PDA

View Full Version : Проблем с Mozilla Firefox и IE!!



cvetityy
01-06-2008, 12:25
Хей ... отдавнаа не съм влизала тук, но просто в момента се нуждая яко от помощ ... такаа .. значи уфф .... по принцип използвам Mozilla Firefox но вчера незнам какво стана и изведнъж като тръгна да я отварямм тя стига до едно никфо положение и спира .. и като се опитам да я затворя ми излиза прозореца с End Now и нали затварям .... изтрих я свалих я на нова инсталирах я но отновоо стига до същото положение ... ако можете тук да ми помогнете ще е добре ....

Другия ми проблем е след като не мога да ползвамм мозилата трябваше да си сваля IE .... аз лично не съм свикнала да работя с него и ми е леко трудно .... опитахх се да играяя игри он-лайн но не ми отваря приложението ... и тук ли трябва да инсталирам допълнителни приставки както беше с мозилата в началото и ако да помогнете как защото определено не се справям :neutral: ... (доколкото пишеше в Dowlload.bg това е последната версия)

Благодарна съм Ви ако помогнете или поне се опитате ;-)

cvetityy
01-06-2008, 12:46
Амм за ИЕ ми е трябвало някакъв флаш плеър .... оправих се с него ... така че остава ми проблема само с Мозилата!

Black-Angel
01-10-2008, 19:25
:D Проблема с мозилата е ясен просто унинстал от контрол панела и после с Registry Mechanic сканираш вс регистри по пс-то и тва е инсталваш на ново ...

01-12-2008, 00:33
Препоръчвам ти, да си инсталираш Netscape Navigator, той използва ядрото на Mozilla Firefox, и много прилича на самата лисица, така, че няма да ти е трудно да свикнеш с него, пък и си струва защото има по-гъвкав интерфейс, и е някак по-приятен. Според мен лично, това е възможно най-добиря браузър. Можеш да го изтеглиш от официалния сайт - www.browser.netscape.com/