PDA

View Full Version : Искам истинска любов!



sweet_tani
01-06-2008, 13:54
Ako nqkoi moje da mi kaje koga 6te namerq istinskata si lubov i podxodq6toto mom4e za men 6te e varxa! :)

AthlonXP
01-06-2008, 13:57
Ето го и отговора :) :
Няма истинска любов, даже любов няма
sry за разочарованието 8-)

Fallen`Angel
01-06-2008, 13:57
Не ти трябва..любовта само наранява.. Ще бъдеш щастлива за определен период от време..после ще скъсате..

Те хората са казали ' The love is like a song..but there is no song without end.. '

Sisqta
01-06-2008, 14:00
Аз съм момчето за теб :D ;)

UnaBletoLoVeU
01-06-2008, 14:02
Fallen`Angel прочетох ти темата, но не винаги всичко свършва така :? и съжалявам, че при теб нещата са се стекли по този начин

А за авторката: :shock: Не сме врачки..поне едно 99,99% от нас, ама мога да пробвам да нацеля датата :arrow: 12. 10. 2012 година 8)

Presley
01-06-2008, 14:04
Не ти трябва..любовта само наранява.. Ще бъдеш щастлива за определен период от време..после ще скъсате..

Те хората са казали ' The love is like a song..but there is no song without end.. '
Всъщност не е така само с песните,а с всичко.Всичко си има начало и край.Както аэ каэвам- най-яркият пример эа това е животът.Това е положението.Но пък беэ любов не се живее.Не виэирам само междуполовата любов,а и между приятели,роднини и т.н.
А до авторката.Много си глупава,сериоэно :D

П.С:Fallen`Angel,къде ти отиде темата ,бе ? :D

Fallen`Angel
01-06-2008, 14:09
Изтрих си я, щот някой може да я разпознае :D

kobrichka
01-06-2008, 14:19
Ми ние не сме гадатели,за да ти отговорим на този въпрос.Все някога може би ще я срещнеш не знам,аз лично не вярвам в любовта,но....знае ли човек :)

trittico
01-06-2008, 14:24
...естествено , че когато най-малко очакваш :wink:

Sharpay
01-06-2008, 14:26
рано или късно ще я срещнеш 8) ще дойде когато най-малко очакваш
:arrow: и аз я чакам все още

zlateto
01-06-2008, 15:12
за сичко си има време ;) се някога ще му дойде времето :P

Nightwish_fen
01-06-2008, 15:48
Ako nqkoi moje da mi kaje koga 6te namerq istinskata si lubov i podxodq6toto mom4e za men 6te e varxa! :)
1-во не мисля че ние можем да ти кажем кога ще благоволиш да си извадиш главата от ... и да се пооглеадш.
2-ро истинска лубов само по филмите, книгите, песните търси.
поздрави

Freeminded
01-06-2008, 16:03
Разбирасе, че ще ти кажем! Тук всички сме врачки и екстрасенси, ама безплатни неща няма. Ако искаш ще ти гледам на ръка, ще ти бая, ще ти гледам на кафе, ще хвърлям боб... А и иии да... Продължавай да питаш в нета къде да намериш истинска любоф... Помагало... :-D

kofti_nick
01-06-2008, 17:36
Тва трудно се намира :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-06-2008, 17:40
Дай 10 кинта и ш'ти гледам на каквото пожелаеш - ръка, кристална топка, кафе, боб, телешко задушено със зеленчуци...

the_unknown
01-07-2008, 06:29
И аз търся истинска любов,ама в момента нямам пари и не мога да си го позволя. :D :D :D

kifla
01-07-2008, 06:53
И аз я искам ама няма!
А за намирането..то това да не ти са ти 50 стотинки ,че да ти кажем каде има ? :x

Atula
01-07-2008, 08:21
В интерес на истината има любов. Но, за да я получим трябва да сме достатъчно зрели и отговорни, за да понесем цялата й тежест. Аз досега съм се влюбвала веднъж, но любов не е имало никога и това е така, заради самата мен. Може да си мислиш, че я искаш, но по-добре поработи над себе си и разбери коя си, преди да си пожелаваш същите отговори от някой друг. Как да имаш любим, когато все още не си се научил да обичаш себе си? O:)

Niakoitam
01-07-2008, 10:17
И аз се питам този въпрос.Момче съм.Само че едва ли някои тук ще може да ми отговори.

gorska
01-07-2008, 10:26
Ako nqkoi moje da mi kaje koga 6te namerq istinskata si lubov i podxodq6toto mom4e za men 6te e varxa! :)


И аз се питам този въпрос.Момче съм.Само че едва ли някои тук ще може да ми отговори.


