PDA

View Full Version : Горещия стол



Pedigree
01-06-2008, 12:16
Здравейте!

Нещо ми се върти една простотия и мисля да я споделя. 8-)
Значи под заглавието "горещия стол" имам предвид:
Искате ли да си направим такава специална рубрика за потребителите тук?На всеки два-три дена аз ще избирам човек от форума,който да отговаря на въпросите на форумците.Принципа на избирането:няма да избирам моите приятели.Просто тези,които са по-популярни тук и на които,с интерес хората ще им задават въпроси.Естествено ще ги избирам като им изпращам ЛС с текст "Искаш ли да се включиш в рубриката Горещия стол" и те ако искат се включват.Отговарят в продължение на 2-3 дена на въпроси,след това избираме нов участник и така.

Много не ме бива да обяснявам,но разчитам да го разберете. :D
Първо искам да чуя,по-точно видя мненията ви...ако ви хареса оставяме темата,ако не-http://i11.tinypic.com/879g7xy.gif

dshiznit
01-06-2008, 12:21
Хубава идеья ама да не се допускът някви тъпи въпроси без смисъл. И некфи ебавки и тнт.

FelisDirus
01-06-2008, 12:24
Тва го имаше преди или във "фън" раздела, или в "игри" и подозирам, че все още го има...

Pedigree
01-06-2008, 12:25
Естествено,че ще се избегнат ебавките и т.н.т.
Мисля,че ако има интимни въпроси или нещо подобно гостът сам ще прецени дали да отговаря,или не. :)

shadow4e
01-06-2008, 12:26
Такава тема има, но не помня в кой раздел или във Фъна или в Игрите. Имаше и интересни въпроси, които се задаваха, но там форумците номинират кой да се качи на стола.

bulgarche
01-06-2008, 12:44
Добра идея! Кой ще разпитваме първи?
Как се отговаря на въпросите? В края на 2-3-дневния срок или през целия период. По колко въпроса. Ако не се даде отговор?

Pedigree
01-06-2008, 12:54
Добра идея! Кой ще разпитваме първи?
Как се отговаря на въпросите? В края на 2-3-дневния срок или през целия период. По колко въпроса. Ако не се даде отговор?
Още съм в процес на търсене кой ще е разпънатия.
До тази вечер ще съм решила и ще напиша кой е и докога е срока за въпроси и отговори,по-точно колко ще му е мандата.
Ако искаш можеш да зададеш и 100 въпроса-няма значение.Въпросите се задават през 2-3 ден,в които ще е госта.Той сам си преценява на кой и колко въпроса да отговаря,но е препоръчително да отговори на повечето. :) Как ще се задават въпросите,давам произволен пример:

exploitedteen:На колко си години?
Аз съм БЪЛГАРЧЕ:На 18.

Беше произволен пример да подчертая. 8-)

Ако не отговори на въпросите-негова си работа.Вие ще го разпъвате,не аз. :P

FelisDirus
01-06-2008, 13:03
Не звучи зле, въпреки че вече има такива теми.
Е, в този раздел няма.

Айде, мисли коя ще е жертвата.

bulgarche
01-06-2008, 13:10
Горе-долу отговори на въпросите ми...
И стига сте давали примери с мене бе! Още няколко и ще изчерпате типичните въпроси, ако съм на стола к'во ще питата хората...дали имам "слитчерт" на звездички, черепи или каренце ли?

Къдли, щи счупя зъбите! Днес за 2 път попадам на тема в която пишеш глупости :-$

LiveFlower
01-06-2008, 13:37
iskam as,ama si znam,4e nema da me izberete 6toto ne sum 4ak tolko izvestna (pone taka mislq de) :roll:

bboy_bunker
01-06-2008, 13:37
не е лоша идеята :)

AliceSw
01-06-2008, 13:41
якоо 8-)

bulgarche
01-06-2008, 13:47
iskam as,ama si znam,4e nema da me izberete 6toto ne sum 4ak tolko izvestna (pone taka mislq de) :roll:
Е да, май не си сред популярните потребители, поне в този раздел. В останалите има хора със солидно количество мнения, които обаче никога не съм срещал.

