PDA

View Full Version : Мисля, че нищо не е станало, но все пак си кажете мнението..



roska
01-06-2008, 18:20
Zna4i az sam momi4e na 23 sam i s priqtelq mi dnes pravihme seks bez prezarvativ.i taka kogato toi svar6i taka de predi da svar6i se otdrapna i e siguren 4e ne se e izpusnal v men...no posle na prasta mu kogato stana za da se iz4isti i da se izprazni nqkade vidq 4e ima sperma po prasta a i bqh vlajna otstrani okolo vlagali6teto.toi e sig 4e ne e svar6il v men no vie kak msiloite trqbav li d apiq postinor ili ne e stanalo ni6to.molq vi kajete si menieto.:(napravo 6te se pobarkam....neznam 6to re6ihme da go pravim taka,znam 4e e glupavo ne e nujno da mi go kazvate iskam da si kajete mnenieto molq vi ot sarce da kajete kakvo mislite i dali utre da si vzemam postinor i vaob6te pomognete kajete kakvo da pravq..i pitaite ako ne6to ne vi e qsno :-# :-# #-o

Sisqta
01-06-2008, 18:35
Абе да ти кажа най-добре пий пустинор или ексапел,дане после да съжеляваш дето не си дала 10 лв за хапчета.. #-o

marmalad4e
01-06-2008, 18:36
иди на лекар и той ще ти каже има ли нужда да се предприема нещо или не..така само ще гадаеш

miloto_girl_4e
01-06-2008, 18:40
Няма смисъл да си тровиш организма, без да е станало нищо :!:
Като те е страх да правиш секс без презерватив, еми прави го с :!:
Постинор отдавна не произвеждат, сега алтернатива му е Ескапел - струва около 25лв.

ubuntu
01-06-2008, 18:41
ЪЪъъъ? на 23 или по скоро на 13..... подобни глупости на тази възраст а приятеля ти малоумен ли е или просто е много малоумен за кво чака последния момент ....? нз а си мислех че само малките са зле ... а приятеля ти на колко е 15???? :shock: #-o [-(

lwsu
01-06-2008, 18:46
и аз мисля че е глупаво, пий ескапел да не му мислиш и като идеш да си го купуваш, вземи и няколко презерватива :idea:

Sisqta
01-06-2008, 18:53
Как пустинор да не произвжедат като скоро една фр си купи !

miloto_girl_4e
01-06-2008, 18:59
Как пустинор да не произвжедат като скоро една фр си купи !


Аз такова инфо имам :!: Така са ми казвали по аптеките, така съм чела и из интернет :!:

roska
01-06-2008, 19:04
mi da na 23 sam i kvo....i molq bez napadki...nemislq e e glupost i nemsislq 4e toi ne e mislil ili kakvoto i da bilo.prosto pitam ima li vamonost sled kato e svar6il no ne v men i primerno kato si go e hvanal i nali e ostanalo po prasta mu i se e doprql do men da stane ne6to,6toto sam na 100 pocenta ubedena 4e ne e svar6il v men 6toot i toi i az 6tqhme da usetim a i toi si e dostata4no opiten prosto popitah kvi sa vazmojnostite


a ina4e za postinor i az bqh 4ula no mislq 4e vse o6te se prodava:)

TheNewReligion
01-06-2008, 19:15
illll ti si izvratena ! ve4e ne si teenagerka kakfo ni zanimava6 na s malkite s seksualnite ti prejivqvaniq :?

roska
01-06-2008, 19:41
drugi mneniq po temata #-o

aLakaZam
01-06-2008, 20:39
Консултирай се с лекар, не може такива решения да ги взимат некомпетентни дечица от някой форум #-o

Povlekan
01-06-2008, 20:44
mi da na 23 sam i kvo....i molq bez napadki...nemislq e e glupost i nemsislq 4e toi ne e mislil ili kakvoto i da bilo.prosto pitam ima li vamonost sled kato e svar6il no ne v men i primerno kato si go e hvanal i nali e ostanalo po prasta mu i se e doprql do men da stane ne6to,6toto sam na 100 pocenta ubedena 4e ne e svar6il v men 6toot i toi i az 6tqhme da usetim a i toi si e dostata4no opiten prosto popitah kvi sa vazmojnostite


a ina4e za postinor i az bqh 4ula no mislq 4e vse o6te se prodava:)

А БЕ ВИЕ И НА 23 ЛИ СТЕ..... НЕГРАМОТНИЦИ... :evil:

