PDA

View Full Version : Защо плачат момчетата



indecent
01-06-2008, 12:50
kakvo moje da nakara edno mom4e da pla4e ? a mom4eta za6to pla4ete pred edno momi4e?kakvo bi vi nakaralo da pla4ete pred momi4e?

amadeuskb
01-06-2008, 12:55
Пред момиче никога не съм плакъл даже мноо рядко ,но не пред хора.Ами нещо като филмче някоя по-така песен.

sasha_90
01-06-2008, 13:08
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.

dshiznit
01-06-2008, 13:10
Аз плаках като умря Мариса на края на 3-ти сезон на ОС.
нещо не съм у ред :-s

Invisible'Paladin
01-06-2008, 13:40
За момиче съм плакъл само 1 път и беше доста одавна....едва ли ще се повтори...иначе плача си понякога...тайничко :D

жижи
01-06-2008, 13:52
само 6те кажа 4е мом4етата пла4ат за6тото и те имат 4увства и тях ги боли ... не са без4уствени студенокръвни вле4уги все пак .... :-x може да са така наре4ения "силен пол" но и те все пак са хора нали така ?!?

HardlyAwakened
01-06-2008, 14:23
Подрекпям Жижи с 2 ръце и 2 крака :) , та за мен да кажа че живота ми е отнел много и ми дал малко ..и най-вече плача за моето момиче ..защото в последния месец се карахме и щях да я загубя..а за сега не си представям дори живота без нея..защото тя е живота на този етап за мен , и бих пожелал на всеки да се чувства така като мен ..когато аз съм с нея и се прегръщаме и усещам че имам някой който мисли за мен.. :) Просто е хубаво да имаш човек до себе си , да те разбира и помага ;-) , незнам защо някой хора намират момчетата които плачат за слаби?!? Просто малко са тези които си дават сметка за живота и не само гледат как да топнат чушката :wink: , а аз съм от хората които мислят как каде и какво ще стане за напред :-$

Fallen`Angel
01-06-2008, 14:26
Защото и ние имаме чувства..но някой не ги показват..

Alabalaportokala
01-06-2008, 14:27
Не знам какво може да накара 1 момче да заплаче. Не съм плакал от както бях малък, в смисъл като дете съм плакъл от физическа болка, падане от колело от дърво и т.н. . А пред момиче абсурд да заплача. Такова удоволствие не доставям. За момиче досега не съм плакъл, но за да заплача сигурно трябва да съм мръднал психически :D :-D

На всички ревли и ревлювци които плачат за тъпи дребни неща мога да им кажа само едно :

http://i72.photobucket.com/albums/i182/TakahiroO/EMO_kill_yourself.jpg

glezan4e
01-06-2008, 14:32
ami naistina myjete pla4at mnogo rqdko... pred men e plakal samo edin - kogato skysah s nego.. i to ne be6e to4no rev.. prosto mu se nasylziha o4ite..tova za men e iskren 4ovek.. :) ..

DiTko
01-06-2008, 15:29
Не помня от кога не съм плакал ... Често обаче ми се насълзяват очите, някой път от радост, друг път от тъга, от някое филмче ...

Не мога да си се представя седнал и неукротимо плачещ за нещо ... трябва да е станало нещо наистина гадно, за което си струва да се разплача. А от физическа болка имам чувството, че и сълза няма да пророня, колкото и да ме боли.