Така пък можеш да бъдеш опозната от другите. А и авторката ще избира кой да е на стола. Може да има по еидн ден пауза, в който да се гласува за следващ потребител.

Предлагам темата да не е важна, ако слезе надолу, чевека от стола ще я качва ;)

TellMeYourName
01-06-2008, 13:53
Предлагам да гласуваме кой ще е ?

ЕPu
01-06-2008, 13:56
имаше във игрите, ама не е зле и тук да се появи такава темичка ;)
соу.. count me in 8-)

ийде верно да гласуваме вече :D

bboy_bunker
01-06-2008, 13:56
Предлагам да гласуваме кой ще е ? така е най-честно :)

Pedigree
01-06-2008, 14:04
Окей,щом настоявате ще гласуваме.Само искам да предложа да не гласувате по приятелство,защото ще е малко тъпо. :wink:

Ето и как ще гласуваме:
Сега аз ще предложа 5 потребителя от форума.
Който първи събере 6 гласа от форумците,той ще е жертвата. :P
Ето и предложенията:

•_Cuddly_
•exploitedteen
•пор
•EPu
•iliana_svoge(днеска съм добричка и ти давам шанс :wink: )


Та...гласувайте кой искате да е госта.
Не се бутайте или молете да сте вие,за всеки ще има време. :)

Pedigree
01-06-2008, 14:06
Избрах този регламент за гласуване,защото ако всеки вземе да си пише човека ще е много трудно.Все пак тук има близо 50 000 човека. :) Както казах има време за всеки :)

ЕPu
01-06-2008, 14:08
пор получава моя скромен вот 8-) :)

TellMeYourName
01-06-2008, 14:09
ЕРи

Предлага после избрания да казва юзърите , които иска да види на стола ;)

Decu
01-06-2008, 14:11
Аз за _Cuddly_ искам да разбера повече :P

shadow4e
01-06-2008, 14:12
Гласувам за Cuddly. Има още интересни неща, които могат да се разберат за нея. :)


/Следващият път експлойтед:)/.


П.п. Преди да почнем да гласуваме трябваше да питаш хората дали искат да участват. Обаче пък ака много ще се забавят нещата. Така че, ако някой не иска, вторият по брой гласове ще отговаря. Та как ще бъде? :)

П.п2. Идеята избраният да предлага новите 5 е добра.

Pedigree
01-06-2008, 14:16
Когато вече изберем кой ще е щастливеца,той ще бъде информиран с ЛС,че е спечелил и ако иска ще участва.Ако не иска-втория по точки заема мястото му. :)

bulgarche
01-06-2008, 14:17
3-ти глас за миришещото създание ;) - пор

Boot
01-06-2008, 14:19
ПОР ПОР ПОР
:grin:

AliceSw
01-06-2008, 14:21
ЕPu...винаги ми е било интересно на колко години е 8-)

bulgarche
01-06-2008, 14:21
Това е много тъпо бе! Ами ако тя не иска? Първо да има желаещи, че тогава. Не да гласуваме за един, пък да седне друг, и то не защото хората са го избрали!
Май един само е казал че иска и това е iliana_svoge

Сега обявявам че и аз бих седнал на стола. Дано другите са били питани на ЛС или по друг начин.