DIVINE_TIME
01-06-2008, 20:46
mi da na 23 sam i kvo....i molq bez napadki...nemislq e e glupost i nemsislq 4e toi ne e mislil ili kakvoto i da bilo.prosto pitam ima li vamonost sled kato e svar6il no ne v men i primerno kato si go e hvanal i nali e ostanalo po prasta mu i se e doprql do men da stane ne6to,6toto sam na 100 pocenta ubedena 4e ne e svar6il v men 6toot i toi i az 6tqhme da usetim a i toi si e dostata4no opiten prosto popitah kvi sa vazmojnostite


a ina4e za postinor i az bqh 4ula no mislq 4e vse o6te se prodava:)

Аз не мога да повярвам,че човек на 23 години може да се съмнява в такива неща ... Нито пък,че човек на 23 години,вече пълнолетен и уж отговорен,вместо да иде на доктор като толкова паранои си е вкарал,ще влезе в този форум и ще пита .. уквално деца. Щото една голяма част от потребителите са под 16... :?

Povlekan
01-06-2008, 20:47
mi da na 23 sam i kvo....i molq bez napadki...nemislq e e glupost i nemsislq 4e toi ne e mislil ili kakvoto i da bilo.prosto pitam ima li vamonost sled kato e svar6il no ne v men i primerno kato si go e hvanal i nali e ostanalo po prasta mu i se e doprql do men da stane ne6to,6toto sam na 100 pocenta ubedena 4e ne e svar6il v men 6toot i toi i az 6tqhme da usetim a i toi si e dostata4no opiten prosto popitah kvi sa vazmojnostite


a ina4e za postinor i az bqh 4ula no mislq 4e vse o6te se prodava:)

Аз не мога да повярвам,че човек на 23 години може да се съмнява в такива неща ... Нито пък,че човек на 23 години,вече пълнолетен и уж отговорен,вместо да иде на доктор като толкова паранои си е вкарал,ще влезе в този форум и ще пита .. уквално деца. Щото една голяма част от потребителите са под 16... :?

+1 тази е на макс 15......

kael
01-06-2008, 20:47
на 23 години мама ме е носила в корема си :D споко надявай се да няма близнаци :razz: чесно ......... нямате ли си "adultproblem" >>>20+<<< 8-)

Atula
01-06-2008, 22:08
23??!! И правите секс без презерватив и спичате-- а аз мислех, че хората се развиват бързо. Пий противозачатъчни и недей да спичаш. И да, купи си Ескапел.

Schatz
01-06-2008, 23:31
Напротив, има за какво да се притесняваш. Дори само около влагалището да е свършил е възможно да забременееш. Туй нещо сперматозоидите са доста подвижни... и издръжливи. Че за да стане още по-хубаво, по време на секс мъжкият полов член, другия яче пенис наречен, изпуска смазка, в която често се съдържа малко количество сперма. Тъй че забременяване е реално възможно и без свършване. ;-)

И да, предполага се, че на 23 вече знаеш тези неща. 8)

panther
01-06-2008, 23:47
Postinor nqma po aptekite, eskapela e okolo 25 kinti. Ako e nachaloto ili kraya na cikyla moje da propusnesh, ako e naj-opasnoto vreme za zabremenyavane - tam veche ti si precenyash - dali da riskuvash ili da piesh hapche i da spish spokojno.

LedenaStrast
01-07-2008, 00:48
и като е на 23 какво??? да не мислите, че хората над 20 са безгрешни??? и на 30 да станете пак не сте в "безопасност"!

Пий Ескапел

Zarazata
01-07-2008, 06:33
и като е на 23 какво??? да не мислите, че хората над 20 са безгрешни??? и на 30 да станете пак не сте в "безопасност"!

Пий Ескапел Ами не са безгре6ни ама на 23 и да пита такива работи при положение 4е в този форум пове4ето нямат дори 15 години ...... трябва да е обратното тя да дава съвети понеже е по голяма и има пове4е опит пак са отклоних :) По темата: Пий Ескапел макар 4и не е никак полезно

WaKo
01-07-2008, 07:28
Абе мацка какво се шашкаш - ми нормално да си мокра отдолу след секс - то влагата не стои само във влагалището. Ама без да се обиждаш - бива ли да си на 23 и така да се панираш за такива работи - просто ме съмнява да си на толкова - аз съм на 22 почти честно да ти кажа не познавам мацка на моите години, която да не е запозната с тия работи. Щом приятелят ти е свършил отвън значи няма проблем, ама щом явно не го бива много-много по контрола по-добре занапред си го правете с презерватив, за да нямате главоболия

roska
01-07-2008, 17:59
mi kvo kato sam na 23 izvinete ne sam po4nala poloviq si jivot tolkova rano.parviq mi pat be6e edva minalata godina.sajelqvam 4e zadavam vapros i za bezpokoistvoto na tezi koito mi otgovoriha blagodarq
a i pih eskapel :)