Но в крайна сметка и ние момчетата сме хора и няма нищо, ама наистина нищо срамно в това понякога да ни се насълзят очите или да се разплачем.

marmalad4e
01-06-2008, 15:37
защо пла4ат мом4етата...защото са 4овешки същества, които имат 4увства не по-слаби от тези на моми4етата?!? :-k

LaDy_DaQnA
01-06-2008, 15:52
Подрекпям Жижи с 2 ръце и 2 крака :) , та за мен да кажа че живота ми е отнел много и ми дал малко ..и най-вече плача за моето момиче ..защото в последния месец се карахме и щях да я загубя..а за сега не си представям дори живота без нея..защото тя е живота на този етап за мен , и бих пожелал на всеки да се чувства така като мен ..когато аз съм с нея и се прегръщаме и усещам че имам някой който мисли за мен.. :) Просто е хубаво да имаш човек до себе си , да те разбира и помага ;-) , незнам защо някой хора намират момчетата които плачат за слаби?!? Просто малко са тези които си дават сметка за живота и не само гледат как да топнат чушката :wink: , а аз съм от хората които мислят как каде и какво ще стане за напред :-$

tvoqta priqtelka e 6taslivka da ima mom4e kato teb :)

the_unknown
01-06-2008, 15:52
И момчетата плачат... И аз плача,но само като съм сам.Така ми олеква.Мисля,че е нормално.

Presley
01-06-2008, 15:56
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.
Съгласна съм

cokaina_
01-06-2008, 16:02
Подрекпям Жижи с 2 ръце и 2 крака :) , та за мен да кажа че живота ми е отнел много и ми дал малко ..и най-вече плача за моето момиче ..защото в последния месец се карахме и щях да я загубя..а за сега не си представям дори живота без нея..защото тя е живота на този етап за мен , и бих пожелал на всеки да се чувства така като мен ..когато аз съм с нея и се прегръщаме и усещам че имам някой който мисли за мен.. :) Просто е хубаво да имаш човек до себе си , да те разбира и помага ;-) , незнам защо някой хора намират момчетата които плачат за слаби?!? Просто малко са тези които си дават сметка за живота и не само гледат как да топнат чушката :wink: , а аз съм от хората които мислят как каде и какво ще стане за напред :-$

:cry: тва изказване направо ме разби... жалко е , че момчетата като теб са твърде малко...
А по темата- Ми моето момче плака веднъж пред мен. Искаше от мен малко време за да помисли за нашата връзка и аз се разплаках пред него след мене той и така...

sweet_tani
01-06-2008, 17:08
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.
:P :)

Shinigami
01-06-2008, 17:19
Кви са тия педалски изказвания бе?!
6то за мъж си ако плачеш - омг! ебаси.
да де, то в днешно време 90% са некви емота...

danny_f4e
01-06-2008, 17:21
Подрекпям Жижи с 2 ръце и 2 крака :) , та за мен да кажа че живота ми е отнел много и ми дал малко ..и най-вече плача за моето момиче ..защото в последния месец се карахме и щях да я загубя..а за сега не си представям дори живота без нея..защото тя е живота на този етап за мен , и бих пожелал на всеки да се чувства така като мен ..когато аз съм с нея и се прегръщаме и усещам че имам някой който мисли за мен.. :) Просто е хубаво да имаш човек до себе си , да те разбира и помага ;-) , незнам защо някой хора намират момчетата които плачат за слаби?!? Просто малко са тези които си дават сметка за живота и не само гледат как да топнат чушката :wink: , а аз съм от хората които мислят как каде и какво ще стане за напред :-$
ти си момче-мечта бе ... браво за това че мислиш така !!!! \:D/ \:D/ \:D/
та.. по темата ... всички плачат... момче момиче всеки плаче за нещо.... боли то физическа или душевна болка... тука няма "аз не съм плакал никога" ... или "аз не плача да не съм луд" ... айде стига глупости ... [-X и момчетата имат душа и те имат чувства ... само дето някой ги е срам да си го признаят ,че плачат от страх да не ги помислят за "женчовци" ... но поне се радвам че има такива ,които си признават :oops: :-k

AddictedToTrance
01-06-2008, 17:25
Защото могаааааааааааааааааат. :D

strastna_lyvica
01-06-2008, 17:42
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.

kriskaaa
01-06-2008, 20:10
има и по-чувствителни момчета които понякога не могат да скрият сълзите си ама колкото и коравосърдечни да изглеждат всеки плаче понякога :)

kifla
01-06-2008, 20:17
Че момчетата плачат ли??? :-x :shock:

