PDA

View Full Version : До миналогодишните осмокласнци



miloto_Pilence
01-06-2008, 19:17
Миналогодишните осмокласнци (сега деветокласници), който са кандидатствали след 7-ми клас, са имали изпит по английски език с края на годината. Къде се вписваше тази отценка тогава? Нашата госпожа казва, че почти всяка година е различно, но е възможно отценката да се зачита така както се е зачитала миналата година, за това питам, щото много ме е срах.

slavito007
01-06-2008, 19:27
[b]Ами да ти кажа... изобщо не съм се замислял. И идея си нямам за какво ми е тая оценка :(

blueberry_14
01-06-2008, 19:37
в моето училище ги писаха като текущи оценки в графата по писмен английски език, обаче наистина всяка година е различно

Hot_Chocolate
01-06-2008, 19:41
в моето училище ги писаха като текущи оценки в графата по писмен английски език, обаче наистина всяка година е различно
и при мене беше тъй

zloto
01-06-2008, 20:09
Мда, оценките са текущи... аз държах изпит по друг език, но предполагам че навсякъде е така...

Devilsplaymate
01-06-2008, 20:24
Не спичай. Оценката е текуща, изпита е елементарен. Ъ, не знам какво толкова ни плашиха, че ще е с външно оценяване, но на нас госпожите ни го проверяваха.

miloto_Pilence
01-06-2008, 21:21
Дано е така както казвате :))) Защо ли на мен не ми се струва толкова елементарно или просто нашата даскалка много ни сплашва? :?

BlueCat
01-07-2008, 07:54
Във всяко у-ще е различно. При нас оценката я писаха в текущите, но втория срок не сме правили класно. Г-жата ни смяташе изпита като класно. Ако си учиш усърдно цялата година, ще имаш поне 4. При нас някъде половената клас имаше двойки, щото не учеха...

nicolepcd
01-07-2008, 11:01
Ми аз сега съм 8-ми, но класната ни каза, че ще се вписва като текуща оценка, която едва ли ще повлияе много на останалите, защото тя каза, че ще изкараш това, което горе-долу си имал през годината :wink:

Diggity
01-07-2008, 11:52
Абе, ходи в някакъв техникум в който се влиза с диплома :-|

dan4ety
01-07-2008, 12:59
Дано е така както казвате :))) Защо ли на мен не ми се струва толкова елементарно или просто нашата даскалка много ни сплашва? :?

И нашата сега така ни сплашва, за да учим, обаче едва ли ще е трудно. Аз миналата година (края на 7-ми клас) също минах през такъв изпит (от 5-ти клас съм в ПМГ и след 7-ми си държах изпит, за да вляза в специализирана паралелка :) ) и тогава ни сплашваха, ама вече знам какво е и само изпита ще е различен (може би по-труден, но не ми се вярва). Иначе ще е абсолютно същото, според мене. Оценяваха ни госпожите от училището, но трябва да имаш поне 3, защото 2 не звучи добре :-D Пише се като текуща оценка. Обаче те са 2 изпита (поне аз през 2 бях минала след 7-ми клас) устен и писмен. И мисля, че тая година ще се пише оценката от устния в графата Английски-устен, а писмения - в Английски-писмен. :) :smt001

sexa_na_kompleksa
01-07-2008, 14:27
На нас ни ги писаха като обикновена оценка в дневника. Госпожата не ги взе много впредвид.

twix_91
01-07-2008, 14:35
Нашата госпожа ни ги писа като текущи и на някои с по-високи оценки на изпита им повиши малко повече успеха за годината. Не се притеснявай как ще мине изпита.Голямо преписване надна 8-) много на заблеени се правиха тез дето ни пазеха :D

iveto_love
01-08-2008, 21:38
миии аз държах 3 изпита по френски през годината имах само петици и шестици и на изпитите ест получих 5.83 общ успех и за годината имах 6,но една съученичка и тя като мен имаше петици и шестици и на изпитите получи 4.50 .тя също заслужаваше 6 за годината но госпожата и писа оценката от изпита за годишна.и така оценките от изпита бяха нашите годишни оценки. :D

zloto
01-09-2008, 06:05
При моя клас имаше 10 шестици, а общия успех от изпита беше 5 и нещо... според мен не е много трудно...