PDA

View Full Version : С кво си промивате дупките на ушите? хаха



Madness
01-06-2008, 13:17
Не,сериозно...
Убиите ме,че съм тъпа...
Щото моите са сравнително нови,една на година и две на 2-3 месеца...
И събират някви гадости.
Със спирт не ми се ще нещо...
Кислородна вода? о.О
Сега като съм тръгнала и да ги разширявам...

А ако пък някой ми каже нещо удачно за разширяванееее :lol:
Щото преди бях бутала разни обици,ама в един момент стават 50 обици вътре и е гадно.
Освен разширител,де...
Пробвала съм с клечка от близалка,няма да повторя...

Както и да е,не ми се смейте много (:

nikinkaa
01-06-2008, 13:35
Ми аз знам само че разширената дупка се нарича "Флеш",а в магазина "На Тъмно" във Варна бях скифала обеците,с които се прави флеша.Първо се започва от обецата с най-малка дупка,а после ако искаш може да продължиш с по-големи размери :-D :-D :-D А за промивка аз използвах един спрей -Оксикорт се казва и помага горе-долу ;-) ;-) ;-)

Boot
01-06-2008, 13:51
Промивай ги с физиологичен разтвор. Лев и нещо струва половин литър от аптеката.

За разширяването... разширител си е най-добре според мен, но щом си решила може с безопасни игли или от химикалки и подобни да си изрежеш, ама изглежда ужасно.

Madness
01-06-2008, 14:22
Добреее,значи физиологичен разтвор.Мерси много (:
!~*NiKiTyYyY*~!,знам че му се вика флеш,мила :P

Едит:Тати,нали е докторче,ми намери едно шишенце от разтвора \:D/
Имам си вече ((( :

Boot,мерси пак :P

Ag
01-07-2008, 07:23
Понеже искаш флеш пък аз много им се кефя я кажи до какъв размер си стигна? (ако си почнаа да ги разширяваш че май не разбрах)

проблемна
01-07-2008, 14:11
Ооо аз мойте ги промивам с ракия :grin:

mumiikataa
01-07-2008, 14:19
еми флеша...с няколко обици,после с някоя по-дебела обица (за пъп например),после хакваш още нещо вътре,после пъхаш няква клечка...(ако е за зъби я увий малко с тиксо),после пъхни нещо с по-голям диаметър и така...успех

Ag
01-07-2008, 14:26
Ооо аз мойте ги промивам с ракия :grin:
Как с ракия бе :-x незнаеш ли че нетрябва :shock:

mumiikataa
01-07-2008, 14:37
Ооо аз мойте ги промивам с ракия :grin:
Как с ракия бе :-x незнаеш ли че нетрябва :shock:
от ушите влиза някъде другаде :lol: как звучи само :-D

проблемна
01-07-2008, 16:06
Абе до колко не трябва не знам .. ушите ми се бяха възпалили от това което козметичката ми беше казала да се мажа с него и отидох при личната си докторка каза ми да се мажа с ракия и до сега не съм имала проблем нито с една от 4 ми нови дупки .. :)

Ag
01-07-2008, 16:53
Наистина не трябва май се получавало инфекции разни блякс :wink:

проблемна
01-07-2008, 19:40
Еми не знам може и да си прав/а, но в действителност на мен адски много ми помогна :-P

LiveFlower
01-07-2008, 20:52
xmm as puk ne gi promivam :grin:

kalpazanka
01-08-2008, 08:40
Промивам ги със спирт. Допирам гутатора плътно до дупчицата и го стискам, докато не спремине от другата страна тънка струя спирт. И така няколко пъти. :)

`Death`Whore``
01-08-2008, 08:55
Мда...моята най-добра приятелка дупчи от доста години и препоръчва спирт. Казвала съм го много пъти, но не съм чувала някой да е имал проблеми от промиване със спирт, а аз имах проблеми от промиване с кислородна вода.

rakiQ
01-08-2008, 08:58
и аз искам флешове ама мн бавно протича :(

Ag
01-08-2008, 12:39
и аз искам флешове ама мн бавно протича :(
Иначе е готино :smt001

Madness
01-15-2008, 15:43
Ааааа
кой си купи флеееееш....
В тоя шибан град никъде нямаше..ама си зеххх...
Сега съм сложила едно парче от обица..сребърна е ...не е мн дебело,ама да поразшири преди да натикам самия флеш...
Няма знамение.
Много съм щастливоооооооооо
Аааа дано само пак не се пребат дупките....
Много се радвам,хора (:

IdiOtKa
01-15-2008, 17:29
хмм да ви кажа чесно аз ако ми се възпалят учите си ги мажа с Гентамицин (май така се викаше) помага супер мно ! ... то е едно такова мазничко и за 1 ден оправя ! супер яко е ..
А за флешове и идея няям , не ми харесват флешовете ...личен избор ...

anSsito
01-15-2008, 18:20
Промивам ги с спирт.. напълно достатъчно е.. :) С намокреното памуче промивам и самите обици там винчето примерно,защото се събират някфи мръсотии и самите дупки на ушите и то си се маха всичко :)