Beb4e__to
01-06-2008, 20:21
Ее не аз тфа не го разбирам момче да плаче за момиче...смисъл донякаде е нормално наистина всеки изпитфа някфи 4увства ама и пред моми4е да пла4е тва ве4е си е унижение.. :!:

kael
01-06-2008, 20:35
когато ми е тъжно тогава плача нямам задръжки и не ме е срам да показвам чувствата си

nekav_teen
01-06-2008, 21:47
МИ когато любовта ми ми каза че спираме дотук...не се сдържах и пуснах някоя сълза пред нея..и още 1 път пак заради нея но бях сам...нормално е според мен но не вярвам че ще го направя пак пред момиче

kofti_nick
01-06-2008, 21:49
kakvo moje da nakara edno mom4e da pla4e ? a mom4eta za6to pla4ete pred edno momi4e?kakvo bi vi nakaralo da pla4ete pred momi4e?

Ами момичето ... :oops:

aLakaZam
01-06-2008, 21:52
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.

+1

lithium4e
01-06-2008, 22:33
според мен само истинското влюбване..аз съм имала приятел,който при раздялата ни плака много..а преди никога не съм мислела че изобщо би се разплакал за мен,пък кво остава пред мен..

mickelangelo
01-07-2008, 09:59
До сега не съм го правил .. но мисля че не бих го направил ( да не казвам голяма дума )

gorska
01-07-2008, 10:27
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.
Съгласна съм


И аз.
Иначе не съм виждала момче да плаче(ЧЕСТНО) и предполагам, че би ми станало много неудобно, ако това се случи.

napalm
01-07-2008, 11:36
kakvo moje da nakara edno mom4e da pla4e ? a mom4eta za6to pla4ete pred edno momi4e?kakvo bi vi nakaralo da pla4ete pred momi4e?

Нищо. (става дума за мен). Другите не ме интересуват.

amadeuskb
01-07-2008, 11:40
Щото и ние силният пол по някога плачем.Аз лично мноо рядко и ако се наложи се затварям в стаята и си кротувам.АМа според мен не ехубаво да видиш момче да плаче все едно показва слабост ...

asi_basi
01-07-2008, 11:49
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.
Съгласна съм


И аз.
Иначе не съм виждала момче да плаче(ЧЕСТНО) и предполагам, че би ми станало много неудобно, ако това се случи.


И аз сам съгласна. Ми лично съм виждала и наистина е малко гадничко. Прост о ние си знаем че и те плачкат понякога, но каквото и да е са силния пол и предпочитат когато са сами да плачат и няма нищо лошо в това :)

sLaDkA_GrEsHkA
01-07-2008, 12:26
plachat shtoto sa jivi be .... kfo kato sa mom4eta ? ebasi....

koman
01-07-2008, 12:33
plachat shtoto sa jivi be .... kfo kato sa mom4eta ? ebasi....
:)

Krem4eto
01-07-2008, 12:40
Честно казано досега съм виждала две момчета да плачат.
Единият беше мой съученик и в училищното барче плака,но незнам за какво аз дори не бях на неговата маса.
Другият беше пак един съученик,беше счупил един чин и плачеше на едни камъни,защото неговата приятелка беше скъсала с него.
Едно друго момче мой бивш,пред мен му е било супер гадно бяхме се видяли няколко месеца,след като той беше скъсал с мен...
Е това е от мене ;)

indecent
01-07-2008, 12:46
Щото и ние силният пол по някога плачем.Аз лично мноо рядко и ако се наложи се затварям в стаята и си кротувам.АМа според мен не ехубаво да видиш момче да плаче все едно показва слабост ...

a ne moje li primerno momi4eto da e negovata slabost i toi da go pokazva :?:

amadeuskb
01-07-2008, 12:50
Щото и ние силният пол по някога плачем.Аз лично мноо рядко и ако се наложи се затварям в стаята и си кротувам.АМа според мен не ехубаво да видиш момче да плаче все едно показва слабост ...

a ne moje li primerno momi4eto da e negovata slabost i toi da go pokazva :?:
Дам може ,но не сте ли сугласни ,че не е хоубаво да виждаш момче да плаче.Аз единствено сум плакъл пред приятели в детската градина щото ми счупиха къщичката :D
Иначе и мноо мой приятели ен си позволяват волността да плачат ...

