PDA

View Full Version : Едно приятелство



fuckfuck
01-06-2008, 15:13
Така.Пиша ви защото нз какво да правя вече.
Ние бяхме една малка компания-3 момичета.Но не сме на еднаква възраст.Аз съм най-малката.Познаваме се от 9 години.Което никак не малко.Така едно от момичетата Г. отиде да учи в друг град.Тогава си мислех,че ще се промени,но не стана така за мой късмет.Тя си идваше през почивните дни.Съответно тогава се виждахме.И всичко си вървеше супер.Другата година другото момиче М и тя отиде да учи в друг град.И само аз си останах тук.Виждахме се само през почивните дни.М обаче страшно много се промени.В буквалния смисал на думата стана пълен болкук.Като вс се виждахме през почивните дни само се карахме,после се сдобрявахме защото не искахме 9 години прятелство да си замине ей так...
През лятото М отиваше на село и само аз и Г си излизахме задно.След това почнахме даскало.Тогава М започна да излиза с една др компания.В тази компания са най-големите курви на нашия град.И излизаше с нас за колкото да мине номера.Но на мене ми писна ние да я викаме да излиза с нас а тя да измисля накви тъпи оправдания.Аз и го казах това,но тя ми се извини и уж се оправихме.След това пак продължи да си излиза с оная компания и тръгна с един (който й е братовчед)Като си идваше през почивните дни не се обаждаше....И така ние я зарязахме.Г и аз не искахме да имаме нищо общо с нея.И така ние само с Г си излизахме.
С нея бяхме найстина мн добри фр.Тя винаги е имала някакви проблеми,а аз винаги съм й давала перфекните съвети,но тя е един голям инат и никога не ме е смушала какво й казвам.(това тя ми го е казвала)Винаги съм й помагала,каквото и да ми коства това.Но тя не го оценяваше много.И точно заради това се скарахме.Тя искаше да излезем на кафе с един нейн бивш.Тя беше влюбена в него,а той мн гадно я прецака.И въпреки това тя искаше отново да излезе с него.А аз не бях съсгласна,защото знех,че той пак ще я нарани.Толкова ли много исках?След това тя ми каза,че аз никога не съм и помалагаи и т.н. и спряхе да излизаме.Абе се едно не сме се познавали.Разбрах,че излизала няколко пъти с М.
Но на нова година тя ми писа в скайп (мн учудващо защото ние сме скарани от 3 месеца) и ми честити новата година.Почнахме да си чатим се едно нищо не е станало...и това беше.Вчера тя ми изпрати едно от ония нещо в скайпа да изпрати това на еди си колко човека и т.н.
Но в това беше написано-цитирам:''Просто исках да ти кажа,че дори никога повече да не говоря с теб ,ще погледна напред и ще те уважавам и ще те ценя.Ти си специален за мен и си променил живота ми.....''
И ся ко?Честно казано нз какво да правя.Ако имате идей казвайте.Мерси на тези който си направиха труда да прочетат това което написах.

Sweet__Dream
01-06-2008, 15:20
Pogovori si s neq,za da si izqsnite otno6eniqta.Qvno naistina te ceni kato priqtelka,no 6tom te e naranila moje bi se strahuva da ti pi6e.Tiq poznava6 nai-dobre.Uspeh.. :wink: :)

•._.•No_NaMe•._.•
01-06-2008, 16:53
Spored men tq e osaznala 4e gre6i i naistina te ceni no ne zanae kak da ti go kaje zatova mislq 4e e nai- dobre da pogovorite

TheNewReligion
01-06-2008, 18:41
da i prosti6 koito obi4a pro6tava !

fuckfuck
01-06-2008, 19:57
Ок трябва да поговорим,но какво точна да й кажа ми е проблема.

shadow4e
01-06-2008, 21:51
Момиче, не си разваляй хубавото приятелство. Кажи й, че ти е криво, че не излизате вече заедно и че искаш пак да си се сближите. Кажи й, че държиш много на нея и е глупаво да се държите като малки деца.



Аз си развалих мое много добро приятелство/поне от моя страна/. Беше като при теб за 10 минути и всичко свърши. Само че при мен са вече 2 години и не искам нещата да се променят.

Presley
01-07-2008, 04:45
Всеки прави грешки.
Направи това,което искаш да направиш.Фактът,че си направила таэи тема,покаэва,че эа теб теэи момичета все още са важни и искаш приятелството ви да се въэобнови.поне аэ така тълкувам нещата.Ами какво чакаш ?Вмсто да мислиш и да си блъэскаш главата в стената (обраэно каэано :D ),просто потърси Г и поговори с нея.Може би гледните ви точки отностно това коя от двете е виновна ,ще се раэминат,но нищо.Обясни и ,че си и откаэала,эащото си мислила а нейно добро.Ако трябва иэвини и се.Абе недейте эаради една подобна простотия (эащото това,эа което сте се скарали си е пълна групост) да си проваляте приятелството.Глупава работа..
А отностно М.Мисля,че не вие сте я эаряэало както каэваш,ами тя сама е иэбрала да стане така.Щом е эапочнала да иэлиэа с други хора и е спряла дори да ви се обажда ,когато е в града,эначи така е решила и така и е било по-добре.Тук вече не энам..не эависи само от теб,или от Г,а главно от самата нея-М.Може би тя не е държала чак толкова на вас.Следователно няма смисъл да си хабиш нервите эа нея.Примиряваш се и толкова.
Аэ лично доста кофти неща съм преживяла с приятели.Доста кофти са ме прецаквали.Било ми е неприятно,но някак си съм го надживявала.
Но от опитът,който имам,ще те посъветвам едно.Когато има човек,който наистина смяташ эа приятел и имаш шанс да оправиш нещата-оправи ги ,а не проявявай инат.каэвам го,эащото много малко е нужно всичко да се скъса и никога да не се върне.Иэкаэването ми е доста клиширано,но е вярно.

fuckfuck
01-07-2008, 10:32
Ок,мерси ще поговорим в петък с Г.
Мерси много на тези,който писаха.

nicolepcd
01-07-2008, 10:57
Ами... май ще си е добре да запазиш приятелството си с М, а Г щом не те оценява като приятелка... не знам как може да продължаваш да искаш да сте приятелки, след като те използва... :?

fuckfuck
01-07-2008, 12:57
Ами... май ще си е добре да запазиш приятелството си с М, а Г щом не те оценява като приятелка... не знам как може да продължаваш да искаш да сте приятелки, след като те използва... :?

Само да вметна,че това че съм й давала съвети(Г.) а тя не ме е слушала не значи,че ме използва !Тя просто е един голям инат.А с М не искам да имам нищо общо.Защото мие е паднала в очите толкова много,че просто нямам думи.