PDA

View Full Version : какво ще ме посъветвате?



Angel&Devil
01-06-2008, 17:57
ami tai kato sam o6te malka i neopitna bih iskala da popitam za va6eto mnenie ta istoriqta mi e slednata: predi dosta vreme se zapoznah s edno mom4e absolutno nikakvo vpe4etlenie ne mi napravi no nz za6to po4nahme da se zaribqvame s nego no kakto kazah az ne go haresvah a toi мен qvno da i dva pati kogato ne6tata stavaha po seriozni az go odrqzah...sled tova po4ti ne se vijdahme i mng rqdko govorihme ta prez tva vreme nz kakvo mi stana no ne mojeh da spra da mislq za nego a predi vreme toi si hvana gadje i kato gi vidqh zaedno napravo nz za6to mng gadno mi stana i se pove4e i pove4e mislih za nego i на скоро toi skasa s gadjeto si i nz kakvo da pravq ot edna strana mislq 4e go haresvam se pak ne spiram da mislq za nego no pak ot druga nz kakvo mu haresvam ne mi haresva kak izglejda nito kak se darji s drugite no mi haresva kak se darji s men i kogato go vida sarceto mi po4va da bie po barzo i sega nz kakvo da pravq dali da se opitam da go spe4elq otnovo,no pak ako se razkolebaq i re6a 4e vsa6tnost ne go haresvam i samo go narana tva ne6ta da go prava no pak mi i omrazna da ne spiram da mislq za nego kakvo da prava spored vas? :-k

marmalad4e
01-06-2008, 18:18
защо не опиташ с него, стига и той да го иска? нищо не ти пре4и да пробваш..все пак няма са се жените, 4е да му мислиш толкова :wink:

Oriqna
01-06-2008, 18:21
Ако още не си го изпуснала съвсем хвани се с него ако не ти хареса късаи го и това е то само ще си покаже :grin:

Sisqta
01-06-2008, 18:43
Хващай го и да не ти пука кфо ще става после :) :smt006

kifla
01-06-2008, 18:46
Само нещо не разбрах.. той сега има ли си гадже още?
Защото ако си има ще е много гадно да ги разделиш,ако евентуално той още те харесва.А вече ако няма и си е сам няма нищо лошо например да го заговориш,да го питаш как е ,дали иска да отидете на кафенце нещо :smt016

ivetoOo
01-06-2008, 22:12
awe vzimaite sa i sa obi4aite 4e mi pisna samo razdeli tuka be ](*,) :razz:

antistupida
01-06-2008, 22:37
Vi6 sq perdahino nem ako pita6 toi ako e maj na mqsto sq i da otide6 nqma da ta vzeme.

jotitu
01-06-2008, 22:42
според мене ти е мъчно, че няма кой да ти обръща внимание :cry:

gnmzl
01-06-2008, 22:46
hem te boli hem te surbi. kato ti e xaresvalo kak se durji s tebe zakvo si go skusala. bii si glavata sega.

Presley
01-07-2008, 04:30
Ти просто не энаеш какво искаш.Невъэможно е ние-група непоэнати,да ти кажем какво да правиш.Сама прецени какво искаш.Доколкото виждам эа момента не энаеш,эа това опитай да остановиш.Както каэа човекът преди мен-хем те сърби,хем те боли.Така не става.
А и нещо друго.Според мен просто си раэвила чувството эа притежание.Тоест когато сте се эарибявали и той ти е тичал подир гъ*а ти е било хубаво и така си свикнала.Но в един момент го отряэваш и на него му писва.Хваща си приятелка и ти осъэнаваш ,че вече не е твой и не можеш да си го въртиш на пръста.Става ти гадно и эапочваш да се драэниш.Оттам вече решаваш,че имаш чувства.А всъщност нямаш :D Не энам де,това е моята версия.
Прави каквото решиш.
И най-добре на първо място помисли как да се ограмотиш.

antistupida
01-07-2008, 04:45
ebati cirka kakva misirka!