Fallen`Angel
01-07-2008, 13:32
Плаках, когато се разделих с единственото момиче, което съм обичал. Стана й гадно, аз също исках да се спра, но просто не можех. Очите ми се насълзиха и.. Просто не можех да се контролирам тогава.. Едва ли е било смешно в нейните очи, защото е разбрала, че ми пука страшно много за нея и не съжалявам, че съм плакал пред нея..даже напротив - защото само тя, единствена успя да ме разплаче след толкова момичета..

Icko_pld
01-07-2008, 14:02
Mi edno mom4e poprincip moje da se razpla4e ako pluvinkata mu go narani za ne6to svarzano s lubovta im togava stava mnogo tejko i salzite si izlizat sami gadno e :-#

CrazyWitch
01-07-2008, 14:11
Общностите сред които живеем още от малки са ни втълпили, че момчетата не плачат или, че просто не е редно да го правят. Това е изблик на чувства и не бива да бъде смятано, че те трябва да са твърди и коравосърдечни, защото не е така и самите те не могат един на друг да си признаят това - момчетата също плачат. Като говоря в множествено число имам в предвид по-голямата част.

P>S> Харесвам ми когато някое момче е решило да заплаче пред мен.. Сещам се за 4 такива и бих казала, че това не ги прави по-малко мъже, а мен просто ме ласкаят зареди това, че са решили да изпуснат пара пред мен.

zarry
01-07-2008, 16:32
za6toto pove4eto m1je sa utrepki.gledat da se pravqt na golqmata rabota pred priqteli i priqtelki za da b1dat haresvani ot krasivite jeni.pravqt se na vajni na nedost1pni i po toq na4in naranqvat mn jeni,a nie jenite sme nejni s16testva i pla4em za vsqka pre4ka po p1tq si.vliubvame se v nepodhodq6ti hora i posle stradame za tqh.smeq da kaja 4e sme mazohistki.no taka e otkakto svqt svetuva....tova ne zna4i 4e m1jete ne pla4at,te s16to go pravqt no ne pred horata.poneje sa se utv1rdili kato po silniq pol i si mislqt 4e e sramno 4ovek da pla4e..no ne si mislete 4e samo nie jenite pla4em.nqma 4ovek koito da ne e izpital tova gadno 4uvstvo na ot4aqnie.....taka 4e glavite gore i samo napred

LofYou
01-07-2008, 16:35
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.

Съгласна съм .. :-|

sayer
01-07-2008, 21:59
момчетата плачат до момента в който станат мъже...после и да искате няма да видите мъж да плаче неудържимо.Колкото и да му е тежко, сълзите няма да излязат, чувствата ще си останат вътре в него.И да заплаче какво от това, няма да промени нищо и лично според мен много по-достойно е да видиш мъж, който мъжки удържа сълзите си, отколкото ревльо.

01-07-2008, 22:54
Не помня да съм плакал. Може би съм имал някакви негативни чувства и съм имал желание да заплача, но не ми се получава .. Просто не съм човек, който показва емоций .. :neutral:

iiirish
01-07-2008, 22:59
Честно казано досега съм виждала две момчета да плачат.
Единият беше мой съученик и в училищното барче плака,но незнам за какво аз дори не бях на неговата маса.
Другият беше пак един съученик,беше счупил един чин и плачеше на едни камъни

Баси просташкото изказване! Все едно слушам дете от предучилищната (а може и така да е, знае ли човек =; )

Иначе по темата: както вече казаха мъжете са живи същества, които естествено могат да чувстват. Това, че не всеки мъж може да изразява по този начин емоциите си не значи, че е безчувствен