Ехоо??? Има ли някой или нещо в мозъците ви?! Имате ли мозъци въобще в главите си?
Кога точно... По-тъп въпрос не бях виждала.
:-x :-x :-x
КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО!!!
Мале, мале, велика простотия!

asi_basi
01-07-2008, 10:27
...естествено , че когато най-малко очакваш :wink:

Разбуирасе ! И при мен доиде точно когато най-малко я очаквах :smt007 =P~ ;), споко може да не доиде днес, утре, удругиден...може след година-2 , но ще доиде рано или късно! Бъди сигурна! :)

napalm
01-07-2008, 10:36
Ako nqkoi moje da mi kaje koga 6te namerq istinskata si lubov i podxodq6toto mom4e za men 6te e varxa! :)

Много искаш !

Niakoitam
01-07-2008, 11:24
Ako nqkoi moje da mi kaje koga 6te namerq istinskata si lubov i podxodq6toto mom4e za men 6te e varxa! :)


И аз се питам този въпрос.Момче съм.Само че едва ли някои тук ще може да ми отговори.


Ехоо??? Има ли някой или нещо в мозъците ви?! Имате ли мозъци въобще в главите си?
Кога точно... По-тъп въпрос не бях виждала.
:-x :-x :-x
КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО!!!
Мале, мале, велика простотия!

А аз пък да те попитам теб как пък разбра че нямам мозък в главата.Стига избива комплекси или ти си най-обичаната,не можеш да се отървеш от любов и не можеш да разбереш защо тия двамата тъпанари си задават тоя въпрос.Като ме видиш на живо и си поговориш малко с мен тогава имаш правото да казваш дали нямам мозък и то пък публично. Ахама.

CrazyWitch
01-07-2008, 13:24
Всяка следваща ти се струва истинска, а стигне ли се до раздяла си казваш "Лъжа рабута". Е, да ма не! :). За 19-те си скромни години съм извървяла още по-скромен любовен път - Една ученическа и една истинска любов.
Почти всеки иска това което и ти. Ако и ние знаехме къде да намерим човек с който да изживеем по още една истинска любов на екс.. грр :) Не става то така. Айде и късмет в търсенето.

gorska
01-07-2008, 13:56
Ako nqkoi moje da mi kaje koga 6te namerq istinskata si lubov i podxodq6toto mom4e za men 6te e varxa! :)


И аз се питам този въпрос.Момче съм.Само че едва ли някои тук ще може да ми отговори.


Ехоо??? Има ли някой или нещо в мозъците ви?! Имате ли мозъци въобще в главите си?
Кога точно... По-тъп въпрос не бях виждала.
:-x :-x :-x
КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО!!!
Мале, мале, велика простотия!

А аз пък да те попитам теб как пък разбра че нямам мозък в главата.Стига избива комплекси или ти си най-обичаната,не можеш да се отървеш от любов и не можеш да разбереш защо тия двамата тъпанари си задават тоя въпрос.Като ме видиш на живо и си поговориш малко с мен тогава имаш правото да казваш дали нямам мозък и то пък публично. Ахама.

Ти вземи да прочетеш глупавия въпрос на авторката(както и твоя) и си помисли какъв извод може да си направи един здравомислещ човек. Ние тук какви сме, че да знаем това кога ще се случи?! Познаваме проблемите й ли, тя ни е разказала за познатите ли, какво?
Кажи ми една причина(ако искаш и повече), за да не смятам, че въпросите са лишени от смисъл... Чакам :)
П.П.Не съм казала, че нямате мозък, а попитах дали имате. Има разлика между въпрос и твърдение, предполагам знаеш.

