PDA

View Full Version : Не искам много, искам всичко



kristin4eto
01-07-2008, 07:57
Moqt problem e 4e ne moga da xaresam samo edno mom4e.Vinagi kogato imam nqkoe mom4e do sebe si zapo4vam da xaresvam drugo....Zatova mn rqdko moga da buda po dulgo vreme s edin 4ovek.Izgubix biv6iq mi priqtel zaradi iznevqra....,a predi nego naranix mn dr mom4eta.Ne moga da si obqsnq za6to se polu4ava taka....prosto iskam vsi4ki....a kogato zagubq poredniq mi se slu4va taka 4e pla4a mn i mi lipsva...4ak togava razbiram 4e go obi4am....za6to ne moga da ocenq tova koeto imam a se stremq da imam vsi4ko.

kifla
01-07-2008, 08:04
Защото нямаш волята да загърбиш многото сладури и да се радваш на твоя ,когато е до теб ! #-o На колко си ,че все още мислиш с детския разум.Нали имаш приятел какво гледаш другите момчета ?? Така никога няма да имаш някаква стойностна връзка и всичко ще е просто поредния ,който ще нараниш... [-X

Presley
01-07-2008, 08:05
Эащото не энаеш какво искаш.Ако обичаш някого не може да го раэбереш ,когато го нараниш и той си тръгне.Тея неща ги има само в мексиканските сериали.Понякога хората трудно си осъэнават грешките и кусурите.А ти добре осъэнаваш какво правиш.Еми эначи трябва да се опиташ да престанеш.Надали е трудно.Друг е въпроса ,ако така ти харесва и тея потъпки те карат да се гордееш.
И мога да ти кажа със сигурност ,че до момента на никого от теэи,които си наранила не си държала и не ти е пукало эа него.Ако беше така,нямаше да правиш простотии беэ да мислиш.Така,че стига с тва `обичам`.В твоя случай тая дума не върви.

trittico
01-07-2008, 09:19
да не би да си зодия лъв? :D

bungle
01-07-2008, 09:22
Днес си мислех същото, което е написано в заглавието ти. :D

gorska
01-07-2008, 09:39
Предполагам, че просто не си открила този, когото "всички търсим". Ако беше, нямаше да го зарежеш. Може би, когато тръгнеш с някого, започваш да виждаш недостатъците му, преставаш да го харесваш(или както ти казваш обичаш) и си намираш нов, по-добър... и така в омагьосан кръг...
Защо плачеш, след като си скъсала с бившия?! Ами например, защото за момента си сама, защото те е яд, че си била толкова глупава да го зарежеш, а той е бил толкова прекрасен.. И все пак всичките ли бивши ги обичаш, а?
Сякаш си първата, която изневерява или къса с някого.

:?

asi_basi
01-07-2008, 10:04
да не би да си зодия лъв? :D

Heeei, ne6to protiv zodiqta mi ? :) :-D

Mila, spoks, qvno ne si namerila to4niq, abe i az sam tai, nqkoi kato vidq po tai ili mi haresa flirtuvam s nego, tva onva i posle go ostavam :S gybq interes barzo... i nqkoi ako vidq 4e ne me haresva prosto po4vam da flirtuvam s nego i posle kato mi se varje go otrqzvai nai-brutalno...abe nqkvi takiva vse i nakraq naranqvam mom4etata :( , ama sam si takava, sigurno i az o6te tarsq pravilniq... :D

nicolepcd
01-07-2008, 10:35
Maле... едва ли мога да ти помогна, защото аз самата съм точно като тебе!!! :D

LitTlE_BeBsIiI
01-07-2008, 10:48
Че и се пита защо?! ](*,) ](*,) ](*,) #-o #-o Алоо момиче ти си истинска курва,не го ли усещаш,а?

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-07-2008, 10:52
Бившите започват да ти липсват не защото ги обичаш или някога си ги обичала (умът ми ен го побира как би си позволил да нараниш и измениш на любим човек #-o ), ами защото забраненият плод е най-сладък, тоест искаш онова, което не можеш да имаш. Просто е... :-| Просто изчакай 10-ина годинки, докато пораснеш на акъл, и тогава се занимавай с чувства на когото и да било - твои или чужди, тогава поне може малко да разбираш за какво става дума... :---)

nicolepcd
01-07-2008, 11:07
Че и се пита защо?! ](*,) ](*,) ](*,) #-o #-o Алоо момиче ти си истинска к***а,не го ли усещаш,а?
Ми сори мила, ама не смятам, че си права... Просто мисля, че не е срещнала точният човек, който да заобича... Единствената й грешка е, че наранява околните момчета, но не я обвинявам... Мъжете са гадовеее :razz: И те постъпват така... и нека има поне един човек, който да ги оправи :!:

UnaBletoLoVeU
01-07-2008, 13:25
да не би да си зодия лъв? :D

Heeei, ne6to protiv zodiqta mi ? :) :-D

... abe i az sam tai, nqkoi kato vidq po tai ili mi haresa flirtuvam s nego, tva onva i posle go ostavam :S gybq interes barzo... i nqkoi ako vidq 4e ne me haresva prosto po4vam da flirtuvam s nego i posle kato mi se varje go otrqzvam...

И аз съм същата...май със сегашното ми гадже не е така, ама все пак се колебая...на моменти го обичам адски много и не мога да си представя как бих живяла без него, а след малко сякаш не ми пука
И btw, и аз съм лъв (= може да е от зодията :D

ПП. Супер е тъпо, че написах туй мнение, защото гаджето ми може да го прочете, ама...обичам те слънце ;-)

slun4ice_90
01-07-2008, 13:37
Случвало ми се е мн тъпо дам :? ,но вече не се занимавам с никой...так ми е най-добре ;-) :-P 8)

MoOnLiGhT_ShAdOw
01-07-2008, 14:21
Че и се пита защо?! ](*,) ](*,) ](*,) #-o #-o Алоо момиче ти си истинска к***а,не го ли усещаш,а?
Ми сори мила, ама не смятам, че си права... Просто мисля, че не е срещнала точният човек, който да заобича... Единствената й грешка е, че наранява околните момчета, но не я обвинявам... Мъжете са гадовеее :razz: И те постъпват така... и нека има поне един човек, който да ги оправи :!:
Една кучка, наранила някого, който не е гад, не оправя всички онези копелета по света... #-o А пък щом н е срещнала подходящия, защо трябва да наранява някои, които й възлагат своето доверие, може би встъпват във връзка с мисълта, че има шанс за нещо сериозно? Не всички си сменят настроенията с щракане на пръсти. А и знам колко е трудно за тези, които са изпитвали нещо по-дълбоко, да се възстановят...
ПП. Аз също съм лъв, заради мен са страдали 2-ма - единият беше от новия ми клас, когато се преместих в гимназия, но просто още не се чувствах готова за нещо такова, а вторият беше човек, с когото почти не се познавахме, а вече искаше да ме "открадне" (а и за него не съм много сигурна как са се стекли обстоятелствата). В момента съм от 6 месеца в сериозна връзка с момче и за миг не съм помисляла да съм с друг зад гърба му, не само защото бързо се привързахме с него един към друг и само по себе си се разбира, че не желая друг, а и защото дори и да не сме толкова близки, не може и насън да ми мине през ума да предавам доверието, което ми гласува момчето. Подло и долно е... :neutral: И като чета горните постове, чудя се сбъркана ли съм да смятам, че играта с чувствата не е безобидна?! #-o

Mushher
01-07-2008, 14:53
К'ва си шаврантия 8-)

~!~TotaL`Cha0s~!~
01-07-2008, 15:18
Mislq 4e ti ne pravi6 razlika mejdu vremenno ovle4enie i istinska lubov

LofYou
01-07-2008, 15:22
Предполагам, че просто не си открила този, когото "всички търсим". Ако беше, нямаше да го зарежеш. Може би, когато тръгнеш с някого, започваш да виждаш недостатъците му, преставаш да го харесваш(или както ти казваш обичаш) и си намираш нов, по-добър... и така в омагьосан кръг...
Защо плачеш, след като си скъсала с бившия?! Ами например, защото за момента си сама, защото те е яд, че си била толкова глупава да го зарежеш, а той е бил толкова прекрасен.. И все пак всичките ли бивши ги обичаш, а?
Сякаш си първата, която изневерява или къса с някого.

:?

И аз съм на това мнение ;-)

gorska
01-07-2008, 15:26
Че и се пита защо?! ](*,) ](*,) ](*,) #-o #-o Алоо момиче ти си истинска к***а,не го ли усещаш,а?
Ми сори мила, ама не смятам, че си права... Просто мисля, че не е срещнала точният човек, който да заобича... Единствената й грешка е, че наранява околните момчета, но не я обвинявам... Мъжете са гадовеее :razz: И те постъпват така... и нека има поне един човек, който да ги оправи :!:
:neutral: И като чета горните постове, чудя се сбъркана ли съм да смятам, че играта с чувствата не е безобидна?! #-oНе. Или ако си, то и аз съм...

kristin4eto
01-07-2008, 16:55
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da mi kazva6 4e sum kurva...prosto moga da imam pove4e ot edno mom4e....Tova 4e gi smenqm ne ozna4ava 4e sum kurva ili ne6to ot toq sort...Nima ti si xodila samo s edno mom4e dosega....

kristin4eto
01-07-2008, 16:56
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da mi kazva6 4e sum kurva...prosto moga da imam pove4e ot edno mom4e....Tova 4e gi smenqm ne ozna4ava 4e sum kurva ili ne6to ot toq sort...Nima ti si xodila samo s edno mom4e dosega....

kristin4eto
01-07-2008, 16:56
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da mi kazva6 4e sum kurva...prosto moga da imam pove4e ot edno mom4e....Tova 4e gi smenqm ne ozna4ava 4e sum kurva ili ne6to ot toq sort...Nima ti si xodila samo s edno mom4e dosega....

kristin4eto
01-07-2008, 16:56
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da mi kazva6 4e sum kurva...prosto moga da imam pove4e ot edno mom4e....Tova 4e gi smenqm ne ozna4ava 4e sum kurva ili ne6to ot toq sort...Nima ti si xodila samo s edno mom4e dosega....

kristin4eto
01-07-2008, 16:56
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da mi kazva6 4e sum kurva...prosto moga da imam pove4e ot edno mom4e....Tova 4e gi smenqm ne ozna4ava 4e sum kurva ili ne6to ot toq sort...Nima ti si xodila samo s edno mom4e dosega....

kristin4eto
01-07-2008, 16:57
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da mi kazva6 4e sum kurva...prosto moga da imam pove4e ot edno mom4e....Tova 4e gi smenqm ne ozna4ava 4e sum kurva ili ne6to ot toq sort...Nima ti si xodila samo s edno mom4e dosega....

kristin4eto
01-07-2008, 16:57
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da mi kazva6 4e sum kurva...prosto moga da imam pove4e ot edno mom4e....Tova 4e gi smenqm ne ozna4ava 4e sum kurva ili ne6to ot toq sort...Nima ti si xodila samo s edno mom4e dosega....

BeBsItO
01-07-2008, 17:05
:shock: kuko ruko si ..... :-D :-D

kristin4eto
01-07-2008, 17:06
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da me nari4a6 kurva...Ne mislq 4e sum takava...tova 4e xaresvam pove4e mom4eta ne ozna4ava 4e sum takava...Ili ti si bila samo s edno mom4e do sega????

gorska
01-07-2008, 17:10
Рекорд за най-много пуснати еднакви мнения! ОСЕМ

Шегувам се предполагам, че авторката е имала проблеми с нета... :)

kristin4eto
01-07-2008, 17:18
emi da imaz problemi s kompa prosto i ne mi se otbelqzva6e 4e sum izpratila pismoto :)

nicolepcd
01-07-2008, 17:24
Напълно съм съгласна, че не бива да стигат до извода, че си лека жена... казано без звездички :D Ми просто някой хора трябва да си държат езика зад зъбите, и да не говорят глупости... Просто смятам, че това, че някой не може да харесва само едно момче означава, че никога не е изпитвала тооооооооооооооооооолкова силни чувства към някой, за да се спре с палавите погледи :razz: Просто... има време да срещнеш точният човек, и докато не го срещнеш... все ще си е така! :wink:

kristin4eto
01-07-2008, 17:36
mili4ka ne znam dali az sum luda ama ti mai si....na vseki se slu4va da mu se precaka neta i kompa a 6tom za tebe tvae sme6no....mai nenormalnata si ti........

sexy kiss
01-07-2008, 17:52
Moqt problem e 4e ne moga da xaresam samo edno mom4e.Vinagi kogato imam nqkoe mom4e do sebe si zapo4vam da xaresvam drugo....Zatova mn rqdko moga da buda po dulgo vreme s edin 4ovek.Izgubix biv6iq mi priqtel zaradi iznevqra....,a predi nego naranix mn dr mom4eta.Ne moga da si obqsnq za6to se polu4ava taka....prosto iskam vsi4ki....a kogato zagubq poredniq mi se slu4va taka 4e pla4a mn i mi lipsva...4ak togava razbiram 4e go obi4am....za6to ne moga da ocenq tova koeto imam a se stremq da imam vsi4ko.
emi ne si namerila to4niq 4ovek

LitTlE_BeBsIiI
01-07-2008, 18:20
MoOnLiGhT_ShAdOw и аз съм лъв и си много права мацко! ;) Има много свясни момчета както това с което ходи сега авторката на темата и които не заслужават да бъдат наранявани от самозабравили се курвички. [-(

LitTlE_BeBsIiI
01-07-2008, 18:26
ei ne mislq 4e trqbva da stigame do tam 4e da mi kazva6 4e sum k***a...prosto moga da imam pove4e ot edno mom4e....Tova 4e gi smenqm ne ozna4ava 4e sum k***a ili ne6to ot toq sort...Nima ti si xodila samo s edno mom4e dosega....
Омг!Слънчице хайде да помислим заедничко.Как се наричат момичета които харесват повече момчета а не могат да се отдадат само на един,който наистина ги заслужава и може да им даде всичко,за което не е нужно да тичкаш след много мъже а?КУРВА!А в случея коя се изявява като такава?Ти!Не искам да те обиждам нито ме боли фара дали ше те обидя или не просто ти казвам тези неща за да се замислиш малко и да не затънеш съвсем!

lithium4e
01-07-2008, 21:39
амиии..предполаган не си на повече от 14 ? нормално е..винаги искаш това което нямаш :) спокойно..още няколко год..може би 2 ще са ти достатъчни и ще се оправиш :)

kristin4eto
01-08-2008, 05:36
Az nikoga ne sum kazvala 4e sum se otdavala na pove4e ot edin,zavisi ti kakvo razbira6 pod otdavane,razbira se...Osven tova ne go pravq umi6leno to prosto se slu4va.Nikogo ne iskam da naranqvam,osven tova ne ti4am az pri mom4etata...ne gi tursq sama....Taka 4e ne mislq 4e kogato edno momi4e moje da ima pove4e ot edno mom4e ili izpitva 4uvstva kum pove4e ot edin 4ovek e leko momi4e....

Alabalaportokala
01-08-2008, 05:37
Омг!Слънчице хайде да помислим заедничко.Как се наричат момичета които харесват повече момчета а не могат да се отдадат само на един,който наистина ги заслужава и може да им даде всичко,за което не е нужно да тичкаш след много мъже а?к***а!А в случея коя се изявява като такава?Ти!Не искам да те обиждам нито ме боли фара дали ше те обидя или не просто ти казвам тези неща за да се замислиш малко и да не затънеш съвсем!

В голяма грешка си, не е от значение дали харесва повече или по - малко момчета. Всичко опира до това дали спи и се пуска на момчетата за 1 вечер без да иска нищо повече от тях. Чакай малко ? Ти каза да се отдадат само на един който ги заслужава ? Ами тя няма да е с този "един" до края на живота си....и кво като се отдаде на 2-ри и на 3-ти вече е чистокръвна курва така ли ? Еми то значи няма жена на тази планета която да не е курва по твоите думи...Момиче осъзнай се и спри да говориш глупости в които нямаш грам компетентност. Точно заради такива като тебе на момичета които не са курви им се утвърждава точно такова реноме. Види момиче с повече от 1 момче и айдее курва...

По темата: ами мацка, като не можеш да си харесаш само 1 момче не го прави. Движи се с момчетата които харесваш с които ти е приятно, прави си кефа кво ти пука че нараняваш. По - добре те от колкото ти...

aLakaZam
01-08-2008, 18:34
Пикла си още...

kristin4eto
01-09-2008, 08:15
emi az ne mislq 4e sum pikla,ama priemam mnenieto ti....Makar 4e ne me poznava6 i ne znae6 ni6to za men...a ako sudi6 4e sum pikla ot problema mi,to togava ne moga ni6to da ti kaja prosto za6toto tova e problem koito mn xora imat...i edva li vsi4ki sa pikli....