50cent
01-07-2008, 23:11
е наречете ме безчувствен ама аз не съм плакал от 10 години -аз съм на 15 просто не ми идва от вътре

hahavteen
01-08-2008, 06:00
Az mislia 4e tova koeto kara pove4eto muje da pla4at e liybovta.I ba6ta mi sum vijdala da pla4e i pastroka mi i to vse kogato sa imali problemi s maika mi.Gadjeto mi su6to plaka mn kogato my kazah 4e ne iskam pove4e da go vijdam.Naistina ne e priatno da gleda6 niakoi da sedi i da se tru6ka ama ako vijda6 4e pla4e za6toto naistina my e tejko si e ne6to normalno.Men mi e stranno kato vidia niakoi da pla4e na pybli4no miasto nezavisimo dali e mom4e ili momi4e no ako go napravi samo pred men ne go priemam za slabost ili ligotia. :neutral:

_VIP_
01-08-2008, 11:02
zaposledno revah na nova godina. Biah pian kato gaz. Zvanah na edin blizak priatel i pochnah da mu obesniaam kolko mnogo go obicham i se razrevah ahahahahaha

miloto_girl_4e
01-08-2008, 11:10
Две момчета са се просълзявали пред мен..не са чааак ревали..
Едното .. бяхме скъсали, отидох у тях, говорихме много, бях го наранила и.. просто му се насълзиха очите, потекоха 1-2 сълзи .. наистина много кофти.. :( :(
Другото ... тръгнах да го късам и на него му стана гадно и така..
Говорите за момчетата, така сякаш нямат чувства...плачат, защото ги боли, защото ги нараняват и т.н

4you
01-08-2008, 11:17
Плакаха приятелите ми когато заминавах.Беше ужасно.Никога повече не искам да изпитвам такива чувства.Плака баща ми, когато дядо ми почина.
Плакаха едни момчета на бала на братовчед ми.Плакаха съучениците ми когато се разделяхме след 7 невероятни години заедно.

Смятам, че сълзите в очите на когото и да било са нещо абсолютно нормално.Всички сме човеци и имаме сърца.Чувства за душевната болка и сетива за физическата болка.

slun4ice_90
01-08-2008, 15:04
Миналата година,дядо ми и баща ми плакаха,когато чичо ми почина,а аз и до ден днешен като се сетя плача :-#

TheNewReligion
01-08-2008, 18:33
oo i mom4etata bili hora kolko trogva6to mom4e ako se razpla4e pred men bih mu 6ibnala edin 6amar da znae za kfo da pla4e ! OBRU6TENIE KUM VSI4KI MOM4ETA:vie ste nai-glupavite su6testva na Zemqta ! za6to su6testvuvate ?za da razbivate jivota na momi4etata suvsem estestveno ! :booooomb: ne moga da si obqsnq za6to vsi4ki ste ednakvi kolkoto i da protivpore4ite na tova !samo vun6niq vid vi interesuva nito 4uvstva vi zasqgat ni ni6to ! puuu omruzna mi ot vas
! :cry: :cry: :cry: :cry:

4you
01-08-2008, 18:40
Комплексарка...много ме дразнят такива постове :/ Оправи си начина на мислене..ако биеш момчетата, близко до акъла е, че ще си сама и ще страдаш.. :D пак казвам.. КОМПЛЕКСАРКА СИ !

kkkl
01-08-2008, 20:00
Много са нещата , които могат да накарат едно момче да плаче и повярвайте ми , за тези които знам няма значение пола...Мен лично физическа болка не може да ме разпраче , преживявал съм много счупвания , операции и други травми , много болезнени и по-малко болезнени.

