PDA

View Full Version : Гризане на кожички??



laino7o
01-06-2008, 18:15
ei hora q mi kajete predi postoqnno si grezeh koji4kite okolo noktite i pr1stite mi stanaha spr gadni
aide kajete mi sega s1m sprqla da go praq ot oklo sedmica i s1m tr1rdo re6ena da ne gi griza poe4e, ama kak da si gi napravq po-hubavi, smis1l da zazdraveqt po-b1rzo???? nqkfi kremove, narodna medicina?? predlojete ne6ty

Oriqna
01-06-2008, 18:24
За да ги направиш меки и хубави в avon предлагат доста кремове за ръце кожички и тнт или просто си купи някои др хубав крем за ръце на nivea или друга марка и ги мажи :)

проблемна
01-06-2008, 18:28
ауууууу имам същия проблем :( само дето не мога да спра да ги гриза :shock: леле предложете нещо ?! Ти как спря .. освен със силна воля :(

mumiikataa
01-06-2008, 18:34
ауууууу имам същия проблем :( само дето не мога да спра да ги гриза :shock: леле предложете нещо ?! Ти как спря .. освен със силна воля :(
иди в козметичен магазин и попитай дали имат.мисля че има,щом против гризане има и за кожички трябва да има.

Sisqta
01-06-2008, 18:36
И аз имам кожички ама греза ако са големи само иначе малките не ги закачам :)

mumiikataa
01-06-2008, 19:27
аз като съм нервна не си гризя кожичките,аз направо си гризя кожата около ноктите.ужасен навик.

Reed
01-06-2008, 19:51
ауууууу имам същия проблем :( само дето не мога да спра да ги гриза :shock: леле предложете нещо ?! Ти как спря .. освен със силна воля :(
И аз така..
Сега супер много ме болят пръстите... :P

koman
01-06-2008, 20:02
пущиняци .. самоизяждаме се :D и аз съм така ама вече поспрях мажа ги с тоя крем на avon един син . при мен помага :)

jotitu
01-06-2008, 22:30
хаха точно това правех и видях темата :D лош навик от вртори клас ми не не мога д асе справя :P

Ag
01-07-2008, 07:08
аз като съм нервна не си гризя кожичките,аз направо си гризя кожата около ноктите.ужасен навик.
и аз така или като нямам кво да прая :shock:

проблемна
01-07-2008, 10:43
ахахах и аз като нямам кво да правя почвам да си ги гриза и като съм нервна :) направо отвратително :-o

RiseGirl
01-07-2008, 10:46
о не аз ноктите и кожичките не си ги гризкам :-D :)

laino7o
01-10-2008, 18:15
ауууууу имам същия проблем :( само дето не мога да спра да ги гриза :shock: леле предложете нещо ?! Ти как спря .. освен със силна воля :(
emmm s ni6ty drygo ne stava, te moite napravo sa izd1lbani ot qdene.... udas e prosto, ama ve4e me e qd da gi gledam i si kazah krai, ama ot vreme na vreme.. s1vsem malko si d1rpam po nqkoq koji4ka de, ne moga izvedn1j da spra izcqlo...

ama te stoqt spr 4erveni pr1stite okolo noktite mi, v1preki, 4e o6te predi sedmica sprqh da gi griza...koga 6i sa poopravqt???

ani_sweet
01-12-2008, 08:19
Auuu kakvi problemi imah i az kato malka s tezi koji4ki,i noktite si qdqh daje.Na6te vse me nakazvaha,ama na dete kakvo da se obesnqva,4e ne e hubavo 8) I kato pootrasnah ve4e vzeh da se zagljedam v rucete na kaki4kite,vikam si "i az moga" malko volq,pusnah si manikuri,haresa mi i prosto kato vidi6 rezultata sam se otkazvash.Pone pri mene taka stana,e sega se slu4va i az da si zahapq nqkoq i dr koji4ka,ama to bezgre6ni hora nqma :D

Nadelina
01-12-2008, 08:27
ауууууу имам същия проблем :( само дето не мога да спра да ги гриза :shock: леле предложете нещо ?! Ти как спря .. освен със силна воля :(

Namaji si neshto gorchivo okolo noktite ili neshto s gadna mirizma... i kato trygnesh da gi grizesh da te otblyskva...