Niakoitam
01-08-2008, 08:07
Ako nqkoi moje da mi kaje koga 6te namerq istinskata si lubov i podxodq6toto mom4e za men 6te e varxa! :)


И аз се питам този въпрос.Момче съм.Само че едва ли някои тук ще може да ми отговори.


Ехоо??? Има ли някой или нещо в мозъците ви?! Имате ли мозъци въобще в главите си?
Кога точно... По-тъп въпрос не бях виждала.
:-x :-x :-x
КОГАТО МУ ДОЙДЕ ВРЕМЕТО!!!
Мале, мале, велика простотия!

А аз пък да те попитам теб как пък разбра че нямам мозък в главата.Стига избива комплекси или ти си най-обичаната,не можеш да се отървеш от любов и не можеш да разбереш защо тия двамата тъпанари си задават тоя въпрос.Като ме видиш на живо и си поговориш малко с мен тогава имаш правото да казваш дали нямам мозък и то пък публично. Ахама.

Ти вземи да прочетеш глупавия въпрос на авторката(както и твоя) и си помисли какъв извод може да си направи един здравомислещ човек. Ние тук какви сме, че да знаем това кога ще се случи?! Познаваме проблемите й ли, тя ни е разказала за познатите ли, какво?
Кажи ми една причина(ако искаш и повече), за да не смятам, че въпросите са лишени от смисъл... Чакам :)
П.П.Не съм казала, че нямате мозък, а попитах дали имате. Има разлика между въпрос и твърдение, предполагам знаеш.

За авторката незнам и немога да говоря,но за мен....Прочети ако искаш маааалко по внимателно поста ми и забележи какво съм казал аз.А ако съм го написал така че да не можеш да ми го разтълкуваш ей сега ще ти го разтълкувам:Казал съм че се питам САМ СЕБЕ СИ и че никой тук неможе да ми отговори,защото НЯМА КАК ДА ЗНАЕ дори аз не знам.Сега останава и да ме изкараш луд че сам си задавам въпроси и това вече ще е черешката на тортата.

П.П. Без лоши чувства.

Blab
01-08-2008, 08:17
Любов ще "срещнете", като се научите да давате.
Обичта е да се раздадеш докрай, без да очакваш нещо в замяна.

ПП:Не може да очаквате да ви глезят и дундуркат... някой да се грижи за вас...
Човек е сам на този свят, поел по своя пътека...
За да свържеш две пътеки трябва да вдигнеш бариерата и да се отместиш встрани...

ПП2:задълбах, а трябва да тръгвам...

01-08-2008, 09:09
Който търси - намира. :)

w0sh
01-08-2008, 09:51
У съседа.

miloto_girl_4e
01-08-2008, 09:58
Добре, за какво пускаш цяла тема, като много добре знаеш, че не можем да ти отговорим на този въпрос и ако получиш отговори, те ще са клишета... :? Ще я срещнеш тогава, когато си я заслужиш :!:

Beb1tY
01-08-2008, 10:09
Е ние не можем да ти кажем....не сме некфи гадатели

ani4ka_bani4ka
01-09-2008, 05:35
Ako nqkoi moje da mi kaje koga 6te namerq istinskata si lubov i podxodq6toto mom4e za men 6te e varxa! :)

аз ще ти кажа кога...
като спреш да задаваш тъпи въпроси

м/удругото не се е**вам. като стигнеш интелектуалното равнище да осъзнаеш, че да си задаваш такива въпроси е адски тъпо и няма полза от тях, ТОГАВА ще я срещнеш...

miShle
01-09-2008, 17:40
Fallen`Angel прочетох ти темата, но не винаги всичко свършва така :? и съжалявам, че при теб нещата са се стекли по този начин

А за авторката: :shock: Не сме врачки..поне едно 99,99% от нас, ама мога да пробвам да нацеля датата :arrow: 12. 10. 2012 година 8)

По-скоро нацели моя рожден ден...тогава ще ставам на 20 :D
По темата :arrow: Да ти кажа честно и аз се чудя същото и всеки 3ти човек се пита същото.Така,че ако имаше нещо което да предсказва такива неща на всички хора по света.. :grin: и на мене щеше да ми е много любопитно,ама нали няма... :neutral: