PDA

View Full Version : как да обезболя кола маската на триъгълника?



lithium4e
01-06-2008, 20:01
как да обезболя кола маската на триъгълника?

т.1 от Правилника!

Модерирано от sh3_1s_7h3_0n3

DIVINE_TIME
01-06-2008, 20:02
С упоийка ? Май няма начин .. :?

ubuntu
01-06-2008, 20:19
Питай козметик темажат с нещо ама винаги забравям да питам кво е ... и не че изчезва болката просто не е толкова ужасна ... :?
И си вземи един горещ душ преди тва кожата омеква и порите се разширяват по лесно излизат гадинките... всички твърдят че от студа боли по малко но аз твърдя обратното ..... :wink: ;-) :arrow:

amatorium
01-07-2008, 11:27
Az tam gi maham s pinseta. Otnema malko povechko vreme, no rezultata si e mnogo dobur. O:)

WaKo
01-07-2008, 11:31
Лидокаин спрей - пръскаш и би трябвало да изтръпне поне до известна степен , ама не вярвам да обезболи изцяло ;-)

Kanela
01-07-2008, 11:45
Оуу...сама ли си я правиш :shock: :shock: :shock: ..
На козметик слагат бебешка пудра,за да е напълно сухо.Дърпа се много силно и много рязко.И пак боли малко ...
После се маже с бебешко олио

indecent
01-07-2008, 11:57
a ne vi li e sram da hodite na kozmetik i da se sybli4ate :?:

indecent
01-07-2008, 11:57
a ne vi li e sram da hodite na kozmetik i da se sybli4ate :?:

ubuntu
01-07-2008, 12:51
a ne vi li e sram da hodite na kozmetik i da se sybli4ate :?:
Че от кво да ме е срам като че ли не е виждала х*й :?:?:? :| :wink: ;-) :arrow: :roll:

Atula
01-07-2008, 12:55
a ne vi li e sram da hodite na kozmetik i da se sybli4ate :?:

От какво да ме е срам, ние с моята козметичка сме си станали приятелки.
Боли ама за малко и после цял месец кеф. Сама не искам да си правя опити. =D>

CragHack
01-07-2008, 13:05
Най-добре наистина е с пинсета. Първо - болката е много по-малка. Второ е много по-качествено. И най-добрата кола маска пак предизвиква пъпчици тук-таме, има скъсани косъмчета....

При пинсетата няма такова нещо, само трябва да свикнеш как да ги скубеш с пинсетата. Движението е първо леко навътре и след това рязко дръпване. Един вид като засилка.

Интересното е, че така може даже да си направиш и прическа там долу - примерно очертаваш с химикалка прическата която искаш и след това скубеш само отстрани.

Да знаеш, че момчетата много харесват малки закачливи прически там долу.

VinagiSumAz
01-07-2008, 15:49
ei za pinceta do sega ne se bqh se6tala ne e lo6a ideq no sigurno pak 6te boli dosta... kakto s epilator... az dosega samo s kremove gi mahah ama izdyrja samo dva dni

DIVINE_TIME
01-07-2008, 16:01
ei za pinceta do sega ne se bqh se6tala ne e lo6a ideq no sigurno pak 6te boli dosta... kakto s epilator... az dosega samo s kremove gi mahah ama izdyrja samo dva dni
Добре ама.. Това колко време ще отнеме?? Това не са 5 косъмчета като при веждите ... :-o

CragHack
01-07-2008, 16:21
Е, да - отнема време. Ама не се прави всеки ден. Пресметни колко време ще ти трябва за козметик С ПЪТЯ ЗА ОТИВАНЕ И ВРЪщАНЕ. Няма да е голяма разлика, така че...

Atula
01-07-2008, 16:43
Е, да - отнема време. Ама не се прави всеки ден. Пресметни колко време ще ти трябва за козметик С ПЪТЯ ЗА ОТИВАНЕ И ВРЪщАНЕ. Няма да е голяма разлика, така че...

:shock: Нечувано. Вие не знам как сте окосмени там долу, ама с пинсета не можете се спражи. Интересно колко от вас се занимават с гимнастика и ще могат да се стигнат до най- закътаната част.. Не знам епилация на триъгълника на кое казвате, но козметичкатамаха всичко за 10 минути. А с пинсета има да се скубете два дни. И ще си докарате болки в гърба. ](*,) ](*,) ](*,)

twix_91
01-07-2008, 17:11
Ами на козметик май малко по-малко боли.Аз сама не си правя щото ми иде да пищя :-D

glezenata
01-07-2008, 17:30
az pak si hodq na kola maska,verno boli ama te majat s bebe6ki gluposti i e mn qko posle.a i v kraina smetka si pzonavam kozmeti4akat tq e mn pe4ena maldi4ka i si lafim seki pat.......verno 4e boli no ako hodi6 vednaj v meseca e dobre ne boli izob6to :)

aLakaZam
01-07-2008, 19:46
az pak si hodq na kola maska,verno boli ama te majat s bebe6ki gluposti i e mn qko posle.a i v kraina smetka si pzonavam kozmeti4akat tq e mn pe4ena maldi4ka i si lafim seki pat.......verno 4e boli no ako hodi6 vednaj v meseca e dobre ne boli izob6to :)

Е последно боли или не боли :?

the_unknown
01-07-2008, 20:29
Вие у ред ли сте ??? ](*,) ](*,)

jotitu
01-07-2008, 21:09
да бе :cry: аз си ги махам с епилатора там където е така наречената "бикини зона" а останалото с пинсетка обаче след 2 дена трябва пак да си играя (не всичко но все пак има..) :cry: защо така се получава.. вие казвате по цял месец... а ме е срам на козметик

Beb4e__to
01-07-2008, 21:43
Ей хорица отдавна искам да питам не6ту може да е тъпи4ък въпроса ама 6те си попитам :P и да се извиня на авторката 4е пи6а в нейната тема въпроса просто за да не отварям нова 6от се пак е свързано с тфа тука...та искам да ви питам вие като си махате косъм4етата долу си4ко ли махате...смисъл някои споменаха за при4ески ама мен ли4но ме е срам пред мойто мом4енце ако имам някфо косъм4е въоб6те отдолу...та вие напълно ли ги махате даже и отвътре където има малко? :oops:

Swinkenhoffer
01-07-2008, 21:51
Е, да - отнема време. Ама не се прави всеки ден. Пресметни колко време ще ти трябва за козметик С ПЪТЯ ЗА ОТИВАНЕ И ВРЪщАНЕ. Няма да е голяма разлика, така че...

хах, представям си как трябва да се чепиш, за да си махнеш космите на дупето примерно.. с пинсета.. ахахха 8-) пък и косъм по косъм - кошмар. а пътя за отиване и връщане ме съмнява да е нещо съществено... навсякъде има козметични салони. на мен ми е 5 мин. до там.

инак... без нито един косъм ми е по-добре. O:)

AliceSw
01-08-2008, 08:54
Ей хорица отдавна искам да питам не6ту може да е тъпи4ък въпроса ама 6те си попитам :P и да се извиня на авторката 4е пи6а в нейната тема въпроса просто за да не отварям нова 6от се пак е свързано с тфа тука...та искам да ви питам вие като си махате косъм4етата долу си4ко ли махате...смисъл някои споменаха за при4ески ама мен ли4но ме е срам пред мойто мом4енце ако имам някфо косъм4е въоб6те отдолу...та вие напълно ли ги махате даже и отвътре където има малко? :oops:

въпрос на човек е, най-добрият ми приятел например твърди, че като няма косъмче има чувството, че гледа малко дете - това важи и за него и за приятелката му...обаче пък е по-лесно да махнеш всичко, ако не ходиш на козметик, отколкото да правиш "прически"...таа, разни хора, разни идеали (:

`Death`Whore``
01-08-2008, 08:59
Лидокаин спрей - пръскаш и би трябвало да изтръпне поне до известна степен , ама не вярвам да обезболи изцяло ;-)
На срамните устни окей, ще изтръпне, макар че аз лично не бих си сложила това на половите органи, но венериният хълм няма да изтръпне. Този спрей действа на лигавици. А и действието му отшумява бързо - 5-10 минутки.

Ей хорица отдавна искам да питам не6ту може да е тъпи4ък въпроса ама 6те си попитам :P и да се извиня на авторката 4е пи6а в нейната тема въпроса просто за да не отварям нова 6от се пак е свързано с тфа тука...та искам да ви питам вие като си махате косъм4етата долу си4ко ли махате...смисъл някои споменаха за при4ески ама мен ли4но ме е срам пред мойто мом4енце ако имам някфо косъм4е въоб6те отдолу...та вие напълно ли ги махате даже и отвътре където има малко? :oops:
Ти хубаво си прави прически, но по и между срамните устни е добре да ги махаш изцяло. Каква е идеята да ги махнеш на хълма, ако ги оставиш по срамните устни? :neutral:

kalpazanka
01-08-2008, 08:59
По краката и бикини линията действам с епилатор (първите 3 боли), а на останалите места със самобръсначка. Не се навивам на кола маска за "деликатната" зона.

CragHack
01-08-2008, 10:58
хах, представям си как трябва да се чепиш, за да си махнеш космите на дупето примерно.. с пинсета.. ахахха 8-) пък и косъм по косъм - кошмар. а пътя за отиване и връщане ме съмнява да е нещо съществено... навсякъде има козметични салони. на мен ми е 5 мин. до там.

инак... без нито един косъм ми е по-добре. O:)

Твоя гъз може да е космат, ама не вярвам на момичетата тук да им се налага да си обезкосмяват задниците.

А 5 минути не е пътя даже до най-близкия магазин, кво остава за козметик. И ако не знаеш жените не обичат да ходят при кой да е козметик, имат си един, който са избрали и ходят само при него.