A otnosno temata... maji si s nqkakav krem.. nezavisimo kakav e... te she omeknat i she ti zazdraveqt...

laino7o
01-12-2008, 10:06
ауууууу имам същия проблем :( само дето не мога да спра да ги гриза :shock: леле предложете нещо ?! Ти как спря .. освен със силна воля :(

Namaji si neshto gorchivo okolo noktite ili neshto s gadna mirizma... i kato trygnesh da gi grizesh da te otblyskva...

A otnosno temata... maji si s nqkakav krem.. nezavisimo kakav e... te she omeknat i she ti zazdraveqt...

hmm tova s gor4ivoto pri mene ne mina.. :( vone6e nqkfo lekarstvo po gadno i ot laina i gor4e6e spr mn i az pak s pr1sta f ustata... :{{{

LofYou
01-12-2008, 10:15
Тез кремове на Avon са хубави аз лично съм доволна ;-)

проблемна
01-12-2008, 11:05
Еее да ви се похваля вече се поспрях и аз :grin: ох дано да издържа по-дълго, но определено се забелязва разликата ..

Buhtaaa
01-12-2008, 18:51
незнам за ва ама баща ми казва неизбежен случай какви ли не наказания съм имала напраоо срам и позор ... ту спирам ту почвам .... ама и аз като мама (щото и тя такъв навик има) като ходим на маникюр и нали нарисувани ноктите джиджи миджи .... тъй и гледам красота и ма е страх да дръпна нещо че да не стане грозно :-D а пък то зависи ... има лакове такива проачни които имат горчив вкус такова .... то и за тея дето си гризят ноктите ... а за заздравяване крем за ръце ... те повечето не вредят може и от 70 ст да е .... стига да овлажнява за 3 дена може да стане супер ако ги мажеш нон стоп ;)

colymoly
01-19-2009, 13:56
малко странно ама съм чувала, яе някой се мажат с лютиви чушки :razz: или някакви кремове може да използваш :-o

sweetsunshine
01-19-2009, 21:14
Auuu kakvi problemi imah i az kato malka s tezi koji4ki,i noktite si qdqh daje.Na6te vse me nakazvaha,ama na dete kakvo da se obesnqva,4e ne e hubavo 8) I kato pootrasnah ve4e vzeh da se zagljedam v rucete na kaki4kite,vikam si "i az moga" malko volq,pusnah si manikuri,haresa mi i prosto kato vidi6 rezultata sam se otkazvash.Pone pri mene taka stana,e sega se slu4va i az da si zahapq nqkoq i dr koji4ka,ama to bezgre6ni hora nqma :Dох и аз като бях малка много си гризях ноктите и в училище даскалката все ме плясваше през ръцеете :-D сега съжалявам защото съм ги глизяла до дъно,че и повече :shock: обаче от 4 клас не си ги гриза(сега съм 8) сега даже са ми покрити с гел и са си мноого хубави,Счупиха се и са малко къси,но найстина човек като види резултата от един хубав маникюр се отказва от гризането на ноктите :P

Иначе за кожичките има едно на Пърфект което е някакво горчиво масло,ама не съм сигурна за кожички ли беше или за нокти :-D все пак във всеки козметичен магазин ще ти препоръчат нещичко :)

SUSSIE
01-19-2009, 21:36
малко странно ама съм чувала, яе някой се мажат с лютиви чушки :razz: или някакви кремове може да използваш :-o

Точно и аз бях чувала за лютите чушки . Може и някакви лепенки да си лепиш около пръстите , може да не са много вкусни ама поне ще си спасиш пръстите преди да си стигнала до кокъл :::