Може ли да гласувам още веднъж :smt001

Pedigree
01-06-2008, 14:28
Значи както казах ако тя не иска-друг ще заеме мястото й.
Окей,но ако всеки иска,темата ще се напълни с исканията,гласуванията и т.н.т.Не е ли по-добре така? :)

П.С.Все пак вие си избирате,аз просто дадох тази идея и ще се старая да пазя контрол над темата. :)

bulgarche
01-06-2008, 14:30
П.С.Все пак вие си избирате,аз просто дадох тази идея и ще се старая да пазя контрол над темата. :)
Сдуши се с някой мод ;)

air_J
01-06-2008, 14:31
Принципно съм готов да се пусна, но само ако имам някаква гаранция, че няма да ми се задават 100 въпроса, а примерно синтезирано 20-30 въпроса, щото отнема доста време и занимавка да се отговаря на чак толкова много въпроси. 8)

bulgarche
01-06-2008, 14:44
Принципно съм готов да се пусна, но само ако имам някаква гаранция, че няма да ми се задават 100 въпроса, а примерно синтезирано 20-30 въпроса, щото отнема доста време и занимавка да се отговаря на чак толкова много въпроси. 8)
Да, при положение че трябва да се отговаря с цитат или след всеки въпрос, което е невъзможно.

Защо не избрания на стола да е само един - първия? След изтичане на мандата му бива безцеремонно свалян, а той си избира свой наследник, който е съгласен да възседне на трона.

FelisDirus
01-06-2008, 14:45
Това е много тъпо бе! Ами ако тя не иска? Първо да има желаещи, че тогава. Не да гласуваме за един, пък да седне друг, и то не защото хората са го избрали!
Май един само е казал че иска и това е iliana_svoge

Сега обявявам че и аз бих седнал на стола. Дано другите са били питани на ЛС или по друг начин.

Може ли да гласувам още веднъж :smt001


Стига мрънка, забавно е, съмнявам се някой да не иска.

Pedigree
01-06-2008, 14:45
Добре,виждам че има много и най-различни желаещи.
За да не пълним повече темата с излишни постове нека всеки,който желае да участва да ми пише ЛС.Срока е до 7 януари 2008(понеделник) 15:00 часа.След това изкарвам списъка на всички желаещи и гласуваме.


Доволни?

Saymon90
01-06-2008, 14:50
Добрем, имам едно предложение - нека направим темата, както беше и предишната, за да няма объркване? От 0.00 започва гласуването и всеки си избира юзер и така 24 часа. Като свърши гласуването започват въпросите - още 24 часа. След което се гласува пак за друг и после пак въпросите и т.н. и т.н... :)

Иначе аз гласувам за Къдли ;)

bulgarche
01-06-2008, 14:56
Защо да е лесно, като може и да е трудно?

Айде пора на стола, а тя после ще си избере кой да седне! 8-)

Pedigree
01-06-2008, 15:01
Българче,последно нещата стоят така(копирвам си поста):


Добре,виждам че има много и най-различни желаещи.
За да не пълним повече темата с излишни постове нека всеки,който желае да участва да ми пише ЛС.Срока е до 7 януари 2008(понеделник) 15:00 часа.След това изкарвам списъка на всички желаещи и гласуваме.


Доволни?

__________________________________________________ ______
Така е най-добре,а също и ти имаш шанс да спечелиш :)

Това е за сега.Чакам ЛС-та.Утре след славното ми прибиране от даскало пускам желаещите и си избирате(аз няма да гласувам).

Canis_Dirus
01-06-2008, 15:07
Направете го туй нещо, че да задавам неудобни въпроси. например:
"Кой номер цици носиш? (тук се отдоваря с цифра и буквичка. например 75 В)
"Възбуждаш ли се когато си режеш ноктите на краката?"
" Сме ли на правилен път за възпитанието на децата?"

и прочее...

Ама тоз, дето седне, длъжен ли е да отговаря на всички въпроси? Щото, ако да - малко кофти.

shadow4e
01-06-2008, 15:07
От 0.00 започва гласуването и всеки си избира юзер и така 24 часа. Като свърши гласуването започват въпросите - още 24 часа.
На мен точно това не ми харесваше на предишните такива теми, защото беше от 12 часа. Доста от форумците сядат само вечер, защото през деня си имат други задължения. Поне да се даде шанс и през нощта да се отговаря. То сега тук искат по 2-3 дена. Според мен 3 са много. За мен оптималният вариант е 8 часа сутринта-8 часа сутринта /или на следващия ден или на по-следващия/.