omfg_tapi_keleshi
01-09-2008, 08:40
Хаха! Курвинчето ... Проявяваш начални симптоми на масовата кобра (пачавра). Спокойно нищо ти няма - тези симтоми ги имат около 90% от момичетата като цяло.
Решението - За да не ти се провалят връзките трябва да си харесваш момчета курвари (те също не са рядко явление) - същите боклуци като теб само че от противоположния пол.
Другия вариант е да излекуваш или да порастнеш (зависи в каква фаза от заболяването "Бактерикус Курвариус" си)

love_devil3
01-09-2008, 08:43
ae kato za na4alo da ne i vika6 kurva ! :o Ti li gi ima6 tiq simptomi 4e tolko dobre gi znae6 :grin: Kolko si jalka ... poznavam avtorkata na temata i moga da ti kaja 4e NE E KURVA ! [-X Taka 4e ako obi4a6 si meri dumite ...

kristin4eto
01-09-2008, 08:47
ei ti v koi svqt jivee6 be...qvno si mn zadrusten(a) 6tom rasujdava6 po tozi na4in....Ili prosto si prekaleno ozloben(a) za da misli6 4e vsi4ki koito mogat da imat pove4e ot edno mom4e sa kurvi...togava edva li ima dr momi4eta...Da ima6 4uvstva kum pove4e ot edin 4ovek ne e ni6to lo6o ili sramno....

love_devil3
01-09-2008, 08:51
ti nqma li na koi dr da si dade6 toq HUI :grin: taq tema e napravena za smisleni otgovori a ne za zagoreli tipove 4ude6ti se kade da topnat 4u6kata :grin: :grin: :grin:

omfg_tapi_keleshi
01-09-2008, 08:51
Ей биберон... дреме ми дали се познавате. Ако щете си обменяйте тампони 2ра ръка двете. Такива като нея са ми ясни, щото имам повече житейски опит в сравнение с вас. Не съм казал директно че е к**** (хехе), просто предложих какво може да напвави.

kristin4eto
01-09-2008, 08:52
abe kuv si ti 4e da mi govori6 taka...osven tva ne sum kazala 4e iskam podobni ne6ta...tuka ne stava vupros za sex....ama mai samo tva ti se vurti v glavata.....are razkarvai se 4e mnenieto na tupaci ne me interesuva....A ti qvno si takuv 6tom dori ne si razbral za kakvo stava vupros....

kristin4eto
01-09-2008, 08:53
az i ne ti go iskam ama ti mn ot4aqno go predlaga6 kato gledam

love_devil3
01-09-2008, 08:53
biberon 6te vika6 na nqkoi dr .. i mene ne me int ti kvo misli6 :grin: :lol: sme6na rabota ....
a kato ima6 pove4e jiteiski opit moje6e da i obqsni6 normalno kato na 4ovek ...

love_devil3
01-09-2008, 08:56
kvo iska6 da mi kaje6 4e ako ti padne edno momi4e na koqto i izleznalo ime na kurva nqma da spi6 s neq taka li ? :grin: ne me razsmivai 6tot ste mi qsni si4kite muje .. samo ebaneto vi e v glavata :?

Sevt
01-09-2008, 08:59
kvo iska6 da mi kaje6 4e ako ti padne edno momi4e na koqto i izleznalo ime na k***a nqma da spi6 s neq taka li ?:?

Мне.

love_devil3
01-09-2008, 09:02
vie ste edenici :D no vij tozi koito si go predlaga6e ... sum sig 4e bi spal s neq ... tva se otnasq6e za nego :)

omfg_tapi_keleshi
01-09-2008, 09:42
Ти му обесняваш - то тъпо, по-тъпо, най-тъпо, че вдлъбнато... Курв* на мен ми не треат - такава болест на главата като вас - също!

Колкото до kurvin4eto - То неможе хем да си с двама, хем да имаш мерак те да са само с теб, а то си доста нагла и проста. А ако не е така - значи моят съвет е бил правилен.

love_devil3
01-09-2008, 09:47
koi e tup we :lol: prostak :D kazah ti da ne mi govori6 tolko smelo [-X

kristin4eto
01-09-2008, 09:52
Abe spri da se predlaga6 i da fantazira6 4e nqkoq ot nas te iska....Slez na zemqta....osven tva ne me nari4ai kurvin4eto...A i ne sum takava sto puti ti go povtorix....a posle az sum bila tupa.... ...