-2008, 15:00
ei jivotyt e pred teb podkrepqm re6enieto ti da zamine6 no pls opitai se da spre6 drogata dokato ne e stanalo tvyrde kysno iny4e 6te si razbie6 jivota totalno

princesa_viki
01-06-2008, 15:36
Знам го това но .. прекалено мн проблеми имах.. и така започнах малко по малко.. ами не съм се чудил откъде да намера пари поне това .. го имам и не ми беше проблем да си купувам.. аз знам кво правя но немога да се спра.. Ами приятеля ми е в болница защото преди няколко дни отивахме на диско а ние само двамата другите трябваше да са там а ние сме на по 17 и некфи 5 6 4овка ни виждат слизахме тамън от таксито и отивахме да си купим водка и тея аа богаташчетата от бояна мн ли сте отворени миналата седмица сега сте само 2-та и тоя моя фр вика оф остави ги и аз няма бе и почнах да ги псувам тея ни скочиха а ние бяхме шмъркали преди това и аз се мислех за мн силен и тяе смазаха моя приятел от бой .. а аз се разминах само с разбита уста и синио око.. Ами ок ще отида там само че ми е странно аз майка ми в годината по 3 4 пъти съм ходил там и то за няколко седмици зависи колкото искам аз но... тя си има дете мъж тфа онова и аз там да отида.. езика го знам .. ама ми е некфо странно та горе долу аз почти не я познавам.. имам си семейство тука иам си баща майка брат ..
знам как стоят нещата с коката...и според мен нямаш нищо общо с това че са пребили приятеля ти...та за майка ти-естествено е да не я чувстваш като "майка" обаче след като постоиш известно време всичко това вече ще премине... :wink:

MiMcHeToOo
01-06-2008, 16:20
Спри кокайна.. Само това ще ти кажа.. Дали ще заминеш или не е ТВОЕ решение.. Само коката спри, защотот където и да си, тя ще ти пречи..

az17
01-06-2008, 16:32
znam znam 4e trqbva no ne se maham nai ve4e zaradi kokaina i za tfa 4e 6murkam a zaradi 1000000 drugi pri4ini !!

crazy_lazy_girl
01-06-2008, 16:41
.. predi 2 meseca edno momi4e kaza 4e e bremenno ot men ...
ам тя сигурна ли е че е от теб?защото това е доста сериозно нещо?!?
Трябва да решите какво ще правите!!!
А относно дрогата... трябва да я спреш!Трябва да се обърнеш към родителите си за помощ,щом не можеш сам да се оправиш.
А относно заминаването ти в Германия... вече това е изцяло ТВОЕ решение.Естествено,че неможеш да възприемеш майка ти като родител,защото си живял тврде малко с нея и почти не я познаваш,но ако заминеш трябва изцяло да се промениш... трябва да започнеш на чисто!
Единственото нещо което мога да ти пожелая е УСПЕХ!!! \:D/

az17
01-06-2008, 17:05
dam be predi 2 meseca li be6e nqkude skusah s edno momi4e i tq izluga 4e e bremenna ot men nekfi gluposti .. Ne sum narkoman be pff ami 4udq se kolebaq se super mn tu iskam da zamina tu ne .. i neznam..

midle
01-06-2008, 17:41
Момче , новият живот и бягането от себе си не е начина. Вярно като заминеш ще спреш за малко ще си сам , ще имаш време да осмислиш всичко , но ще оставиш всичко тук (което е с главата надоло) и така цял живот ще оставях непритности зад гърба си! Всичко зависи от теб самия! Това дали ще спреш кокаина , дали ще спреш да се забъркваш в неприятности не зависи от никой друг освен теб! Може да звуча като учителка по психология , но начинът е да победиш лошото в теб , да мислиш пълноценно , да си кажеш "аз мога" . Всеки си мисли че когато взима наркотици е силен дуговно и е над другите , но като се замислим силните хора са тези които могат да казват "не" , могат да се контролират и да оправдават постъпките си! Докажи на света и на себе си че си човек и че можеш да се справиш със всичко това!

Ако искаш просто ей така да си поприказваме да споделиш можеш да ми пратиш скайп на лично съобщение ;-)

kifla
01-06-2008, 19:03
по добре отиди в Германия там можеш да започнеш на чисто ;-)
+1

lithium4e
01-06-2008, 21:43
според мен преди да побягнеш към Германия най-добре да се опиташ да разрешиш накои от проблемите..колкото време имаш преди да заминеш го посвети на това..дай всичко от себе си..после ще ти е по-лесно..ще знаеш,че ако решиш да се върнеш тук няма да си оставил някаква бъркотия,а всичко ще е наред..защото ако сега избягаш от проблемите,отидеш там,откажеш се от коката(в което се надявам) и после когато се върнеш тук те чакат куп нерешени проблеми,ще бъдеш подложен на голям стрес и нищо чудно отново да прибегнеш към наркотиците..затова най-добре оправи нещата или поне това което можеш и след това заминавай..успех ;)

az17
01-07-2008, 11:42
uh si4ko e basi 6ibanoto .. napro ve4e otka4am .. dneska otivam na daskalo Uj v kafeto bqh i edno momi4e ot moq klas deto mi be6e super dobra priqtelka ama mn dobre mi be6e kazala 4e me obi4a i az po4nah da q otbqgvam dneska v kafeto tq tam i az oho kak sme si4ko lafime si ex3a posle otivame v daskaloto razbiram 4e edno momi4e ot moito daskalo be6e mi fr zaedno na kafe hodehme e po4inala ot alkoholno natrqvane ili tam neka4estven alkohol.. posle taq ot moq klas mi vika s koi hodila sa ala bala razbravq6e 4e me obi4ala sa mi govori nekfi gluposti.. posle razbrah 4e momi4eto koeto obi4am 3 godini ve4e i s koeto tolko vreme sum bil i tolkova mn se obi4ame .. e v bolnica napili si nekude .. i padnala i si s4upila kraka .. i glavata i nekfi tam ne6ta .. v daskaloto klasnata mi suzdava problemi napravo si4ko se provalq i posle 6to ziam narkotici to basi ne6tata mi se slu4vat !!

slun4ice_90
01-07-2008, 14:32
Шибан живот,разбирам те :? Но,разбери,че като взимаш наркотици нищо няма да се промени нито ще ти се решат проблемите.Опитай се да започнеш на чисто всичко.Успех и дано проблемите ти се решат :wink: :)

‡-КукЛъТЪъ-‡
01-07-2008, 14:38
Кво да ти каа...Според мен въпреки вс по-добре е да си останеш тук щото все пак тук ти е семеиството пък и няма гаранция че като отидеш в Германия няма да имаш проблеми. Нещата могат да се оправят. Ти осъзнаваш кво е станало и стига да искаш можеш да се отървеш от кокаина. Трудно е ама не е невъзможно. В Б-я имаш и приятели и ако заминеш сигурно ще съжаляваш за живота които си оставил...или поне според мен. Все пак ти си взимаш решенията никои не може да реши вместо теб само може да те посъветва.
\:D/ :smt006 \:D/