Pedigree
01-06-2008, 15:13
Направете го туй нещо, че да задавам неудобни въпроси. например:
"Кой номер цици носиш? (тук се отдоваря с цифра и буквичка. например 75 В)
"Възбуждаш ли се когато си режеш ноктите на краката?"
" Сме ли на правилен път за възпитанието на децата?"

и прочее...

Ама тоз, дето седне, длъжен ли е да отговаря на всички въпроси? Щото, ако да - малко кофти.
Ами ако е прекалено неуден въпроса-НЕ 8-)

FelisDirus
01-06-2008, 15:19
Българче,последно нещата стоят така(копирвам си поста):


Добре,виждам че има много и най-различни желаещи.
За да не пълним повече темата с излишни постове нека всеки,който желае да участва да ми пише ЛС.Срока е до 7 януари 2008(понеделник) 15:00 часа.След това изкарвам списъка на всички желаещи и гласуваме.


Доволни?

__________________________________________________ ______
Така е най-добре,а също и ти имаш шанс да спечелиш :)

Това е за сега.Чакам ЛС-та.Утре след славното ми прибиране от даскало пускам желаещите и си избирате(аз няма да гласувам).


Това не е най-разумният вариант според мен, защото може да има дъъълъг списък, пък и идеята е не кой иска да седне на стола, а кой е най-интересен за съфорумците, на кого те искат да задават въпроси и да опознаят. Затова според мен трябва да се придържаме към първия вариант.


Българче, всичко обърка и усложни! :-x Не може да не се размрънкаш, че си недоволен 'начи.. пфууу

Pedigree
01-06-2008, 15:31
Баси обърквацията стана тука.
Българина е виновен! 8-) Сменихме сто разновидности на правилата.
Аз последно предлагам това с ЛС-тата...

bboy_bunker
01-06-2008, 15:33
_Cuddly_, тя събира само желаещите, а после се гласува от останалите кой да "седне на стола".. така, че ще е същото :)

AliceSw
01-06-2008, 15:52
ся пишете ЛС на някои модератор да ви изчисти темичката, пък аз ще пиша ЛС на автор(ката) ?!?

:-P

fake
01-06-2008, 16:17
Българче, всичко обърка и усложни! :-x Не може да не се размрънкаш, че си недоволен 'начи.. пфууу
хмм, хората са започнали да забелязват :smt001

AvaLan4e
01-06-2008, 16:33
Вижда ми се глуповато (=
Защо просто не питате по ЛС това, което ви интересува?

HexGirl
01-06-2008, 16:54
exploitedteen za nego davam glasa si

Pedigree
01-06-2008, 16:57
^четете,бре!

Последните правила,тоест правилата са:
Сега всички,които искат да участват ми пишат ЛС-та.Аз ги събирам,утре обявявам участниците и чааак тогава можете да гласувате! :)

bboy_bunker
01-06-2008, 17:33
^ и нека гласуването да е под формата на анкета, за да не стават флуудове и гласовете да се отчитат по-лесно ;)

LiveFlower
01-06-2008, 20:15
Направете го туй нещо, че да задавам неудобни въпроси. например:
"Кой номер цици носиш? (тук се отдоваря с цифра и буквичка. например 75 В)
"Възбуждаш ли се когато си режеш ноктите на краката?"
" Сме ли на правилен път за възпитанието на децата?"

и прочее...