TARAN4O
01-08-2008, 20:54
Да плаче не е в природата на един мъж.. Ние показваме чуствата които карат другите да плачат по-друг начин. Поне Аз ;)

Lekov
01-09-2008, 00:03
значи за последно плаках на4алото на декемжри когато момичето което още обичам ме заряза и то плаках не каде да е а в диското както си денсах и като я видях ми стана гадно :cry: макар че бяхме скъсали преди седмица но все пак и ние момчетата сме живи същщества и ни боли не сме безчувствни материи за употреба

rubi
01-09-2008, 00:17
Едно момче може да плаче по простата причина,че е човек и има чувства-може да страда също както момичетата.В това няма нищо лошо,напълно нормално е.
вЪх как ми измъкна думите от устата! :-D :-D

Evanescencefan
01-12-2008, 20:28
Аз плаках като умря Мариса на края на 3-ти сезон на ОС.
нещо не съм у ред :-snai-dobrata mi fr sa6to plaka spox az plakah Deni kato umrq v Grey's Anatomy...a ina4e i te sa hora za tva pla4at i te

•._.•No_NaMe•._.•
01-12-2008, 20:36
mn mom4eta gi e sram da si priznaqt 4e pla4at za6toto sa silniq pol i t.n no vse pak i te si imat 4uvstva i tova e napalno normalno :wink:

Iv4eTy
01-12-2008, 20:43
Плачат, поради същата причина поради която плачем ние... защото им е тъжно, тежко защото ги боли... Въпреки че понякога не ни се вярва момчетата също имат чувства, боли ги и имат нужда да се разтоварят... просто всички сме хора,всички имаме чувства...

Diggity
01-12-2008, 21:40
Плакал съм като малък заради падане от колело, ужулени колена, ръце :D За момиче НИКОГА не съм плакал поради простата причина, че съм имал 2-3 момичета на кръст хъхъхъ :smt002

Wizard__
01-12-2008, 21:49
Последно плаках когато бях на 4,защото паднах много лошо.Това беше.Оттогава не съм проронил нито сълза.

Wizard__
01-12-2008, 21:51
И искам да кажа на следващите момичета,които смятат да пишат в тази тема:

Мъжът гледа фактите,не следи емоциите.Следователно и не плаче.На никой от нас не му се е налагало да плаче,едва ли ще проплаче скоро.

sladko_dete
01-12-2008, 22:18
Най - много мразя ревливи мъже! Мъжа трябва да е мъж, а не да хленчи и да циври!

ivakavlad
01-12-2008, 22:23
веднъж съм плакал за момиче при това месец и половина (което няма да се повтори де) иначе от време на време плача ако гледам някое супер тъжно клипче като гледам "Титаник" или клато се сетя за нещо супер гадно

Victorious One
01-12-2008, 22:29
Аз не съм ревал откакто навлязох в пубертета. Безчувствен съм като камък. :D

kakaomen
01-13-2008, 11:49
Аз не съм ревал откакто навлязох в пубертета. Безчувствен съм като камък. :D
И аз така, почнах да превръщам тъгата в гняв и бия боксовата круша. :D

Drebs
01-13-2008, 12:06
Защото са ги килнали на Cs,защото са гладни,деазнам.

sweet15
01-13-2008, 12:16
Дамм плачат за това, за което всички хора плачат(момичетата нали)- плачат за несподелена лубов, за загубата на приятел, някои могат и да плачат за себе си :D:D:D (бъзикам се).. Плачат когато им е тежко и не го признават, а да види едно момче да плаче няма да е смешно, даже ще е красиво хихих

LizZz
01-13-2008, 12:23
Плакал съм като малък заради падане от колело, ужулени колена, ръце :D За момиче НИКОГА не съм плакал поради простата причина, че съм имал 2-3 момичета на кръст хъхъхъ :smt002
При мене е ТОЧНО обратното.
Дори се е случвало да плача на сън.Това беше след като скъсахме с последното ми гадже и 2-3 седмици след това се събуждам и усещам как възгавницата ми е няква влажна и очите са ми леко зачервени... :neutral:
Случва се да се разчувствам от някой филм чат-пат...

ka71nka
01-13-2008, 12:27
Няма нищо лошо в това някое момче да плаче.Тва не значи че трябва да циври за всяко нещо(все пак си има граница).Обаче рядко се случва едно момче да плаче пред момиче,защото си мисли че тва е проява на слаб характер. Ако му се доплаче за каквото и да било,го прави тайно,без никой да го разбере.

moonwarrior
01-13-2008, 16:23
нe случайно ги наричат СИЛНИЯ пол! шото ако почнат да ревът :cry: кат момичета стаа ужасно!верно е че имат чувства ,ама за мене момче което плаче е гей!просто не го приемам ,ако едно момче не може да преглътне сълзите си -какво всъщност може!
Джъст Фъкин ИМОс край!
П.С. НАЦИОНАЛНО ДВИЖЕНИЕ-МОМЧЕТА НЕ РЕВЕТЕ!
:-P

moonwarrior
01-13-2008, 16:29
веднъж съм плакал за момиче при това месец и половина (което няма да се повтори де) иначе от време на време плача ако гледам някое супер тъжно клипче като гледам "Титаник" или клато се сетя за нещо супер гадно

При мене е ТОЧНО обратното.
дори се е случвало да плача на сън.Това беше след като скъсахме с последното ми гадже и 2-3 седмици след това се събуждам и усещам как възгавницата ми е няква влажна и очите са ми леко зачервени...
Случва се да се разчувствам от някой филм чат-пат...


Аз плаках като умря Мариса на края на 3-ти сезон на ОС.
нещо не съм у ред ...



Леле майко!
Ревльовци!
:evil:

LizZz
01-13-2008, 16:36
веднъж съм плакал за момиче при това месец и половина (което няма да се повтори де) иначе от време на време плача ако гледам някое супер тъжно клипче като гледам "Титаник" или клато се сетя за нещо супер гадно

При мене е ТОЧНО обратното.
дори се е случвало да плача на сън.Това беше след като скъсахме с последното ми гадже и 2-3 седмици след това се събуждам и усещам как възгавницата ми е няква влажна и очите са ми леко зачервени...
Случва се да се разчувствам от някой филм чат-пат...


Аз плаках като умря Мариса на края на 3-ти сезон на ОС.
нещо не съм у ред ...



Леле майко!
Ревльовци!
:evil:
Леле,да ти еба майката! :-x
Казах,че се е случило ЕДИН път и само ако се е случило нещо от голямо значение за мене... Не плача когато ми падне,МА!
Това не ме прави ревльо...
Това,че ти си тъпа си е твой проблем!
Пфффф,к'во се занимавам с такива злета...Заминавай си там при `мъжкарите` и не се обаждай! :-x 8-)

moonwarrior
01-13-2008, 19:41
само не плачкай :razz:

LizZz
01-13-2008, 20:19
само не плачкай :razz:
Нема к'во да говоря...

HopeLesss
01-13-2008, 21:23
И мъжете са хора, следователно и те имат чувства и могат да бъдат наранени. Друг е въпроса, че малко момчета си признават, че плачат. Лично пред мен са плакали много момчета. Не е жалка картинка. Щом на човек му е тъжно, той си плаче, не виждам нищо ненормално и неестествено.

NaNa_SladuRana
01-13-2008, 21:54
Ми повечето момчета се сдържат. Евалата правя на останалите,които си изразяват чувствата
През мен е плакал приятелят ми .Имаше етап когато между нас нищо не вървеше,просто си мислех,че всеки ден ни е последен и един път докато го обсъждахме аз се разплаках и през сълзи му казах,че ако нещата са такива по-добре да скусаме,той пребледя и почнаха да се стичат сълзи по лицето му,казах му да не плачка,а тои ме прегарна силно. Няколко минути просто си стоехме гушнати и плачехме-беше много сладко. Вторият път пак беше нещо от сорта много ми се издигна в очите с това,точно когато мисля,че няма надежда той неволно по различни начини ми показва какво съм аз за него и ме кара да го обичам по-силно :-) :-) :-)