Ама тоз, дето седне, длъжен ли е да отговаря на всички въпроси? Щото, ако да - малко кофти.axaxaxaxa e takiva vuprosi trqbva,a ne koi nomer si v daskalo i e takiva,nali vse pak e GORE6TIQ stol

bulgarche
01-06-2008, 22:24
Българче, всичко обърка и усложни! :-x Не може да не се размрънкаш, че си недоволен 'начи.. пфууу
хмм, хората са започнали да забелязват :smt001
Ей, путко, ще ти спра пак нета :D

SlAdKy_KoTi
01-07-2008, 07:21
А вие за раздел игри не сте ли чували че праите същата тема??? ](*,)

Decu
01-07-2008, 08:09
^А ти се научи първо да преглеждаш темите, пък тогава говори. [-X

HopeLesss
01-07-2008, 09:44
^четете,бре!

Последните правила,тоест правилата са:
Сега всички,които искат да участват ми пишат ЛС-та.Аз ги събирам,утре обявявам участниците и чааак тогава можете да гласувате! :)

И всеки път това ще се повтаря, когато се сменят тия на стола?!? Хора, нямате ли си друга работа??? #-o

AFT
01-07-2008, 10:36
Т'ва с гласуването е много сложно, пък и ЛС-та от желаещите... и ако Педигри случайно няма нет, цялата тема загива. :D Изберете един, на който да задават въпросите една седмица и в края на седмицата този, който са разпитвали ще каже кой е следващият гост на стола. Ама ще е и по-лесно, ако за всеки нов гост се прави нова тема, щот иначе трябва да се ровим из страниците, за да разберем кой е на стола сега. :smt003

bulgarche
01-07-2008, 11:27
Ако е спретнато няма да е така. Ще питат 10-20 човека, айде и 30 да са. Това са 2 страници. Излишни мнения се трият и за всеки нов на стола ще има по 2-3 страници.

Аз го предложих с това ставащия да избира сядащи на стола, ама нещо не им хареса

IKisseDAGirL
01-07-2008, 11:46
Може в първия пост да се изписва кой в момента е на горещия стол плюс участниците, които вече са минали, както и на коя страница започва разпитът на всеки един от тях.

Madness
01-07-2008, 12:52
:-s :-s :-s

Аре понеделник е...

‡-КукЛъТЪъ-‡
01-07-2008, 14:03
ам мне е мн лошо що пък да не се пробва :lol: 8-) :lol:

Pedigree
01-07-2008, 14:12
Срока свърши.Който е пратил ЛС,пратил.
Сега ще направя анкета и спокойно ще си изберете кой е госта.
За повече инфо-ще видите темата.



П.С.А Педигри всеки ден си има нет,а темата няма да бъде умряла стига мъъъничко да се замисляте к'во драскате. :)

Seducti0n
01-07-2008, 15:17
Оул огромни дискусии настават тук...


:arrow: Такам,идеята ми допада,дано наистина се получи нещо интересно.Искам да разбера,за какъв период от време даден юзър ще бъде на "горещия" стол? :)

Другото с което мога да съдействам е да променям заглавието на темата,в зависимост от това кой е на прицел. :-D

Давам пример за тези,които не са схванали първоначално идеята ми. :)

:arrow: "На горещия стол е Cuddly", та това е в общи линии. :)

Pedigree
01-07-2008, 15:31
Доста хора ми писаха ЛС-та с препоръките си.
Бъгнаха ме с идеи и след доста мислуване реших,че гостът ще отговаря на въпросите в продължение на 1 седмица.Естествено,ако е зает и няма възможност-може и 3-4 дни,зависи как му е удобно.
Всичко е с цел за всеобщо забавление. :)


Благодаря,че обърна внимание.И е супер така.Който си е гост-ще си го пише в заглавието. :)

Seducti0n
01-07-2008, 16:33
След дълги преговори с автора на темата,реших да я заключа.Надявам се,че за всеки един е от вас,е ясен методът чрез който ще се избира юзър за "горещия" стол.Ако все пак възникнат въпроси се обръщайте към-Pedigree. :)



:arrow: Както споменах вече,ще се страя да подържам темата в добър вид и ще сменям своевременно заглавието в зависимост от това,кой поема щафета за стола.

Enjoy! :smt003